ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zajebalo Nepalce koji su došli radit u Hrvatsku

Page 2 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Zajebalo Nepalce koji su došli radit u Hrvatsku - Page 2 Empty Re: Zajebalo Nepalce koji su došli radit u Hrvatsku

Post by AssadNaPodmornici 13/11/2019, 23:51

[size=33]Average IQ in Nepal: 78[/size]

AssadNaPodmornici

Posts : 21051
2018-06-14


Back to top Go down

Zajebalo Nepalce koji su došli radit u Hrvatsku - Page 2 Empty Re: Zajebalo Nepalce koji su došli radit u Hrvatsku

Post by RayMabus 13/11/2019, 23:51

AssadNaPodmornici wrote:
RayMabus wrote:
mortal wrote:sad više ni ovi iz Nepala ne pale
:^0

Ma palit će , to je 28 miljona sirotinje koji računaju da mogu otplatit kredit u 14 mjeseci rada ( 500 eura svaki mjesec ) , vide malo svita , usavrše se , nauče jezik a onda dogodine dovedu ženu i djecu u Hrvatsku i prijavi prebivalište i nakon par godina dobije hr papire i onda pravac Njemačka.
ništa od toga, sada će se žena razvesti jer će ih deložirati iz doma, ili su u dugovima iduća dva života pa se neće niti oženiti niti imati dicu, lipo im je ispalo u Hrvatskoj  :tu
Neće ovih deset šta su ostali. Oni će sad radit prekovremene , moć.otplatit kredit i ostane im 200 eura a smještaj sređen. Taman im ostane za hranu i pet cigara dnevno da popuše od tuge. lol!


Ne znaš ti kako oni razmišljaju al znam ja jer sam radija vanka. Oni će ti sad radit godinu dana po sistemu madrac radno mjesto. Imaju smještaj , njih deset , imaju društvo. A od iduće godine njima kapa čista lova.

Znam ja kako to razmišlja. Radija san i ja vanka.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176414
2014-04-11


Back to top Go down

Zajebalo Nepalce koji su došli radit u Hrvatsku - Page 2 Empty Re: Zajebalo Nepalce koji su došli radit u Hrvatsku

Post by immortal 13/11/2019, 23:53

AssadNaPodmornici wrote:
mortal wrote:
AssadNaPodmornici wrote:
RayMabus wrote:
mortal wrote:sad više ni ovi iz Nepala ne pale
:^0

Ma palit će , to je 28 miljona sirotinje koji računaju da mogu otplatit kredit u 14 mjeseci rada ( 500 eura svaki mjesec ) , vide malo svita , usavrše se , nauče jezik a onda dogodine dovedu ženu i djecu u Hrvatsku i prijavi prebivalište i nakon par godina dobije hr papire i onda pravac Njemačka.
ništa od toga, sada će se žena razvesti jer će ih deložirati iz doma, ili su u dugovima iduća dva života pa se neće niti oženiti niti imati dicu, lipo im je ispalo u Hrvatskoj  :tu
nisu ni oni ludi raditi za džabe
kako nisu ludi.
dižeš 7000€ da plaćaš agenciji da te dovede u nepoznatu državu o kojoj nemaš pojma, gdje su planirali stavljati 500€ sa strane od plaće koja bi bila 670€, što je nemoguća misija. 
inače te agencije kada ti traže posao, - --- - normalnim agencijama jebeno ne plaćaš ništa, nego one uzimaju ili postotak od tvoje plaće, ili često poslodavci njiam plaćaju da im dovedu radnika

čim su oni platili tolike masne pare agenciji, zajebalo ih. sada jedino ako su sa agencijom potpisali neko osiguranje, a jesu kurac idem googlati koliki je IQ u nepalu
možda tamo nema lopovluka kao kod nas 
ne nadaju se zlu, samo dobru

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23186
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Zajebalo Nepalce koji su došli radit u Hrvatsku - Page 2 Empty Re: Zajebalo Nepalce koji su došli radit u Hrvatsku

Post by RayMabus 14/11/2019, 00:10

Od iduće godine minimalac je 3250.kuna dakle 250 kuna više. Malo bolje prouči kako razmišljaju i njima je 250 kuna puno više nego nama 250 kuna. 

Prvi mačići se u vodu bacaju. Tako ti je i ovo. Sad će se to popravljat svake godine jer Hrvatskoj triba radna snaga. 

Njihova ti je računica jednostavna , nas deset , imam društvo i smještaj te hranu , mogu otplatit kredit i ostane mi nešto za duvan i hranu.

Iduću godinu nije tako nego mu kapa čista lova plus ako se pokaže ok daš mu još 200 kuna na plaću.

On idući godinu šalje pare doma. Gradi kuću u Nepalu s tim parama. Ili dovede ženu i djecu ode i odvoji se i unajmi nešto za 200 eura , prijavi se i od tada računa godine koliko mora ode stat da dobije hr papire , mislim da je pet godina. I onda ide u Njemačku.

Znaju oni šta rade a ovo su prvi mačići i neki od njih su bačeni u more. Ovi nakon njih če pazit šta je bruto a šta neto.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176414
2014-04-11


Back to top Go down

Zajebalo Nepalce koji su došli radit u Hrvatsku - Page 2 Empty Re: Zajebalo Nepalce koji su došli radit u Hrvatsku

Post by AssadNaPodmornici 14/11/2019, 00:25

RayMabus wrote:Od iduće godine minimalac je 3250.kuna dakle 250 kuna više. Malo bolje prouči kako razmišljaju i njima je 250 kuna puno više nego nama 250 kuna. 

Prvi mačići se u vodu bacaju. Tako ti je i ovo. Sad će se to popravljat svake godine jer Hrvatskoj triba radna snaga. 

Njihova ti je računica jednostavna , nas deset , imam društvo i smještaj te hranu , mogu otplatit kredit i ostane mi nešto za duvan i hranu.

Iduću godinu nije tako nego mu kapa čista lova plus ako se pokaže ok daš mu još 200 kuna na plaću.

On idući godinu šalje pare doma. Gradi kuću u Nepalu s tim parama. Ili dovede ženu i djecu ode i odvoji se i unajmi nešto za 200 eura , prijavi se i od tada računa godine koliko mora ode stat da dobije hr papire , mislim da je pet godina. I onda ide u Njemačku.

Znaju oni šta rade a ovo su prvi mačići i neki od njih su bačeni u more. Ovi nakon njih če pazit šta je bruto a šta neto.
po kojoj matematici.
zadužio se za 7000€

plaća je sada 440€ 
recimo da mu je plaćen trošak smještaja i nešto hrane.

dakle da troši mjesečno samo 140€ , što je nemoguće, treba mu dvi ipo godine da otplati kredit bez kamata.

e da , to je narod sa IQom od 78poena, nisu to Kinezi sa 108poena. ja sam primjetio da u pravilu gluplji ljudi imaju puno manje radne discipline i radnih navika. lik će staviti sa strane 300€ i platit će neku lokalnu drocu i pojebati, jer u nepalu neće vidjeti pičke do braka a u brak niti tamo više nemožeš bez para. a pare u RH vidjeti neće.

sa druge strane tko ima ženu dicu,   - neće nitko ovdje doći od žene i djece . nemože im platiti put do RH, a u RH nemogu dobiti vizu. Nismo mi njemačka, pa jedan musliman probije granicu kroz bosnu i hrvatsku i sloveniju, zatraži azil u njemačkoj i onda legne na socijalu i dovede 2žene i 10dice.. neide to kod nas tako, em nema para , em nemože mu žena i dica ući u RH, naša ih birokracija jednostavno ne priznaje.. može pokušati ih staviti na avion, i štedjeti za to godinu dana, i čin se iskrcaju u zagrebu, ovi ih pitaju papire, ovi nešto mašu nepalskom putovnicom, naši ne priznaju to te ih deportiraju bez iti malo medijske buke, samo ih sjednu nazad i adio.
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21051
2018-06-14


Back to top Go down

Zajebalo Nepalce koji su došli radit u Hrvatsku - Page 2 Empty Re: Zajebalo Nepalce koji su došli radit u Hrvatsku

Post by AssadNaPodmornici 14/11/2019, 00:28

najveća opasnost za RH su ti oni koje Kenwood Kenon na silu na seli. .evo čitao sam da kod Karlovca i Siska planiraju dovući nekoliko desatak sirijskih obitelji.. kada su iz tih vukojebina iselili desetke tisuća Hrvata sada će na silu dovlačiti ove.. a i šta će sirijska familija u sisku.. kada i oni skuže da su došli u kraj koji je siromašniji od Alepa ili Damaska uteći će nazad na bliski istok

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21051
2018-06-14


Back to top Go down

Zajebalo Nepalce koji su došli radit u Hrvatsku - Page 2 Empty Re: Zajebalo Nepalce koji su došli radit u Hrvatsku

Post by RayMabus 14/11/2019, 00:29

Slažem se s tobom al ovi ih je doveja 17 odma u startu jer računa 25% će mi otpast. Sad će tuć prikovremene i subote. Radit će za dvojicu. Ionako nemaju šta drugo ni radit u Hr. To nije 440 eura nego 650 eura. Isplatiti će kredit u 14 mjeseci.

U njega posla ima. Sad kad nema ovih sedam a ostalo ovih deset jadnika pod kreditom sad će.oni radit prikovremene i subote. To je već.drukčije. sto eura više. Lagano se približava onih pet tisuća kuna i računa da isplati taj kredit pa onda može i ić.ća.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176414
2014-04-11


Back to top Go down

Zajebalo Nepalce koji su došli radit u Hrvatsku - Page 2 Empty Re: Zajebalo Nepalce koji su došli radit u Hrvatsku

Post by RayMabus 14/11/2019, 00:42

Imaj u vidu da oni kad su dolazili da su pristali na plaću od 5000 kuna. Takvi je zakon ponude i potražnje. On će radit za dvojicu ako triba al samo nek je pet tisuća kuna. Sad će radit prekovremene i subote a to se plaća , to je već odma sto do sto pedeset eura više.

A.to je i potpisa da oće.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176414
2014-04-11


Back to top Go down

Zajebalo Nepalce koji su došli radit u Hrvatsku - Page 2 Empty Re: Zajebalo Nepalce koji su došli radit u Hrvatsku

Post by AssadNaPodmornici 14/11/2019, 00:44

RayMabus wrote:Slažem se s tobom al ovi ih je doveja 17 odma u startu jer računa 25% će mi otpast. Sad će tuć prikovremene i subote. Radit će za dvojicu. Ionako nemaju šta drugo ni radit u Hr. To nije 440 eura nego 650 eura. Isplatiti će kredit u 14 mjeseci.

U njega posla ima. Sad kad nema ovih sedam a ostalo ovih deset jadnika pod kreditom sad će.oni radit prikovremene i subote. To je već.drukčije. sto eura više. Lagano se približava onih pet tisuća kuna i računa da isplati taj kredit pa onda može i ić.ća.
neće raditi, jer će im pasti radna disciplina. nisu ljudi roboti. ljudi sa višim IQom, i ljudi koji su u prosjeku završili bolje škole, ti mogu raditi duže i disciplinirano(nemožeš završiti većinu fakulteta ako par godina zaredom svaki dan ne dubiš nad knjigom a ponekad i 16h dnevno.. ovi gluplji, nisu mogli učiti niti pola ure dnevno, u većini slučajeva takve su im i radne discipline) , a ovi su u prosjeku 78IQ - nemogu toliko raditi. da su imali tu disciplinu da rade toliko koliko ti spominješ, onda bi prvo naučili barem jedan strani jezik ako ne i i završili bolju školu. 

ukratko, deložirati će ih kroz par dana većinu nazad u nepal, i tamo će u novine izaći priča kako Hrvati su lopine, (što je i istina) i jedna država će biti prekrižena.. 
recimo evo odmah ću spomenuti, onaj ogormni hotel koji se gradi dole na Žnjanu(možeš ga  googlati), bio sam prije koji tjedan dolje na baušteli, jedan mi bosanac priča, kako je jedna susjedna firma, nije htjela bosancima i hrvatima dignuti satnicu više od 35kn sat, i rekao gazda "dovesti ću ukraince", dovuka ukraince, 90% ukrainaca se vratilo nazad u ukrainu nakon mjesec dana.
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21051
2018-06-14


Back to top Go down

Zajebalo Nepalce koji su došli radit u Hrvatsku - Page 2 Empty Re: Zajebalo Nepalce koji su došli radit u Hrvatsku

Post by RayMabus 14/11/2019, 01:45

AssadNaPodmornici wrote:
[size=33]Average IQ in Nepal: 78[/size]
Ovima oduzmi najmanje dva punta zbog činjenice da su uopće odabrali Hrvatsku.

RayMabus
RayMabus

Posts : 176414
2014-04-11


Back to top Go down

Zajebalo Nepalce koji su došli radit u Hrvatsku - Page 2 Empty Re: Zajebalo Nepalce koji su došli radit u Hrvatsku

Post by RayMabus 14/11/2019, 01:50

AssadNaPodmornici wrote:
RayMabus wrote:Slažem se s tobom al ovi ih je doveja 17 odma u startu jer računa 25% će mi otpast. Sad će tuć prikovremene i subote. Radit će za dvojicu. Ionako nemaju šta drugo ni radit u Hr. To nije 440 eura nego 650 eura. Isplatiti će kredit u 14 mjeseci.

U njega posla ima. Sad kad nema ovih sedam a ostalo ovih deset jadnika pod kreditom sad će.oni radit prikovremene i subote. To je već.drukčije. sto eura više. Lagano se približava onih pet tisuća kuna i računa da isplati taj kredit pa onda može i ić.ća.
neće raditi, jer će im pasti radna disciplina. nisu ljudi roboti. ljudi sa višim IQom, i ljudi koji su u prosjeku završili bolje škole, ti mogu raditi duže i disciplinirano(nemožeš završiti većinu fakulteta ako par godina zaredom svaki dan ne dubiš nad knjigom a ponekad i 16h dnevno.. ovi gluplji, nisu mogli učiti niti pola ure dnevno, u većini slučajeva takve su im i radne discipline) , a ovi su u prosjeku 78IQ - nemogu toliko raditi. da su imali tu disciplinu da rade toliko koliko ti spominješ, onda bi prvo naučili barem jedan strani jezik ako ne i i završili bolju školu. 

ukratko, deložirati će ih kroz par dana većinu nazad u nepal, i tamo će u novine izaći priča kako Hrvati su lopine, (što je i istina) i jedna država će biti prekrižena.. 
recimo evo odmah ću spomenuti, onaj ogormni hotel koji se gradi dole na Žnjanu(možeš ga  googlati), bio sam prije koji tjedan dolje na baušteli, jedan mi bosanac priča, kako je jedna susjedna firma, nije htjela bosancima i hrvatima dignuti satnicu više od 35kn sat, i rekao gazda "dovesti ću ukraince", dovuka ukraince, 90% ukrainaca se vratilo nazad u ukrainu nakon mjesec dana.
Ok al ovima visi kredit nad glavom pa će gledat da ostanu bar još dva miseca pa ako mogu to onda će još dva i tako to samo da skinu taj kredit.

Neće deložirat ovih deset ako uredno rade , doduše odlazit će mu s vrimenom jer vjerovatno nisu svi na isti način u tim kreditima. Svakako stoji da mu se nit jedan neće vratit dogodine kad isplati taj kredit al brige njega , on i ide na to da ih maksimalno iskoristi i drži za jaja.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176414
2014-04-11


Back to top Go down

Zajebalo Nepalce koji su došli radit u Hrvatsku - Page 2 Empty Re: Zajebalo Nepalce koji su došli radit u Hrvatsku

Post by vuksadinare 14/11/2019, 03:46

sto ga boli kurac napravili su mu posao za sto ih treba...sto da ih drzi sada...ovo je najlaksi nacin da ih se rijesi..ne treba im nista objasnjavat..uzmi ili ostavi...za drugi posao od mjesec,dva naci ce druge naivce iz vijetnama..pa i njima onda na minimalac...ko bi reko da ih je zajebo zagorec a ne bosanac Basketball
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99195
2015-09-08


Back to top Go down

Zajebalo Nepalce koji su došli radit u Hrvatsku - Page 2 Empty Re: Zajebalo Nepalce koji su došli radit u Hrvatsku

Post by vili40 14/11/2019, 06:39

vuksadinare wrote:sto ga boli kurac napravili su mu posao za sto ih treba...sto da ih drzi sada...ovo je najlaksi nacin da ih se rijesi..ne treba im nista objasnjavat..uzmi ili ostavi...za drugi posao od mjesec,dva naci ce druge naivce iz vijetnama..pa i njima onda na minimalac...ko bi reko da ih je zajebo zagorec a ne bosanac Basketball
VIS Promotex jedna je od varaždinskih tvrtki vezanih uz poduzetnika Davora Pataftu koji je zajedno s gradonačelnikom Varaždina Ivanom Čehokom nepravomoćno osuđen za niz djela vezanih uz stjecanje imovinske koristi na račun Grada. Presuda glasi dvije godine zatvora za Čehoka i 1,5 godina za Pataftu. Odluku Vrhovnog suda čekaju na pozicijama gradonačelnika (Čehok) i potpredsjednika Gradskog vijeća (Patafta).
Da je u pitanju bio novac, svima bismo smanjili plaću. Pa oni kod nas zarađuju 2000 kuna više nego domaći radnici, kad se uračunaju stan i besplatni obrok dnevno - rekao nam je direktor Bucina telefonom iz Nürnberga kamo je otišao poslom.

:D :D :D :D
vili40
vili40

Male
Posts : 10766
2015-08-02


Back to top Go down

Zajebalo Nepalce koji su došli radit u Hrvatsku - Page 2 Empty Re: Zajebalo Nepalce koji su došli radit u Hrvatsku

Post by RayMabus 14/11/2019, 06:54

vili40 wrote:
vuksadinare wrote:sto ga boli kurac napravili su mu posao za sto ih treba...sto da ih drzi sada...ovo je najlaksi nacin da ih se rijesi..ne treba im nista objasnjavat..uzmi ili ostavi...za drugi posao od mjesec,dva naci ce druge naivce iz vijetnama..pa i njima onda na minimalac...ko bi reko da ih je zajebo zagorec a ne bosanac Basketball
VIS Promotex jedna je od varaždinskih tvrtki vezanih uz poduzetnika Davora Pataftu koji je zajedno s gradonačelnikom Varaždina Ivanom Čehokom nepravomoćno osuđen za niz djela vezanih uz stjecanje imovinske koristi na račun Grada. Presuda glasi dvije godine zatvora za Čehoka i 1,5 godina za Pataftu. Odluku Vrhovnog suda čekaju na pozicijama gradonačelnika (Čehok) i potpredsjednika Gradskog vijeća (Patafta).
Da je u pitanju bio novac, svima bismo smanjili plaću. Pa oni kod nas zarađuju 2000 kuna više nego domaći radnici, kad se uračunaju stan i besplatni obrok dnevno - rekao nam je direktor Bucina telefonom iz Nürnberga kamo je otišao poslom.

:D :D :D :D
To su ti ti šta skaću na zadnje noge kad Plenkovic podigne minimalac 250 kuna jer im je teško platit radnika i prijete da će priselit proizvodnju. Pa priseli.

Samo im minimalac triba dizat svake godine za nekih 200 kuna dok ne dođe na oko 4000 kuna pa onda ti dovedi roba ako oćeš al ćeš ga brate i platit.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176414
2014-04-11


Back to top Go down

Zajebalo Nepalce koji su došli radit u Hrvatsku - Page 2 Empty Re: Zajebalo Nepalce koji su došli radit u Hrvatsku

Post by vili40 14/11/2019, 07:11

a što ti je 4 tisuće kuna za našu skupu državu?Dobro,poslodavci i te agencije će uvijek naći neke nesretnike da ih prevare a ako treba uzet će im pola da stanuju u nekoj šupi i da ih jednom dnevno nahrane nekim napojom.Lijepo govorim da je ova država dotaknula dno a iseljavanje će se nastaviti i dalje dokle god ima neuhljebljenih i dokle god ne postanemo normalna i pravna država.
Vuk spominje zagorce a gradom mu drma bandić i rodjaci tako da je već i njima neugodno kako ih kradu i uništavaju pokraj otvorenih očiju dok politika i institucije žmire.
vili40
vili40

Male
Posts : 10766
2015-08-02


Back to top Go down

Zajebalo Nepalce koji su došli radit u Hrvatsku - Page 2 Empty Re: Zajebalo Nepalce koji su došli radit u Hrvatsku

Post by RayMabus 14/11/2019, 07:17

vili40 wrote:a što ti je 4 tisuće kuna za našu skupu državu?Dobro,poslodavci i te agencije će uvijek naći neke nesretnike da ih prevare a ako treba uzet će im pola da stanuju u nekoj šupi i da ih jednom dnevno nahrane nekim napojom.Lijepo govorim da je ova država dotaknula dno a iseljavanje će se nastaviti i dalje dokle god ima neuhljebljenih i dokle god ne postanemo normalna i pravna država.
Vuk spominje zagorce a gradom mu drma bandić i rodjaci tako da je već i njima neugodno kako ih kradu i uništavaju pokraj otvorenih očiju dok politika i institucije žmire.
Neće im uzet pola jer plaću moraju isplatit priko kartice.

Ne znam jesi li svatija al ;

Ako želiš Nepalca moraš mu ponudit pet tisuća kuna neto i posao cijelu godinu s mogućnošću nastavka rada i iduću godinu jer on diže kreidt od 7000 eura da dođe ovamo.

Ne znaju jezik a ne znaju ni engleski jer da ga zna tražija bi posal u Njemačkoj dakle nije za poslove di triba jezik.

Nisu kvalificirana radna snaga nego manovali jer da je kvalificiran iša bi radit u neku bolju zemlju.

Moraš mu uza sve to plaćat i hranu i smještaj.

Dakle nisu kvalificirani , ne znaju jezik , samo cijelogodišnii poslovi , minimalna plaća pet tisuća kuna neto plus hrana i smještaj.

Aj ća.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176414
2014-04-11


Back to top Go down

Zajebalo Nepalce koji su došli radit u Hrvatsku - Page 2 Empty Re: Zajebalo Nepalce koji su došli radit u Hrvatsku

Post by vuksadinare 14/11/2019, 07:37

vili40 wrote:a što ti je 4 tisuće kuna za našu skupu državu?Dobro,poslodavci i te agencije će uvijek naći neke nesretnike da ih prevare a ako treba uzet će im pola da stanuju u nekoj šupi i da ih jednom dnevno nahrane nekim napojom.Lijepo govorim da je ova država dotaknula dno a iseljavanje će se nastaviti i dalje dokle god ima neuhljebljenih i dokle god ne postanemo normalna i pravna država.
Vuk spominje zagorce a gradom mu drma bandić i rodjaci tako da je već i njima neugodno kako ih kradu i uništavaju pokraj otvorenih očiju dok politika i institucije žmire.
...gle..ja ne generaliziram za razliku do drugih..lopov je lopov...prevarant je prevarant...ja sam tu napisoa kad su prvi put spomenuli uvoz straih radnika iz nepala i drugih drzava da ce ih nasi ili 'nasi' poslodavci iskoristiti 2,3 mjeseca ce im dati obecanu placu i kad obave posao zajebat ce ih...smanjit ce im place..no to nije samo tako kod nas...evo citam u slovackoj su slovaci tako zajebali stotine srba,bosanaca..privukli ih dobrim placama i to su im dali prva 2,3 mjeseca da bi im onda smanjili palce za 405 tako da ovi nisu imali ni za karte kuci
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99195
2015-09-08


Back to top Go down

Zajebalo Nepalce koji su došli radit u Hrvatsku - Page 2 Empty Re: Zajebalo Nepalce koji su došli radit u Hrvatsku

Post by vuksadinare 14/11/2019, 07:46

znaju oni da ce naci opet naivce po vijetnamu,nepalu i slicnim vukojebinama...zato to i rade iskoriste ih i onda ih se zele rijesiti..jer im je tako jeftinije..znaju da bas nase ljude vise tako ne mogu zajebati pa traze nove zrtve van hrvatske..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99195
2015-09-08


Back to top Go down

Zajebalo Nepalce koji su došli radit u Hrvatsku - Page 2 Empty Re: Zajebalo Nepalce koji su došli radit u Hrvatsku

Post by vili40 14/11/2019, 08:44

RayMabus wrote:
vili40 wrote:a što ti je 4 tisuće kuna za našu skupu državu?Dobro,poslodavci i te agencije će uvijek naći neke nesretnike da ih prevare a ako treba uzet će im pola da stanuju u nekoj šupi i da ih jednom dnevno nahrane nekim napojom.Lijepo govorim da je ova država dotaknula dno a iseljavanje će se nastaviti i dalje dokle god ima neuhljebljenih i dokle god ne postanemo normalna i pravna država.
Vuk spominje zagorce a gradom mu drma bandić i rodjaci tako da je već i njima neugodno kako ih kradu i uništavaju pokraj otvorenih očiju dok politika i institucije žmire.
Neće im uzet pola jer plaću moraju isplatit priko kartice.

Ne znam jesi li svatija al ;

Ako želiš Nepalca moraš mu ponudit pet tisuća kuna neto i posao cijelu godinu s mogućnošću nastavka rada i iduću godinu jer on diže kreidt od 7000 eura da dođe ovamo.

Ne znaju jezik a ne znaju ni engleski jer da ga zna tražija bi posal u Njemačkoj dakle nije za poslove di triba jezik.

Nisu kvalificirana radna snaga nego manovali jer da je kvalificiran iša bi radit u neku bolju zemlju.

Moraš mu uza sve to plaćat i hranu i smještaj.

Dakle nisu kvalificirani , ne znaju jezik , samo cijelogodišnii poslovi , minimalna plaća pet tisuća kuna neto plus hrana i smještaj.

Aj ća.
pa jel lik veli da im je smanjio plaću 20% jer mu mora platiti smještaj?A za minimalac od 4 tisuće će se načekati tako da sam ja sve dobro shvatio.Tih tragikomičnih priča će biti sve više i više dok se onaj anemični bahato šepuri i rastura po briselu a domaće budale nasjedaju na to.
vili40
vili40

Male
Posts : 10766
2015-08-02


Back to top Go down

Zajebalo Nepalce koji su došli radit u Hrvatsku - Page 2 Empty Re: Zajebalo Nepalce koji su došli radit u Hrvatsku

Post by mutava baštarda 14/11/2019, 08:55

Netko neupućen može smatrati da nesposobni, lopovi, petokolonaši, protektori, namjesnici , jude i sl. upravljaju državom. To naravno nije točno. Naša država mudro stvara klimu nepogodnu za masovno useljavanje. Malo zbog toga pate domicilni, ali ostati će valjda netko. Priživili smo kugu, Mongole, Turke, valjda ćemo i čardak.

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Zajebalo Nepalce koji su došli radit u Hrvatsku - Page 2 Empty Re: Zajebalo Nepalce koji su došli radit u Hrvatsku

Post by vili40 14/11/2019, 09:03

mutava baštarda wrote:Netko neupućen može smatrati da nesposobni, lopovi, petokolonaši, protektori, namjesnici , jude i sl. upravljaju državom. To naravno nije točno. Naša država mudro stvara klimu nepogodnu za masovno useljavanje. Malo zbog toga pate domicilni, ali ostati će valjda netko. Priživili smo kugu, Mongole, Turke, valjda ćemo i čardak.
sad smo ipak na najvećem iskušenju,srbi,mongoli i turci svi zajedno nisu napravili toliku štetu
vili40
vili40

Male
Posts : 10766
2015-08-02


Back to top Go down

Zajebalo Nepalce koji su došli radit u Hrvatsku - Page 2 Empty Re: Zajebalo Nepalce koji su došli radit u Hrvatsku

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum