ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sunic:'Morales kao i Tito uzivao je popularnost medju obicnim pukom'

Go down

Sunic:'Morales kao i Tito uzivao je popularnost medju obicnim pukom' Empty Sunic:'Morales kao i Tito uzivao je popularnost medju obicnim pukom'

Post by vuksadinare 12/11/2019, 21:56

https://direktno.hr/direkt/sunic-morales-i-tito-uzivao-veliku-popularnost-medu-obicnim-pukom-da-potonji-uspio-ekonomskom-smislu-172781/
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99030
2015-09-08


Back to top Go down

Sunic:'Morales kao i Tito uzivao je popularnost medju obicnim pukom' Empty Re: Sunic:'Morales kao i Tito uzivao je popularnost medju obicnim pukom'

Post by vuksadinare 12/11/2019, 21:56

dobar komentar Sunica
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99030
2015-09-08


Back to top Go down

Sunic:'Morales kao i Tito uzivao je popularnost medju obicnim pukom' Empty Re: Sunic:'Morales kao i Tito uzivao je popularnost medju obicnim pukom'

Post by Hektorović 12/11/2019, 22:34

Evo sletio je u Meksiko pošto su mu dali azil


Nije bio Ruski čovjek
Hektorović
Hektorović

Posts : 26371
2018-04-10


Back to top Go down

Sunic:'Morales kao i Tito uzivao je popularnost medju obicnim pukom' Empty Re: Sunic:'Morales kao i Tito uzivao je popularnost medju obicnim pukom'

Post by AssadNaPodmornici 12/11/2019, 22:35

Znao sam da će i Hrvatski Nacional Socijalisti patiti za bratom Socijalistom u Latinskoj Americi.Zato sam i onomad rekao 80% Hrvata na aparatima čim je ovaj pao.. od socijalista do nacional socijalista

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20881
2018-06-14


Back to top Go down

Sunic:'Morales kao i Tito uzivao je popularnost medju obicnim pukom' Empty Re: Sunic:'Morales kao i Tito uzivao je popularnost medju obicnim pukom'

Post by Hektorović 12/11/2019, 22:47

AssadNaPodmornici wrote:Znao sam da će i Hrvatski Nacional Socijalisti patiti za bratom Socijalistom u Latinskoj Americi.Zato sam i onomad rekao 80% Hrvata na aparatima čim je ovaj pao.. od socijalista do nacional socijalista

Šunić koji je u suvereniteta ima očite simpatije prema antiglobalističkom Evu.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26371
2018-04-10


Back to top Go down

Sunic:'Morales kao i Tito uzivao je popularnost medju obicnim pukom' Empty Re: Sunic:'Morales kao i Tito uzivao je popularnost medju obicnim pukom'

Post by Hektorović 12/11/2019, 22:48

Hektorović
Hektorović

Posts : 26371
2018-04-10


Back to top Go down

Sunic:'Morales kao i Tito uzivao je popularnost medju obicnim pukom' Empty Re: Sunic:'Morales kao i Tito uzivao je popularnost medju obicnim pukom'

Post by Leviathan2 12/11/2019, 23:45

AssadNaPodmornici wrote:Znao sam da će i Hrvatski Nacional Socijalisti patiti za bratom Socijalistom u Latinskoj Americi.Zato sam i onomad rekao 80% Hrvata na aparatima čim je ovaj pao.. od socijalista do nacional socijalista
stas ono govorio za argentinu, eno kirsnerica i ekipa opet na vlasti a i dilma puscena iz zatvora, a bolsonaro se sprema za ameriku, vec mu skupljaju optuznicu
tako ce i evo nazad kad se narod digne
jebo ti te tvoje nazovi desnicare koje canvas , soros i slicni obucavaju i financiraju
po tomu bi bilo da je i epikur desnicar :D
u zadnje vrijeme mogu jedino drzavnim udarima i potkupljivanjem generala smjenit nepodobne vlade, nest im neide bas takozvani demokracki proces
i usput, evo je dobrano digao boliviju na noge, no, ima zajeb jer ima puno lezista litija i jos kojekakvih skupocjenosti gdje su ameri bili ko u svom dvoristu dok ih nije rastjerao
sad su mu uvalili petardu al ne predaje se taj lako
zilava je to zivina
yeah, zato imas kod sebe desnicu na vlasti, affraid 
mila majko koji si ti shaban da ne belivit

_________________
Sunic:'Morales kao i Tito uzivao je popularnost medju obicnim pukom' Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Sunic:'Morales kao i Tito uzivao je popularnost medju obicnim pukom' Empty Re: Sunic:'Morales kao i Tito uzivao je popularnost medju obicnim pukom'

Post by red wolf 13/11/2019, 00:01

Sad će Bolivija osjetiti blagodati nakon što je Morales otišao...
Sunic:'Morales kao i Tito uzivao je popularnost medju obicnim pukom' Acnt?_=1573599601563&did=21&tag=tier1_2&r=http%253A%252F%252Fwww.ex-iskon-pleme.com%252Ft37361-sunic-morales-kao-i-tito-uzivao-je-popularnost-medju-obicnim-pukom&ua=Mozilla%2F5.0%20(Windows%20NT%206.3%3B%20Win64%3B%20x64%3B%20rv%3A70.0)%20Gecko%2F20100101%20Firefox%2F70
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15940
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

Sunic:'Morales kao i Tito uzivao je popularnost medju obicnim pukom' Empty Re: Sunic:'Morales kao i Tito uzivao je popularnost medju obicnim pukom'

Post by AssadNaPodmornici 13/11/2019, 00:14

Leviathan2 wrote:
AssadNaPodmornici wrote:Znao sam da će i Hrvatski Nacional Socijalisti patiti za bratom Socijalistom u Latinskoj Americi.Zato sam i onomad rekao 80% Hrvata na aparatima čim je ovaj pao.. od socijalista do nacional socijalista
stas ono govorio za argentinu, eno kirsnerica i ekipa opet na vlasti a i dilma puscena iz zatvora, a bolsonaro se sprema za ameriku, vec mu skupljaju optuznicu
tako ce i evo nazad kad se narod digne
jebo ti te tvoje nazovi desnicare koje canvas , soros i slicni obucavaju i financiraju
po tomu bi bilo da je i epikur desnicar :D
u zadnje vrijeme mogu jedino drzavnim udarima i potkupljivanjem generala smjenit nepodobne vlade, nest im neide bas takozvani demokracki proces
i usput, evo je dobrano digao boliviju na noge, no, ima zajeb jer ima puno lezista litija i jos kojekakvih skupocjenosti gdje su ameri bili ko u svom dvoristu dok ih nije rastjerao
sad su mu uvalili petardu al ne predaje se taj lako
zilava je to zivina
yeah, zato imas kod sebe desnicu na vlasti, affraid 
mila majko koji si ti shaban da ne belivit
Sunic:'Morales kao i Tito uzivao je popularnost medju obicnim pukom' 1*v8TtAWWcNWZ6ph5RMfebUg
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20881
2018-06-14


Back to top Go down

Sunic:'Morales kao i Tito uzivao je popularnost medju obicnim pukom' Empty Re: Sunic:'Morales kao i Tito uzivao je popularnost medju obicnim pukom'

Post by mutava baštarda 13/11/2019, 07:34

To je drugi mentalitet... Amerika pomete dvorište, a ono opet za mandat dva socijalisti na vlasti....

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Sunic:'Morales kao i Tito uzivao je popularnost medju obicnim pukom' Empty Re: Sunic:'Morales kao i Tito uzivao je popularnost medju obicnim pukom'

Post by jastreb 13/11/2019, 07:45

http://novilist.hr/Vijesti/Svijet/Trump-Moralesova-ostavka-je-snazno-upozorenje-nezakonitim-rezimima

Hehehe...Ne znam kakva je Trumpova poruka i kakvi su to nezakoniti režimi?

Moje je mišljenje da sve to može riješiti jedna opća revolucija. A da revolucija ima mogućnosti dokaz je Islamska država. U samo dva-tri mjeseca ostvarili su izvanredne uspjehe,osvojivši ogromna prostranstva i milijunske gradove.

E sad,ako je to pošlo za rukom šačici fanatika,koje čak ni svi ,ne muslimani,nego ni svi džihadisti nisu podržavali,onda je lako moguće da bi takvo što izveli i ljevičari.

Plodna tla za revoluciju imamo u Južnoj Americi i nekim afričkim zemljama,a to bi naišlo na dobar odjek i u Europi. Podrške velikih ne bi falilo. Rusija i u prvom redu Kina podržavale bi takve pokrete.
jastreb
jastreb

Posts : 34045
2014-04-22


Back to top Go down

Sunic:'Morales kao i Tito uzivao je popularnost medju obicnim pukom' Empty Re: Sunic:'Morales kao i Tito uzivao je popularnost medju obicnim pukom'

Post by Sora 13/11/2019, 07:48

nama iz američkih sveučilišta dolaze isključivo psihijtrijski slučajevi
nihova međunarodna karijera ne postoji 
oni su nešto samo u rvackoj vukojebini koja zine od čuda kad se spomene američko svečilište..

oaj tip koji sebe zove 
tom da bi valjda izgledao amerčkije, ima toliko nebuloza u članku, počev od izjednačavanja moralesova i titova populizma..da mi se ne da čitati 
amo me zanima kad je već tito bio dikttator kako može biti i populist
jer populizam podrazumjeva tek političku platformu za stjecanje moći 
titu nije trebala populistička platforma, on je imao moć

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23713
2014-04-29


Back to top Go down

Sunic:'Morales kao i Tito uzivao je popularnost medju obicnim pukom' Empty Re: Sunic:'Morales kao i Tito uzivao je popularnost medju obicnim pukom'

Post by mutava baštarda 13/11/2019, 08:40

jastreb wrote:http://novilist.hr/Vijesti/Svijet/Trump-Moralesova-ostavka-je-snazno-upozorenje-nezakonitim-rezimima

Hehehe...Ne znam kakva je Trumpova poruka i kakvi su to nezakoniti režimi?

Moje je mišljenje da sve to može riješiti jedna opća revolucija. A da revolucija ima mogućnosti dokaz je Islamska država. U samo dva-tri mjeseca ostvarili su izvanredne uspjehe,osvojivši ogromna prostranstva i milijunske gradove.

E sad,ako je to pošlo za rukom šačici fanatika,koje čak ni svi ,ne muslimani,nego ni svi džihadisti nisu podržavali,onda je lako moguće da bi takvo što izveli i ljevičari.

.
Možeš misliti što bi oni radili dar mar da nisu nekome, neću reći kome :D trebali...
Ako idemo usporediti nastanak njihove države i naše, mislim da su oni uživali veću zapadnu podršku u naoružanju i svemu ostalom nego što je imala hrvatska kada se borila za samostalnost....

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Sunic:'Morales kao i Tito uzivao je popularnost medju obicnim pukom' Empty Re: Sunic:'Morales kao i Tito uzivao je popularnost medju obicnim pukom'

Post by immortal 13/11/2019, 09:00

Dakle i po Suniću dijelimo se na obični puk i onaj drugi koji se naziva kako??, i tko ga sačinjava?

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23137
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Sunic:'Morales kao i Tito uzivao je popularnost medju obicnim pukom' Empty Re: Sunic:'Morales kao i Tito uzivao je popularnost medju obicnim pukom'

Post by immortal 13/11/2019, 09:04

Na jednoj sličici s Isusom Kristom pročitala poruku koja poziva na molitvu Bogu a da će nam On dati potrebito svakom prema njegovom staležu. Ne znam da je Isus Krist u prispodobama ikad govorio da se ljude treba svrstavati u staleže i po tom pitanju radio podjele među ljudima. Sve to više govori kako su se masoni umješali u redove crkve i djeluju po svom programu.

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23137
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Sunic:'Morales kao i Tito uzivao je popularnost medju obicnim pukom' Empty Re: Sunic:'Morales kao i Tito uzivao je popularnost medju obicnim pukom'

Post by immortal 13/11/2019, 09:06

Sora wrote:nama iz američkih sveučilišta dolaze isključivo psihijtrijski slučajevi
nihova međunarodna karijera ne postoji 
oni su nešto samo u rvackoj vukojebini koja zine od čuda kad se spomene američko svečilište..

oaj tip koji sebe zove 
tom da bi valjda izgledao amerčkije, ima toliko nebuloza u članku, počev od izjednačavanja moralesova i titova populizma..da mi se ne da čitati 
amo me zanima kad je već tito bio dikttator kako može biti i populist
jer populizam podrazumjeva tek političku platformu za stjecanje moći 
titu nije trebala populistička platforma, on je imao moć

tvoji uglavnom nisu stigli dalje od kumrovečke vukojebine
immortal
immortal

Female
Posts : 23137
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Sunic:'Morales kao i Tito uzivao je popularnost medju obicnim pukom' Empty Re: Sunic:'Morales kao i Tito uzivao je popularnost medju obicnim pukom'

Post by jastreb 13/11/2019, 09:09

mortal wrote:Na jednoj sličici s Isusom Kristom pročitala poruku koja poziva na molitvu Bogu a da će nam On dati potrebito svakom prema njegovom staležu. 
Hahahahahaha,a tko je potpisnik navedenog teksta?

Isus nije sigurno. lol!
jastreb
jastreb

Posts : 34045
2014-04-22


Back to top Go down

Sunic:'Morales kao i Tito uzivao je popularnost medju obicnim pukom' Empty Re: Sunic:'Morales kao i Tito uzivao je popularnost medju obicnim pukom'

Post by jastreb 13/11/2019, 09:14

mortal wrote:Na jednoj sličici s Isusom Kristom pročitala poruku koja poziva na molitvu Bogu a da će nam On dati potrebito svakom prema njegovom staležu. Ne znam da je Isus Krist u prispodobama ikad govorio da se ljude treba svrstavati u staleže i po tom pitanju radio podjele među ljudima. Sve to više govori kako su se masoni umješali u redove crkve i djeluju po svom programu.
Ako si pažljivo pročitala evanđelja,onda nisi mogla a da ne primijetiš da je Isus prezirao svećenički stalež i njihove eksponente farizeje i saduceje,pismoznance i književnike.

Isus nije blagonaklono gledao ni na bogataše,o čemu kazuje prispodoba o bogatašu i ubogom Lazaru.

Sjeti se samo prispodobe o bogatašu ,devi i ušici igle.

Svi apostoli bili su iz siromašnog staleža(ribari,jedan carinik,zemljoradnici...)a i milje u kojem se Isus kretao nije bio baš "ugledan" u tadašnjem židovskom društvu.

I poslije Isusa prva kršćanske zajednice sve su dijelile međusobno,tako da povezivati Isusa sa nekakvim filoaristrokratom,nikako ne stoji.
jastreb
jastreb

Posts : 34045
2014-04-22


Back to top Go down

Sunic:'Morales kao i Tito uzivao je popularnost medju obicnim pukom' Empty Re: Sunic:'Morales kao i Tito uzivao je popularnost medju obicnim pukom'

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum