ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kolakušić stigao Škoru

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Kolakušić stigao Škoru - Page 2 Empty Re: Kolakušić stigao Škoru

Post by vuksadinare 11/12/2019, 04:02

rtl anketa :D...

vuksadinare

Posts : 99554
2015-09-08


Back to top Go down

Kolakušić stigao Škoru - Page 2 Empty Re: Kolakušić stigao Škoru

Post by vili40 11/12/2019, 06:45

RayMabus wrote:
debotoijusto wrote:mlatimudan 14%  :facepalm
Ja koliko vidim maltimudan je dobio 24,3%

Lik im digne PDV s 23 na 25% , digne pet kuna cijenu mobitel bona plus razno razne poreze i 1/4 glasača mu daje glas.

Idioti i maltimudan.
da,ovi drugi su kao neke perjanice samo ne znam čega.Taj sigurno ne bi 5 godina proveo pjevajući,lupao okolo bedastoće i slušao pokorno gazdu koji bi mu usput i proturio dio svoga šljama.U prvom krugu ima moj glas a za dalje mi se jebe.
vili40
vili40

Male
Posts : 10811
2015-08-02


Back to top Go down

Kolakušić stigao Škoru - Page 2 Empty Re: Kolakušić stigao Škoru

Post by RayMabus 11/12/2019, 07:04

vili40 wrote:
RayMabus wrote:
debotoijusto wrote:mlatimudan 14%  :facepalm
Ja koliko vidim maltimudan je dobio 24,3%

Lik im digne PDV s 23 na 25% , digne pet kuna cijenu mobitel bona plus razno razne poreze i 1/4 glasača mu daje glas.

Idioti i maltimudan.
da,ovi drugi su kao neke perjanice samo ne znam čega.Taj sigurno ne bi 5 godina proveo pjevajući,lupao okolo bedastoće i slušao pokorno gazdu koji bi mu usput i proturio dio svoga šljama.U prvom krugu ima moj glas a za dalje mi se jebe.
Samo na Milanovicu shvatiš zašto se ovo društvo mora smanjiti za 1/4 populacije.

1/4 kretena.
RayMabus
RayMabus

Posts : 177653
2014-04-11


Back to top Go down

Kolakušić stigao Škoru - Page 2 Empty Re: Kolakušić stigao Škoru

Post by vili40 11/12/2019, 07:12

RayMabus wrote:
vili40 wrote:
RayMabus wrote:
debotoijusto wrote:mlatimudan 14%  :facepalm
Ja koliko vidim maltimudan je dobio 24,3%

Lik im digne PDV s 23 na 25% , digne pet kuna cijenu mobitel bona plus razno razne poreze i 1/4 glasača mu daje glas.

Idioti i maltimudan.
da,ovi drugi su kao neke perjanice samo ne znam čega.Taj sigurno ne bi 5 godina proveo pjevajući,lupao okolo bedastoće i slušao pokorno gazdu koji bi mu usput i proturio dio svoga šljama.U prvom krugu ima moj glas a za dalje mi se jebe.
Samo na Milanovicu shvatiš zašto se ovo društvo mora smanjiti za 1/4 populacije.

1/4 kretena.
ako je to najbolje što imamo onda smo stvarno u banani
vili40
vili40

Male
Posts : 10811
2015-08-02


Back to top Go down

Kolakušić stigao Škoru - Page 2 Empty Re: Kolakušić stigao Škoru

Post by RayMabus 11/12/2019, 07:16

Pa pogledaj psihologije , lik digne bon za mobitel pet kuna , dakle u ovih par godina svaki put kad si kupija bon za mobotel od 50 kuna da si još pet kuna iz svog đepa radi njega i njegove politike. O pdv s 23 na 25% nema smisla nit trošit riječi.

I onda dođu izbori i ovi mu daju glas.

Pa mene ne može nitko uvjerit da to nisu kreteni.
RayMabus
RayMabus

Posts : 177653
2014-04-11


Back to top Go down

Kolakušić stigao Škoru - Page 2 Empty Re: Kolakušić stigao Škoru

Post by vuksadinare 11/12/2019, 07:38

rekao sam ja ne tko davno ovdje da kolakusica ne podcijeniti i da ne bi bilo da se party u troje pretvori u party 4
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99554
2015-09-08


Back to top Go down

Kolakušić stigao Škoru - Page 2 Empty Re: Kolakušić stigao Škoru

Post by vuksadinare 11/12/2019, 07:39

nit bi me izennadilo da u drugi krug uđu skoro i kolakusic...a ova druga dvojka debelo popusi
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99554
2015-09-08


Back to top Go down

Kolakušić stigao Škoru - Page 2 Empty Re: Kolakušić stigao Škoru

Post by debotoijusto 11/12/2019, 07:42

 Mediji su drugi najveći problem Hrvatske, pogledajte neke portale, trebale bi tu biti ozbiljne vijesti, a samo je golotinja. To je sramota – izjavio je naš borac protiv tretiranja žena kao objekata požude i ljuti branitelj javnog morala.


No, kad je s tolikim pravedničkim bijesom otvori Mislav Kolakušić, ima tu jedan dosta veliki problem.

Naime, jedan od nedovršenih sudskih postupaka u kojima su me neke javne osobe tužile zbog mojih komentara pokrenuo je protiv mene upravo rečeni Mislav Kolakušić. I, zamisli, bila je riječ o tekstu pod naslovom ‘Profil suca koji snima djevojke’.
Do tada relativno anonimni sudac Trgovačkog suda u Zagrebu Mislav Kolakušić banuo je, dakle, u medije kad se 2013. godine odnekud pročulo da se u slobodno vrijeme bavi posebnim hobijem, a to je fotografiranje poluobnaženih djevojaka. Na svom Facebook profilu, koji je nakon tog otkrića odmah ugasio, isti ovaj Mislav Kolakušić objavljivao je snimke svojih radova u kojime ne manjka, da to fino kažemo, ženskih eksplicitnosti.
udac Kolakušić sebe je na svojoj stranici predstavljao kao ‘zaljubljenika u fashion, art i travel fotografiju’, a cure je pozivao da mu se jave kako bi ih ‘besplatno’ fotografirao u svom studiju na zagrebačkoj periferiji, ‘opremljenom neobaroknim i modernim namještajem’. Ta galantna ponuda sadržavala je i obećanje da će se kod njega ‘osjećati kao kraljice’.
I tada, kao i sada, smatrala sam da snimanje lascivnih i nimalo art fotografija apsolutno nije slobodna aktivnost primjerena za jednog suca. Dobila sam tužbu u kojoj Kolakušić traži obeštećenje od 60.000 kuna plus kamate i sudske troškove tvrdeći kako je zbog tih i drugih mojih ‘neprofesionalnih’ navoda ‘pretrpio stres i nelagodu, te trpi iznimne duševne boli’.
https://www.telegram.hr/price/pretjeruju-li-mediji-s-golotinjom-legitimna-je-tema-ali-kad-je-otvori-kolakusic-to-je-zbilja-malo-previse/
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30778
2014-04-12


Back to top Go down

Kolakušić stigao Škoru - Page 2 Empty Re: Kolakušić stigao Škoru

Post by RayMabus 11/12/2019, 07:46

vuksadinare wrote:nit bi me izennadilo da u drugi krug uđu skoro i kolakusic...a ova druga dvojka debelo popusi
Sumnjam , previše je kretena u ovoj državi. 45 godina socijalizma im je ispralo umove. Sad kako su sjebali Jugu ekonomski sad će i Hrvatsku jer to ne zna ništa doli dizat poreze i zaduživat se.

Previše je kretena u ovoj državi. 1/4 sasvim sigurno. Ajmo iseljavanje pa nek sami sebi dižu poreze i neka im vlastita djeca otplaćuju dugove države.
RayMabus
RayMabus

Posts : 177653
2014-04-11


Back to top Go down

Kolakušić stigao Škoru - Page 2 Empty Re: Kolakušić stigao Škoru

Post by vuksadinare 11/12/2019, 08:09

gle..kolakusic nema sta izgubiti jednostavno prica ono sto pase uhu svima milim na obicni puk koji ima problema...koli i zoki pricaju ono sto je na liniji njihovih stranaka tu i tamo prijeđu neku crtu ali opet u nekim granicama gdje im prevec nec ezamjeriti stranke koje stoje iza njih osim sto je zoki izletio ono sa titom i hajdukom pa je odmah brzo dobio od sdp-a jezikovu juhu..skoro prica najracionalnije i ono sto je koliko toliko realno ali njegov problem je sto je mozda prevec smiren ne ulazi u fajt previse otvorenog garda a napaljenoj raji to je šrblago..oni hoce fajt,teske rijeci
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99554
2015-09-08


Back to top Go down

Kolakušić stigao Škoru - Page 2 Empty Re: Kolakušić stigao Škoru

Post by vuksadinare 11/12/2019, 08:24

realno škoro je najinteligentniji od njih svih  i covjek ima feeling za salu...a kroz salu u biti precizno pogodi u cemu je stvar...ova druga trojka je vise huliganskog ponasanja koji jedino mogu na taj nacin poslati poruku u prvom redu mislim na zokija i kolakusica ali i koli ima taj simptom...samo za razliku od njih ona se drugi dan isprica...e tu je skoro zakinut za ovu trojku...cuo sam od nekih primjedbu na skoru..'sto se ne potuce'...ne potuce se jer nije takav tip i ima drugu taktiku kroz salu ih pogodi u zicu..nek pitaju vucica...koji je nakon onog samara skore zasutio
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99554
2015-09-08


Back to top Go down

Kolakušić stigao Škoru - Page 2 Empty Re: Kolakušić stigao Škoru

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum