ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vrgorac : Šaljite vojsku na granice

Page 3 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Vrgorac : Šaljite vojsku na granice - Page 3 Empty Re: Vrgorac : Šaljite vojsku na granice

Post by RayMabus 2/11/2019, 22:28

Noor wrote:
AssadNaPodmornici wrote:
vuksadinare wrote:
RayMabus wrote:
vuksadinare wrote:
ako drzava i narod zovu ja cu uvijek odazvati ... kako odluce ... na to ne utjecem..ako treba granicu branit branit cu je ...
Od koga i za koga će biti branit?

Zašto bi ti glumio korisnu budalu njemačku interesu?
ne branim njemacku..branim zenu,djecu,mater,vinograd,obalu na koncu i tebe i yodu
braniš HDZ uhljebe i njihove parazite. ja navijam za trpačinu, kao što epikur navija za trpačinu njemačke
daj bože da ti preko glave pregaze i potaracaju ti sve što se da
To je cijena koju moramo svi platit kako bi se riješili HDZ/SDP gamadi & company.

Nažalost onaj veliki val nije u idućih 365 dana pa da ih ozbiljno poremeti na idućim parlamentarnim izborima.

RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

Vrgorac : Šaljite vojsku na granice - Page 3 Empty Re: Vrgorac : Šaljite vojsku na granice

Post by prckov 2/11/2019, 22:36

RayMabus wrote:
Noor wrote:
AssadNaPodmornici wrote:
vuksadinare wrote:
RayMabus wrote:
Od koga i za koga će biti branit?

Zašto bi ti glumio korisnu budalu njemačku interesu?
ne branim njemacku..branim zenu,djecu,mater,vinograd,obalu na koncu i tebe i yodu
braniš HDZ uhljebe i njihove parazite. ja navijam za trpačinu, kao što epikur navija za trpačinu njemačke
daj bože da ti preko glave pregaze i potaracaju ti sve što se da
To je cijena koju moramo svi platit kako bi se riješili HDZ/SDP gamadi & company.

Nažalost onaj veliki val nije u idućih 365 dana pa da ih ozbiljno poremeti na idućim parlamentarnim izborima.
jasta
rjesicete se vi
ko mujo kad je imo zatvor pa ceo srat a rijesio se dzepnog sata  :D
prckov
prckov

Posts : 34057
2014-04-19


Back to top Go down

Vrgorac : Šaljite vojsku na granice - Page 3 Empty Re: Vrgorac : Šaljite vojsku na granice

Post by RayMabus 2/11/2019, 22:45

Pa riješit ćemo se. Navalom imigranata turizam u Dalmaciji i na Jadranu će biti uništen.

Nekad moraš ubiti organizam da bi uništio nametnika.

Vrgorac : Šaljite vojsku na granice - Page 3 Studioanaliza1
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

Vrgorac : Šaljite vojsku na granice - Page 3 Empty Re: Vrgorac : Šaljite vojsku na granice

Post by RayMabus 2/11/2019, 23:27

RayMabus wrote:Uvatila ih prpa

https://www.slobodnadalmacija.hr/dalmacija/split-zupanija/clanak/id/631088/vrgorcani-traze-pomoc-vlade-saljite-vojsku-na-granicu-migranti-nam-kradu-automobile-od-straha-ne-izlazimo-iz-kuce-ministar-krsticevic-ako-mup-zatrazi-nasu-pomoc-vojska-je-spremna

Samo trpaj

Vrgorac : Šaljite vojsku na granice - Page 3 Nost_transparent_24px
T
[size]
Century II, Quatrain 84
Between Campania, Siena, Florence, Tuscany, Six months nine days without a drop of rain: The strange tongue in the Dalmatian land, It will overrun, devastating the entire land.

 
[/size]
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

Vrgorac : Šaljite vojsku na granice - Page 3 Empty Re: Vrgorac : Šaljite vojsku na granice

Post by Guest 2/11/2019, 23:50

RayMabus wrote:Pa riješit ćemo se. Navalom imigranata turizam u Dalmaciji i na Jadranu će biti uništen.

Nekad moraš ubiti organizam da bi uništio nametnika.

aaaa...eee....ovo moram poruciti sestri kad bude mesarila tamo nekog jadnika na klinici.. :starac

Inace,vi ako krepete,kao drzava,nema Boga koji ce vas oziviti..Tu morate imati opaku infrastrukturu za produkciju,rezervni kapital u plemenitim metalima,jake prirodne resurse,opceniti ucinkovitu ekonomiju,a TO nemate..
dakle,mozda iz sadasnjeg feudalnog drustva,kliznete na nivo plemena,sto u biti i jeste,ne samo vi,nego i ostali na Balkanu...i tko ce onda to voditi,kad ne bude sociopatskih blizanaca HDZ i SDP-a??

:coffee
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Vrgorac : Šaljite vojsku na granice - Page 3 Empty Re: Vrgorac : Šaljite vojsku na granice

Post by RayMabus 2/11/2019, 23:52

pismejker wrote:
RayMabus wrote:Pa riješit ćemo se. Navalom imigranata turizam u Dalmaciji i na Jadranu će biti uništen.

Nekad moraš ubiti organizam da bi uništio nametnika.

aaaa...eee....ovo moram poruciti sestri kad bude mesarila tamo nekog jadnika na klinici.. :starac

Inace,vi ako krepete,kao drzava,nema Boga koji ce vas oziviti..Tu morate imati opaku infrastrukturu za produkciju,rezervni kapital u plemenitim metalima,jake prirodne resurse,opceniti ucinkovitu ekonomiju,a TO nemate..
dakle,mozda iz sadasnjeg feudalnog drustva,kliznete na nivo plemena,sto u biti i jeste,ne samo vi,nego i ostali na Balkanu...i tko ce onda to voditi,kad ne bude sociopatskih blizanaca HDZ i SDP-a??

:coffee
Vodit će je Nijemci....al ne ovi na vlasti sada nego ovi :


Vrgorac : Šaljite vojsku na granice - Page 3 Nost_transparent_24px




Century V, Quatrain 74
Of Trojan blood will be born a Germanic heart Who will rise to very high power: He will drive out the foreign Arabic people, Returning the Church to its pristine pre-eminence.



A onda ću ti dragi moj Svetac pokazati svoju uniformu


Vrgorac : Šaljite vojsku na granice - Page 3 Images?q=tbn%3AANd9GcTQW3ow_856YeyfEyngtuQwqz8nSooQhUegQ4iv1Bupa2HwO1cc
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

Vrgorac : Šaljite vojsku na granice - Page 3 Empty Re: Vrgorac : Šaljite vojsku na granice

Post by Guest 3/11/2019, 00:02

eeee ti su vec dobili po pički dvaput..opet to buju neki novi "partizani" potaracali.. lol! lol! lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Vrgorac : Šaljite vojsku na granice - Page 3 Empty Re: Vrgorac : Šaljite vojsku na granice

Post by RayMabus 3/11/2019, 00:02

Kukasti križ je simbol Galaktičke federacije.

To je moja uniforma.

Ako te baš zanima.

Vrgorac : Šaljite vojsku na granice - Page 3 Buddhist-vs-Nazi-symbols-cropped
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

Vrgorac : Šaljite vojsku na granice - Page 3 Empty Re: Vrgorac : Šaljite vojsku na granice

Post by Guest 3/11/2019, 00:06

referirooo sam se na gornju sliku đe su naciji... :clown
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Vrgorac : Šaljite vojsku na granice - Page 3 Empty Re: Vrgorac : Šaljite vojsku na granice

Post by RayMabus 3/11/2019, 00:13

pismejker wrote:referirooo sam se na gornju sliku đe su naciji... :clown
A ja sam ti odgovorio na onaj tvoj post o uniformi za mene.

Sad znaš izgleda general GF s pet zvjezdica kad nije u civilu.

Kuki.

Vrgorac : Šaljite vojsku na granice - Page 3 Swastika

Vrgorac : Šaljite vojsku na granice - Page 3 Forma-vaffen-ss-istoriya-sozdaniya-i-znaki-razlichiya-voennoj-formi-vermahta-2
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

Vrgorac : Šaljite vojsku na granice - Page 3 Empty Re: Vrgorac : Šaljite vojsku na granice

Post by Guest 3/11/2019, 00:21

nebitno..kad vam budu setali po 5-6 u coporu,vec ih necete smjeti niti taknuti..ti odmah potezu za nožekarom..svabe ih vise ne primaju...sto je uslo,uslo jest,cak se ispod radara i salju natrag odakle su dosli..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Vrgorac : Šaljite vojsku na granice - Page 3 Empty Re: Vrgorac : Šaljite vojsku na granice

Post by RayMabus 3/11/2019, 00:23

pismejker wrote:nebitno..kad vam budu setali po 5-6 u coporu,vec ih necete smjeti niti taknuti..ti odmah potezu za nožekarom..svabe ih vise ne primaju...sto je uslo,uslo jest,cak se ispod radara i salju natrag odakle su dosli..
Pa ja ih neću ni dirat ako ni oni mene ne diraju. Živi i pusti druge da žive.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

Vrgorac : Šaljite vojsku na granice - Page 3 Empty Re: Vrgorac : Šaljite vojsku na granice

Post by Guest 3/11/2019, 00:40

RayMabus wrote:
pismejker wrote:nebitno..kad vam budu setali po 5-6 u coporu,vec ih necete smjeti niti taknuti..ti odmah potezu za nožekarom..svabe ih vise ne primaju...sto je uslo,uslo jest,cak se ispod radara i salju natrag odakle su dosli..
Pa ja ih neću ni dirat ako ni oni mene ne diraju. Živi i pusti druge da žive.
Poanta jest da ce ti ukrasti auto,ispeci i pojesti mačka,da ne spominjem druge stvari..

Kod Menea su ispod mosta na neckru uz obalu,policajci nasli ostatke logorske vatre,izdrljane vrece za spavanje,otpad i oderano krzno sirote mačke i oglobane kosti..jeli kozojebi stos..
Tu su i ostali,jerbo su vrece ostavili,dakle dosli su na cilj..

cuvaj Mačka Longi,navecer pod kljuc u kuću.. :starac
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Vrgorac : Šaljite vojsku na granice - Page 3 Empty Re: Vrgorac : Šaljite vojsku na granice

Post by RayMabus 3/11/2019, 00:51

Pa staviš auto u garažu il dvor pa si miran. Pa nećemo zbog toga sad ubijat ljude.

Cilj im je Njemačka a ovo im je samo tranzit.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

Vrgorac : Šaljite vojsku na granice - Page 3 Empty Re: Vrgorac : Šaljite vojsku na granice

Post by T. 3/11/2019, 00:51

RayMabus wrote:Kukasti križ je simbol Galaktičke federacije.

To je moja uniforma.

Ako te baš zanima.

Vrgorac : Šaljite vojsku na granice - Page 3 Buddhist-vs-Nazi-symbols-cropped
Nisam ni zna da sam i ja gf... drunken
T.
T.

Posts : 17078
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Vrgorac : Šaljite vojsku na granice - Page 3 Empty Re: Vrgorac : Šaljite vojsku na granice

Post by Guest 3/11/2019, 00:54

RayMabus wrote:Pa staviš auto u garažu il dvor pa si miran. Pa nećemo zbog toga sad ubijat ljude.

Cilj im je Njemačka a ovo im je samo tranzit.

pa ne za sve nuzno..imas ih koji stvarno nisu za nikakav posa...a ipak moraju i u tranzitu jisti..cuvaj Mačka,Bog mu da zdravlja.. :tu :tu :tu
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Vrgorac : Šaljite vojsku na granice - Page 3 Empty Re: Vrgorac : Šaljite vojsku na granice

Post by RayMabus 3/11/2019, 00:56

T. wrote:
RayMabus wrote:Kukasti križ je simbol Galaktičke federacije.

To je moja uniforma.

Ako te baš zanima.

Vrgorac : Šaljite vojsku na granice - Page 3 Buddhist-vs-Nazi-symbols-cropped
Nisam ni zna da sam i ja gf... drunken
Treći rajh nije GF al je kuki GF.

Al uniforme su tu negdje li la.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

Vrgorac : Šaljite vojsku na granice - Page 3 Empty Re: Vrgorac : Šaljite vojsku na granice

Post by RayMabus 3/11/2019, 00:57

pismejker wrote:
RayMabus wrote:Pa staviš auto u garažu il dvor pa si miran. Pa nećemo zbog toga sad ubijat ljude.

Cilj im je Njemačka a ovo im je samo tranzit.

pa ne za sve nuzno..imas ih koji stvarno nisu za nikakav posa...a ipak moraju i u tranzitu jisti..cuvaj Mačka,Bog mu da zdravlja.. :tu :tu :tu
Pa napravit ću im sendvič. Deset kuna je sendvič. I karta kako doć do Slovenije. I rješen problem.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

Vrgorac : Šaljite vojsku na granice - Page 3 Empty Re: Vrgorac : Šaljite vojsku na granice

Post by vuksadinare 3/11/2019, 04:29

jastreb wrote:
vuksadinare wrote:javljam se ako me misli..spreman sam se odazvari
Samo da ti kažem; ondje nema Srba.Vrgorac : Šaljite vojsku na granice - Page 3 Nono%20(2)
meni svejedno Basketball
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98992
2015-09-08


Back to top Go down

Vrgorac : Šaljite vojsku na granice - Page 3 Empty Re: Vrgorac : Šaljite vojsku na granice

Post by AssadNaPodmornici 3/11/2019, 12:30

jel HDZ poslao vojsku i digao žilet žicu? nije , trpaj dalje

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20866
2018-06-14


Back to top Go down

Vrgorac : Šaljite vojsku na granice - Page 3 Empty Re: Vrgorac : Šaljite vojsku na granice

Post by vuksadinare 3/11/2019, 13:16

RayMabus wrote:
pismejker wrote:nebitno..kad vam budu setali po 5-6 u koporu, vec ih necete smjeti niti taknuti..ti odmah potezu za nozekarom..svabe ih vise ne primaju ... sto je uslo, uslo je, cak se ispod radara i salju natrag odakle su dosli ..
Pa ja ih neću ni dirat ako oni mene ne diraju. Živi i pusti druge da žive.
jesi pizdek
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98992
2015-09-08


Back to top Go down

Vrgorac : Šaljite vojsku na granice - Page 3 Empty Re: Vrgorac : Šaljite vojsku na granice

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum