ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zahvalnica MUP-a Vukovarcu koji je pronašao i svećeniku vratio izgubljeni novac

Go down

Zahvalnica MUP-a Vukovarcu koji je pronašao i svećeniku vratio izgubljeni novac Empty Zahvalnica MUP-a Vukovarcu koji je pronašao i svećeniku vratio izgubljeni novac

Post by debotoijusto 30/10/2019, 16:29

Koprivnjak je izjavio kako je novac skupljao kako bi popravio još od Domovinskog rata neobnovljenu garažu, koja se nalazi u sklopu crkvenog objekta i iz koje se dijeli humanitarna pomoć.
'Dok sam čekao povoljniji tečaj nosio sam ga u torbi, u etuiu, iz kojeg mi je ispao da to nisam primijetio', ispričao je okolnosti gubitka novca prije nekoliko tjedana.
Dodao je kako je prošlo više dana prije no što je primijetio nestanak novca, kojega je pokušao tražiti obilazeći razna mjesta, da bi se potom odlučio nestanak prijaviti policiji.
'Molio sam se Bogu, nadao se da će novac biti pronađen jer je za potrebe crkve', rekao je Koprivnjak, koji dok je prijavljivao nestanak nije ni slutio da je novac već u policiji koja je već bila pokrenula postupak utvrđivanja okolnosti nestanka novca i pronalaska vlasnika.
Novac je policiji predao Željko Belec, koji ga je pronašao na pločniku u dijelu grada kojega Vukovarci zovu 'Drvena pijaca'.
'Pokušao sam vidjeti da li se u etuiu nalaze kakvi dokumenti koji bi mi pomogli identificirati vlasnika, no ničega nije bilo', rekao je Belec, koji je etui s novcem odnio na policiju gdje je novac prebrojan i napravljen zapisnik.
Posredstvom policije Koprivnjak i Belec su se nedavno našli, a poštenom je nalazniku u znak zahvale svećenik poklonio 100 eura.


https://www.tportal.hr/vijesti/clanak/zahvalnica-mup-a-vukovarcu-koji-je-pronasao-i-sveceniku-vratio-izgubljeni-novac-20191030
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30606
2014-04-12


Back to top Go down

Zahvalnica MUP-a Vukovarcu koji je pronašao i svećeniku vratio izgubljeni novac Empty Re: Zahvalnica MUP-a Vukovarcu koji je pronašao i svećeniku vratio izgubljeni novac

Post by debotoijusto 30/10/2019, 16:31

Dok sam čekao povoljniji tečaj nosio sam ga u torbi, u etuiu, iz kojeg mi je ispao da to nisam primijetio', ispričao je okolnosti gubitka novca 


ja mu vjerujem
jucer odoh kupiti jogurt i rizle i ponesem 3 458€ da se nadje , nikad ne znas
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30606
2014-04-12


Back to top Go down

Zahvalnica MUP-a Vukovarcu koji je pronašao i svećeniku vratio izgubljeni novac Empty Re: Zahvalnica MUP-a Vukovarcu koji je pronašao i svećeniku vratio izgubljeni novac

Post by jastreb 30/10/2019, 16:53

Jel mu pop dao šta?
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Zahvalnica MUP-a Vukovarcu koji je pronašao i svećeniku vratio izgubljeni novac Empty Re: Zahvalnica MUP-a Vukovarcu koji je pronašao i svećeniku vratio izgubljeni novac

Post by debotoijusto 30/10/2019, 17:01

jastreb wrote:Jel mu pop dao šta?
100€ i idite u miru
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30606
2014-04-12


Back to top Go down

Zahvalnica MUP-a Vukovarcu koji je pronašao i svećeniku vratio izgubljeni novac Empty Re: Zahvalnica MUP-a Vukovarcu koji je pronašao i svećeniku vratio izgubljeni novac

Post by T. 30/10/2019, 17:23

triba ga je utužit za ostatak (do 10%) kad se tako stisnio...

_________________
Zahvalnica MUP-a Vukovarcu koji je pronašao i svećeniku vratio izgubljeni novac Unname11
T.
T.

Posts : 17110
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Zahvalnica MUP-a Vukovarcu koji je pronašao i svećeniku vratio izgubljeni novac Empty Re: Zahvalnica MUP-a Vukovarcu koji je pronašao i svećeniku vratio izgubljeni novac

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum