ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

"Oj hrvatska mati, Srbe ćemo klati”

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

 "Oj hrvatska mati, Srbe ćemo klati” - Page 3 Empty Re: "Oj hrvatska mati, Srbe ćemo klati”

Post by kaya Tue 29 Oct - 10:10

Ringo10 wrote:Rusi generalno još uvijek nemaju pojma o bivšoj SFRJ ali srpski nacionalisti im se opasno uvlače pod kožu, objavljuju svoje "istine" po raznim sajtovima, a Hrvati ne rade baš ništa da oponiraju tome.

Možda Hrvati misle ono - ma ko jebe tamo one, mi smo u NATO, mi smo američki saveznici koga briga  i šta oni tamo misle ali ja mislim da griješe.

gle, ovo gore što si ti napisao su kafanske priče . rusi su na naše tržište došli sami, jako su za njega zainteresirani, investirali su u najprofitniji dio, vodeće turističke kompanije i plinsko tržište. kočnica jačim vezama i projektima su zapadni partneri i SAD. i zato su rusija ni ne koristi plin kao oblik političkog pritiska a stav hrvatske je nedorečen zna se zašto.  
ovo koliko je pijanaca i narkomana otišlo u ukrajinu im i nije nešto važno ...


Last edited by kaya on Tue 29 Oct - 10:11; edited 1 time in total (Reason for editing : .)

kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

 "Oj hrvatska mati, Srbe ćemo klati” - Page 3 Empty Re: "Oj hrvatska mati, Srbe ćemo klati”

Post by Ringo10 Tue 29 Oct - 10:12

kaya wrote:
Ringo10 wrote:Rusi generalno još uvijek nemaju pojma o bivšoj SFRJ ali srpski nacionalisti im se opasno uvlače pod kožu, objavljuju svoje "istine" po raznim sajtovima, a Hrvati ne rade baš ništa da oponiraju tome.

Možda Hrvati misle ono - ma ko jebe tamo one, mi smo u NATO, mi smo američki saveznici koga briga  i šta oni tamo misle ali ja mislim da griješe.

gle, ovo gore što si ti napisao su kafanske priče . rusi su na naše tržište došli sami, jako su za njega zainteresirani, investirali su u najprofitniji dio, vodeće turističke kompanije i plinsko tržište. kočnica jačim vezama i projektima su zapadni partneri i SAD. i zato su rusija ni ne koristi plin kao oblik političkog pritiska a stav hrvatske je nedorečen zna se zašto.  
ovo koliko je pijanaca i narkomana otišlo u ukrajinu im i nije nešto važno ...
Bilo bi dobro da hrvatska politika i propaganda budu malo agresivniji prema Rusiji, mislim u pozitivnom smislu
Ringo10
Ringo10

Posts : 21567
2015-09-24


Back to top Go down

 "Oj hrvatska mati, Srbe ćemo klati” - Page 3 Empty Re: "Oj hrvatska mati, Srbe ćemo klati”

Post by AssadNaPodmornici Tue 29 Oct - 10:14

netreba ništa mjenjati, odnosi sa rusijom su dobri, prosječan hrvat ne mrzi ruse, itd, evo ja osobno znam čitati i pisati rusku ćirilicu , i znam osnovnu komunikaciju na ruskom , i radio sam u jednoj firmi gdje sam ja bio zadužen kada bi došli ruski gosti prije par godina :) mene su slali jer sam znao nešto ruskog :) 
(dosta mi je zahrđa u tih par godina jbg ali bi se mogao snaći po rusiji bez problema)

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21024
2018-06-14


Back to top Go down

 "Oj hrvatska mati, Srbe ćemo klati” - Page 3 Empty Re: "Oj hrvatska mati, Srbe ćemo klati”

Post by RayMabus Tue 29 Oct - 10:14

Ja sam od početka protov tog rata. Da san 1000 kuna djeci Ukrajine da dođu na more. Mogli su tako i Srbi djeci ruskih stanovnika iz Donbasa. To nije ratni čin nego pomaganje.

Šest Hrvata je u Azovu al ih je četri pet miljona za Ukrajinu.

Slava Ukrajini.


 "Oj hrvatska mati, Srbe ćemo klati” - Page 3 Ukrajinci1__1__
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

 "Oj hrvatska mati, Srbe ćemo klati” - Page 3 Empty Re: "Oj hrvatska mati, Srbe ćemo klati”

Post by kaya Tue 29 Oct - 10:23

Ringo10 wrote:
kaya wrote:
Ringo10 wrote:Rusi generalno još uvijek nemaju pojma o bivšoj SFRJ ali srpski nacionalisti im se opasno uvlače pod kožu, objavljuju svoje "istine" po raznim sajtovima, a Hrvati ne rade baš ništa da oponiraju tome.

Možda Hrvati misle ono - ma ko jebe tamo one, mi smo u NATO, mi smo američki saveznici koga briga  i šta oni tamo misle ali ja mislim da griješe.

gle, ovo gore što si ti napisao su kafanske priče . rusi su na naše tržište došli sami, jako su za njega zainteresirani, investirali su u najprofitniji dio, vodeće turističke kompanije i plinsko tržište. kočnica jačim vezama i projektima su zapadni partneri i SAD. i zato su rusija ni ne koristi plin kao oblik političkog pritiska a stav hrvatske je nedorečen zna se zašto.  
ovo koliko je pijanaca i narkomana otišlo u ukrajinu im i nije nešto važno ...
Bilo bi dobro da hrvatska politika i propaganda budu malo agresivniji prema Rusiji, mislim u pozitivnom smislu

ne smiju zbog zapada. bi oni ali da ih ovi ne vide..a to nije moguće.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

 "Oj hrvatska mati, Srbe ćemo klati” - Page 3 Empty Re: "Oj hrvatska mati, Srbe ćemo klati”

Post by Ringo10 Tue 29 Oct - 10:25

Hrvati i Hrvatska u tome kretenskom sukobu se ne trebaju oprdjeljivati, biti dobri sa obje strane jer će se Rusija i Ukrajina kad tad izmiriti i normalizirati relacije.

Ovo je rat za strane interese kao što je i Majdan bio maslo onih koji ne misle dobro ni Ukrajincima ni Rusima.

A svaki Hrvat treba bježat od bilo čega što ima veze sa BAnderovskom ideologijom. To nema budućnost i to će propast, pripadnici tih formacija će biti kad tad krivično gonjeni a svi oni koji budu dovedeni u sumnju da su to podržavali imat će problema. I to velikih.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21567
2015-09-24


Back to top Go down

 "Oj hrvatska mati, Srbe ćemo klati” - Page 3 Empty Re: "Oj hrvatska mati, Srbe ćemo klati”

Post by RayMabus Tue 29 Oct - 10:50

Ringo10 wrote:Rusi generalno još uvijek nemaju pojma o bivšoj SFRJ ali srpski nacionalisti im se opasno uvlače pod kožu, objavljuju svoje "istine" po raznim sajtovima, a Hrvati ne rade baš ništa da oponiraju tome.

Možda Hrvati misle ono - ma ko jebe tamo one, mi smo u NATO, mi smo američki saveznici koga briga  i šta oni tamo misle ali ja mislim da griješe.
Pa šta nas boli kurac. Imaju sad 40 miljona ustaša na granicama Rusije pa nek se bakču s njima.

Savršeno me boli kurac šta će njima neki Srbi radit propagandu protiv nas.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

 "Oj hrvatska mati, Srbe ćemo klati” - Page 3 Empty Re: "Oj hrvatska mati, Srbe ćemo klati”

Post by RayMabus Tue 29 Oct - 11:13

Imaš rusku i srpsku pravoslavnu crkvu a to je isti kurac. Moš ti bit najbolji prema njima al za rusku pravoslavnu crkvu si ustaša.

Pa.kad je tako eto ti ukrajinska pravoslavna crkva.

Dođe Zenit iz Sankt Petersburga 2010 u Split i viče ubij ustašu. Ajde neka su vam Srbi napunili glavu da su u Splitu ustaše. Šta oni znaju da je bilo pet ustaša u Splitu tokom ww2. 

Eto tebi četiri godine kasnije Ukrajina pa se bakči s njima.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

 "Oj hrvatska mati, Srbe ćemo klati” - Page 3 Empty Re: "Oj hrvatska mati, Srbe ćemo klati”

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum