ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Grabar Kitarović u SAD-u dobila nagradu za životno djelo

Page 9 of 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

Go down

Grabar Kitarović u SAD-u dobila nagradu za životno djelo - Page 9 Empty Re: Grabar Kitarović u SAD-u dobila nagradu za životno djelo

Post by danni1 27/10/2019, 17:46

Sora wrote:Glup narod bira glupane 
Naravno 
Strasno da nam bude nezko pametan na vrhu 

To bi bila jebada l mozda bi ..otkrilo sve nase muljaže, lopovluke 
Lazi , nasilna ponasanja , prežderavanja ..svasta
Tko?

danni1

Posts : 5159
2014-04-16


Back to top Go down

Grabar Kitarović u SAD-u dobila nagradu za životno djelo - Page 9 Empty Re: Grabar Kitarović u SAD-u dobila nagradu za životno djelo

Post by dijagram 27/10/2019, 17:47

Maggie19 wrote:
dijagram wrote:
Maggie19 wrote:
epikur37 wrote:
Maggie19 wrote:
i primarno tzv.ljevicari.

Da, oni svakako.

Klli je najbolji izbor.
Izaberemo li Milanovica, objavit ce, budala, rat Srbiji.
A, mogao bi i Sloveniji.
Taman posla, sav je ratoboran:)
Hoce tek nama u HR.
neka i dalje konzultira ;-)
Pokupit ce nesto novca kao kandidat, to je sve
Dobila bi ga i jaca kosor
Dobro, ona mozda,...egal:)
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18704
2015-08-09


Back to top Go down

Grabar Kitarović u SAD-u dobila nagradu za životno djelo - Page 9 Empty Re: Grabar Kitarović u SAD-u dobila nagradu za životno djelo

Post by darth_vader 27/10/2019, 17:52

dijagram wrote:
Maggie19 wrote:
epikur37 wrote:
Maggie19 wrote:
epikur37 wrote:Protiv kolinde je samo pravaska zds desnica....normalna desnica je s njom zadovoljna....ota je taman na poziciju u spektru gdje treba.
i primarno tzv.ljevicari.

Da, oni svakako.

Klli je najbolji izbor.
Izaberemo li Milanovica, objavit ce, budala, rat Srbiji.
A, mogao bi i Sloveniji.
Taman posla, sav je ratoboran:)
Hoce tek nama u HR.

Špičkovini sigurno...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19696
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Grabar Kitarović u SAD-u dobila nagradu za životno djelo - Page 9 Empty Re: Grabar Kitarović u SAD-u dobila nagradu za životno djelo

Post by dijagram 27/10/2019, 18:04

jasambrend wrote:
dijagram wrote:
Maggie19 wrote:
epikur37 wrote:
Maggie19 wrote:
i primarno tzv.ljevicari.

Da, oni svakako.

Klli je najbolji izbor.
Izaberemo li Milanovica, objavit ce, budala, rat Srbiji.
A, mogao bi i Sloveniji.
Taman posla, sav je ratoboran:)
Hoce tek nama u HR.

Špičkovini sigurno...
Njih ce prve razbiti, sto nisu glasali za njega nego ljigu plenkija
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18704
2015-08-09


Back to top Go down

Grabar Kitarović u SAD-u dobila nagradu za životno djelo - Page 9 Empty Re: Grabar Kitarović u SAD-u dobila nagradu za životno djelo

Post by Eroo 27/10/2019, 19:25

KGK o govoru o "željeznoj zavjesi"



"Moj govor imao je toliko sadržajnih poruka da je fokusiramnje na ovu jednu stvar, oprostite, ali - vrlo, vrlo površno. I to nije dobro za ovo društvo", navela je hrvatska predsjednica, i nastavila:
"Churchill je rekao da se željezna zavjesa spustila od Szczecina na Baltiku do Trsta na Jadranskom moru i da su iza nje ostale sve prijestolnice sredsnjoeuropske kulture, u koju je tada uključio i Beograd. Bez obzira kako su se stvari mijenjale, bio netko nesvrstan ili ne, nije bio neutralan.
Neka me nitko ne uvjerava u život kakav nije bio. Svi smo to prošli u bivšoj Jugoslaviji, svi znamo kako je bilo, svi znamo kako je bilo putovati s tom crvenom putovnicom, kakva ste poniženja doživljavali, što je značilo plaćati depozite i tako dalje. Ako je itko nostalgičan za bivšom Jugoslavijom, ajmo uvesti tjedan dana bivše Jugoslavije. Znate tko će najviše profitirati? Ja osobno. Jer ako kažete bilo šta protiv mene, završit ćete na Golom otoku". :D
Eroo
Eroo

Posts : 75036
2016-07-22


Back to top Go down

Grabar Kitarović u SAD-u dobila nagradu za životno djelo - Page 9 Empty Re: Grabar Kitarović u SAD-u dobila nagradu za životno djelo

Post by crvenkasti 27/10/2019, 19:28

Ja sam Hrvat.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28808
2014-04-17


Back to top Go down

Grabar Kitarović u SAD-u dobila nagradu za životno djelo - Page 9 Empty Re: Grabar Kitarović u SAD-u dobila nagradu za životno djelo

Post by debotoijusto 27/10/2019, 19:29

Neka me nitko ne uvjerava u život kakav nije bio. Svi smo to prošli u bivšoj Jugoslaviji, svi znamo kako je bilo, svi znamo kako je bilo putovati s tom crvenom putovnicom, kakva ste poniženja doživljavali, što je značilo plaćati depozite i tako dalje. Ako je itko nostalgičan za bivšom Jugoslavijom, ajmo uvesti tjedan dana bivše Jugoslavije. Znate tko će najviše profitirati? Ja osobno. Jer ako kažete bilo što protiv mene, završit ćete na Golom otoku", odgovorila je predsjednica na pitanje o govoru prilikom primanja nagrade Fulbright u Washingtonu.
nije se moglo putovat i skolovat u kapitalistickim zemljama
nije bilo jogurta i jugoplastike
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30661
2014-04-12


Back to top Go down

Grabar Kitarović u SAD-u dobila nagradu za životno djelo - Page 9 Empty Re: Grabar Kitarović u SAD-u dobila nagradu za životno djelo

Post by Eroo 27/10/2019, 19:34

debotoijusto wrote:
Neka me nitko ne uvjerava u život kakav nije bio. Svi smo to prošli u bivšoj Jugoslaviji, svi znamo kako je bilo, svi znamo kako je bilo putovati s tom crvenom putovnicom, kakva ste poniženja doživljavali, što je značilo plaćati depozite i tako dalje. Ako je itko nostalgičan za bivšom Jugoslavijom, ajmo uvesti tjedan dana bivše Jugoslavije. Znate tko će najviše profitirati? Ja osobno. Jer ako kažete bilo što protiv mene, završit ćete na Golom otoku", odgovorila je predsjednica na pitanje o govoru prilikom primanja nagrade Fulbright u Washingtonu.
nije se moglo putovat i skolovat u kapitalistickim zemljama
nije bilo jogurta i jugoplastike

Moga bi ti lako završit na Golom. :)
Eroo
Eroo

Posts : 75036
2016-07-22


Back to top Go down

Grabar Kitarović u SAD-u dobila nagradu za životno djelo - Page 9 Empty Re: Grabar Kitarović u SAD-u dobila nagradu za životno djelo

Post by Eroo 27/10/2019, 19:35

crvenkasti wrote:Ja sam Hrvat.
Pametan jesi, još ako tako i izgledaš - super! Mislim kao Hrvat, da ne bi bilo zabune. :)
Eroo
Eroo

Posts : 75036
2016-07-22


Back to top Go down

Grabar Kitarović u SAD-u dobila nagradu za životno djelo - Page 9 Empty Re: Grabar Kitarović u SAD-u dobila nagradu za životno djelo

Post by darth_vader 27/10/2019, 19:45

debotoijusto wrote:
Neka me nitko ne uvjerava u život kakav nije bio. Svi smo to prošli u bivšoj Jugoslaviji, svi znamo kako je bilo, svi znamo kako je bilo putovati s tom crvenom putovnicom, kakva ste poniženja doživljavali, što je značilo plaćati depozite i tako dalje. Ako je itko nostalgičan za bivšom Jugoslavijom, ajmo uvesti tjedan dana bivše Jugoslavije. Znate tko će najviše profitirati? Ja osobno. Jer ako kažete bilo što protiv mene, završit ćete na Golom otoku", odgovorila je predsjednica na pitanje o govoru prilikom primanja nagrade Fulbright u Washingtonu.
nije se moglo putovat i skolovat u kapitalistickim zemljama
nije bilo jogurta i jugoplastike


Nekad im je bolje mučat...odnosno, uvijek...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19696
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Grabar Kitarović u SAD-u dobila nagradu za životno djelo - Page 9 Empty Re: Grabar Kitarović u SAD-u dobila nagradu za životno djelo

Post by darth_vader 27/10/2019, 19:47

Kolinda je uspila djelovati gluplje od Mesića na funkciji Predsjednika, a poznavajući tog pacijenta, izniman pothvat...svaka čast... :tu
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19696
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Grabar Kitarović u SAD-u dobila nagradu za životno djelo - Page 9 Empty Re: Grabar Kitarović u SAD-u dobila nagradu za životno djelo

Post by Eroo 27/10/2019, 19:55

Komšije, hr jalnuši i petokolonaši na aparatima. Imal' netko da im potegne žnjuru i'zida? :)

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 75036
2016-07-22


Back to top Go down

Grabar Kitarović u SAD-u dobila nagradu za životno djelo - Page 9 Empty Re: Grabar Kitarović u SAD-u dobila nagradu za životno djelo

Post by darth_vader 27/10/2019, 20:01

Bar je Eri potenciju popravila... cheers
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19696
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Grabar Kitarović u SAD-u dobila nagradu za životno djelo - Page 9 Empty Re: Grabar Kitarović u SAD-u dobila nagradu za životno djelo

Post by Eroo 27/10/2019, 20:04

£otk@ wrote:
kaya wrote:Je al nešto ti je promaklo. Churchill je to rekao 1946 a raskol tita i staljina je bio 1948 mislim. Tako da...sfrj ipak nema nikakve veze sa zavjesom a niti nije bila pod utjecajem sssr - a.

Bio je Hladni rat, a Europa je bila podijeljena i odvojena Željeznom zavjesom. Da li je sa vremenom došlo do popuštanja?

Da, 1950-ih su ljudi bježali na Zapad ispod vlakova, a 1970-ih legalno.

Ali do 1989. je generalna situacija bila Željezna zavjesa. To je surova realnost, koju nije samo SFRJ pokušala izbjeći. Pokušale su to i Finska, Švedska, Francuska, Austrija...svaka na svoj način. Nisu uspjeli.

Parametri testa sa koje strane su bili višestranačje i slobodno tržište.

Sa te strane, Jugoslavija nije nipošto bila u svom mjehuriću.

KGK o govoru o "željeznoj zavjesi"



"Moj govor imao je toliko sadržajnih poruka da je fokusiramnje na ovu jednu stvar, oprostite, ali - vrlo, vrlo površno. I to nije dobro za ovo društvo", navela je hrvatska predsjednica, i nastavila:
"Churchill je rekao da se željezna zavjesa spustila od Szczecina na Baltiku do Trsta na Jadranskom moru i da su iza nje ostale sve prijestolnice sredsnjoeuropske kulture, u koju je tada uključio i Beograd. Bez obzira kako su se stvari mijenjale, bio netko nesvrstan ili ne, nije bio neutralan.
Neka me nitko ne uvjerava u život kakav nije bio. Svi smo to prošli u bivšoj Jugoslaviji, svi znamo kako je bilo, svi znamo kako je bilo putovati s tom crvenom putovnicom, kakva ste poniženja doživljavali, što je značilo plaćati depozite i tako dalje. Ako je itko nostalgičan za bivšom Jugoslavijom, ajmo uvesti tjedan dana bivše Jugoslavije. Znate tko će najviše profitirati? Ja osobno. Jer ako kažete bilo šta protiv mene, završit ćete na Golom otoku".

Pametna je što jes jes... :)
Eroo
Eroo

Posts : 75036
2016-07-22


Back to top Go down

Grabar Kitarović u SAD-u dobila nagradu za životno djelo - Page 9 Empty Re: Grabar Kitarović u SAD-u dobila nagradu za životno djelo

Post by Eroo 27/10/2019, 20:12

PS: 
"Ako je itko nostalgičan za bivšom Jugoslavijom, ajmo uvesti tjedan dana bivše Jugoslavije. Znate tko će najviše profitirati? Ja osobno. Jer ako kažete bilo šta protiv mene, završit ćete na Golom otoku".(KGK):tu


Prijedlog joj je odličan. Naravno važili bi svi zakoni iz nekadašnje Juge. Na taj način bi pozatvarali sve petokolonaše bi poslali na otok Goli zbog klevetanja drugarice predsjedice. Njihove medije bi ukinili, razumije se. :)


Last edited by Eroo on 27/10/2019, 20:12; edited 1 time in total
Eroo
Eroo

Posts : 75036
2016-07-22


Back to top Go down

Grabar Kitarović u SAD-u dobila nagradu za životno djelo - Page 9 Empty Re: Grabar Kitarović u SAD-u dobila nagradu za životno djelo

Post by £otk@ 27/10/2019, 20:12

Nismo se koordinirali oko Churchilla hahaha...Neobično.

Valjda nas ne čita.
£otk@
£otk@

Male
Posts : 1907
2019-02-12

Age : 44

Back to top Go down

Grabar Kitarović u SAD-u dobila nagradu za životno djelo - Page 9 Empty Re: Grabar Kitarović u SAD-u dobila nagradu za životno djelo

Post by Eroo 27/10/2019, 20:18

Nije samo Churchilla onako mislio, isto su mislile i kasnije eng. polit. garniture.
To stvarno znam iz prve ruke... B-)

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 75036
2016-07-22


Back to top Go down

Grabar Kitarović u SAD-u dobila nagradu za životno djelo - Page 9 Empty Re: Grabar Kitarović u SAD-u dobila nagradu za životno djelo

Post by prckov 27/10/2019, 21:03

ma mi smo bili nesvrstani
I ne samo to, jos I nas I rusa tristo meleona

_________________
teza = socijalizam
antiteza = kapitalizam
sinteza = odrzivi socijalizam, odnosno =  odrzivi razvoj, odnosno = "degrowth communism"
Ili kako Klaus kaze = "economy of caring and sharing"
prckov
prckov

Posts : 34150
2014-04-19


Back to top Go down

Grabar Kitarović u SAD-u dobila nagradu za životno djelo - Page 9 Empty Re: Grabar Kitarović u SAD-u dobila nagradu za životno djelo

Post by prckov 27/10/2019, 21:03

prckov wrote:ma mi smo bili nesvrstani
I ne samo to, jos nas I rusa tristo meleona
prckov
prckov

Posts : 34150
2014-04-19


Back to top Go down

Grabar Kitarović u SAD-u dobila nagradu za životno djelo - Page 9 Empty Re: Grabar Kitarović u SAD-u dobila nagradu za životno djelo

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 9 of 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum