ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Turistički promet u turizmu? Užas (INDEX)

Go down

Turistički promet u turizmu? Užas (INDEX)  Empty Turistički promet u turizmu? Užas (INDEX)

Post by Eroo Fri 25 Oct - 14:33

HTZ: Danas premašen turistički promet ostvaren u cijeloj prošloj godini

25. listopada 2019. u 13:42
Turistički promet u turizmu? Užas (INDEX)  Turizam
Iz Hrvatske turističke zajednice (HTZ) javljaju kako je na današnji dan, prema podacima sustava eVisitor, premašen turistički promet ostvaren u cijeloj 2018. godini.
Prema prvim podacima sustava eVisitor, koji sadrži turistički promet ostvaren u komercijalnom i nekomercijalnom segmentu te nautičkom charteru, u Hrvatskoj je na današnji dan, 25. listopada, ostvareno 19.722.582 dolazaka (+5%) i 106.162.242 noćenja (+2%), a čime je premašen turistički promet ostvaren u cijeloj 2018. godini kada je realizirano 19.719.329 dolazaka i 106.056.638 noćenja.
“Činjenica da smo za više od dva mjeseca ranije premašili turistički promet ostvaren u cijeloj prošloj godini predstavlja odličan rezultat hrvatskog turizma i jasnu potvrdu kako je ova turistička godina, unatoč svim izazovima, odlično provedena od strane cjelokupnog hrvatskog turističkog sektora. S optimizmom ulazimo u 2020. godinu, koja će također biti zahtjevna, a naš će primarni cilj biti zadržavanje konkurentne pozicije Hrvatske u Europi, ali i daljnje pozicioniranje na novim dalekim tržištima”, poručio je direktor Hrvatske turističke zajednice Kristjan Staničić dodavši kako ćemo listopad završiti s desetak posto rasta u odnosu na isti mjesec lani što svjedoči sve boljoj afirmaciji Hrvatske kao destinacije koja nudi puno više od sunca i mora.
Izvor: narod.hr


https://narod.hr/hrvatska/htz-danas-premasen-turisticki-promet-ostvaren-u-cijeloj-prosloj-godini
Eroo
Eroo

Posts : 74914
2016-07-22


Back to top Go down

Turistički promet u turizmu? Užas (INDEX)  Empty Re: Turistički promet u turizmu? Užas (INDEX)

Post by Eroo Fri 25 Oct - 14:35

O trovanju hranom i mrtvima na plažama to ništa? :D

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 74914
2016-07-22


Back to top Go down

Turistički promet u turizmu? Užas (INDEX)  Empty Re: Turistički promet u turizmu? Užas (INDEX)

Post by Ringo10 Fri 25 Oct - 15:10

Odlične vijesti.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21566
2015-09-24


Back to top Go down

Turistički promet u turizmu? Užas (INDEX)  Empty Re: Turistički promet u turizmu? Užas (INDEX)

Post by AssadNaPodmornici Fri 25 Oct - 15:38

u mojoj turističkoj branši je bio pad prva polovica sezone, ali kasnje se nadoknadilo, pa sam čak radio i do prošli tjedan, sve skupa u mojoj branši je bio pad, radi skoka cijena.. ali dobro snaša sam se..

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20998
2018-06-14


Back to top Go down

Turistički promet u turizmu? Užas (INDEX)  Empty Re: Turistički promet u turizmu? Užas (INDEX)

Post by epikur37 Fri 25 Oct - 15:57

Ja sam zadovoljan takodjer.Dogodine dizem cijene smjestaja u gradu za mulariju koja djira kroz grad, obitelji uz more standardni dobro nista ne mijenjati a  nautika nikad bolje...treba malo uloziti i osvjeziti. Sve u svemu....kad sljede godine pocnu kmecati jalnusi i index....fino im se iskleberiti i poslati u kurac luzerski.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Turistički promet u turizmu? Užas (INDEX)  Empty Re: Turistički promet u turizmu? Užas (INDEX)

Post by Eroo Fri 25 Oct - 16:04

Aaaa sad mi je jasno zašto ovi prosvjedi baš sad...lova je tu, treba to podijeliti.

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 74914
2016-07-22


Back to top Go down

Turistički promet u turizmu? Užas (INDEX)  Empty Re: Turistički promet u turizmu? Užas (INDEX)

Post by epikur37 Fri 25 Oct - 16:05

Eroo wrote:Aaaa sad mi je jasno zašto ovi prosvjedi baš sad...lova je tu, treba to podijeliti.

Naravski...evo smo uplatili aj sad lijepo vrati. :D
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Turistički promet u turizmu? Užas (INDEX)  Empty Re: Turistički promet u turizmu? Užas (INDEX)

Post by Eroo Fri 25 Oct - 18:38

epikur37 wrote:
Eroo wrote:Aaaa sad mi je jasno zašto ovi prosvjedi baš sad...lova je tu, treba to podijeliti.

Naravski...evo smo uplatili aj sad lijepo vrati. :D
Od viška love ste mogli  eskadrilu aviona nabavit. :)
Eroo
Eroo

Posts : 74914
2016-07-22


Back to top Go down

Turistički promet u turizmu? Užas (INDEX)  Empty Re: Turistički promet u turizmu? Užas (INDEX)

Post by danni1 Fri 25 Oct - 19:34

Eroo wrote:
epikur37 wrote:
Eroo wrote:Aaaa sad mi je jasno zašto ovi prosvjedi baš sad...lova je tu, treba to podijeliti.

Naravski...evo smo uplatili aj sad lijepo vrati. :D
Od viška love ste mogli  eskadrilu aviona nabavit. :)
jebo avione. Srbi ionako nabavljaju s-400 tako da nema smisla trošit pare na mete.

_________________
Turistički promet u turizmu? Užas (INDEX)  Comment_eYTostYMe28qO4zCPkZ25P5YRTpkR4rA,w400
danni1
danni1

Male
Posts : 5159
2014-04-16

Age : 52
Lokacija: : Dugo Selo

Back to top Go down

Turistički promet u turizmu? Užas (INDEX)  Empty Re: Turistički promet u turizmu? Užas (INDEX)

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum