ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rojs i Medved:Vojniću i Kistanju prijeti ugroza

Go down

Rojs i Medved:Vojniću i Kistanju prijeti ugroza Empty Rojs i Medved:Vojniću i Kistanju prijeti ugroza

Post by jastreb 22/10/2019, 21:10

https://www.dnevno.hr/vijesti/hrvatska/rojs-i-medved-za-dnevno-o-nacionalnoj-sigurnosti-treba-pripaziti-na-rubna-podrucja-hrvatske-1382292/
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Rojs i Medved:Vojniću i Kistanju prijeti ugroza Empty Re: Rojs i Medved:Vojniću i Kistanju prijeti ugroza

Post by RayMabus 22/10/2019, 21:19

Njih dvojica su još u devedesetima , a žive dobro od toga dok narod iseljava i natalitet krahira.

HDZ gamad.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175667
2014-04-11


Back to top Go down

Rojs i Medved:Vojniću i Kistanju prijeti ugroza Empty Re: Rojs i Medved:Vojniću i Kistanju prijeti ugroza

Post by jastreb 22/10/2019, 21:22

jastreb wrote: Riječ je, naime, o područjima koja Hrvati masovno napuštaju”, kazao je Rojs i u tom kontekstu znakovito spomenuo Kistanje i Vojnić.
Čekaj,zar ta područja nisu masovno napustili Srbi??? 

Hrvati masovno napuštaju Slavoniju.

Tko je ovdje lud???
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Rojs i Medved:Vojniću i Kistanju prijeti ugroza Empty Re: Rojs i Medved:Vojniću i Kistanju prijeti ugroza

Post by RayMabus 22/10/2019, 21:23

Svi napuštaju Hrvatsku. Ne žele sa HDZ/ SDP govnima imat posla.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175667
2014-04-11


Back to top Go down

Rojs i Medved:Vojniću i Kistanju prijeti ugroza Empty Re: Rojs i Medved:Vojniću i Kistanju prijeti ugroza

Post by vuksadinare 23/10/2019, 05:06

RayMabus wrote:Svi napuštamo Hrvatsku. Ne žele sa HDZ / SDP govnima imat posla.
,sto odlazis? :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99044
2015-09-08


Back to top Go down

Rojs i Medved:Vojniću i Kistanju prijeti ugroza Empty Re: Rojs i Medved:Vojniću i Kistanju prijeti ugroza

Post by vuksadinare 23/10/2019, 05:08

o natalitetu govori covjek koji nema djece..sve je iskrivljeno kod nas..umjesto da se udara glavom od zid on optuzuje lol!
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99044
2015-09-08


Back to top Go down

Rojs i Medved:Vojniću i Kistanju prijeti ugroza Empty Re: Rojs i Medved:Vojniću i Kistanju prijeti ugroza

Post by RayMabus 23/10/2019, 11:11

vuksadinare wrote:o natalitetu govori covjek koji nema djece..sve je iskrivljeno kod nas..umjesto da se udara glavom od zid on optuzuje lol!
Pa kad ste uvezli matrijarh sa zapada. Meni je uvik bija cilj imat troje dice , i dan danas je samo šta se ja i matrijarh ne podnosimo pa ja žene ne seksam ima 12 godina.

Ne možeš imat i ovce i novce. Matrijarh i djeca tj da imaš stabilan natalitet ne idu u istu rečenicu.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175667
2014-04-11


Back to top Go down

Rojs i Medved:Vojniću i Kistanju prijeti ugroza Empty Re: Rojs i Medved:Vojniću i Kistanju prijeti ugroza

Post by vuksadinare 23/10/2019, 11:13

RayMabus wrote:
vuksadinare wrote:o natalitetu govori covjek koji nema djece..sve je iskrivljeno kod nas..umjesto da se udara glavom od zid on optuzuje lol!
Pa kad ste uvezli matrijarh sa zapada. Meni je uvik bija cilj imat troje dice , i dan danas je samo šta se ja i matrijarh ne podnosimo pa ja žene ne seksam ima 12 godina.

Ne možeš imat i ovce i novce. Matrijarh i djeca tj da imaš stabilan natalitet ne idu u istu rečenicu.
sto si ti sad nabrljo ovdje..onaj tko zeli i voli djecu taj ce ih imati...sve drugo su izgovori i opravdanja
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99044
2015-09-08


Back to top Go down

Rojs i Medved:Vojniću i Kistanju prijeti ugroza Empty Re: Rojs i Medved:Vojniću i Kistanju prijeti ugroza

Post by RayMabus 23/10/2019, 11:15

Da samo između stoji žena a ja i matrijarh se ne podnosimo.

Osim ako nemaš neku metodu da to troje djece dobijem u perilici rublja. lol!
RayMabus
RayMabus

Posts : 175667
2014-04-11


Back to top Go down

Rojs i Medved:Vojniću i Kistanju prijeti ugroza Empty Re: Rojs i Medved:Vojniću i Kistanju prijeti ugroza

Post by RayMabus 23/10/2019, 11:25

vuksadinare wrote:
RayMabus wrote:
vuksadinare wrote:o natalitetu govori covjek koji nema djece..sve je iskrivljeno kod nas..umjesto da se udara glavom od zid on optuzuje lol!
Pa kad ste uvezli matrijarh sa zapada. Meni je uvik bija cilj imat troje dice , i dan danas je samo šta se ja i matrijarh ne podnosimo pa ja žene ne seksam ima 12 godina.

Ne možeš imat i ovce i novce. Matrijarh i djeca tj da imaš stabilan natalitet ne idu u istu rečenicu.
sto si ti sad nabrljo ovdje..onaj tko zeli i voli djecu taj ce ih imati...sve drugo su izgovori i opravdanja
Ne slažem se s tom tvojom tvrdnjom. To nije točno.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175667
2014-04-11


Back to top Go down

Rojs i Medved:Vojniću i Kistanju prijeti ugroza Empty Re: Rojs i Medved:Vojniću i Kistanju prijeti ugroza

Post by RayMabus 23/10/2019, 11:29

Iz ekonomske perspektive ne postoje livi i desni uhljebi nego samo uhljebi. Rojs i Medvedev su dva klasična desna uhljeba. Oni su sjebali državu nakon rata pričaju o nečemu od čega dobro žive dok se cilo društvo raspada.

To ti je to. HDZ gamad.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175667
2014-04-11


Back to top Go down

Rojs i Medved:Vojniću i Kistanju prijeti ugroza Empty Re: Rojs i Medved:Vojniću i Kistanju prijeti ugroza

Post by vuksadinare 23/10/2019, 11:30

RayMabus wrote:Iz ekonomske perspektive ne postoje livi i desni uhljebi nego samo uhljebi. Rojs i Medvedev su dva klasična desna uhljeba. Oni su sjebali državu nakon rata pričaju o nečemu od čega dobro žive dok se cilo društvo raspada.

To ti je to. HDZ gamad.
medved nije sjebo drzavu..rojs je druga prica...medved s eaktivirao u politici na moljakanje plenkija...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99044
2015-09-08


Back to top Go down

Rojs i Medved:Vojniću i Kistanju prijeti ugroza Empty Re: Rojs i Medved:Vojniću i Kistanju prijeti ugroza

Post by RayMabus 23/10/2019, 11:31

vuksadinare wrote:
RayMabus wrote:Iz ekonomske perspektive ne postoje livi i desni uhljebi nego samo uhljebi. Rojs i Medvedev su dva klasična desna uhljeba. Oni su sjebali državu nakon rata pričaju o nečemu od čega dobro žive dok se cilo društvo raspada.

To ti je to. HDZ gamad.
medved nije sjebo drzavu..rojs je druga prica...medved s eaktivirao u politici na moljakanje plenkija...
Jel siše proračun a ne proizvodi ništa ?
RayMabus
RayMabus

Posts : 175667
2014-04-11


Back to top Go down

Rojs i Medved:Vojniću i Kistanju prijeti ugroza Empty Re: Rojs i Medved:Vojniću i Kistanju prijeti ugroza

Post by RayMabus 23/10/2019, 11:58

Bude uskoro novih miljardu kuna za pronatalitetnu politiku pa nek se livi i desni uhljebi kolju za proračun

Rojs i Medved:Vojniću i Kistanju prijeti ugroza Image002
RayMabus
RayMabus

Posts : 175667
2014-04-11


Back to top Go down

Rojs i Medved:Vojniću i Kistanju prijeti ugroza Empty Re: Rojs i Medved:Vojniću i Kistanju prijeti ugroza

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum