ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zašto Oliver nije nastupao u Srbiji nakon rata

Page 1 of 3 1, 2, 3  Next

Go down

Zašto Oliver nije nastupao u Srbiji nakon rata Empty Zašto Oliver nije nastupao u Srbiji nakon rata

Post by jastreb 10/17/2019, 20:18

https://www.dnevno.hr/vijesti/oliverova-supruga-vesna-napokon-otkrila-evo-zasto-oliver-nije-htio-nastupati-u-srbiji-misterij-je-rijesen-1380059/
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Zašto Oliver nije nastupao u Srbiji nakon rata Empty Re: Zašto Oliver nije nastupao u Srbiji nakon rata

Post by jastreb 10/17/2019, 20:22

Pošteno. Dao je riječ i održao je.  

No zvao je Srbijance u Tuzlu ,u Zenicu na svoje koncerte.

Znači nije ono kao Škoro,ili Stavros,ili Grdović,da tjera neki inat.

Ne,Oliver nije bio takav. Oliver je bio čovjek svojih principa. I nije bio instant nacionalist. Usporedio bih ga po nekim svojstvima sa Borisom Dvornikom.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Zašto Oliver nije nastupao u Srbiji nakon rata Empty Re: Zašto Oliver nije nastupao u Srbiji nakon rata

Post by aben 10/17/2019, 20:24

u biti, ni mu odgovaralo to ča namo imo dosta ambrozije, inače je mnnogo voleo braću srbe

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Zašto Oliver nije nastupao u Srbiji nakon rata Empty Re: Zašto Oliver nije nastupao u Srbiji nakon rata

Post by jastreb 10/17/2019, 20:27

aben wrote:u biti, ni mu odgovaralo to ča namo imo dosta ambrozije, inače je mnnogo voleo braću srbe
Pa u doba Juge je sa njima pio i provodio se,možda bolje nego u nekim krajevima Hrvatske.

Pa angažirali su ga za pjesme u raznim srpskim filmovima.  

Jako su ga cijenili,a cijene ga i danas.  Ivica Dačić gdje god dođe pjeva njegove pjesme,a obožava ga i sam Džej.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Zašto Oliver nije nastupao u Srbiji nakon rata Empty Re: Zašto Oliver nije nastupao u Srbiji nakon rata

Post by aben 10/17/2019, 20:28

jastreb wrote:
aben wrote:u biti, ni mu odgovaralo to ča namo imo dosta ambrozije, inače je mnnogo voleo braću srbe
Pa u doba Juge je sa njima pio i provodio se,možda bolje nego u nekim krajevima Hrvatske.

Pa angažirali su ga za pjesme u raznim srpskim filmovima.  

Jako su ga cijenili,a cijene ga i danas.  Ivica Dačić gdje god dođe pjeva njegove pjesme,a obožava ga i sam Džej.
pa zoč srbi ne bi cijenili zapadnog srbina?

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Zašto Oliver nije nastupao u Srbiji nakon rata Empty Re: Zašto Oliver nije nastupao u Srbiji nakon rata

Post by Serbinho-3 10/17/2019, 20:55

Dragojević Hrvat?
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26409
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Zašto Oliver nije nastupao u Srbiji nakon rata Empty Re: Zašto Oliver nije nastupao u Srbiji nakon rata

Post by Serbinho-3 10/17/2019, 22:21

Pevač je za dnevni list "Informer" rekao da su Dragojevići nastali iz sedam porodica i da ne bi imao problem ako su neke od njih srpske.
Odakle ću znati kojeg porekla mi je prezime? Odakle ću ja to znati? Nemam problem čak i da je istina da je poreklo mog prezimena srpsko. Mi, Dragojevići, smo nastali iz sedam porodica - kaže popularni pevač.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26409
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Zašto Oliver nije nastupao u Srbiji nakon rata Empty Re: Zašto Oliver nije nastupao u Srbiji nakon rata

Post by omni 10/17/2019, 23:32

Serbinho-3 wrote:Dragojević Hrvat?
Vasa bolest ne popusta? Ti ces mu reci sto je on bio, cim izpuzis ispod kamena.
omni
omni

Male
Posts : 7009
2014-04-12

Lokacija: : 9 krug

Back to top Go down

Zašto Oliver nije nastupao u Srbiji nakon rata Empty Re: Zašto Oliver nije nastupao u Srbiji nakon rata

Post by Guest 10/18/2019, 07:37

o.d.sam dopusta mogucnost
da je prezime srpsko.
sto je najverovatnije istina
uostalom hrvati su srbi katolici
u cemu je frka ?
i meni se ne svidja mnogo sta
pa nista.
evo, mi smo dali vec 4 hrvatića
nose, moje, srbijansko prezime
pozdravljam ih !
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zašto Oliver nije nastupao u Srbiji nakon rata Empty Re: Zašto Oliver nije nastupao u Srbiji nakon rata

Post by vuksadinare 10/18/2019, 07:50

jastreb wrote:
aben wrote:u biti, ni mu odgovaralo to ča namo imo dosta ambrozije, inače je mnnogo voleo braću srbe
Pa u doba Juge je sa njima pio i provodio se,možda bolje nego u nekim krajevima Hrvatske.

Pa angažirali su ga za pjesme u raznim srpskim filmovima.  

Jako su ga cijenili,a cijene ga i danas.  Ivica Dačić gdje god dođe pjeva njegove pjesme,a obožava ga i sam Džej.
e da..tebi vazno ono pio i provodio se...a ocito oliver nije bio od onih koji se prodao za to...pa su postali veci srbi do samih srba
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99039
2015-09-08


Back to top Go down

Zašto Oliver nije nastupao u Srbiji nakon rata Empty Re: Zašto Oliver nije nastupao u Srbiji nakon rata

Post by vuksadinare 10/18/2019, 07:50

pizzon wrote:o.d.sam dopusta mogucnost
da je prezime srpsko.
sto je najverovatnije istina
uostalom hrvati su srbi katolici
u cemu je frka ?
i meni se ne svidja mnogo sta
pa nista.
evo, mi smo dali vec 4 hrvatića
nose, moje, srbijansko prezime
pozdravljam ih !
bolest je neizljeciva..jbg...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99039
2015-09-08


Back to top Go down

Zašto Oliver nije nastupao u Srbiji nakon rata Empty Re: Zašto Oliver nije nastupao u Srbiji nakon rata

Post by Guest 10/18/2019, 07:55

ja sam,  eto, indirektno
ucinio nesto pozitivno
i dragoceno za hrvatsku.


Last edited by pizzon on 10/18/2019, 07:57; edited 1 time in total
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zašto Oliver nije nastupao u Srbiji nakon rata Empty Re: Zašto Oliver nije nastupao u Srbiji nakon rata

Post by Ringo10 10/18/2019, 07:56

Ako mu je razlog nedolaska u Srbiji nekakav čamac uništen u ratu onda mu je glup razlog.

NEkako ne vjerujem u to. Ali eto, možda njegova žena bolje zna ...
Ringo10
Ringo10

Posts : 21555
2015-09-24


Back to top Go down

Zašto Oliver nije nastupao u Srbiji nakon rata Empty Re: Zašto Oliver nije nastupao u Srbiji nakon rata

Post by Guest 10/18/2019, 08:00

a da vidim situaciju
da mi pomognu
da dobijem hr.pasos ?
nisam o tome do sad
razmisljao.
vucko me cimnuo u tom pravcu.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zašto Oliver nije nastupao u Srbiji nakon rata Empty Re: Zašto Oliver nije nastupao u Srbiji nakon rata

Post by vuksadinare 10/18/2019, 08:03

pizzon wrote:ja sam,  eto, indirektno
ucinio nesto pozitivno
i dragoceno za hrvatsku.
majko bozja..dobro je netko rekao na ovaj forum je sletio skup luđaka...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99039
2015-09-08


Back to top Go down

Zašto Oliver nije nastupao u Srbiji nakon rata Empty Re: Zašto Oliver nije nastupao u Srbiji nakon rata

Post by vuksadinare 10/18/2019, 08:03

pizzon wrote:a da vidim situaciju
da mi pomognu
da dobijem hr.pasos ?
nisam o tome do sad
razmisljao.
vucko me cimnuo u tom pravcu.
ha?
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99039
2015-09-08


Back to top Go down

Zašto Oliver nije nastupao u Srbiji nakon rata Empty Re: Zašto Oliver nije nastupao u Srbiji nakon rata

Post by vuksadinare 10/18/2019, 08:11

oliver je jasno rekao zasto nije nastupao u srbiji...tko nije skuzio nece nikad...za razliku od tereze oliver se nije doveo u financijski skripac da pogazi obecanje...nije zivio u vili...nije bacao lovu na skupocjenu odjecu...nije imao tri,cetri auta a mogao je...ljetovao je na korculi u kuci njegovih roditelja...i odrzao obecanje...a njegovo obecanje se zasnivalo na tome da ne zeli ici u drzavu koaj en priznaje da je haracila po hrvatskoj...ljudi su nesto drugo..ko ga je htio slusati mogao je skoknuti do obliznjih vinkovaca,osijeka,tuzle..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99039
2015-09-08


Back to top Go down

Zašto Oliver nije nastupao u Srbiji nakon rata Empty Re: Zašto Oliver nije nastupao u Srbiji nakon rata

Post by Ringo10 10/18/2019, 08:17

vuksadinare wrote:oliver je jasno rekao zasto nije nastupao u srbiji...tko nije skuzio nece nikad...za razliku od tereze oliver se nije doveo u financijski skripac da pogazi obecanje...nije zivio u vili...nije bacao lovu na skupocjenu odjecu...nije imao tri,cetri auta a mogao je...ljetovao je na korculi u kuci njegovih roditelja...i odrzao obecanje...a njegovo obecanje se zasnivalo na tome da ne zeli ici u drzavu koaj en priznaje da je haracila po hrvatskoj...ljudi su nesto drugo..ko ga je htio slusati mogao je skoknuti do obliznjih vinkovaca,osijeka,tuzle..
PA to je već neki razlog ... a ne nekakva barka ...
Ringo10
Ringo10

Posts : 21555
2015-09-24


Back to top Go down

Zašto Oliver nije nastupao u Srbiji nakon rata Empty Re: Zašto Oliver nije nastupao u Srbiji nakon rata

Post by vuksadinare 10/18/2019, 08:23

Ringo10 wrote:
vuksadinare wrote:oliver je jasno rekao zasto nije nastupao u srbiji...tko nije skuzio nece nikad...za razliku od tereze oliver se nije doveo u financijski skripac da pogazi obecanje...nije zivio u vili...nije bacao lovu na skupocjenu odjecu...nije imao tri,cetri auta a mogao je...ljetovao je na korculi u kuci njegovih roditelja...i odrzao obecanje...a njegovo obecanje se zasnivalo na tome da ne zeli ici u drzavu koaj en priznaje da je haracila po hrvatskoj...ljudi su nesto drugo..ko ga je htio slusati mogao je skoknuti do obliznjih vinkovaca,osijeka,tuzle..
PA to je već neki razlog ... a ne nekakva barka ...
pa oliver nije ni spominjao barku..tko hoce moze provjeriti njegove izjave..jasno je govorio da ej razlog taj zasto nece pjevati jer srbija ne priznaje svoje haracenje po hrvatskoj..jednom je rekao dobro...gdje su odlazili kamioni zita i stoke u ljeto '91 iz slavonije nakon sto su cetnici i jna zauzimali hravstka sela u slavoniji...i pljackali..odlazili su u srbiju...je'l to ikad srbija vratila u naturi..?..nije?..cime bi pokazala znak dobre volje...a da ne govori sad o drugima..amen
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99039
2015-09-08


Back to top Go down

Zašto Oliver nije nastupao u Srbiji nakon rata Empty Re: Zašto Oliver nije nastupao u Srbiji nakon rata

Post by Guest 10/18/2019, 12:45

vuksadinare wrote:
pizzon wrote:ja sam,  eto, indirektno
ucinio nesto pozitivno
i dragoceno za hrvatsku.
majko bozja..dobro je netko rekao na ovaj forum je sletio skup luđaka...

ne znam zasto sam lud
to je istina
imamo isto prezime
ne slucajno
imaju srbijanske korene
nase, ko ja.
a hrvatiću su, tako su krsteni
nisu oni jedini, hvala Bogu
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zašto Oliver nije nastupao u Srbiji nakon rata Empty Re: Zašto Oliver nije nastupao u Srbiji nakon rata

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 3 1, 2, 3  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum