ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Prava demografska katastrofa : Hrvatsku je napustilo više od petine stanovnika

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Prava demografska katastrofa : Hrvatsku je napustilo više od petine stanovnika - Page 3 Empty Re: Prava demografska katastrofa : Hrvatsku je napustilo više od petine stanovnika

Post by RayMabus 17/10/2019, 10:38

Srbi nisu tema iz razloga šta svi iseljavaju , nije vezano samo uz jedan narod nego masovna pojava.

Tema bi tu bila ta da kad Plenky digne minimalac onda će morat i Vučic i ovi u BiH jer inače svi će pobić radit u Njemačku , Sloveniju i Hrvatsku.

Austrija ne pušta , nisu ni Hrvate dok nije istekao maksimum od sedam godina koliko mogu držat veto na zabranu.

RayMabus

Posts : 175641
2014-04-11


Back to top Go down

Prava demografska katastrofa : Hrvatsku je napustilo više od petine stanovnika - Page 3 Empty Re: Prava demografska katastrofa : Hrvatsku je napustilo više od petine stanovnika

Post by RayMabus 17/10/2019, 10:54

Hrvatska zbog svog položaja koji ima kad podigne minimalac 200 kuna odma radnička klasa u Srbiji , Cg i Bih počme kmečat a kako im je Njemačka otvorila vrata onda samo biže iz tih vukojebina.

Da Hr odluči dignit minimalac na 4000 kuna ove tri države bi se ekonomski raspale.

To će se i desit.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175641
2014-04-11


Back to top Go down

Prava demografska katastrofa : Hrvatsku je napustilo više od petine stanovnika - Page 3 Empty Re: Prava demografska katastrofa : Hrvatsku je napustilo više od petine stanovnika

Post by epikur37 17/10/2019, 10:57

danni1 wrote:Nije to ništa loše. Dok su svi bili tu, posla ni za lijek, plače za kurac. Sad kad se malo prorijedilo druga pjesma. Posla ludilo, komotno moš tražit povišicu, gazda ni da pisne....milina. Fuša ko šodera, plaču ne moraš ni dirat.

Nebih se žalio na ovakvo stanje.

:tu
evo i nama daje 6%

ali sad hoćemo još
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Prava demografska katastrofa : Hrvatsku je napustilo više od petine stanovnika - Page 3 Empty Re: Prava demografska katastrofa : Hrvatsku je napustilo više od petine stanovnika

Post by crvenkasti 17/10/2019, 11:01

danni1 wrote:Nije to ništa loše. Dok su svi bili tu, posla ni za lijek, plače za kurac. Sad kad se malo prorijedilo druga pjesma. Posla ludilo, komotno moš tražit povišicu, gazda ni da pisne....milina. Fuša ko šodera, plaču ne moraš ni dirat.

Nebih se žalio na ovakvo stanje.

Ne samo to. Oni koji su otišli su ili Srbi, ili komunisti ili su pametni Hrvati.
Svi oni su me nervirali. Mrzio sam ih.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28738
2014-04-17


Back to top Go down

Prava demografska katastrofa : Hrvatsku je napustilo više od petine stanovnika - Page 3 Empty Re: Prava demografska katastrofa : Hrvatsku je napustilo više od petine stanovnika

Post by YekeYeke 17/10/2019, 11:36

crvenkasti wrote:
danni1 wrote:Nije to ništa loše. Dok su svi bili tu, posla ni za lijek, plače za kurac. Sad kad se malo prorijedilo druga pjesma. Posla ludilo, komotno moš tražit povišicu, gazda ni da pisne....milina. Fuša ko šodera, plaču ne moraš ni dirat.

Nebih se žalio na ovakvo stanje.

Ne samo to. Oni koji su otišli su ili Srbi, ili komunisti ili su pametni Hrvati.
Svi oni su me nervirali. Mrzio sam ih.
:tu
YekeYeke
YekeYeke

Male
Posts : 619
2019-05-13


Back to top Go down

Prava demografska katastrofa : Hrvatsku je napustilo više od petine stanovnika - Page 3 Empty Re: Prava demografska katastrofa : Hrvatsku je napustilo više od petine stanovnika

Post by danni1 17/10/2019, 17:36

pismejker wrote:
danni1 wrote:
RayMabus wrote:
danni1 wrote:Nije to ništa loše. Dok su svi bili tu, posla ni za lijek, plače za kurac. Sad kad se malo prorijedilo druga pjesma. Posla ludilo, komotno moš tražit povišicu, gazda ni da pisne....milina. Fuša ko šodera, plaču ne moraš ni dirat.

Nebih se žalio na ovakvo stanje.
Pa idući pola stoljeća se ne moraš brinit da će bit viška radne snage , jedino je može bit manje.
Jebem ga ja. Ionako mi nije ostalo više od 25-30god. a vjerojatno i manje.

Kom se ide nek ide, meni falit neće.
E Danny,danny..bed je sto je sigurno 95% otislo van,ne sto zeli,nego sto je moralo..eto,ja sam vani,vec 6 godina,otisao sam kad je bio gadno za zaraditi i naplatiti..
Danas ljudi koji su nekad otisli,imaju klince vodje u skolama,stambene i ostale kredite,osnovali su zivot,koji sad vise ne mogu prekinuti i vratiti se tek tako doli..
doli je josh uvijek onaj mentalitet neplacanja,ili "ma dat cu mu novac,no prvo klincima da pokupujem to i to.."
STABILNOST I SIGURNOST je ono sto doli josh dugo covjek nece osjecati..PRESPEKTIVA i buducnost ne samo covjeka nego i njegovog potomstva isto..sve to ulazi u racunicu..
Pa je, slažem se. Poanta je što je na ovim prostorima to uvijek tako bilo. Ne slažem se s tvdnjom da je 95%otišlo što mora. Mislim da je to bliže nekih 25-30% a ostali zato što mogu i što žele.
Osobno ne vidim razlog zašto bih išao van. Krajem 80-tih i 90-tih još ajde jer je omjer plače i HR i D bio oko 1:10. Švabija je imala 10 puta jače plače. Danas je to jedva 1:2 ili malo više.

_________________
Prava demografska katastrofa : Hrvatsku je napustilo više od petine stanovnika - Page 3 Comment_eYTostYMe28qO4zCPkZ25P5YRTpkR4rA,w400
danni1
danni1

Male
Posts : 5159
2014-04-16

Age : 52
Lokacija: : Dugo Selo

Back to top Go down

Prava demografska katastrofa : Hrvatsku je napustilo više od petine stanovnika - Page 3 Empty Re: Prava demografska katastrofa : Hrvatsku je napustilo više od petine stanovnika

Post by Sora 17/10/2019, 18:37

Ostaju samo idioti i domoljubi i ustase 
Starci jos s njima koji vise ne znsju sto su 
Uglsvnom šutljivi mazohisti koji pricaju o staračkim domovima 
Brrr

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23713
2014-04-29


Back to top Go down

Prava demografska katastrofa : Hrvatsku je napustilo više od petine stanovnika - Page 3 Empty Re: Prava demografska katastrofa : Hrvatsku je napustilo više od petine stanovnika

Post by immortal 17/10/2019, 21:59

mutava baštarda wrote:Ironija je da se Čardak Šuica bavi demografijom u EU
:tu
immortal
immortal

Female
Posts : 23139
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Prava demografska katastrofa : Hrvatsku je napustilo više od petine stanovnika - Page 3 Empty Re: Prava demografska katastrofa : Hrvatsku je napustilo više od petine stanovnika

Post by T. 17/10/2019, 22:15

Sora wrote:Ostaju samo idioti i domoljubi i ustase 
Starci jos s njima koji vise ne znsju sto su 
Uglsvnom šutljivi mazohisti koji pricaju o staračkim domovima 
Brrr
Ok, za tebe znamo da nisi domoljub ni ustaša... B-)
T.
T.

Posts : 17089
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Prava demografska katastrofa : Hrvatsku je napustilo više od petine stanovnika - Page 3 Empty Re: Prava demografska katastrofa : Hrvatsku je napustilo više od petine stanovnika

Post by Serbinho-3 17/10/2019, 22:58

RayMabus wrote:Hrvatska zbog svog položaja koji ima kad podigne minimalac 200 kuna odma radnička klasa u Srbiji , Cg i Bih počme kmečat a kako im je Njemačka otvorila vrata onda samo biže iz tih vukojebina.

Da Hr odluči dignit minimalac na 4000 kuna ove tri države bi se ekonomski raspale.

To će se i desit.

Vozač kamiona ili autobusa bez problema ode u Sloveniju, medicinske sestre u Nemacku, zasto bi u HR?

Mozda i Slovenija ispadne iz trke, nakon Nemacke liberalizacije.

Italija, uzimali Rumune 2008 kao vozace kamiona, napravili haos na tržištu , Italijane slali kuci ili na prijavljivanje preko filijala po Slovačkoj, smanjili im plate sa skoro 4000€ na 1500€.

Kada su ostale zemlje digle rampu za ulazak Rumuna, otišli za Nemacku i Englesku, Italijanski prevoznici kukaju, fali 15.000 vozaca kamiona, ne mogu ni strance da nadju, odu preko.

Sada placaju 2200-3000€, ali nema vozaca.

Pokušali da profitiraju, pa popušili...
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26409
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Prava demografska katastrofa : Hrvatsku je napustilo više od petine stanovnika - Page 3 Empty Re: Prava demografska katastrofa : Hrvatsku je napustilo više od petine stanovnika

Post by Maggie19 18/10/2019, 00:19

Kretanja stanovnistva.
Odlazak za boljim.

_________________
Learn what is to be taken seriously and laugh at the rest.
Maggie19
Maggie19

Posts : 6791
2019-01-30


Back to top Go down

Prava demografska katastrofa : Hrvatsku je napustilo više od petine stanovnika - Page 3 Empty Re: Prava demografska katastrofa : Hrvatsku je napustilo više od petine stanovnika

Post by Guest 18/10/2019, 00:44

danni1 wrote:
pismejker wrote:
danni1 wrote:
RayMabus wrote:
danni1 wrote:Nije to ništa loše. Dok su svi bili tu, posla ni za lijek, plače za kurac. Sad kad se malo prorijedilo druga pjesma. Posla ludilo, komotno moš tražit povišicu, gazda ni da pisne....milina. Fuša ko šodera, plaču ne moraš ni dirat.

Nebih se žalio na ovakvo stanje.
Pa idući pola stoljeća se ne moraš brinit da će bit viška radne snage , jedino je može bit manje.
Jebem ga ja. Ionako mi nije ostalo više od 25-30god. a vjerojatno i manje.

Kom se ide nek ide, meni falit neće.
E Danny,danny..bed je sto je sigurno 95% otislo van,ne sto zeli,nego sto je moralo..eto,ja sam vani,vec 6 godina,otisao sam kad je bio gadno za zaraditi i naplatiti..
Danas ljudi koji su nekad otisli,imaju klince vodje u skolama,stambene i ostale kredite,osnovali su zivot,koji sad vise ne mogu prekinuti i vratiti se tek tako doli..
doli je josh uvijek onaj mentalitet neplacanja,ili "ma dat cu mu novac,no prvo klincima da pokupujem to i to.."
STABILNOST I SIGURNOST je ono sto doli josh dugo covjek nece osjecati..PRESPEKTIVA i buducnost ne samo covjeka nego i njegovog potomstva isto..sve to ulazi u racunicu..
Pa je, slažem se. Poanta je što je na ovim prostorima to uvijek tako bilo. Ne slažem se s tvdnjom da je 95%otišlo što mora. Mislim da je to bliže nekih 25-30% a ostali zato što mogu i što žele.
Osobno ne vidim razlog zašto bih išao van. Krajem 80-tih i 90-tih još ajde jer je omjer plače i HR i D bio oko 1:10. Švabija je imala 10 puta jače plače. Danas je to jedva 1:2 ili malo više.
upravo si sam sebea pobio..dakle,novac kao mamac za ici van nije,bar za vecinu vise tak ofamozan...Poanta je u SIGURNOSTI i zdravom drzavnom aparatu,koji garantira sve..TO je bitno za vecinu,pogotovo ako imaju djecu..Place sjedaju u dan tocno,cesto i par dana ranije..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Prava demografska katastrofa : Hrvatsku je napustilo više od petine stanovnika - Page 3 Empty Re: Prava demografska katastrofa : Hrvatsku je napustilo više od petine stanovnika

Post by RayMabus 18/10/2019, 07:08

Serbinho-3 wrote:
RayMabus wrote:Hrvatska zbog svog položaja koji ima kad podigne minimalac 200 kuna odma radnička klasa u Srbiji , Cg i Bih počme kmečat a kako im je Njemačka otvorila vrata onda samo biže iz tih vukojebina.

Da Hr odluči dignit minimalac na 4000 kuna ove tri države bi se ekonomski raspale.

To će se i desit.

Vozač kamiona ili autobusa bez problema ode u Sloveniju, medicinske sestre u Nemacku, zasto bi u HR?

Mozda i Slovenija ispadne iz trke, nakon Nemacke liberalizacije.

Italija, uzimali Rumune 2008 kao vozace kamiona, napravili haos na tržištu , Italijane slali kuci ili na prijavljivanje preko filijala po Slovačkoj, smanjili im plate sa skoro 4000€ na 1500€.

Kada su ostale zemlje digle rampu za ulazak Rumuna, otišli za Nemacku i Englesku, Italijanski prevoznici kukaju, fali 15.000 vozaca kamiona, ne mogu ni strance da nadju, odu preko.

Sada placaju 2200-3000€, ali nema vozaca.

Pokušali da profitiraju, pa popušili...
Nije to nego kod susida je trava zelenija pa se osjećaju nezadovoljno pa gledaju kako pobič vani , naravno gledat će u Njemačku.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175641
2014-04-11


Back to top Go down

Prava demografska katastrofa : Hrvatsku je napustilo više od petine stanovnika - Page 3 Empty Re: Prava demografska katastrofa : Hrvatsku je napustilo više od petine stanovnika

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum