ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Penava: Razmišljam o kandidaturi za predsjednika HDZ-a

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Penava: Razmišljam o kandidaturi za predsjednika HDZ-a - Page 3 Empty Re: Penava: Razmišljam o kandidaturi za predsjednika HDZ-a

Post by £otk@ Sat 12 Oct - 19:26

Hektorović wrote:
£otk@ wrote:Znaš, čovjek ovako misli da je u Bruxellesu drukčije...

Nije, ista besprizorna stoka u foteljama. Bez razuma, otkačena od vlastitih gradjana, bez ideje i vizije.

Ne podržavam Penavu, ali čisto moje zapažanje o EU, ne moramo se opterećivati sa time.



To stoji

No plenki u tom okolišu ipak jako dobro operira

:)

Dobro u tome pliva mora se priznati

£otk@

Posts : 1907
2019-02-12


Back to top Go down

Penava: Razmišljam o kandidaturi za predsjednika HDZ-a - Page 3 Empty Re: Penava: Razmišljam o kandidaturi za predsjednika HDZ-a

Post by FRANK Sun 13 Oct - 1:43

£otk@ wrote:Ajde imao je igračine, činjenica. Toliko da se nisi ni sjetio Zidanea i Baggia.

Ali svejedno su smeće od kluba, žalosno je što su takvi igrači ostavili najbolje godine za Moggia i one koji su ga naslijedili.

Uostalom izvan Italije imperiju sa San Sira po rezultatima nisu ni do koljena. :)
Imperija ti se zbiva na juventus areni u biti hegemonija se dogadja sada u italiji. Sinko milan je gori od hajduka a Juventus provodi teror

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum