ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cvijeće procvjetalo

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Cvijeće procvjetalo Empty Cvijeće procvjetalo

Post by Hektorović Wed 9 Oct - 13:57

POZIVI NA LINČ Poplava govora mržnje prema Hrvatima nakon fizičkog incidenta u Mostaru
Društvene mreže danas su preplavljene govorom mržnje i pozivima na istrjebljenje hrvatskoga naroda u BiH nakon što je objavljena vijest da se u Mostaru dogodio fizički obračun između više mlađih osoba.
Naime, sarajevski mediji su huškački objavili kako se u Mostaru dogodio napad na prodavača voća na putu M-17 samo zato što je navodno nosio majicu nogometnog kluba Velež. K tomu, cijelu su priču okarakterizirali kao „fašistički napad“ za koji su, očekivano, odgovorni Hrvati.
Iz policije, pak, niti jednom jedinom riječju nisu otkrili je li netko imao na sebi majicu nekog nogometnog kluba, niti tko su napadači. To pak nije spriječilo sarajevske medije da iznose špekulacije, a pojedini su otišli tako daleko da su objavili i ime jednog od navodnih napadača.
Glasnogovornik MUP-a HNŽ Ljudevit Marić je izavio kako je jedna osoba uhićena zbog napada na mladića koji se u mostarskom prigradskom naselju Vrapčići dogodio u utorak 8. listopada.
''Napadač je uhićen, dok je napadnuti mladić zadobio lakše tjelesne ozljede i smješten je u Županijsku bolnicu Dr. Safet Mujić u Mostaru'', rekao je Mari.
Dnevnik.ba
Hektorović
Hektorović

Posts : 26371
2018-04-10


Back to top Go down

Cvijeće procvjetalo Empty Re: Cvijeće procvjetalo

Post by Hektorović Wed 9 Oct - 13:57

Cvijeće procvjetalo Avaz1
Hektorović
Hektorović

Posts : 26371
2018-04-10


Back to top Go down

Cvijeće procvjetalo Empty Re: Cvijeće procvjetalo

Post by vuksadinare Wed 9 Oct - 13:59

...tamo bi svi trebali smiriti zivce...ne odobravam obracune van onih dana kad se igraju utakmice
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98999
2015-09-08


Back to top Go down

Cvijeće procvjetalo Empty Re: Cvijeće procvjetalo

Post by vuksadinare Wed 9 Oct - 14:03

a i ovi nase budale daju povoda ovim drugim budalama da pisu kako pisu...i kruzok....
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98999
2015-09-08


Back to top Go down

Cvijeće procvjetalo Empty Re: Cvijeće procvjetalo

Post by RayMabus Wed 9 Oct - 14:10

vuksadinare wrote:a i ovi nase budale daju povoda ovim drugim budalama da pisu kako pisu...i kruzok....
Misliš : Ako budemo dobri onda četvrti put neće glasat za Komšića ?

E moj vučina. Triba njima sve kosti polomit.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175359
2014-04-11


Back to top Go down

Cvijeće procvjetalo Empty Re: Cvijeće procvjetalo

Post by vuksadinare Wed 9 Oct - 14:15

RayMabus wrote:
vuksadinare wrote:a i ovi nase budale daju povoda ovim drugim budalama da pisu kako pisu...i kruzok....
Misliš : Ako budemo dobri onda četvrti put neće glasat za Komšića ?

E moj vučina. Triba njima sve kosti polomit.
ray...nije problem uu komsicu...problem je sto tamosnji hrvatski politicari nemaju kvalitet da se izbore za hravstke interese..vec sam tu pisao u cemu je problem...tamo nema kvalitetnog politickog kadra u hrvata...osim karijerista...uvijek traze da im netko drugi rjesava probleme bilo zagreb bilo dodik bilo netko drugi...rak rana...ovim sigurno nece nacinom se rjesiti komsica a sebi rade medvjeđu uslugu...ono geostartegija u kurcu..kako bi rekoa lošo...njima bi trebao jedan kalibar raspudica ili onog malog knezovica ova gerijatrija i vjecni su ispuhani balon...a fotelje ne daju
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98999
2015-09-08


Back to top Go down

Cvijeće procvjetalo Empty Re: Cvijeće procvjetalo

Post by RayMabus Wed 9 Oct - 14:24

Geostrategiju prepusti meni.

Velež je bivši komunistički klub koju sad muslimani iz istočnog Mostara koriste kao protivnik svemu hrvatskome u Mostaru i šire.

Sad če in za koji dan izbori u jednoj pokrajini u Njemačkoj di če Afd skočit s 10% na 20% glasova i jedini ljevičarski premijer leti s te funkcije.

Znan ja kakvi su planovi balija. Meni su oba dida bila u partizanima. Te njihove igrice ja jako dobro čitan.

Komšićevi glasači.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175359
2014-04-11


Back to top Go down

Cvijeće procvjetalo Empty Re: Cvijeće procvjetalo

Post by epikur37 Wed 9 Oct - 14:28

Jedino smo s muslimanima jači od Srba...usijane hrvatske glave u Bosni treba primiriti, neka se okrenu Sarajevu.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Cvijeće procvjetalo Empty Re: Cvijeće procvjetalo

Post by vuksadinare Wed 9 Oct - 14:29

RayMabus wrote:Geostrategiju prepusti meni.

Velež je bivši komunistički klub koju sad muslimani iz istočnog Mostara koriste kao protivnik svemu hrvatskome u Mostaru i šire.

Sad če in za koji dan izbori u jednoj pokrajini u Njemačkoj di če Afd skočit s 10% na 20% glasova i jedini ljevičarski premijer leti s te funkcije.

Znan ja kakvi su planovi balija. Meni su oba dida bila u partizanima. Te njihove igrice ja jako dobro čitan.

Komšićevi glasači.
Pa za velez i jesu za vrijeme juge najvise navijali muslimani...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98999
2015-09-08


Back to top Go down

Cvijeće procvjetalo Empty Re: Cvijeće procvjetalo

Post by epikur37 Wed 9 Oct - 14:29

U konačnici, bitniji su nam muslimani jer ih ima 50% kao saveznici nego šaka umišljenih Hrvata.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Cvijeće procvjetalo Empty Re: Cvijeće procvjetalo

Post by RayMabus Wed 9 Oct - 14:32

vuksadinare wrote:
RayMabus wrote:Geostrategiju prepusti meni.

Velež je bivši komunistički klub koju sad muslimani iz istočnog Mostara koriste kao protivnik svemu hrvatskome u Mostaru i šire.

Sad če in za koji dan izbori u jednoj pokrajini u Njemačkoj di če Afd skočit s 10% na 20% glasova i jedini ljevičarski premijer leti s te funkcije.

Znan ja kakvi su planovi balija. Meni su oba dida bila u partizanima. Te njihove igrice ja jako dobro čitan.

Komšićevi glasači.
Pa za velez i jesu za vrijeme juge najvise navijali muslimani...
Pa o tome ti i govorin. To su suncokreti jer su za vrime rata 1/3 bili u četnicima , 1/3 u ustašama a 1/3 u partizanima a onda čudesno postali poželjan partijski kadar nakon rata u BiH a Hrvati su postale ustaše.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175359
2014-04-11


Back to top Go down

Cvijeće procvjetalo Empty Re: Cvijeće procvjetalo

Post by vuksadinare Wed 9 Oct - 14:35

RayMabus wrote:
vuksadinare wrote:
RayMabus wrote:Geostrategiju prepusti meni.

Velež je bivši komunistički klub koju sad muslimani iz istočnog Mostara koriste kao protivnik svemu hrvatskome u Mostaru i šire.

Sad če in za koji dan izbori u jednoj pokrajini u Njemačkoj di če Afd skočit s 10% na 20% glasova i jedini ljevičarski premijer leti s te funkcije.

Znan ja kakvi su planovi balija. Meni su oba dida bila u partizanima. Te njihove igrice ja jako dobro čitan.

Komšićevi glasači.
Pa za velez i jesu za vrijeme juge najvise navijali muslimani...
Pa o tome ti i govorin. To su suncokreti jer su za vrime rata 1/3 bili u četnicima , 1/3 u ustašama a 1/3 u partizanima a onda čudesno postali poželjan partijski kadar nakon rata u BiH a Hrvati su ustaše.
...nije bas njih bila trecina u partizanima...a u bosni su 2/3 ustasa oni bili...no dobro...zapravo iskoristili su ono sto im je tito pruzio...dao im je naciju prvo sa onim malim 'm'...zatim im je podjelio partijske funckije...i jbg...a muslima ko musliman..daj mu da kafenise na miru..da se moli...i daj mu neko birokratsko mjesto ili u industriji..i amen...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98999
2015-09-08


Back to top Go down

Cvijeće procvjetalo Empty Re: Cvijeće procvjetalo

Post by epikur37 Wed 9 Oct - 14:36

Čista je računica...s 15 % Hrvata u BiH smo nigdje, protiv Srba premalo a još otvaramo konfrontaciju s muslimanima.

S 50% muslimana na našoj strani i zajedno s njima, a i amerikanci su uz muslimane, možemo jebat Srbe da nikad više ne pomisle na Srbiju preko Drine.

Prema tome, treba poslati nekoga u hercegovinu da budale primiri i reći im što ih čeka ako nastave srati.

I što su naši prioriteti u svemu tome a ne što su njihovi.

epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Cvijeće procvjetalo Empty Re: Cvijeće procvjetalo

Post by RayMabus Wed 9 Oct - 14:38

Točno. Nije ih bill ni 1/3 u partizanima al to san napisa čisto da vidiš tko su a onda su nakon rata postale velike komunjare.

To ti je Velež. A danas ga koriste da kontrira Hrvatima tamo.

Šaka u glavu odma. Nema tu priče.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175359
2014-04-11


Back to top Go down

Cvijeće procvjetalo Empty Re: Cvijeće procvjetalo

Post by vuksadinare Wed 9 Oct - 14:38

bavio sam se tim mostarom dosta..narocito za vrijeme juge...mostar je bio grad sa najvise mejsovitih brakova...u prvom redu muslimansko srpskih...vrlo malo je bilo hrvatsko muslimanskih i hrvatsko srpskih brakova..jer hercegovacki hrvati opcenito nisu se bas voljeli mjesovito zeniti..osim vjerojatno onih partijskih podobnika u mostaru...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98999
2015-09-08


Back to top Go down

Cvijeće procvjetalo Empty Re: Cvijeće procvjetalo

Post by Hektorović Wed 9 Oct - 14:39

epikur37 wrote:Čista je računica...s 15 % Hrvata u BiH smo nigdje, protiv Srba premalo a još otvaramo konfrontaciju s muslimanima.

S 50% muslimana na našoj strani i zajedno s njima, a i amerikanci su uz muslimane, možemo jebat Srbe da nikad više ne pomisle na Srbiju preko Drine.

Prema tome, treba poslati nekoga u hercegovinu da budale primiri i reći im što ih čeka ako nastave srati.

I što su naši prioriteti u svemu tome a ne što su njihovi.


Treba im jasno reći da je Sarajevo njihov glavni grad a Željko Komšić njihov zakoniti predstavnik.

Do Drine, ZDS!
Hektorović
Hektorović

Posts : 26371
2018-04-10


Back to top Go down

Cvijeće procvjetalo Empty Re: Cvijeće procvjetalo

Post by vuksadinare Wed 9 Oct - 14:41

RayMabus wrote:Točno. Nije ih bill ni 1/3 u partizanima al to san napisa čisto da vidiš tko su a onda su nakon rata postale velike komunjare.

To ti je Velež. A danas ga koriste da kontrira Hrvatima tamo.

Šaka u glavu odma. Nema tu priče.
pa kontrirali su i prije...jer najveci dio hrvata u sotaru je navijao za dinamo ili hajduk tek neki manji dio za velez i to onaj koji je zivio u strogom centru i smatrali se cisto mostarskom rajom...i za hajduk i za dinamo mostar je bio vruce gostovanje...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98999
2015-09-08


Back to top Go down

Cvijeće procvjetalo Empty Re: Cvijeće procvjetalo

Post by RayMabus Wed 9 Oct - 14:44

vuksadinare wrote:
RayMabus wrote:Točno. Nije ih bill ni 1/3 u partizanima al to san napisa čisto da vidiš tko su a onda su nakon rata postale velike komunjare.

To ti je Velež. A danas ga koriste da kontrira Hrvatima tamo.

Šaka u glavu odma. Nema tu priče.
pa kontrirali su i prije...jer najveci dio hrvata u sotaru je navijao za dinamo ili hajduk tek neki manji dio za velez i to onaj koji je zivio u strogom centru i smatrali se cisto mostarskom rajom...i za hajduk i za dinamo mostar je bio vruce gostovanje...
Vidi kako Švabo u vojnoj uniformi sačmaricom ubija židove jer su ljevičari

https://www.index.hr/mobile/clanak.aspx?category=vijesti&id=2122593

Prepusti geo strategiju meni.

Raspast će se Bosna zbog Komšića.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175359
2014-04-11


Back to top Go down

Cvijeće procvjetalo Empty Re: Cvijeće procvjetalo

Post by vuksadinare Wed 9 Oct - 14:50

.....nikad hrvati u zapadnoj hercegovini nisu simpatizirali previse velez jer su ga smatrali cisto komunistickim klubom i ala bratstvo i jedisntvo...drazi im je onda bio sarajevski željo...ima jedna zgodna kada je željo gostovao protiv veleza u mostaru i odjared vidjeli dosta ljudi kako navija za zelju...protiv veleza...pa kad je jedan igrac zelje pitao igraca veleza pa sto zeljo ima toliko navijaca u mostaru pokraj veleza..ovaj mu odgovori.'ma pusti bolan to za vas navijau ovdasnji dinamovci jer imate plave dresove' pirat
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98999
2015-09-08


Back to top Go down

Cvijeće procvjetalo Empty Re: Cvijeće procvjetalo

Post by epikur37 Wed 9 Oct - 14:54

Hektorović wrote:
epikur37 wrote:Čista je računica...s 15 % Hrvata u BiH smo nigdje, protiv Srba premalo a još otvaramo konfrontaciju s muslimanima.

S 50% muslimana na našoj strani i zajedno s njima, a i amerikanci su uz muslimane, možemo jebat Srbe da nikad više ne pomisle na Srbiju preko Drine.

Prema tome, treba poslati nekoga u hercegovinu da budale primiri i reći im što ih čeka ako nastave srati.

I što su naši prioriteti u svemu tome a ne što su njihovi.


Treba im jasno reći da je Sarajevo njihov glavni grad a Željko Komšić njihov zakoniti predstavnik.

Do Drine, ZDS!

A i ne samo to, Hrvatska se grozi istoka, da je prema željama, mi bi nas smjestili negdje između luksemburga i nizozemske.

U tom smislu već i sama zagora a sada već i propadajući dijelovi istočne slavonije su balast, kako ekonomski a bome i civlizacijski. Šteti nam ugledu kod zaapdnih saveznika kojima pripadamo i što jesmo.

Regoch je jednom lijepo rekao radije bi BiH pustio cijelu muslimanima nego da se podijeli...to je nama bitno ta sigurnost da srbi ne andiru a mi ćemo živjeti svoj film.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Cvijeće procvjetalo Empty Re: Cvijeće procvjetalo

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum