ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kristina Mandarina trazi sreću u BGD

Page 2 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Kristina Mandarina trazi sreću u BGD  - Page 2 Empty Re: Kristina Mandarina trazi sreću u BGD

Post by Guest 6/10/2019, 14:38

£otk@ wrote:
pismejker wrote:
£otk@ wrote:Dakle draga djeco što smo naučili ovaj tjedan:
1) da, muški će kupiti citrus zato jer prodavačica ima bujno poprsje;
2) da, većina ženska kad to skuži, da se u kurvarluk.
Nešto kao “Malena”, odličan film.
Ihhhh,sram te i stid bilo.... :clown

Šta je sad, pa to ti tvrdiš non-stop. :)

Ja se baš ne mogu sjetiti kad sam vidio mladu, zgodnu curu da kopa ili da hekla.

Ali da hodaju po klubovima pijane i obučene kao uličarke, svaki tjedan. Hrpe.

Istina boli jeb’ga.
Zezam se malo...naravno da je istina...
sredjivao ti ja prije izvjesnog vremena neki kredit,a kad sam curu pitao na salteru,da mi izvuce kreditno stanje i godisnji izracun na tu i tu sumu,pogledala me plaho i u bradu si promrmljala.."ne razumijem ja ovo.. centralna banka u gradu,dakle ne neka podruznica mala..ali da je pica preslatka i prezgodna..istina... :cleanteeth

Guest
Guest


Back to top Go down

Kristina Mandarina trazi sreću u BGD  - Page 2 Empty Re: Kristina Mandarina trazi sreću u BGD

Post by £otk@ 6/10/2019, 14:40

catabbath wrote:
Maggie19 wrote:Pa, da..tamo je vece trziste i bolje se placa ;-D
Ti bi, k'o biznismen, trebao razumjeti ideju ;-P

Neznam baš jedan moj bivi poslodavac je često išao na "poslovne putove" tamo, doduše neznam kakve su sad cijene ali je bilo jeftinije tamo, za 60€ ili tako nešto.

Vremena su se promijenila.

Ne ideš više kurvama, kurve idu tebi, hotel, jahta, toplice, za domicilne se nalaze po stanovima.

I ne Velimire, kurve se ne plaćaju kokainom, baš kao što se ne plaćaju kondomima. Radnike ne plaćaš sredstvima za rad.
£otk@
£otk@

Male
Posts : 1907
2019-02-12

Age : 44

Back to top Go down

Kristina Mandarina trazi sreću u BGD  - Page 2 Empty Re: Kristina Mandarina trazi sreću u BGD

Post by Maggie19 6/10/2019, 16:20

catabbath wrote:
Maggie19 wrote:Pa, da..tamo je vece trziste i bolje se placa ;-D
Ti bi, k'o biznismen, trebao razumjeti ideju ;-P

Neznam baš jedan moj bivi poslodavac je često išao na "poslovne putove" tamo, doduše neznam kakve su sad cijene ali je bilo jeftinije tamo, za 60€ ili tako nešto.
veca potraznja, vece trziste, veca lova.

_________________
Learn what is to be taken seriously and laugh at the rest.
Maggie19
Maggie19

Posts : 6791
2019-01-30


Back to top Go down

Kristina Mandarina trazi sreću u BGD  - Page 2 Empty Re: Kristina Mandarina trazi sreću u BGD

Post by Hektorović 6/10/2019, 20:38

vuksadinare wrote:od tam je i dosla... :):....mislim ono kad fufica i preprodavac mandarina prevare pola drzave..ova govori ka'k je svetica a istovremeno deset poza radi...a 'menadzer' iza kulisa novce broji..

Pa instagram joj pun Beogradskih apartmana sa zrcalima po stropovima... i skupih krpica...


Marketing trik
Hektorović
Hektorović

Posts : 26371
2018-04-10


Back to top Go down

Kristina Mandarina trazi sreću u BGD  - Page 2 Empty Re: Kristina Mandarina trazi sreću u BGD

Post by vuksadinare 7/10/2019, 07:26

Hektorović wrote:
vuksadinare wrote:od tam je i dosla... :):....mislim ono kad fufica i preprodavac mandarina prevare pola drzave..ova govori ka'k je svetica a istovremeno deset poza radi...a 'menadzer' iza kulisa novce broji..

Pa instagram joj pun Beogradskih apartmana sa zrcalima po stropovima... i skupih krpica...


Marketing trik
,a mije ona kriva.odradila je sto ej trebala odraditi...vlasnik je isplatio...cicke su odradile svoje i poze..a vidjelo se da nema komunikaciju prodavacice..prodavala ej ona prije lubenice i sto ja znam sve..kako da ne...dobila je jos malo medijske promociej javili se kupci ali ne mandarina i ode ona...da si je pitao sto znaci opg ojma ne bi imala
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98992
2015-09-08


Back to top Go down

Kristina Mandarina trazi sreću u BGD  - Page 2 Empty Re: Kristina Mandarina trazi sreću u BGD

Post by Serbinho-3 7/10/2019, 07:29

Ko ce sada prodavati mandarine...
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26373
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Kristina Mandarina trazi sreću u BGD  - Page 2 Empty Re: Kristina Mandarina trazi sreću u BGD

Post by vuksadinare 7/10/2019, 07:31

Serbinho-3 wrote:Ko ce sada prodavati mandarine...
nace se opet neka nova za sljedecu sezonu...ja sam se kladio sa likom i zaradio 200 kuna da ona nece prodavati dulej do dva dana kad se pojavila na standu...i tako bi...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98992
2015-09-08


Back to top Go down

Kristina Mandarina trazi sreću u BGD  - Page 2 Empty Re: Kristina Mandarina trazi sreću u BGD

Post by kaya 7/10/2019, 10:12

Pa nije u redu, zar već ?!
A katolički muževi pohrlili na štand mandarina u nadi da će s bogobojaznom skromnom i obdarenom prodavačicom mandarina sklopiti brak u kojem će katarina biti sluškinja.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Kristina Mandarina trazi sreću u BGD  - Page 2 Empty Re: Kristina Mandarina trazi sreću u BGD

Post by vuksadinare 7/10/2019, 10:14

kaya wrote:Pa nije u redu, zar već ?!
A katolički muževi pohrlili na štand mandarina u nadi da će s bogobojaznom skromnom i obdarenom prodavačicom mandarina sklopiti brak u kojem će katarina biti sluškinja.
prije mislili umociti...zaboravivsi da takvu trebas platiti nije dovoljno ponuditi broj mob-a...i to ali uz to i broj i izvod racuna Basketball
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98992
2015-09-08


Back to top Go down

Kristina Mandarina trazi sreću u BGD  - Page 2 Empty Re: Kristina Mandarina trazi sreću u BGD

Post by vuksadinare 7/10/2019, 10:18

vuksadinare wrote:
kaya wrote:Pa nije u redu, zar već ?!
A katolički muževi pohrlili na štand mandarina u nadi da će s bogobojaznom skromnom i obdarenom prodavačicom mandarina sklopiti brak u kojem će katarina biti sluškinja.
prije mislili umociti...zaboravivsi da takvu trebas platiti nije dovoljno ponuditi broj mob-a...i to ali uz to i broj i izvod racuna Basketball
jbg izgleda d aje naisao takav koji je znao da uz mob ide i izvod deviznog racuna...i prosao na 'natjecaju'...cicka sjela u benđolu,merđana ili vec sto i adju...stand sa mandarinama ostao prazan a ispred njega izbezumljeni pogledi..i pitanje..'zasto on a ne ja' Basketball
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98992
2015-09-08


Back to top Go down

Kristina Mandarina trazi sreću u BGD  - Page 2 Empty Re: Kristina Mandarina trazi sreću u BGD

Post by Counter-Strike 7/10/2019, 10:44

pismejker wrote:Ocito je begej centar regije..ma trebali bi vi fino ponovno jednu noviju Jugu napraviti,i prestati se preseravati..ovaki usitnjeni niste ni za kuratz... lol! lol! lol!
jesi bio kad na buvljaku u novom beogradu? to je dozivljaj
Counter-Strike
Counter-Strike

Posts : 4231
2018-03-12


Back to top Go down

Kristina Mandarina trazi sreću u BGD  - Page 2 Empty Re: Kristina Mandarina trazi sreću u BGD

Post by Hektorović 7/10/2019, 12:08

KRISTINA Mandarina vikend je provela u Beogradu, a jutros je na svom Instagramu objavila fotku koja će zasigurno razveseliti sve njezine obožavatelje. Kristina je na svom Instagram storyju objavila fotku sa štanda s mandarinama i to onim neretvanskim.
"Volim vas sve! Uskoro nešto ludo", napisala je Kristina.
Kristina Mandarina trazi sreću u BGD  - Page 2 8ad225ad-4599-4e6e-9f5b-02612aa6c7a3-kristinamandarina

Na fotografiji je pozirala u trapericama i dukserici, a nosila je trendovske natikače s krznom. 
Kristina Mandarina trazi sreću u BGD  - Page 2 0a7dddbd-ffc9-44c3-b296-3ebf90d2b96a-mand
Hektorović
Hektorović

Posts : 26371
2018-04-10


Back to top Go down

Kristina Mandarina trazi sreću u BGD  - Page 2 Empty Re: Kristina Mandarina trazi sreću u BGD

Post by prckov 7/10/2019, 12:22

kaya wrote:Pa nije u redu, zar već ?!
A katolički muževi pohrlili na štand mandarina u nadi da će s bogobojaznom skromnom i obdarenom prodavačicom mandarina sklopiti brak u kojem će katarina biti sluškinja.
sta te briga, vazno je da si ih ti sve zajebala
sad nek pate  :D 

bitno je da su ateisticke zene u stvari sve postene nejebulje
koje ne pasu dobre kurceve okolo kad se udaju
a I dok nisu udane
niti kad varaju  
:^0
prckov
prckov

Posts : 34057
2014-04-19


Back to top Go down

Kristina Mandarina trazi sreću u BGD  - Page 2 Empty Re: Kristina Mandarina trazi sreću u BGD

Post by prckov 7/10/2019, 12:24

Hektorović wrote:KRISTINA Mandarina vikend je provela u Beogradu, a jutros je na svom Instagramu objavila fotku koja će zasigurno razveseliti sve njezine obožavatelje. Kristina je na svom Instagram storyju objavila fotku sa štanda s mandarinama i to onim neretvanskim.
"Volim vas sve! Uskoro nešto ludo", napisala je Kristina.
Kristina Mandarina trazi sreću u BGD  - Page 2 8ad225ad-4599-4e6e-9f5b-02612aa6c7a3-kristinamandarina

Na fotografiji je pozirala u trapericama i dukserici, a nosila je trendovske natikače s krznom. 
sto tebe te instagramuse zanimaju gene
cudo jedno  :D
prckov
prckov

Posts : 34057
2014-04-19


Back to top Go down

Kristina Mandarina trazi sreću u BGD  - Page 2 Empty Re: Kristina Mandarina trazi sreću u BGD

Post by catabbath 7/10/2019, 15:13

Hektorović wrote:Pa instagram joj pun Beogradskih apartmana sa zrcalima po stropovima... i skupih krpica...

A kaže Vuco da Srbi bolje jebu.
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12387
2015-08-22


Back to top Go down

Kristina Mandarina trazi sreću u BGD  - Page 2 Empty Re: Kristina Mandarina trazi sreću u BGD

Post by kaya 7/10/2019, 15:48

prckov wrote:
kaya wrote:Pa nije u redu, zar već ?!
A katolički muževi pohrlili na štand mandarina u nadi da će s bogobojaznom skromnom i obdarenom prodavačicom mandarina sklopiti brak u kojem će katarina biti sluškinja.
sta te briga, vazno je da si ih ti sve zajebala
sad nek pate  :D 

bitno je da su ateisticke zene u stvari sve postene nejebulje
koje ne pasu dobre kurceve okolo kad se udaju
a I dok nisu udane
niti kad varaju  
:^0
Nemo da se ljutiš, jesi se učlanio u udrugu katoličkih muževa?
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Kristina Mandarina trazi sreću u BGD  - Page 2 Empty Re: Kristina Mandarina trazi sreću u BGD

Post by prckov 7/10/2019, 15:52

kaya wrote:
prckov wrote:
kaya wrote:Pa nije u redu, zar već ?!
A katolički muževi pohrlili na štand mandarina u nadi da će s bogobojaznom skromnom i obdarenom prodavačicom mandarina sklopiti brak u kojem će katarina biti sluškinja.
sta te briga, vazno je da si ih ti sve zajebala
sad nek pate  :D 

bitno je da su ateisticke zene u stvari sve postene nejebulje
koje ne pasu dobre kurceve okolo kad se udaju
a I dok nisu udane
niti kad varaju  
:^0
Nemo da se ljutiš, jesi se učlanio u udrugu katoličkih muževa?
po kojoj logici bi se ja to trebo ljutit  :D
prckov
prckov

Posts : 34057
2014-04-19


Back to top Go down

Kristina Mandarina trazi sreću u BGD  - Page 2 Empty Re: Kristina Mandarina trazi sreću u BGD

Post by darth_vader 7/10/2019, 16:31

marcellus wrote:beograd je nešto poput velike javne kuće, svaka prije ili kasnije ode tamo radit...

:tu
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19665
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Kristina Mandarina trazi sreću u BGD  - Page 2 Empty Re: Kristina Mandarina trazi sreću u BGD

Post by marcellus 7/10/2019, 18:17

dzango wrote:
marcellus wrote:beograd je nešto poput velike javne kuće, svaka prije ili kasnije ode tamo radit...
Teško je biti "starleta" u malim sredinama.

slabo mušterija, a i svačija žena zna kad ideš ovoj da ne ideš po mandarine

_________________
Kristina Mandarina trazi sreću u BGD  - Page 2 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Kristina Mandarina trazi sreću u BGD  - Page 2 Empty Re: Kristina Mandarina trazi sreću u BGD

Post by marcellus 7/10/2019, 18:19

Hektorović wrote:
RayMabus wrote:
marcellus wrote:beograd je nešto poput velike javne kuće, svaka prije ili kasnije ode tamo radit...
A očito , ... a i sezona na Jadranu je završila.
E pa to, sad se biznis prebacuje na kontinent...

A realno Zagreb je većinom miran obiteljski grad... i ekipa iz ZG sa lovom sad vikendom ide u BG

prije se išlo najdalje do samobora, u "Babilon" dok ga je vodio Horvatinčić

obogatio se samo zato jer je bio diskretan svodnik ugostitelj


_________________
Kristina Mandarina trazi sreću u BGD  - Page 2 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Kristina Mandarina trazi sreću u BGD  - Page 2 Empty Re: Kristina Mandarina trazi sreću u BGD

Post by £otk@ 7/10/2019, 18:27

prckov wrote:
kaya wrote:
prckov wrote:
kaya wrote:Pa nije u redu, zar već ?!
A katolički muževi pohrlili na štand mandarina u nadi da će s bogobojaznom skromnom i obdarenom prodavačicom mandarina sklopiti brak u kojem će katarina biti sluškinja.
sta te briga, vazno je da si ih ti sve zajebala
sad nek pate  :D 

bitno je da su ateisticke zene u stvari sve postene nejebulje
koje ne pasu dobre kurceve okolo kad se udaju
a I dok nisu udane
niti kad varaju  
:^0
Nemo da se ljutiš, jesi se učlanio u udrugu katoličkih muževa?
po kojoj logici bi se ja to trebo ljutit  :D

Po onoj da si evidentno seksualno isfrustriran.

Pazi na rječnik i plavu tableticu na jezik. ;)
£otk@
£otk@

Male
Posts : 1907
2019-02-12

Age : 44

Back to top Go down

Kristina Mandarina trazi sreću u BGD  - Page 2 Empty Re: Kristina Mandarina trazi sreću u BGD

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum