ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HDZ i SDP protiv nacionalnog jedinstva

Page 1 of 5 1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

HDZ i SDP protiv nacionalnog jedinstva Empty HDZ i SDP protiv nacionalnog jedinstva

Post by Guest 11/11/2015, 19:20

Predsjednik HDZ-a Tomislav Karamarko ne pristaje na MOST-ov prijedlog vlade nacionalnog jedinstva.

'Nećemo za isti stol sa SDP-om, mi smo pobjednici izbora'

Nemojte zaboraviti, mi smo pobjednici, imamo relativnu većinu, imamo program koji se radio dvije i pol godine, poručio je Karamarko nakon razgovora s MOST-om

http://www.24sata.hr/politika/necemo-za-isti-stol-sa-sdp-om-mi-smo-pobjednici-izbora-446531

_____________________________________________________________________________________

Milanović: Vlada nacionalnog jedinstva bilo bi varanje birača

Podsjetimo, MOST je SDP-u i HDZ-u odlučio ponuditi stvaranje vlade nacionalnog jedinstva. Zoran Milanović je pitao predstavnike MOST-a kako to misle provesti te im je pokušao objasniti da bi to bilo varanje njihovih birača koji su im dali povjerenje na izborima.

http://www.24sata.hr/politika/milanovic-vlada-nacionalnog-jedinstva-bilo-bi-varanje-biraca-446517

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

HDZ i SDP protiv nacionalnog jedinstva Empty Re: HDZ i SDP protiv nacionalnog jedinstva

Post by epikur37 11/11/2015, 19:22

A ništa, ponovno na izbore...ovaj put ću i izaći i dati podršku mostu.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

HDZ i SDP protiv nacionalnog jedinstva Empty Re: HDZ i SDP protiv nacionalnog jedinstva

Post by v_vlado 11/11/2015, 19:25

A bogati što imamo loše političare..... .i ovi nas vodili 25 god.......
v_vlado
v_vlado

Posts : 3077
2015-07-28


Back to top Go down

HDZ i SDP protiv nacionalnog jedinstva Empty Re: HDZ i SDP protiv nacionalnog jedinstva

Post by udba 11/11/2015, 19:25

kako god bilo mi iz udbe smo pobijedili

_________________
HDZ i SDP protiv nacionalnog jedinstva Plenki10
udba
udba

Posts : 4945
2015-11-10


Back to top Go down

HDZ i SDP protiv nacionalnog jedinstva Empty Re: HDZ i SDP protiv nacionalnog jedinstva

Post by mutava baštarda 11/11/2015, 19:29

Novi izbori. Pitam se hoće li Milanović opet morati plaćati ameru ili su i ponovljeni izbori uračunati u cijenu. Za most glasam opet iako se nije snašao sa ovoliko osvojenih mandata. Mislim da im je prije izbora plafon bio 10. i lagano koketiranje, a ovako je ispalo 19 i poziv na poliandriju. Jebi ga mlada, zajebala si se...

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

HDZ i SDP protiv nacionalnog jedinstva Empty Re: HDZ i SDP protiv nacionalnog jedinstva

Post by epikur37 11/11/2015, 19:31

udba wrote:kako god bilo mi iz udbe smo pobijedili


Dobro vi iz Udbe držite sve i onako....osim Karamarka :D
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

HDZ i SDP protiv nacionalnog jedinstva Empty Re: HDZ i SDP protiv nacionalnog jedinstva

Post by epikur37 11/11/2015, 19:33

Međutim more bit sdp i most naprave nešto, hdzu je ponuđeno, ponuđen ko počašćen, nećete ok.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

HDZ i SDP protiv nacionalnog jedinstva Empty Re: HDZ i SDP protiv nacionalnog jedinstva

Post by debotoijusto 11/11/2015, 19:35

vlada NJ je budalastina , minus za most...idemo dalje s pregovorima vrijeme je novac rostilj u sumi zec kopa jamu
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30664
2014-04-12


Back to top Go down

HDZ i SDP protiv nacionalnog jedinstva Empty Re: HDZ i SDP protiv nacionalnog jedinstva

Post by udba 11/11/2015, 19:36

epikur37 wrote:
udba wrote:kako god bilo mi iz udbe smo pobijedili

Dobro vi iz Udbe držite sve i onako....osim Karamarka :D
jedan od najtvrđih oraha, lakše je bilo Papu dobit, čak i Šuška, ali ovako nešto majka ne rađa. Ne da se čovek pa neda, njemu je samo Hrvatska na prvo mesto.

_________________
HDZ i SDP protiv nacionalnog jedinstva Plenki10
udba
udba

Posts : 4945
2015-11-10


Back to top Go down

HDZ i SDP protiv nacionalnog jedinstva Empty Re: HDZ i SDP protiv nacionalnog jedinstva

Post by Guest 11/11/2015, 19:40

mutava baštarda wrote:Novi izbori. Pitam se hoće li Milanović opet morati plaćati ameru ili su i ponovljeni izbori uračunati u cijenu. Za most glasam opet iako se nije snašao sa ovoliko osvojenih mandata. Mislim da im je prije izbora plafon bio 10. i lagano koketiranje, a ovako je ispalo 19 i poziv na poliandriju. Jebi ga mlada, zajebala si se...
Kakvi su to političari kad su podlegli pritisku...I za takve ćeš opet glasati?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

HDZ i SDP protiv nacionalnog jedinstva Empty Re: HDZ i SDP protiv nacionalnog jedinstva

Post by Guest 11/11/2015, 19:47

Imat ćemo nove izbore i opet 8, tj. 6 stranaka neće uzeti apsolutnu većinu. To ti je biznis, bajo moj! :^0 :^0 :^0
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

HDZ i SDP protiv nacionalnog jedinstva Empty Re: HDZ i SDP protiv nacionalnog jedinstva

Post by kaya 11/11/2015, 19:57

A sto će im most ako bi složili vladu HDZ i SDP?
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

HDZ i SDP protiv nacionalnog jedinstva Empty Re: HDZ i SDP protiv nacionalnog jedinstva

Post by mutava baštarda 11/11/2015, 19:58

red wolf wrote:
mutava baštarda wrote:Novi izbori. Pitam se hoće li Milanović opet morati plaćati ameru ili su i ponovljeni izbori uračunati u cijenu. Za most glasam opet iako se nije snašao sa ovoliko osvojenih mandata. Mislim da im je prije izbora plafon bio 10. i lagano koketiranje, a ovako je ispalo 19 i poziv na poliandriju. Jebi ga mlada, zajebala si se...
Kakvi su to političari kad su podlegli pritisku...I za takve ćeš opet glasati?
Samo neka se talasa.

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

HDZ i SDP protiv nacionalnog jedinstva Empty Re: HDZ i SDP protiv nacionalnog jedinstva

Post by v_vlado 11/11/2015, 20:01

Mislim da je ova ponuda zajedničke vlade bila patka i u mostu su znali da će ju hdz odbiti......prgomet zna kako hdz diše...
v_vlado
v_vlado

Posts : 3077
2015-07-28


Back to top Go down

HDZ i SDP protiv nacionalnog jedinstva Empty Re: HDZ i SDP protiv nacionalnog jedinstva

Post by debotoijusto 11/11/2015, 20:01

kaja_333 wrote:A sto će im most ako bi složili vladu HDZ i SDP?
to je nemoguca vlada danas...a oni bi bili u saboru , svi zadovoljni osim biraca
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30664
2014-04-12


Back to top Go down

HDZ i SDP protiv nacionalnog jedinstva Empty Re: HDZ i SDP protiv nacionalnog jedinstva

Post by Guest 11/11/2015, 20:03

mutava baštarda wrote:Samo neka se talasa.
HDZ i SDP protiv nacionalnog jedinstva Z17394999Q,Zdjecie-symbol
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

HDZ i SDP protiv nacionalnog jedinstva Empty Re: HDZ i SDP protiv nacionalnog jedinstva

Post by Ero 11/11/2015, 20:04

epikur37 wrote:A ništa, ponovno na izbore...ovaj put ću i izaći i dati podršku mostu.
Na kraju ćeš stići glasat i za  "Živi zid" ...me'sečini. :clown
Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

HDZ i SDP protiv nacionalnog jedinstva Empty Re: HDZ i SDP protiv nacionalnog jedinstva

Post by mutava baštarda 11/11/2015, 20:04

kaja_333 wrote:A sto će im most ako bi složili vladu HDZ i SDP?
Hdz bi prešao preko Mosta do SDPa i obrnuto... 
Ili još bolji naziv koalicije umjesto Mosta bi bio Kanalizacija. Odnosno kanalizirali bi ideje vlade nacionalnog jedinstva, govna svih boja i mirisa...

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

HDZ i SDP protiv nacionalnog jedinstva Empty Re: HDZ i SDP protiv nacionalnog jedinstva

Post by Ero 11/11/2015, 20:06

v_vlado wrote:A bogati što imamo loše političare..... .i ovi nas vodili 25 god.......
4, kume, 4 ...plus one s Mesićem, koje se kao   uopće ne pikaju. drunken
Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

HDZ i SDP protiv nacionalnog jedinstva Empty Re: HDZ i SDP protiv nacionalnog jedinstva

Post by Guest 11/11/2015, 20:06

kaja_333 wrote:A sto će im most ako bi složili vladu HDZ i SDP?
To je ono; most bi se jabao ali da mu ne uđe. Druga je stvar što je takva koalicija između SDPa i HDZa nemoguća po meni, previše ideoloških razlika i svako ko bi popustio svom suparniku bi bio proglašen za izdajnika u vlastitoj kući.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

HDZ i SDP protiv nacionalnog jedinstva Empty Re: HDZ i SDP protiv nacionalnog jedinstva

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 5 1, 2, 3, 4, 5  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum