ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Islamo-ljevičari protiv TV Herceg Bosne

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Islamo-ljevičari protiv TV Herceg Bosne Empty Islamo-ljevičari protiv TV Herceg Bosne

Post by RayMabus Fri 20 Sep - 10:36

A kanal na hrvatskom jeziku ne bi dali i sad im i ovo smeta.

https://www.klix.ba/vijesti/bih/elvis-botic-novcem-gradjana-zepca-se-ne-mogu-finansirati-megalomanski-projekti-covica/190920063

Tv Herceg Bosna. :tu
RayMabus
RayMabus

Posts : 176010
2014-04-11


Back to top Go down

Islamo-ljevičari protiv TV Herceg Bosne Empty Re: Islamo-ljevičari protiv TV Herceg Bosne

Post by RayMabus Fri 20 Sep - 12:10

Izgleda da je ova državna tv leglo ljevičara jer Bakir se složio da neće smetat kod uspostave rtv herceg Bosne a ljevičari se propeli na noge.

Izgleda da ovo namjerno triba ovu rtv herceg Bosnu imat samo radi ovih ljevičara.


https://www.google.com/amp/s/hercegovina.in/od-sutra-rtv-herceg-bosne-saznajte-programsku-shemu-i-nacin-financiranja/%3famp
RayMabus
RayMabus

Posts : 176010
2014-04-11


Back to top Go down

Islamo-ljevičari protiv TV Herceg Bosne Empty Re: Islamo-ljevičari protiv TV Herceg Bosne

Post by epikur37 Fri 20 Sep - 12:25

Trebalo bi ugasiti tu televiziju, muslimani bi se mogli okrenuti protiv RH a onda smo najebali jer su nam saveznici protiv srba.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Islamo-ljevičari protiv TV Herceg Bosne Empty Re: Islamo-ljevičari protiv TV Herceg Bosne

Post by RayMabus Fri 20 Sep - 12:41

epikur37 wrote:Trebalo bi ugasiti tu televiziju, muslimani bi se mogli okrenuti protiv RH a onda smo najebali jer su nam saveznici protiv srba.
Potporu za nabavu opreme dobili su radio Heceg Bosna i internet portali.

https://www.slobodnadalmacija.hr/novosti/hrvatska/clanak/id/624129/vlada-odobrila-cak-26-milijuna-kuna-za-hrvate-u-bih-otkrivamo-na-sto-bi-se-konkretno-trebao-potrositi-nas-novac-u-susjednoj-zemlji

Nema gašenja.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176010
2014-04-11


Back to top Go down

Islamo-ljevičari protiv TV Herceg Bosne Empty Re: Islamo-ljevičari protiv TV Herceg Bosne

Post by Hektorović Fri 20 Sep - 12:51

epikur37 wrote:Trebalo bi ugasiti tu televiziju, muslimani bi se mogli okrenuti protiv RH a onda smo najebali jer su nam saveznici protiv srba.

Očito se radi o uroti KOS-a da zavadi Hrvate obije vjeroispovijesti.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Islamo-ljevičari protiv TV Herceg Bosne Empty Re: Islamo-ljevičari protiv TV Herceg Bosne

Post by RayMabus Fri 20 Sep - 12:59

Državna tv pa onda entiteski tv svaki entitet i opet nama kurac , isto ko i s Komšićem. To je tamo leglo gradžana u toj državnoj tv kući u Sarajevu.

Ne daju malim ustašama jedan kanal s kojim bi medijski pokrili cijelu BiH..

Al nema veze može i ovako pa rtv HB.

Sad još se udružit sa rtv RS ako tako šta postoji i eto kvalitetnog antibosanskog programa.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176010
2014-04-11


Back to top Go down

Islamo-ljevičari protiv TV Herceg Bosne Empty Re: Islamo-ljevičari protiv TV Herceg Bosne

Post by crvenkasti Fri 20 Sep - 13:01

epikur37 wrote:Trebalo bi ugasiti tu televiziju, muslimani bi se mogli okrenuti protiv RH a onda smo najebali jer su nam saveznici protiv srba.

To je površno razmišljanje. Ako muslimani nisu saveznici Hrvatima, to će ih prisliti da ojačaju protiv Srba, a onda smo mi mi plus muslimani jači od Srba.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28777
2014-04-17


Back to top Go down

Islamo-ljevičari protiv TV Herceg Bosne Empty Re: Islamo-ljevičari protiv TV Herceg Bosne

Post by epikur37 Fri 20 Sep - 13:02

Hektorović wrote:
epikur37 wrote:Trebalo bi ugasiti tu televiziju, muslimani bi se mogli okrenuti protiv RH a onda smo najebali jer su nam saveznici protiv srba.

Očito se radi o uroti KOS-a da zavadi Hrvate obije vjeroispovijesti.

Bujanec će ih razotkriti a Hasanče smrviti.

ZDS
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Islamo-ljevičari protiv TV Herceg Bosne Empty Re: Islamo-ljevičari protiv TV Herceg Bosne

Post by RayMabus Fri 20 Sep - 13:11

Kad su mediji u BiH u pitanju adresu Sarajevo tribaji izbjegavat i Srbi i Hrvati. Doslovno ih triba izolirat i to na razini država.

Znaš koliko su oni meni digli živce da bi ja na toj rtv Herceg Bosna svaku drugu nedilju pušta uživo pravoslsvnu misu Srbima u Federaciji.

E onda znaš koja je ura. Tribaju se udružit medijski Srbi i Hrvati i jebat mater SARAJEVU.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176010
2014-04-11


Back to top Go down

Islamo-ljevičari protiv TV Herceg Bosne Empty Re: Islamo-ljevičari protiv TV Herceg Bosne

Post by crvenkasti Fri 20 Sep - 13:15

RayMabus wrote:Kad su mediji u BiH u pitanju adresu Sarajevo tribaji izbjegavat i Srbi i Hrvati. Doslovno ih triba izolirat i to na razini država.

Znaš koliko su oni meni digli živce da bi ja na toj rtv Herceg Bosna svaku drugu nedilju pušta uživo pravoslsvnu misu Srbima u Federaciji.

E onda znaš koja je ura. Tribaju se udružit medijski Srbi i Hrvati i jebat mater SARAJEVU.

Možda nas muslimani malo nerviraju, ali budi uvjeren da još puno više nerviraju Srbe!

Zato je prirodno da su nam oni saveznici. Ne možeš tu ništa.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28777
2014-04-17


Back to top Go down

Islamo-ljevičari protiv TV Herceg Bosne Empty Re: Islamo-ljevičari protiv TV Herceg Bosne

Post by RayMabus Fri 20 Sep - 13:20

crvenkasti wrote:
RayMabus wrote:Kad su mediji u BiH u pitanju adresu Sarajevo tribaji izbjegavat i Srbi i Hrvati. Doslovno ih triba izolirat i to na razini država.

Znaš koliko su oni meni digli živce da bi ja na toj rtv Herceg Bosna svaku drugu nedilju pušta uživo pravoslsvnu misu Srbima u Federaciji.

E onda znaš koja je ura. Tribaju se udružit medijski Srbi i Hrvati i jebat mater SARAJEVU.

Možda nas muslimani malo nerviraju, ali budi uvjeren da još puno više nerviraju Srbe!

Zato je prirodno da su nam oni saveznici. Ne možeš tu ništa.
Nema veze isto bi ja pustija pravoslavnu misu na rtv Hb pa nek in se tresu gaće od Stolca do Jablanice jer su tu u sendviču između ustaša i četnika.

Ustaše pustile pravoslavnu misu , to ti je njima odma panika. Tako sa stokon triba razgovarat.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176010
2014-04-11


Back to top Go down

Islamo-ljevičari protiv TV Herceg Bosne Empty Re: Islamo-ljevičari protiv TV Herceg Bosne

Post by RayMabus Fri 20 Sep - 13:36

To više nije stvar rtv Herceg Bosna nego potpunog uništavanja tih medijskih kuća u Sarajevu a posebno državnu tv al i druge sa adresom u Sarajevu. Doslovno ono samo Banja Luka Mostar i gostovanja vamo tamo. Triba in radit dišpet namjerno.

Fino dogovor saveznička tv kuća u Rs i vamo rtv HB i onda imaš cilu pokrivenost BiH. Sarajevo dobilo pedalu. Nema s njima priče više.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176010
2014-04-11


Back to top Go down

Islamo-ljevičari protiv TV Herceg Bosne Empty Re: Islamo-ljevičari protiv TV Herceg Bosne

Post by RayMabus Fri 20 Sep - 13:42

Dovedeš Vulina u emisiju u Mostar , odma cila Federacija vrti kanal na Herceg Bosnu da vidi šta je sad. Uzimaš in gledanost svima. Ista stvar i RS. Pošaljemo vam Gotovinu na gostovanje i cila RS okriće kanal na taj program.

Nitko ne gleda Komšića i Bakira jer mi imamo bolji program.

Sarajevo triba uništit. Antibosanska medijska koalicija
RayMabus
RayMabus

Posts : 176010
2014-04-11


Back to top Go down

Islamo-ljevičari protiv TV Herceg Bosne Empty Re: Islamo-ljevičari protiv TV Herceg Bosne

Post by RayMabus Fri 20 Sep - 13:57

Evo napisa san im tamo na Kliku da Vulin dolazi iduću emisiju a u nedilju je pravoslavna misa i da nema suradnje sa Sarajevom nego samo mi i Srbi

https://www.klix.ba/vijesti/bih/sda-zepce-niko-od-bosnjaka-nazalost-nema-moc-zaustaviti-stavljanje-tacke-na-dnevni-red/190920122

Tko njih jebe jjebo im ja mater , čitam ja njih šta sve pišu kad se potegne pitanje hrvatskog kanala u BiH.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176010
2014-04-11


Back to top Go down

Islamo-ljevičari protiv TV Herceg Bosne Empty Re: Islamo-ljevičari protiv TV Herceg Bosne

Post by Guest Fri 20 Sep - 15:37

zajebani ti Mušljimani Ubosni
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Islamo-ljevičari protiv TV Herceg Bosne Empty Re: Islamo-ljevičari protiv TV Herceg Bosne

Post by jastreb Fri 20 Sep - 15:57

Bolje tražite nešto važnije i korisnije.

Mislim danas kad svaka kuća ima internet i TV pakete i kad bez problema  mogu gledati svaki hrvatski TV kanal,oni se bave bedastoćama i traže nekakav kanal na hrvatskom jeziku koji bi samo od njih izvlačio pare.

Pa imaju i masu lokalnih kanala i HRT. Ova tv stanica na hrv.jeziku bila bi pod pritiskom ili Sarajeva ili Zagreba,ili nekakvih evropskih pizduna i opet bi njime bili nezadovoljni.

Bavite se nečim pametnijim. Uostalom siguran sam da i u Hrvatskoj HRT gledaju samo kad je kakva važna utakmica.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Islamo-ljevičari protiv TV Herceg Bosne Empty Re: Islamo-ljevičari protiv TV Herceg Bosne

Post by Eroo Fri 20 Sep - 18:35

Hercebosanski medijski prostor uskoro  uspostavlja usku suradnju sa srpskim medijskim prostorom.
S Muslimanima to očigledno ne može funkcionirati.

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 74788
2016-07-22


Back to top Go down

Islamo-ljevičari protiv TV Herceg Bosne Empty Re: Islamo-ljevičari protiv TV Herceg Bosne

Post by Eroo Fri 20 Sep - 18:38

jastreb wrote:Bolje tražite nešto važnije i korisnije.

Mislim danas kad svaka kuća ima internet i TV pakete i kad bez problema  mogu gledati svaki hrvatski TV kanal
I šta da na njima gledaju ili slušaju? Možda tv spotove bivše ministrice Pusić u .GIF formatu, s beskonačnim ponavljanjima? :D

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 74788
2016-07-22


Back to top Go down

Islamo-ljevičari protiv TV Herceg Bosne Empty Re: Islamo-ljevičari protiv TV Herceg Bosne

Post by immortal Fri 20 Sep - 19:44

crvenkasti wrote:
RayMabus wrote:Kad su mediji u BiH u pitanju adresu Sarajevo tribaji izbjegavat i Srbi i Hrvati. Doslovno ih triba izolirat i to na razini država.

Znaš koliko su oni meni digli živce da bi ja na toj rtv Herceg Bosna svaku drugu nedilju pušta uživo pravoslsvnu misu Srbima u Federaciji.

E onda znaš koja je ura. Tribaju se udružit medijski Srbi i Hrvati i jebat mater SARAJEVU.

Možda nas muslimani malo nerviraju, ali budi uvjeren da još puno više nerviraju Srbe!

Zato je prirodno da su nam oni saveznici. Ne možeš tu ništa.
santa santa santa
mene ova činjenica smiruje !!, ... zabavlja
immortal
immortal

Female
Posts : 23153
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Islamo-ljevičari protiv TV Herceg Bosne Empty Re: Islamo-ljevičari protiv TV Herceg Bosne

Post by immortal Fri 20 Sep - 19:46

pismejker wrote:zajebani ti Mušljimani Ubosni
tamo se osjećaju kao na svom
treba im kopirati knjigu o turskim barbarskim osvajanjima
izbaciti popis stanovništva prije ww2, poslije... i sad
konstantno nas čiste s teritorija natalitetom
to ne samo da mora stati nego se mora ispraviti
immortal
immortal

Female
Posts : 23153
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Islamo-ljevičari protiv TV Herceg Bosne Empty Re: Islamo-ljevičari protiv TV Herceg Bosne

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum