ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

J. Čelan: Gotovo da nema te ljevičarske "ikone" koja nije krivotvorena

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

J. Čelan: Gotovo da nema te ljevičarske "ikone" koja nije krivotvorena - Page 3 Empty Re: J. Čelan: Gotovo da nema te ljevičarske "ikone" koja nije krivotvorena

Post by kaya 21/9/2019, 16:15

:) ...to im je hrvatski junak
Ja ti kažem, ovi gore bi bili najveće komunjare u sfrj ...

kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

J. Čelan: Gotovo da nema te ljevičarske "ikone" koja nije krivotvorena - Page 3 Empty Re: J. Čelan: Gotovo da nema te ljevičarske "ikone" koja nije krivotvorena

Post by kaya 21/9/2019, 16:16

Osim jastreba, njega bi progonili kao hrvatskog nacionalista otprilike
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

J. Čelan: Gotovo da nema te ljevičarske "ikone" koja nije krivotvorena - Page 3 Empty Re: J. Čelan: Gotovo da nema te ljevičarske "ikone" koja nije krivotvorena

Post by Sora 21/9/2019, 16:28

vuksadinare wrote:
Sora wrote:Hrvatima su ljevicari svi kpji im govore istinu
Desnicari svi kpji im lazu 
Potpuno glup narod 
Evidentno iz ovih prilpga gdje se izdajicama i ljevičarima etiketira najvece umjetnike i stvaraoce u filmu ili knizrvnosti ZATO szo su objektivno i istinito prikazali bas takve ljude iz HRBATSKOG primitivnog kulturnog kruga ...
Sto su i morali biti obzirom na jadne povijesne okolnosti u kpji,a du Hrvati zivjrli 

E sad. 
Nece biti bolje ocito 
Jer se stvarnost moze samo pogoršavati lazima
sto je heureka htjela reci :)
Sačuvaj me boze Hrvatske kulture 
To 
Nesto prestrasno, najbolje svoje pisce hrvatine seru, najbolje stvaratelje svoje i drugdje i uopce 
Nije cudo da im Tito cini problemcinu 
Nije cudo da su Teslu htjeli zabit u zaborav

Nije cudo da su na JARUNU bili Glsvni Jala Brat i buba Koreli

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23727
2014-04-29


Back to top Go down

J. Čelan: Gotovo da nema te ljevičarske "ikone" koja nije krivotvorena - Page 3 Empty Re: J. Čelan: Gotovo da nema te ljevičarske "ikone" koja nije krivotvorena

Post by Hektorović 21/9/2019, 17:18

kaya wrote:Osim jastreba, njega bi progonili kao hrvatskog nacionalista otprilike


Da citiramo Josipa Jovića, partijskog dužnosnika iz Splita osamdesetih: “Ako imate bilo kakve veze s politikom, onda je neizbježno pitanje kojim vas ovih dana susreću prijatelji ono: što će biti s nama ili kuda sve ovo vodi? I što se može odgovoriti? Doduše, dosta je toga već rečeno u onoj već čuvenoj i često i upotrebljavanoj alternativi: Jugoslavija će biti avnojevska ili je neće biti! No ipak time nisu iscrpljene sve mogućnosti. (...) Ja mogućnosti razdvajanja dajem manje od jedan posto! Ja dijelim komunističko uvjerenje i to mi ne pada teško jer sam svojevoljno u Partiji”.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

J. Čelan: Gotovo da nema te ljevičarske "ikone" koja nije krivotvorena - Page 3 Empty Re: J. Čelan: Gotovo da nema te ljevičarske "ikone" koja nije krivotvorena

Post by aben 21/9/2019, 17:42

Hektorović wrote:
kaya wrote:Osim jastreba, njega bi progonili kao hrvatskog nacionalista otprilike


Da citiramo Josipa Jovića, partijskog dužnosnika iz Splita osamdesetih: “Ako imate bilo kakve veze s politikom, onda je neizbježno pitanje kojim vas ovih dana susreću prijatelji ono: što će biti s nama ili kuda sve ovo vodi? I što se može odgovoriti? Doduše, dosta je toga već rečeno u onoj već čuvenoj i često i upotrebljavanoj alternativi: Jugoslavija će biti avnojevska ili je neće biti! No ipak time nisu iscrpljene sve mogućnosti. (...) Ja mogućnosti razdvajanja dajem manje od jedan posto! Ja dijelim komunističko uvjerenje i to mi ne pada teško jer sam svojevoljno u Partiji”.


zoto ne tribo previše gljedati od koga dolazi argumenat, nego jednostavno gljedati argumenat.

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

J. Čelan: Gotovo da nema te ljevičarske "ikone" koja nije krivotvorena - Page 3 Empty Re: J. Čelan: Gotovo da nema te ljevičarske "ikone" koja nije krivotvorena

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum