ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Užas: ruski plin u Srbiji kroz Turski tok

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Užas: ruski plin u Srbiji kroz Turski tok - Page 3 Empty Re: Užas: ruski plin u Srbiji kroz Turski tok

Post by vuksadinare Thu 19 Sep - 16:23

jastreb wrote:
£otk@ wrote:
jastreb wrote:
£otk@ wrote: 

Ne slažem se, naši mediji sve okreću na crnilo. Bili smo u kreditnom rejtingu smeća, i to se razvlačilo godinama. Sad smo u investicijskom rejtingu, prodajemo obveznice po stopi negativnog prinosa, i zamisli čuda, mediji prešutili osim šture obavijesti. Kako sad pak to? To je dva razreda kreditnog rejtinga u dvije godine. Prokleti kradezej i njegovi ljudi u rejting agencijama. 
Ako smo na FIFA ljestvici medju prvih 10, onda zašto ne bi pohvalili svoje nogometaše?

I koji kurac ovo ima sa temom?
Prvo,mislio sam na sportaše. Točnije,samo na nogometaše. Još preciznije;na Vatrene,i to u onom periodu kad je nastupila smjena generacija i kad smo umjesto Bobana,Prosinečkog,Jarnija,Šukera...imali Pršu,braću Kovač,Tomasa,Tokića....

Sa teme je ,po običaju,skrenuo Vuksadinaresinućesloboda,pa sam mu samo odgovorio na post.

Eno i na temi o Krašu uputio se na jugoslavenske tv reklame iz 80-tih.

Dotični koji su nas dopali su nas poslali na svako veliko natjecanje za koje su se natjecali.

SFRJ nije u svojih 45 godina bila na velikim natjecanjima koliko Hrvatska u 28 godina. Tako je, svidjalo se to nekom ili ne.

I opet, kakve to veze ima sa temom?
Pitaj VSD.
vi'd pizde :)

vuksadinare

Posts : 99030
2015-09-08


Back to top Go down

Užas: ruski plin u Srbiji kroz Turski tok - Page 3 Empty Re: Užas: ruski plin u Srbiji kroz Turski tok

Post by £otk@ Thu 19 Sep - 16:29

crvenkasti wrote:
£otk@ wrote:
A i da je živa istina, kako je onaj smrad u uvodnom postu naznačio sam - kakve to veze ima sa Hrvatskom?


Pa Kolinda je molila Putina da nas Hrvate prikopča na ruski plin u Srbiju. I on joj je obećao da hoće.
I sad ništa!
Smrad ruski!

Tema nastranu (evo malo mog off-chata), imam i ja koju primjedbu na rad Franje Tudjmana. Zakon o oprostu. To je akt karakterističan nakon gradjanskog rata i podložan potpisivanju Izjave o odanosti RH. U ovom slučaju, nit je primjenjivo, nit je donijelo išta dobroga.

Svatko tko je sudjelovao u agresiji na Hrvatsku u njenim, danas medjunarodno priznatim granicama treba suditi, i u slučaju pravomoćne osude, smjestiti metak medju oči. Eto, ta BiH ima takvo rješenje, i VE je to uvažilo kao iznimku.

Jastrebe, crvenkasti, dzango & comp, jel vam to ok rješenje?
£otk@
£otk@

Male
Posts : 1907
2019-02-12

Age : 44

Back to top Go down

Užas: ruski plin u Srbiji kroz Turski tok - Page 3 Empty Re: Užas: ruski plin u Srbiji kroz Turski tok

Post by £otk@ Thu 19 Sep - 16:31

jastreb wrote:


Pitaj VSD.

:) u najboljim manirama bizantinskog dvora.
£otk@
£otk@

Male
Posts : 1907
2019-02-12

Age : 44

Back to top Go down

Užas: ruski plin u Srbiji kroz Turski tok - Page 3 Empty Re: Užas: ruski plin u Srbiji kroz Turski tok

Post by Guest Thu 19 Sep - 17:59

AlfaOmega wrote:Samo nek Evropa ostaje ovisna o Rusiji, to je bitno.
Pa..Europa i jeste ovisna o ruskim energentima.. :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Užas: ruski plin u Srbiji kroz Turski tok - Page 3 Empty Re: Užas: ruski plin u Srbiji kroz Turski tok

Post by crvenkasti Fri 20 Sep - 11:44

£otk@ wrote:

Svatko tko je sudjelovao u agresiji na Hrvatsku u njenim, danas medjunarodno priznatim granicama treba suditi, i u slučaju pravomoćne osude, smjestiti metak medju oči.

Jastrebe, crvenkasti, dzango & comp, jel vam to ok rješenje?

Ja, kao Hrvat, ja se potpunosti slažem, uz dvije male dopune:

Ne treba obuhvatiti samo one koje su sudjelovali, nego i one za koje postoji opasnost da bi u budućnosti mogli sudjelovati: To se ponajprije odnosi na djecu. Oni izgledaju mali, umiljati i nevini, ali ako ih pustiš da odrastu, mnogi od njih bi mogli postat četnici.

Druga dopuna se odnosi na sam način. Ne treba koristiti metak, on je skup, prebučan, a to i nije način u duhu i tradiciji hrvatskog naroda. Mi u taj čin unosimo i strast i istinski uživamo u njemu. Zato ćemo to nožem.

Treba i osigurati neka sabirna mjesta gdje bismo ih prikupljali i obavljali sve to koja ćemo ograditi bodljikavom žicom. Najbolje negdje pored rijeke, samo ih poslije bacamo u nju.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28719
2014-04-17


Back to top Go down

Užas: ruski plin u Srbiji kroz Turski tok - Page 3 Empty Re: Užas: ruski plin u Srbiji kroz Turski tok

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum