ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Željko Komšić počasni građanin Krupe na Uni

Go down

Željko Komšić počasni građanin Krupe na Uni  Empty Željko Komšić počasni građanin Krupe na Uni

Post by RayMabus Tue 17 Sep - 16:04

Dan oslobođenja Krupe na Uni

https://www.klix.ba/vijesti/bih/komsic-ne-dajte-da-nam-ubiju-ideju-republike-jer-ona-nije-nicije-stranacko-vlasnistvo/190917089

40% Krupljana je glasovalo za Komšića. Ajmo malo iseljavanje.

https://krupljani.ba/bk-info/kuce-u-selima-oko-bosanske-krupe-zjape-prazne-arapusu-napustilo-oko-70-stanovnika.html
RayMabus
RayMabus

Posts : 175666
2014-04-11


Back to top Go down

Željko Komšić počasni građanin Krupe na Uni  Empty Re: Željko Komšić počasni građanin Krupe na Uni

Post by RayMabus Tue 17 Sep - 16:15

Zaziva republiku u Krupi nakon šta je SDA izglasala deklaraciju o rasformiranju RS. Ovo je replika na Drvar pošto je Krupa u Unsko-sanskoj županiji.

Tamo mu je biračko tijelo. 40% mujaga u Krupi je glasalo za preglasavanje Hrvata.

Željko Komšić počasni građanin Krupe na Uni  671px-Komsic_2010_Results_by_Municipality_in_Percentage.svg

Ajmo malo iseljavanje. 

http://balkans.aljazeera.net/vijesti/svaki-deseti-stanovnik-krajine-ide-za-poslom-na-zapad
RayMabus
RayMabus

Posts : 175666
2014-04-11


Back to top Go down

Željko Komšić počasni građanin Krupe na Uni  Empty Re: Željko Komšić počasni građanin Krupe na Uni

Post by jastreb Tue 17 Sep - 16:17

Krupa na Uni???? Zar nije više Bos.Krupa? Ili je to dio bivše općine koji se sada nalazi u Srpskoj?

Nije mi jasno. Ovaj epitet bosanski uglavnom su uklanjali Srbi(Grahovo,Brod,Dubica,Kostajnica, Gradiška...)
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Željko Komšić počasni građanin Krupe na Uni  Empty Re: Željko Komšić počasni građanin Krupe na Uni

Post by Hektorović Tue 17 Sep - 16:21

Bosanska je u Federaciji, Krupa na Uni je dio općine u RS
Hektorović
Hektorović

Posts : 26371
2018-04-10


Back to top Go down

Željko Komšić počasni građanin Krupe na Uni  Empty Re: Željko Komšić počasni građanin Krupe na Uni

Post by RayMabus Tue 17 Sep - 16:24

jastreb wrote:Krupa na Uni???? Zar nije više Bos.Krupa? Ili je to dio bivše općine koji se sada nalazi u Srpskoj?

Nije mi jasno. Ovaj epitet bosanski uglavnom su uklanjali Srbi(Grahovo,Brod,Dubica,Kostajnica, Gradiška...)
Ja to ne priznajem. Pridjevi bosanski u Krajini a šta je bivša ek turska Hrvatska dakle Hratska su bošnjački nacionalizam. Od mene neš nikad čut da ih ja zovem bosanska Krupa , Grahovo itd.

To je Krupa na Uni. Nema bosansko.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175666
2014-04-11


Back to top Go down

Željko Komšić počasni građanin Krupe na Uni  Empty Re: Željko Komšić počasni građanin Krupe na Uni

Post by jastreb Tue 17 Sep - 16:26

Hektorović wrote:Bosanska je u Federaciji, Krupa na Uni je dio općine u RS
To sam i mislio.

Al opet mi je čudno da su Srbi proglasili Komšu počasnim građaninom.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Željko Komšić počasni građanin Krupe na Uni  Empty Re: Željko Komšić počasni građanin Krupe na Uni

Post by Eroo Tue 17 Sep - 16:34

Evo čitam da je i Željko Komšinica za Republiku BiH...Bakir će mu za'vo dodijeliti Ahdnamu.
Eroo
Eroo

Posts : 74520
2016-07-22


Back to top Go down

Željko Komšić počasni građanin Krupe na Uni  Empty Re: Željko Komšić počasni građanin Krupe na Uni

Post by RayMabus Tue 17 Sep - 16:41

Eroo wrote:Evo čitam da je i Željko Komšinica za Republiku BiH...Bakir će mu za'vo dodijeliti Ahdnamu.
40% Krupljana je glasalo za Komšića tj preglasavanje Hrvata. Sad ćemo in opet natrpat malo imigranata pa opet zatvorit granične prijelaze tako da i ono malo ekonomije šta je ostalo tamo razhebemo i ajmo novi val iseljavanja.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175666
2014-04-11


Back to top Go down

Željko Komšić počasni građanin Krupe na Uni  Empty Re: Željko Komšić počasni građanin Krupe na Uni

Post by vuksadinare Tue 17 Sep - 16:53

meni je susjed iz bos.krupe...mujo a prezime ima kao negdasnji igrac dinama iz '82 i u stvari zemljaci su ali nisu rodjaci
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99044
2015-09-08


Back to top Go down

Željko Komšić počasni građanin Krupe na Uni  Empty Re: Željko Komšić počasni građanin Krupe na Uni

Post by RayMabus Tue 17 Sep - 17:16

To će sve iselit.

https://hercegovackiportal.com/2019/09/16/bosanska-krupa-nemaju-za-germe-ali-i-dalje-slave-komsica/

Hrvatskoj ne pada na pamet gradit unsku prugu kad vidi kakvi su oni i onda tu nema ništa , selo bez ekonomije.

Popis stanovništva Krupa 29 tisuća i šesto stanovnika 

https://bs.m.wikipedia.org/wiki/Preliminarni_rezultati_popisa_stanovništva_u_Bosni_i_Hercegovini_2013.

I to je iz 2013 godine a dosad in je već iselilo par iljada.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175666
2014-04-11


Back to top Go down

Željko Komšić počasni građanin Krupe na Uni  Empty Re: Željko Komšić počasni građanin Krupe na Uni

Post by michaellcmacha Tue 17 Sep - 17:28

vuksadinare wrote:meni je susjed iz bos.krupe...mujo a prezime ima kao negdasnji igrac dinama iz '82 i u stvari zemljaci su ali nisu rodjaci
Mustedanagić je igrao za slobodu iz bosanskog novog
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Željko Komšić počasni građanin Krupe na Uni  Empty Re: Željko Komšić počasni građanin Krupe na Uni

Post by RayMabus Tue 17 Sep - 17:55

Nek oni mudruju koliko oće al će plaće morat povećat a onda će morat dignit poreze da napune proračun unsko sanske županije.

https://www.klix.ba/vijesti/bih/prosvjetari-u-krajini-u-cetvrtak-izlaze-na-ulicu/190917013

Veći porezi tjeraju investicije.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175666
2014-04-11


Back to top Go down

Željko Komšić počasni građanin Krupe na Uni  Empty Re: Željko Komšić počasni građanin Krupe na Uni

Post by jastreb Tue 17 Sep - 18:00

michaellcmacha wrote:
vuksadinare wrote:meni je susjed iz bos.krupe...mujo a prezime ima kao negdasnji igrac dinama iz '82 i u stvari zemljaci su ali nisu rodjaci
Mustedanagić je igrao za slobodu iz bosanskog novog
A Hadžić je iz Tuzle.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Željko Komšić počasni građanin Krupe na Uni  Empty Re: Željko Komšić počasni građanin Krupe na Uni

Post by RayMabus Tue 17 Sep - 18:33

Sanski most , popis iz 2013 47 tisuća a danas su već na putu da budu ispod 40 tisuća jer in je nezaposlenost 53%

http://balkans.aljazeera.net/vijesti/sanski-most-demografski-bankrot

Vukojebina na Sani.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175666
2014-04-11


Back to top Go down

Željko Komšić počasni građanin Krupe na Uni  Empty Re: Željko Komšić počasni građanin Krupe na Uni

Post by RayMabus Tue 17 Sep - 18:51

Općina Ključ , 50% ih glasalo za preglasavanje Hrvata. Ajmo i vi iseljavanje i čao bao.

https://www.nezavisne.com/novosti/gradovi/Mjestani-napustaju-Sanicu-kod-Kljuca/421323

Popis iz 2013 oko 18 tisuća , bit će vas 12 tisuća u vrh glave tamo a i to je puno.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175666
2014-04-11


Back to top Go down

Željko Komšić počasni građanin Krupe na Uni  Empty Re: Željko Komšić počasni građanin Krupe na Uni

Post by michaellcmacha Tue 17 Sep - 20:51

jastreb wrote:
michaellcmacha wrote:
vuksadinare wrote:meni je susjed iz bos.krupe...mujo a prezime ima kao negdasnji igrac dinama iz '82 i u stvari zemljaci su ali nisu rodjaci
Mustedanagić je igrao za slobodu iz bosanskog novog
A Hadžić je iz Tuzle.
mislio je na džemu...
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Željko Komšić počasni građanin Krupe na Uni  Empty Re: Željko Komšić počasni građanin Krupe na Uni

Post by vuksadinare Wed 18 Sep - 9:51

michaellcmacha wrote:
vuksadinare wrote:meni je susjed iz bos.krupe...mujo a prezime ima kao negdasnji igrac dinama iz '82 i u stvari zemljaci su ali nisu rodjaci
Mustedanagić je igrao za slobodu iz bosanskog novog
da..ali mi je taj susjed rekao da su mustedaganica ima u dva sela između bos.krupe i bos.novog na pola puta..ali ih ima i u bos.novom i u bos.krupi gdje su dolazili zivjeti iz tih sela raditi i skrasiti se tamo..inace taj moj susjed je dosao kao klinac sa roditeljima iz bos.krupe u zagreb..kad su ovi dosli raditi tu...tamo sedamdesetih...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99044
2015-09-08


Back to top Go down

Željko Komšić počasni građanin Krupe na Uni  Empty Re: Željko Komšić počasni građanin Krupe na Uni

Post by vuksadinare Wed 18 Sep - 9:52

mustedaganica ima vise u bos.krupi ali ih ima nesto i u bos.novom...iz bos.novog je i glumac mustafa nadarevic...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99044
2015-09-08


Back to top Go down

Željko Komšić počasni građanin Krupe na Uni  Empty Re: Željko Komšić počasni građanin Krupe na Uni

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum