ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

brunica obukla hlace

Go down

brunica obukla hlace Empty brunica obukla hlace

Post by debotoijusto Sun 1 Sep - 10:20

Nakon razdora u stranci Neovisni za Hrvatsku, njezina predsjednica Bruna Esih, prvi put je progovorila o događanjima koja su prethodila svađi između nje i Zlatka Hasanbegovića.


Kako je navela - Hasanbegović i ona su najprepoznatljivija stranačka imena pa je nastao dojam o podjeli u toj stranci. Smatra da su činjenice potpuno drugačije jer, i nakon svega, sabor stranke održan je u Zadru i na njemu su se odazvale sve županijske organizacije i delegati.
Nekada jako dobri prijatelji, Bruna Esih i Zlatko Hasanbegović, danas se optužuju za izdaju. "Time je situacija ružnija. Moj ulazak u politiku bio je motiviran upravo vjerom da postoje ljudi koji su spremni žrtvovati sve radi vrijednosti koje nadilaze naše osobne političke sudbine", navodi Esih u intervjuu za Večernji list.
Dodaje da su razlog razlaza uvrede koje su stigle od strane Hasanbegovićevih prijatelja. "Radi se o pritisku Hasanbegovićevih prijatelja koji su smatrali da stranku ne može voditi osoba u suknji, to sad biram riječi koje su primjerene, iako su izvorno to bile najgore uvrede na moj račun i napad na moj osobni integritet. O ucjenama da stranka neće imati medijsku potporu ako se ne podredi planovima raznih TV voditelja i njihovih mentora već sam govorila, a ja sam pritom označena kao glavna prepreka i meta", objašnjava Esih. Smatra da ne postoji mogućnost pomirenja i ponovnog ujedinjenja stranke.
Neovisni za Hrvatsku neće imati svojeg kandidata na predsjedničkim izborima. "Nitko nas nije tražio potporu pa je ne osjećamo obvezu ni dati. Međutim, predsjedništvo još nije donijelo konačnu odluku hoćemo li i kome dati svoju podršku", dodala je.


https://dnevnik.hr/vijesti/hrvatska/bruna-esih-o-razlazu-sa-zlatkom-hasanbegovicem---573568.html
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30561
2014-04-12


Back to top Go down

brunica obukla hlace Empty Re: brunica obukla hlace

Post by debotoijusto Sun 1 Sep - 10:25

pola-zivota-znanstveni-novak otkrila feminizam u uhljebnicko-konzervativnoj-kvazi-desnoj-stranci
nikad nije kasno
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30561
2014-04-12


Back to top Go down

brunica obukla hlace Empty Re: brunica obukla hlace

Post by darth_vader Sun 1 Sep - 11:12

Plenkijev žetončić... jebeno se žrtvovala i pozicionirala u politici...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19665
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

brunica obukla hlace Empty Re: brunica obukla hlace

Post by kaya Sun 1 Sep - 12:03

debotoijusto wrote:pola-zivota-znanstveni-novak otkrila feminizam u uhljebnicko-konzervativnoj-kvazi-desnoj-stranci
nikad nije kasno
:) A ha...kad su zajebali otkrila je femimizam. 
Problem tih krpi koje drže štangu ovakvima je što misle da če imati drugačiji tretman jer drže štangu.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

brunica obukla hlace Empty Re: brunica obukla hlace

Post by AssadNaPodmornici Sun 1 Sep - 12:06

čekamo komentar vuka

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20866
2018-06-14


Back to top Go down

brunica obukla hlace Empty Re: brunica obukla hlace

Post by mutava baštarda Sun 1 Sep - 13:22

AssadNaPodmornici wrote:čekamo komentar vuka
Vuk je Dinarski tip muškarca i predmjevam da mu je naklonost više na strani dominantnog mužjaka kojemu se podredio i samo čeka zapovjed. 
ZDs

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

brunica obukla hlace Empty Re: brunica obukla hlace

Post by jastreb Sun 1 Sep - 13:51

AssadNaPodmornici wrote:čekamo komentar vuka
Nisam dobio odgovor Kneza od Zapadne Hercegovine,koji je lani pisao kako će Hase i Bruna ostaviti duboke tragove u hrvatskoj politici,a njihovo djelo donijeti korijenite promjene.
jastreb
jastreb

Posts : 34045
2014-04-22


Back to top Go down

brunica obukla hlace Empty Re: brunica obukla hlace

Post by epikur37 Sun 1 Sep - 14:35

jastreb wrote:
AssadNaPodmornici wrote:čekamo komentar vuka
Nisam dobio odgovor Kneza od Zapadne Hercegovine,koji je lani pisao kako će Hase i Bruna ostaviti duboke tragove u hrvatskoj politici,a njihovo djelo donijeti korijenite promjene.
koji knez?

marchelo i yodica su se isto odmah zalijepili za hasančeta i NZH

epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

brunica obukla hlace Empty Re: brunica obukla hlace

Post by epikur37 Sun 1 Sep - 14:35

bit će ero, dobro starina je prilivoda ionako s poštovanjem
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

brunica obukla hlace Empty Re: brunica obukla hlace

Post by £otk@ Sun 1 Sep - 14:52

Svadja i raskol im puno više štete od rezultata na europskim izborima. A Bruna za svadju živi.

Realno, teško je bilo na tim izborima preskočiti Suvereniste sa Ružom, a Bujanec im je dao žešći medijski poguranac.
£otk@
£otk@

Male
Posts : 1907
2019-02-12

Age : 44

Back to top Go down

brunica obukla hlace Empty Re: brunica obukla hlace

Post by kaya Sun 1 Sep - 16:17

Najgladniji vlasti su konzervativni desničari, i zato njih tri imaju 4 stranke, jer se kao lopovi kada uzmu pljen pobiju...
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

brunica obukla hlace Empty Re: brunica obukla hlace

Post by Eroo Sun 1 Sep - 17:29

Ima ih i koji su skinili hlače, te se ne spominje... :] :D
Eroo
Eroo

Posts : 74369
2016-07-22


Back to top Go down

brunica obukla hlace Empty Re: brunica obukla hlace

Post by £otk@ Sun 1 Sep - 19:37

kaya wrote:Najgladniji vlasti su konzervativni desničari, i zato njih tri imaju 4 stranke, jer se kao lopovi kada uzmu pljen pobiju...

I oni koji je imaju. ;)
£otk@
£otk@

Male
Posts : 1907
2019-02-12

Age : 44

Back to top Go down

brunica obukla hlace Empty Re: brunica obukla hlace

Post by AssadNaPodmornici Sun 1 Sep - 19:42

epikur37 wrote:
jastreb wrote:
AssadNaPodmornici wrote:čekamo komentar vuka
Nisam dobio odgovor Kneza od Zapadne Hercegovine,koji je lani pisao kako će Hase i Bruna ostaviti duboke tragove u hrvatskoj politici,a njihovo djelo donijeti korijenite promjene.
koji knez?

marchelo i yodica su se isto odmah zalijepili za hasančeta i NZH

neznam zašto mene trpaš sa hasom, ZDS, i NZH, ja ti sa tim vašim bosancima neman veze.. i ZDS, i Haso, i NZH , sve je to bosanska šema, a znaš moju politiku oko toga. to su tvoji rodijaci i zemljaci sa kojima si posvađan.. ti si za herceg sprsku oni su za ndh do drine, ja bi samo digao zid oko bosne, i poslao vas sve tamo da se dogovorite  :tu
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20866
2018-06-14


Back to top Go down

brunica obukla hlace Empty Re: brunica obukla hlace

Post by Eroo Sun 1 Sep - 19:42

kaya wrote:Najgladniji vlasti su konzervativni desničari, i zato njih tri imaju 4 stranke, jer se kao lopovi kada uzmu pljen pobiju...
Misliš tu i na Živi zid i Most?
Eroo
Eroo

Posts : 74369
2016-07-22


Back to top Go down

brunica obukla hlace Empty Re: brunica obukla hlace

Post by Eroo Sun 1 Sep - 19:45

AssadNaPodmornici wrote:
epikur37 wrote:
jastreb wrote:
AssadNaPodmornici wrote:čekamo komentar vuka
Nisam dobio odgovor Kneza od Zapadne Hercegovine,koji je lani pisao kako će Hase i Bruna ostaviti duboke tragove u hrvatskoj politici,a njihovo djelo donijeti korijenite promjene.
koji knez?

marchelo i yodica su se isto odmah zalijepili za hasančeta i NZH

neznam zašto mene trpaš sa hasom, ZDS, i NZH, ja ti sa tim vašim bosancima neman veze.. i ZDS, i Haso, i NZH , sve je to bosanska šema, a znaš moju politiku oko toga. to su tvoji rodijaci i zemljaci sa kojima si posvađan.. ti si za herceg sprsku oni su za ndh do drine, ja bi samo digao zid oko bosne, i poslao vas sve tamo da se dogovorite  :tu
Uvijek nas obavjestiš protiv koga si, a kad ćemo saznat zašto si? Za ISIL-ovce?
Eroo
Eroo

Posts : 74369
2016-07-22


Back to top Go down

brunica obukla hlace Empty Re: brunica obukla hlace

Post by AssadNaPodmornici Sun 1 Sep - 19:47

Eroo wrote:
AssadNaPodmornici wrote:
epikur37 wrote:
jastreb wrote:
AssadNaPodmornici wrote:čekamo komentar vuka
Nisam dobio odgovor Kneza od Zapadne Hercegovine,koji je lani pisao kako će Hase i Bruna ostaviti duboke tragove u hrvatskoj politici,a njihovo djelo donijeti korijenite promjene.
koji knez?

marchelo i yodica su se isto odmah zalijepili za hasančeta i NZH

neznam zašto mene trpaš sa hasom, ZDS, i NZH, ja ti sa tim vašim bosancima neman veze.. i ZDS, i Haso, i NZH , sve je to bosanska šema, a znaš moju politiku oko toga. to su tvoji rodijaci i zemljaci sa kojima si posvađan.. ti si za herceg sprsku oni su za ndh do drine, ja bi samo digao zid oko bosne, i poslao vas sve tamo da se dogovorite  :tu
Uvijek nas obavjestiš protiv koga si, a kad ćemo saznat zašto si? Za ISIL-ovce?
ti kao i epikur.. non stop me uvaljuješ u bosnu. tako i on, misli da sam za bosanske ustaše i nacional socijaliste, ti misliš da sam bosanske muslimane, aj još samo čekam da netko kaže da sam za bosanske srbe.

realnost je da ne želim imati posla sa tom državom, i želim se od BiH ograditi bodljikavom žicom, od svih vaših I2b rodijaka
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20866
2018-06-14


Back to top Go down

brunica obukla hlace Empty Re: brunica obukla hlace

Post by Eroo Sun 1 Sep - 19:54

AssadNaPodmornici wrote:
Eroo wrote:
AssadNaPodmornici wrote:
epikur37 wrote:
jastreb wrote:
Nisam dobio odgovor Kneza od Zapadne Hercegovine,koji je lani pisao kako će Hase i Bruna ostaviti duboke tragove u hrvatskoj politici,a njihovo djelo donijeti korijenite promjene.
koji knez?

marchelo i yodica su se isto odmah zalijepili za hasančeta i NZH

neznam zašto mene trpaš sa hasom, ZDS, i NZH, ja ti sa tim vašim bosancima neman veze.. i ZDS, i Haso, i NZH , sve je to bosanska šema, a znaš moju politiku oko toga. to su tvoji rodijaci i zemljaci sa kojima si posvađan.. ti si za herceg sprsku oni su za ndh do drine, ja bi samo digao zid oko bosne, i poslao vas sve tamo da se dogovorite  :tu
Uvijek nas obavjestiš protiv koga si, a kad ćemo saznat zašto si? Za ISIL-ovce?
ti kao i epikur.. non stop me uvaljuješ u bosnu. tako i on, misli da sam za bosanske ustaše i nacional socijaliste, ti misliš da sam bosanske muslimane, aj još samo čekam da netko kaže da sam za bosanske srbe.

realnost je da ne želim imati posla sa tom državom, i želim se od BiH ograditi bodljikavom žicom, od svih vaših I2b rodijaka
Dakle ti si opet protiv i nemaš stava.
Jebogati, netko mora i čuvat državu (i narod, jelte) i ne samo laprdat...Ma demokracija je, samo ti nastavi.
Eroo
Eroo

Posts : 74369
2016-07-22


Back to top Go down

brunica obukla hlace Empty Re: brunica obukla hlace

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum