ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Brane Paić umjesto Mome Stanića pjeva u Vukovaru

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Brane Paić umjesto Mome Stanića pjeva u Vukovaru - Page 2 Empty Re: Brane Paić umjesto Mome Stanića pjeva u Vukovaru

Post by jastreb 31/8/2019, 17:34

Maggie19 wrote:  
po tim tvojim anegdotama ispada da si cijeli rat proveo kao kulturni atashe po bojistima..
;-P
Ja sam ovdje najveći ekspert za krajišku pjesmu.

Kao i ekspert mentaliteta ličkog i kordunaškog čovjeka,bio on Hrvat,Srbin,bosanski Hrvat doseljen onamo ili Rom.

Tako da ono što ti ja ovdje napišem uzmi kao aksiom. I završeno sijelo.

jastreb

Posts : 34045
2014-04-22


Back to top Go down

Brane Paić umjesto Mome Stanića pjeva u Vukovaru - Page 2 Empty Re: Brane Paić umjesto Mome Stanića pjeva u Vukovaru

Post by veber 31/8/2019, 17:39

daj pijanduro četnička, odjebi.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Brane Paić umjesto Mome Stanića pjeva u Vukovaru - Page 2 Empty Re: Brane Paić umjesto Mome Stanića pjeva u Vukovaru

Post by Maggie19 31/8/2019, 17:50

jastreb wrote:
Maggie19 wrote:  
po tim tvojim anegdotama ispada da si cijeli rat proveo kao kulturni atashe po bojistima..
;-P
Ja sam ovdje najveći ekspert za krajišku pjesmu.

Kao i ekspert mentaliteta ličkog i kordunaškog čovjeka,bio on Hrvat,Srbin,bosanski Hrvat doseljen onamo ili Rom.

Tako da ono što ti ja ovdje napišem uzmi kao aksiom. I završeno sijelo.
previse si emocionalno vezan da te se do kraja ozbiljno shvati po tom pitanju ;-))

_________________
Learn what is to be taken seriously and laugh at the rest.
Maggie19
Maggie19

Posts : 6791
2019-01-30


Back to top Go down

Brane Paić umjesto Mome Stanića pjeva u Vukovaru - Page 2 Empty Re: Brane Paić umjesto Mome Stanića pjeva u Vukovaru

Post by jastreb 31/8/2019, 17:53

veber wrote:daj pijanduro četnička, odjebi.
Kaže mi lik koji na avataru ima ptice sa šajkačama na glavama.  lol!
jastreb
jastreb

Posts : 34045
2014-04-22


Back to top Go down

Brane Paić umjesto Mome Stanića pjeva u Vukovaru - Page 2 Empty Re: Brane Paić umjesto Mome Stanića pjeva u Vukovaru

Post by jastreb 31/8/2019, 17:54

Maggie19 wrote:
jastreb wrote:
Maggie19 wrote:   
previse si emocionalno vezan da te se do kraja ozbiljno shvati po tom pitanju ;-))
Nisam. Često sam išao po tim feštama tamo i izlazio s ondašnjim ljudima i ja sam ekspert za to pitanje.
jastreb
jastreb

Posts : 34045
2014-04-22


Back to top Go down

Brane Paić umjesto Mome Stanića pjeva u Vukovaru - Page 2 Empty Re: Brane Paić umjesto Mome Stanića pjeva u Vukovaru

Post by jastreb 31/8/2019, 17:55

Brane Paić umjesto Mome Stanića pjeva u Vukovaru - Page 2 184-99

Dvije šajkače.
jastreb
jastreb

Posts : 34045
2014-04-22


Back to top Go down

Brane Paić umjesto Mome Stanića pjeva u Vukovaru - Page 2 Empty Re: Brane Paić umjesto Mome Stanića pjeva u Vukovaru

Post by Maggie19 31/8/2019, 18:21

jastreb wrote:
Maggie19 wrote:
jastreb wrote:
Maggie19 wrote:   
previse si emocionalno vezan da te se do kraja ozbiljno shvati po tom pitanju ;-))
Nisam. Često sam išao po tim feštama tamo i izlazio s ondašnjim ljudima i ja sam ekspert za to pitanje.
jesi, jesi..preocito je..pomalo.si i opsjednut ;-@
Da i bolje glumis, prokljuvila bih te..tako da..nema ti spasa ;-D

_________________
Learn what is to be taken seriously and laugh at the rest.
Maggie19
Maggie19

Posts : 6791
2019-01-30


Back to top Go down

Brane Paić umjesto Mome Stanića pjeva u Vukovaru - Page 2 Empty Re: Brane Paić umjesto Mome Stanića pjeva u Vukovaru

Post by Noor 31/8/2019, 19:21

jastreb wrote:
Maggie19 wrote: 
da, sto posto Hrvati slusaju Baju.
Bajin novi hit "Ulje maslinovo" ima najviše lajkova iz Hrvatske.

Googlaj malo pa ispitaj.
ajmee, pa kad stignes sve to i slusati i googlati i ispitivati
uz bauštele još

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Brane Paić umjesto Mome Stanića pjeva u Vukovaru - Page 2 Empty Re: Brane Paić umjesto Mome Stanića pjeva u Vukovaru

Post by veber 31/8/2019, 20:34

jastreb wrote:
veber wrote:daj pijanduro četnička, odjebi.
Kaže mi lik koji na avataru ima ptice sa šajkačama na glavama.  lol!
pijandura vidi bijele miševe, a ne sove ušare.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Brane Paić umjesto Mome Stanića pjeva u Vukovaru - Page 2 Empty Re: Brane Paić umjesto Mome Stanića pjeva u Vukovaru

Post by veber 31/8/2019, 20:43

jastreb wrote:Brane Paić umjesto Mome Stanića pjeva u Vukovaru - Page 2 184-99

Dvije šajkače.
pijanduro abolirana. ni u svojim najpijanijim šajkačkim snovima nemreš definirati nešto takvo iz fotografije, 3D nacrtati pa onda 3d otprintati. i sve te "ptice" su bijele sove, noćni lovci.

a ti si i dalje srbenda i abolirani.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Brane Paić umjesto Mome Stanića pjeva u Vukovaru - Page 2 Empty Re: Brane Paić umjesto Mome Stanića pjeva u Vukovaru

Post by Guest 31/8/2019, 21:03

jastreb wrote:
veber wrote:da su jastreba streljali kao izdajnika, dezertera i ratnog profitera, danas ne bi pisao.

ovako je četnik aboliran tuđmanovim dekretom umjesto da je barem strpan na robiju.

kao i svaka srbenda koja "voli" hrvatsku u abolicijskoj je mirovini i između dva ubijanja u alkoholu još okolo fuša.

zato nabijem na kurac tuđmana na kurac, a za banja luku nabijem i njega i onu pederčinu šuška. samo je bobetko zagovarao ulazak. ionako smo bili na vrbasu.


kasnije se pokazalo da bi ionako sve potjerali u haag.
samo bi slika bosne bila drugačija. za razliku od one vukojebine ercegovine i kockastoglavih, imali bi posavinu, cijelu.

a, kaj bi ameri napravili? raketirali HV u banjoj luci?
Pričamo o krajiškoj estradi,a ako tebi finoj pruskoj guzici taj melos ne leži onda se makni sa teme i hodi ća.

Ovo su ozbiljni razgovori u kojima forumskom publikumu nastojim prikazati i objasniti krajiški melos,njegov fenomen i popularnost među Hrvatima,Srbima,bosanskim Hrvatima i Romima u Lici,na Kordunu I Baniji.Čak i u Cazinskoj Krajini međ Muslčimanima.

Ako te to ne interesira,upali brodicu i pravac Palagruža, Feršten!?
Koja jebena krajiška estrada!? Koja Krajina, koji kinac palac!? Budaletino četnićka, lažljivi stvoru, neki dan sipaš otrov na Perkovića a glumiš da nikad ništa loše nisi o njemu napisao. Pun mi je kufer tebe, krajiške estrade, svih četnika i početnika koji obitavaju na ovom forumu. Gamadi jedna, više se i ne skrivate!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Brane Paić umjesto Mome Stanića pjeva u Vukovaru - Page 2 Empty Re: Brane Paić umjesto Mome Stanića pjeva u Vukovaru

Post by crvenkasti 31/8/2019, 21:11

Iskra wrote:
Pun mi je kufer tebe, krajiške estrade, svih četnika i početnika koji obitavaju na ovom forumu.

Meni ih je pun kurac.
Jebeš kufer.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28713
2014-04-17


Back to top Go down

Brane Paić umjesto Mome Stanića pjeva u Vukovaru - Page 2 Empty Re: Brane Paić umjesto Mome Stanića pjeva u Vukovaru

Post by crvenkasti 31/8/2019, 21:13

Iskra, kakav ti je kufer? 
Jel imaš veliki ili mali?
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28713
2014-04-17


Back to top Go down

Brane Paić umjesto Mome Stanića pjeva u Vukovaru - Page 2 Empty Re: Brane Paić umjesto Mome Stanića pjeva u Vukovaru

Post by Guest 31/8/2019, 21:22

crvenkasti wrote:
Iskra wrote:
Pun mi je kufer tebe, krajiške estrade, svih četnika i početnika koji obitavaju na ovom forumu.

Meni ih je pun kurac.
Jebeš kufer.
Debilna trolčino, ti da imaš kurac ne bi ovdje visio 24/7
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Brane Paić umjesto Mome Stanića pjeva u Vukovaru - Page 2 Empty Re: Brane Paić umjesto Mome Stanića pjeva u Vukovaru

Post by jastreb 31/8/2019, 21:24

Iskra wrote: 
Koja jebena krajiška estrada!? Koja Krajina, koji kinac palac!? Budaletino četnićka, lažljivi stvoru, neki dan sipaš otrov na Perkovića a glumiš da nikad ništa loše nisi o njemu napisao. Pun mi je kufer tebe, krajiške estrade, svih četnika i početnika koji obitavaju na ovom forumu. Gamadi jedna, više se i ne skrivate!
Krišto Dijo!
jastreb
jastreb

Posts : 34045
2014-04-22


Back to top Go down

Brane Paić umjesto Mome Stanića pjeva u Vukovaru - Page 2 Empty Re: Brane Paić umjesto Mome Stanića pjeva u Vukovaru

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum