ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Beskičmenjaštvo i poltronstvo: Željana Zovko obrisala status

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Beskičmenjaštvo i poltronstvo: Željana Zovko obrisala status - Page 3 Empty Re: Beskičmenjaštvo i poltronstvo: Željana Zovko obrisala status

Post by Eroo 31/8/2019, 03:04

Eroo wrote:Ako se kome da neka odgleda...Dobri su ovakvi interviewi  iz kojih možete i ponešto naučiti. 
Željana je visoko obrazovana i s velikim iskustvom u diplomaciji. Rijetko viđeno.


Ovaj interview stvarno treba pažljivo poslušati.
Kako samo zna  kmpleksne stvari pojednostaviti i odvojiti bitno od nebitnog i sve onda  postaviti na pravo mjesto.
Posebno se me dojmila njena kratke analiza ponašanja bošnjačke politike, uključujuć tu i " Komšića kao mrtvorođenče
od bošnjačkih blizanaca" u predsjedništvu. S Komšićem  se stvarno ne treba baviti, jer  njegov domet završava na Baščaršiji.
Bošnjačka politika nema više partnere za razgovore sa EU, jer su proigrali strpljenje eu institucija (tako Željana)
Željana je usput navela još neke države u raspadanju, kao i razloge zašto im se desio raspad. Tu je povukla paralelu s BiH,
koja bi imala šanse samo ako bošnjačka politika shvati "da se može što hoće ali ne i dokle hoće".
Pazite, prije godinu dana je predvidjela u kakvu situaciju će dovesti BiH.  Danas to gledamo...bezvlašče i  nestabilnost,
a trećerazredni eu ambasadori ih svako malo obavještavaju da su zabrinuti i nabace po koju floskulu o radu za dobrobit
građana. Samo bih napomenuo da nije u hr interesu nestabila BiH, a još manje njen raspad. Tri federalne jedinice bi za BiH
bio najbolji okvir konstitucije. No, kako to obično biva, većinski narod se uvijek dovede u napast da pomisli kako može sve,
pa onda čuješ od bakira i Komšića: Ne damo, ne možete itd, navodeći argumente da bi ih čovjek privatno bez zadrške poslao u t.p. materine. :)

Eroo

Posts : 74394
2016-07-22


Back to top Go down

Beskičmenjaštvo i poltronstvo: Željana Zovko obrisala status - Page 3 Empty Re: Beskičmenjaštvo i poltronstvo: Željana Zovko obrisala status

Post by epikur37 31/8/2019, 03:07

£otk@ wrote:Ma, kasno je za ovakve teške teme...

Optimizam se nikada ne treba gubiti, ali treba reći jasno i glasno da su ljudi kao Kuščević, Pavić, Čorić itd. za članstvo ljudi sa dna kace. Sramote HDZ i sve nas skupa svojim idiotizmom, nesposobnošću i bahatošću.

Uglavnom, odoh ja u krevet...

to je veći problem nego ideološko kolebanje.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Beskičmenjaštvo i poltronstvo: Željana Zovko obrisala status - Page 3 Empty Re: Beskičmenjaštvo i poltronstvo: Željana Zovko obrisala status

Post by Eroo 31/8/2019, 03:07

£otk@ wrote:
Eroo wrote:
£otk@ wrote:Zapravo, osim u naslovu, na poskoku ne stoji da nije obrisala objave.

Na njenoj službenoj FB stranici je zbilja više nema.
https://twitter.com/ZovkoEU/status/1167405227135459328

Ne pišu se takve stvari na FB. Političke poruke se twitaju, jelte... :)

To je link do tvita.

Otidjite na njen Twitter account, sada.

Zadnja vidljiva objava je od 24.08., i nema veze sa Herceg-Bosnom.

A komentari ispod tvita, naročito u kontekstu pok. generala Praljka...samo dno dna.

Čuj, ja sam otvorio njen twitter i odmah naletio na taj link koji sam samo c.p.
Daj mi taj Twitter account, da ne tražim...
Eroo
Eroo

Posts : 74394
2016-07-22


Back to top Go down

Beskičmenjaštvo i poltronstvo: Željana Zovko obrisala status - Page 3 Empty Re: Beskičmenjaštvo i poltronstvo: Željana Zovko obrisala status

Post by vuksadinare 31/8/2019, 05:20

Eroo wrote:
Sora wrote:Ona je rođena u Hercegovini 
Obrazovana, pametna, odmjerena, marljiva...Bosanke ste sve suprotno od toga.
Ova je bas..vidi se i ubila se od 'marljivosti' a i pamet je ne sluzi :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98992
2015-09-08


Back to top Go down

Beskičmenjaštvo i poltronstvo: Željana Zovko obrisala status - Page 3 Empty Re: Beskičmenjaštvo i poltronstvo: Željana Zovko obrisala status

Post by vuksadinare 31/8/2019, 05:38

Ovom dosadnom eri svaki kurac koji ispliva iz hdza je dobar...predugo zivljenje medju janezima... :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98992
2015-09-08


Back to top Go down

Beskičmenjaštvo i poltronstvo: Željana Zovko obrisala status - Page 3 Empty Re: Beskičmenjaštvo i poltronstvo: Željana Zovko obrisala status

Post by Hektorović 31/8/2019, 10:27

vuksadinare wrote:
Eroo wrote:
Sora wrote:Ona je rođena u Hercegovini 
Obrazovana, pametna, odmjerena, marljiva...Bosanke ste sve suprotno od toga.
Ova je bas..vidi se i ubila se od 'marljivosti' a i pamet je ne sluzi :)

Evo sad se vadi nisam izbrisala nego blokirala, što je čisti spin...
Hektorović
Hektorović

Posts : 26371
2018-04-10


Back to top Go down

Beskičmenjaštvo i poltronstvo: Željana Zovko obrisala status - Page 3 Empty Re: Beskičmenjaštvo i poltronstvo: Željana Zovko obrisala status

Post by veber 31/8/2019, 15:46

£otk@ wrote:A šjor Ero, a što to vrijedi kad ona ne smije ni reći što misli, a poželjno je i da ne misli?

Ima tu par njih koji misle za sve nas.

A što ako sinekure nisu dovoljne? Što ako nam se gade i oni i takva politika?

Cijeli svoj odrasli život sam posvetio HDZ-u. Uložio sam nemale napore i kapacitete, takve kakve imam, da HDZ dodje na vlast i tamo i ostane.

Mišljenja sam da je to jedina velika stranka u kojoj je golemoj većini članstva stalo do Hrvatske i hrvatskog naroda, u Domovini, Herceg-Bosni i dijaspori.

Ali to ne mogu reći za neformalni vrh stranke. Njih zanimaju EU fotelje i nepotizam, spletke paraobavještajnog podzemlja i jeftini trikovi koje svaki čovjek sa dvije funkcionirajuće moždane stanice može prozrijeti.

Ali Željani i tolikim drugima pokušavaju navući brnjicu
bokte daj ne pamfletiraj. ako je netko uništio hrvatsku to je tvoj hdz, sinonim za pljačku, pustošenje i harač.

a, taj tvoj hdz je samo naslijednik KPH, a SDP je frakcija iste.

boktejebo ovdje u njemačkoj malo veći gradić ima više industrije nego zagreb.

nijemci se pitaju kako jedna takva zemlja može propast i imati val iseljeništva.

moja firma zapošljava ljude iz hrvatske koji su pred penzijom. imaju minimalac od nekih 14€ brutto i plaćen stan i hranu. oni zaposle takve ljude.
ovdje u essenu gdje instaliramo novu tvornicu za izradu boca, trebamo hrpu pomoćnih radnika jer sam ja preskup firmi da tražim šaraf ili istovarujem kamion. došlo je 20ak ljudi koji ne znaju beknut njemački, mladi govore engleski. dvojica u siječnju idu u mirovinu i firma ih zaposli i oni se osjećaju ljudima. u hrvatskoj nisu ih ni pogledali. a ljudi od 60ak godina koji znadu i hoće radit.

i zato nemoj pamfletirat.

i dok ću imat pravo glasa u hrvatskoj obavezno za hdz, bandića i sve vezano uz hdz.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Beskičmenjaštvo i poltronstvo: Željana Zovko obrisala status - Page 3 Empty Re: Beskičmenjaštvo i poltronstvo: Željana Zovko obrisala status

Post by veber 31/8/2019, 15:50

vuksadinare wrote:Ovom dosadnom eri svaki kurac koji ispliva iz hdza je dobar...predugo zivljenje medju janezima... :)
ne, to je klasični mentalitet tipa ljudi koji su živjeli od državnog aparata.
da nije bilo jna ne bi završio u sloveniji i ne bi u jna završio dopisnu školu.

onda mu je udba ponudila da ostane u sloveiji pa je cinkao kolege pa je dobio stan. onda je malo išao na tečaj pa je postao ing.

i kaj se desilo kasnije, KPYU okrenula kapute pa po republikama postala lokalna mafija.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Beskičmenjaštvo i poltronstvo: Željana Zovko obrisala status - Page 3 Empty Re: Beskičmenjaštvo i poltronstvo: Željana Zovko obrisala status

Post by vili40 31/8/2019, 16:07

£otk@ wrote:Ma, kasno je za ovakve teške teme...

Optimizam se nikada ne treba gubiti, ali treba reći jasno i glasno da su ljudi kao Kuščević, Pavić, Čorić itd. za članstvo ljudi sa dna kace. Sramote HDZ i sve nas skupa svojim idiotizmom, nesposobnošću i bahatošću.

Uglavnom, odoh ja u krevet...
oni su samo jedan od milijun dokaza da je HDZ iz pokreta prerastao u interesnu nakupinu.I još nešto,ova Željana je još jedan pokazatelj koliko smo samostalni,suvereni i blabla...dobila i ona po prstima pa idemo dalje
vili40
vili40

Male
Posts : 10706
2015-08-02


Back to top Go down

Beskičmenjaštvo i poltronstvo: Željana Zovko obrisala status - Page 3 Empty Re: Beskičmenjaštvo i poltronstvo: Željana Zovko obrisala status

Post by kic 31/8/2019, 16:36


modus operandi stranaka

ne mozes neovisno razmisljati i biti uhljebljen
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Beskičmenjaštvo i poltronstvo: Željana Zovko obrisala status - Page 3 Empty Re: Beskičmenjaštvo i poltronstvo: Željana Zovko obrisala status

Post by veber 31/8/2019, 16:44

zato uvest cenzus u politiku.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Beskičmenjaštvo i poltronstvo: Željana Zovko obrisala status - Page 3 Empty Re: Beskičmenjaštvo i poltronstvo: Željana Zovko obrisala status

Post by Eroo 1/9/2019, 00:11

vuksadinare wrote:Ovom dosadnom eri svaki kurac koji ispliva iz hdza je dobar...predugo zivljenje medju janezima... :)
A i tebi su br'te uzor polupismeni nikogovići, kojima ne bih dao na čuvanje ni dvi nacrtane ovce, a kamo li državu. :)
Eroo
Eroo

Posts : 74394
2016-07-22


Back to top Go down

Beskičmenjaštvo i poltronstvo: Željana Zovko obrisala status - Page 3 Empty Re: Beskičmenjaštvo i poltronstvo: Željana Zovko obrisala status

Post by £otk@ 1/9/2019, 00:19

veber wrote:
£otk@ wrote:A šjor Ero, a što to vrijedi kad ona ne smije ni reći što misli, a poželjno je i da ne misli?

Ima tu par njih koji misle za sve nas.

A što ako sinekure nisu dovoljne? Što ako nam se gade i oni i takva politika?

Cijeli svoj odrasli život sam posvetio HDZ-u. Uložio sam nemale napore i kapacitete, takve kakve imam, da HDZ dodje na vlast i tamo i ostane.

Mišljenja sam da je to jedina velika stranka u kojoj je golemoj većini članstva stalo do Hrvatske i hrvatskog naroda, u Domovini, Herceg-Bosni i dijaspori.

Ali to ne mogu reći za neformalni vrh stranke. Njih zanimaju EU fotelje i nepotizam, spletke paraobavještajnog podzemlja i jeftini trikovi koje svaki čovjek sa dvije funkcionirajuće moždane stanice može prozrijeti.

Ali Željani i tolikim drugima pokušavaju navući brnjicu
bokte daj ne pamfletiraj. ako je netko uništio hrvatsku to je tvoj hdz, sinonim za pljačku, pustošenje i harač.

a, taj tvoj hdz je samo naslijednik KPH, a SDP je frakcija iste.

boktejebo ovdje u njemačkoj malo veći gradić ima više industrije nego zagreb.

nijemci se pitaju kako jedna takva zemlja može propast i imati val iseljeništva.

moja firma zapošljava ljude iz hrvatske koji su pred penzijom. imaju minimalac od nekih 14€ brutto i plaćen stan i hranu. oni zaposle takve ljude.
ovdje u essenu gdje instaliramo novu tvornicu za izradu boca, trebamo hrpu pomoćnih radnika jer sam ja preskup firmi da tražim šaraf ili istovarujem kamion. došlo je 20ak ljudi koji ne znaju beknut njemački, mladi govore engleski. dvojica u siječnju idu u mirovinu i firma ih zaposli i oni se osjećaju ljudima. u hrvatskoj nisu ih ni pogledali. a ljudi od 60ak godina koji znadu i hoće radit.

i zato nemoj pamfletirat.

i dok ću imat pravo glasa u hrvatskoj obavezno za hdz, bandića i sve vezano uz hdz.

Ja pamfletiram?

Hrvatsku nisu pljačkali u Yugi, Špiljak&KOS u INA-i, Slavko Linić kao predstečajni car, zamračio lovu za državne garancije Uljaniku itd. itd.?

Samo i jedino HDZ?

Pa i “obični, mali” ljudi ne varaju sebe i državu na porezu? Ne deru turiste? Kad milijun ljudi ukrade 1.000 eura mjesečno kroz crnu ekonomiju, to je 12 milijardi eura godišnja. Da, da veberu, eto Hrvateki kao ti ste raznijeli ovu državu i načeli ste par prošlih. Barem 98% love u ovoj državi zamrači narod dok psuje političare. I trpa 40 milijardi eura PRIJAVLJENE ŠTEDNJE u bankama.

Nesumnjivo, pojedinci iz stranke kradu. Možda i zato  jer vodi narod koji stoljećima krade tudje države. Ali, ja Hrvatsku svejedno volim, i nisam digao ruke od nje.

Toliko o defanzivi, neću se više pravdati.

Eh, sad, znam da me ne možeš razumjeti. Tješiš se kako pripadaš medju dva naroda i dvije domovine. Nije istina. Ne razumiješ nijedan, a Nijemci te preziru. Jebiga, ti si za njih ipak auslander.

Tješiš se kako imaš svoj život, firmu i obitelj. Nemaš ništa od toga. Sam si ko pes, za što možeš zahvaliti svojoj gluposti. Firma postoji u tvojim upisima, baš kao i sve što si ikada zaradio, jer si sve prosuo po birtiji.

I ostaješ sam, ali navratiš ovdje, sa alkoholnom podlogom, da držiš lekcije - kaji, eri, marcelu...ljudima koji nisu napravili tvoje greške, ali čitaju tvoje laži i propovijedanje najprije o sebi, pa firmi, pa Švabiji...

Toliko si zao i potonuo da bi čak bio i dobar Švabo, da ti srž ipak nije bizantinsko-balkanska :)

Imam svoje mane i zablude, nitko nije savršen. Ali ne ganjam mulice, nisam propali i ogorčeni alkos sa jetrom veličine graška i nisam utekao jer nisam mogao podnijeti život.

Bježiš sam od sebe i svojih pogrešaka, zato nam ne dolazi ovamo propovijedati.:silence:
£otk@
£otk@

Male
Posts : 1907
2019-02-12

Age : 44

Back to top Go down

Beskičmenjaštvo i poltronstvo: Željana Zovko obrisala status - Page 3 Empty Re: Beskičmenjaštvo i poltronstvo: Željana Zovko obrisala status

Post by £otk@ 1/9/2019, 00:25

kic wrote:
modus operandi stranaka

ne mozes neovisno razmisljati i biti uhljebljen

Tako je svugdje u svijetu.

Znaš koliko je torijevaca privatno protiv Brexita? Skoro pa svi, ali boje se naroda koji je nahuckan od UKIP-a.

Stranke jesu prepoznatljiva karakteristika demokracije, ali po unutrašnjem ustroju nisu demokratske.

Dapače, što je stega jača - stranka je uspješnija.
£otk@
£otk@

Male
Posts : 1907
2019-02-12

Age : 44

Back to top Go down

Beskičmenjaštvo i poltronstvo: Željana Zovko obrisala status - Page 3 Empty Re: Beskičmenjaštvo i poltronstvo: Željana Zovko obrisala status

Post by veber 1/9/2019, 00:32

£otk@ wrote:
veber wrote:
£otk@ wrote:A šjor Ero, a što to vrijedi kad ona ne smije ni reći što misli, a poželjno je i da ne misli?

Ima tu par njih koji misle za sve nas.

A što ako sinekure nisu dovoljne? Što ako nam se gade i oni i takva politika?

Cijeli svoj odrasli život sam posvetio HDZ-u. Uložio sam nemale napore i kapacitete, takve kakve imam, da HDZ dodje na vlast i tamo i ostane.

Mišljenja sam da je to jedina velika stranka u kojoj je golemoj većini članstva stalo do Hrvatske i hrvatskog naroda, u Domovini, Herceg-Bosni i dijaspori.

Ali to ne mogu reći za neformalni vrh stranke. Njih zanimaju EU fotelje i nepotizam, spletke paraobavještajnog podzemlja i jeftini trikovi koje svaki čovjek sa dvije funkcionirajuće moždane stanice može prozrijeti.

Ali Željani i tolikim drugima pokušavaju navući brnjicu
bokte daj ne pamfletiraj. ako je netko uništio hrvatsku to je tvoj hdz, sinonim za pljačku, pustošenje i harač.

a, taj tvoj hdz je samo naslijednik KPH, a SDP je frakcija iste.

boktejebo ovdje u njemačkoj malo veći gradić ima više industrije nego zagreb.

nijemci se pitaju kako jedna takva zemlja može propast i imati val iseljeništva.

moja firma zapošljava ljude iz hrvatske koji su pred penzijom. imaju minimalac od nekih 14€ brutto i plaćen stan i hranu. oni zaposle takve ljude.
ovdje u essenu gdje instaliramo novu tvornicu za izradu boca, trebamo hrpu pomoćnih radnika jer sam ja preskup firmi da tražim šaraf ili istovarujem kamion. došlo je 20ak ljudi koji ne znaju beknut njemački, mladi govore engleski. dvojica u siječnju idu u mirovinu i firma ih zaposli i oni se osjećaju ljudima. u hrvatskoj nisu ih ni pogledali. a ljudi od 60ak godina koji znadu i hoće radit.

i zato nemoj pamfletirat.

i dok ću imat pravo glasa u hrvatskoj obavezno za hdz, bandića i sve vezano uz hdz.

Ja pamfletiram?

Hrvatsku nisu pljačkali u Yugi, Špiljak&KOS u INA-i, Slavko Linić kao predstečajni car, zamračio lovu za državne garancije Uljaniku itd. itd.?

Samo i jedino HDZ?

Pa i “obični, mali” ljudi ne varaju sebe i državu na porezu? Ne deru turiste? Kad milijun ljudi ukrade 1.000 eura mjesečno kroz crnu ekonomiju, to je 12 milijardi eura godišnja. Da, da veberu, eto Hrvateki kao ti ste raznijeli ovu državu i načeli ste par prošlih. Barem 98% love u ovoj državi zamrači narod dok psuje političare. I trpa 40 milijardi eura PRIJAVLJENE ŠTEDNJE u bankama.

Nesumnjivo, pojedinci iz stranke kradu. Možda i zato  jer vodi narod koji stoljećima krade tudje države. Ali, ja Hrvatsku svejedno volim, i nisam digao ruke od nje.

Toliko o defanzivi, neću se više pravdati.

Eh, sad, znam da me ne možeš razumjeti. Tješiš se kako pripadaš medju dva naroda i dvije domovine. Nije istina. Ne razumiješ nijedan, a Nijemci te preziru. Jebiga, ti si za njih ipak auslander.

Tješiš se kako imaš svoj život, firmu i obitelj. Nemaš ništa od toga. Sam si ko pes, za što možeš zahvaliti svojoj gluposti. Firma postoji u tvojim upisima, baš kao i sve što si ikada zaradio, jer si sve prosuo po birtiji.

I ostaješ sam, ali navratiš ovdje, sa alkoholnom podlogom, da držiš lekcije - kaji, eri, marcelu...ljudima koji nisu napravili tvoje greške, ali čitaju tvoje laži i propovijedanje najprije o sebi, pa firmi, pa Švabiji...

Toliko si zao i potonuo da bi čak bio i dobar Švabo, da ti srž ipak nije bizantinsko-balkanska :)

Imam svoje mane i zablude, nitko nije savršen. Ali ne ganjam mulice, nisam propali i ogorčeni alkos sa jetrom veličine graška i nisam utekao jer nisam mogao podnijeti život.

Bježiš sam od sebe i svojih pogrešaka, zato nam ne dolazi ovamo propovijedati.:silence:
nije tebi lako.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Beskičmenjaštvo i poltronstvo: Željana Zovko obrisala status - Page 3 Empty Re: Beskičmenjaštvo i poltronstvo: Željana Zovko obrisala status

Post by £otk@ 1/9/2019, 00:36

veber wrote:


nije tebi lako.

Vidiš.

Eh da mi je barem tvoja glava na tjedan dana, da malo odmorim.
£otk@
£otk@

Male
Posts : 1907
2019-02-12

Age : 44

Back to top Go down

Beskičmenjaštvo i poltronstvo: Željana Zovko obrisala status - Page 3 Empty Re: Beskičmenjaštvo i poltronstvo: Željana Zovko obrisala status

Post by epikur37 1/9/2019, 00:38

£otk@ wrote:
kic wrote:
modus operandi stranaka

ne mozes neovisno razmisljati i biti uhljebljen

Tako je svugdje u svijetu.

Znaš koliko je torijevaca privatno protiv Brexita? Skoro pa svi, ali boje se naroda koji je nahuckan od UKIP-a.

Stranke jesu prepoznatljiva karakteristika demokracije, ali po unutrašnjem ustroju nisu demokratske.

Dapače, što je stega jača - stranka je uspješnija.

x
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Beskičmenjaštvo i poltronstvo: Željana Zovko obrisala status - Page 3 Empty Re: Beskičmenjaštvo i poltronstvo: Željana Zovko obrisala status

Post by Eroo 1/9/2019, 00:39

@Lotka, super si sročio ono gore. Ne bih dodao ništa.
Ovdje pišu dvojica naših kolega (Frka i Gnječ), koji laju li laju, ali sa stilom.
Prihvatili smo ih takve kakvi jesu, jer su nam zabavni, a vjerujem da nisu ni zlobni. 
Onaj gore je jednostavno seronja.
Eroo
Eroo

Posts : 74394
2016-07-22


Back to top Go down

Beskičmenjaštvo i poltronstvo: Željana Zovko obrisala status - Page 3 Empty Re: Beskičmenjaštvo i poltronstvo: Željana Zovko obrisala status

Post by veber 1/9/2019, 00:43

£otk@ wrote:
veber wrote:


nije tebi lako.

Vidiš.

Eh da mi je barem tvoja glava na tjedan dana, da malo odmorim.
nije ti lako.

i licemjeran si.

samo se sjeti nekih svojih upisa koje si pisao na forumu, starom o nekom.

čisto licemjerje s tvoje strane.

ali ovo su bespučja interneta, nikog briga.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Beskičmenjaštvo i poltronstvo: Željana Zovko obrisala status - Page 3 Empty Re: Beskičmenjaštvo i poltronstvo: Željana Zovko obrisala status

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum