ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hrvatski novinari (dobar dio) su veliko zlo. Plaćenici.

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Hrvatski novinari (dobar dio) su veliko zlo. Plaćenici.  - Page 2 Empty Re: Hrvatski novinari (dobar dio) su veliko zlo. Plaćenici.

Post by vili40 28/8/2019, 15:28

dobar dio novinara i huška i ohrabruje huligane pa svako malo rade sranja,onako usput da spomenemo i taj dio hr novinarstva.

vili40

Posts : 10757
2015-08-02


Back to top Go down

Hrvatski novinari (dobar dio) su veliko zlo. Plaćenici.  - Page 2 Empty Re: Hrvatski novinari (dobar dio) su veliko zlo. Plaćenici.

Post by Eroo 28/8/2019, 15:42

vili40 wrote:
Eroo wrote:A bilo je: "Zašto predsjednica šuti?"...."Predsjednica još uvijek šuti?"...
ne šuti uvijek,a jogurti?
I takvi komentari su  dio podzemnog hibridnog rata...
Rudanica ima toga i za izvoz..u Srbiju i ubosnu.
Ne znam kako to policija tolerira...Ne može svaki qratz pljuvat po narodu i države,
da za to ne bude odgovarajuće kažnjen.
I da ti kažem, prvi put sam saznao šta je uopće kogurt kad sam doselio u SLO.

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 74923
2016-07-22


Back to top Go down

Hrvatski novinari (dobar dio) su veliko zlo. Plaćenici.  - Page 2 Empty Re: Hrvatski novinari (dobar dio) su veliko zlo. Plaćenici.

Post by kic 28/8/2019, 16:11

debotoijusto wrote:
kic wrote:
novinarima odgovara kaos, i naravno da su plaćenici..

inzistiraju i bombardiraju s određenim tamama i tako stvaraju sliku nekog društva da praktički ispadamo -NDH- što nema veze s vezom..
Hrvatski novinari (dobar dio) su veliko zlo. Plaćenici.  - Page 2 052bfcf0-646d-4d94-ac78-0518796fcf96-klasicprijetnja1200px

"Zadnjih godina dobivam degutantna pisma, ali u kojima se ipak pazilo da se ne prijeđe granica prijetnje. Prije par mjeseci dobio sam jedno iz kojeg se mogla iščitati prijetnja smrću i prijavio sam to policiji, ali oni nisu dosad ništa otkrili", rekao je za Index Klasić.

"Takva je atmosfera društvu. Nije mi ugodno i duboko sam razočaran državom u kojoj živim. Bio sam branitelj, dragovoljac iz 1991. godine, doktor sam povijesti, nikoga nisam opljačkao, a prijeti mi se jer govorim o temama svojih povijesnih istraživanja. Da me u ratu pogodio metak iz snajpera, po meni bi se danas zvala škola u Sisku, a zovu me izdajnikom. Ovo nije incident, ovo je redovno stanje posljednjih godina", rekao je Klasić.

kad se netko potpisuje kao "Ustaše" i ne ocekujem neko ljubavno pismo
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Hrvatski novinari (dobar dio) su veliko zlo. Plaćenici.  - Page 2 Empty Re: Hrvatski novinari (dobar dio) su veliko zlo. Plaćenici.

Post by Regoč 28/8/2019, 16:36

Sve lažne i zavaravajuće viesti su arhivirane pa njek HND računa da će biti poduzete mjere.

_________________
Hrvatski novinari (dobar dio) su veliko zlo. Plaćenici.  - Page 2 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Hrvatski novinari (dobar dio) su veliko zlo. Plaćenici.  - Page 2 Empty Re: Hrvatski novinari (dobar dio) su veliko zlo. Plaćenici.

Post by Eroo 28/8/2019, 16:38

Eroo wrote:
vili40 wrote:
Eroo wrote:A bilo je: "Zašto predsjednica šuti?"...."Predsjednica još uvijek šuti?"...
ne šuti uvijek,a jogurti?
I takvi komentari su  dio podzemnog hibridnog rata...
Rudanica ima toga i za izvoz..u Srbiju i ubosnu.
Ne znam kako to policija tolerira...Ne može svaki qratz pljuvat po narodu i državi,
a da za to ne bude odgovarajuće kažnjen.
I da ti kažem, prvi put sam saznao šta je uopće jogurt kad sam doselio u SLO.

Popravio 2 slova, a ono "ubosnu" je ispravno. :D

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 74923
2016-07-22


Back to top Go down

Hrvatski novinari (dobar dio) su veliko zlo. Plaćenici.  - Page 2 Empty Re: Hrvatski novinari (dobar dio) su veliko zlo. Plaćenici.

Post by Regoč 28/8/2019, 16:40

kic wrote:
Eroo wrote:
kic wrote:
novinarima ništa nije sveto, tako da ne bi smjeli plakati kad im se uzvrati, ali riječima-
Ne možeš im uzvratiti riječima. Ovdje? To je kao da laješ na mjesec.

čovjeku su uništili život nabrzinu-

treba dekriminalizirati verbalne delikte-
Trjeba dekriminalizirati napad na HND-ovce.

_________________
Hrvatski novinari (dobar dio) su veliko zlo. Plaćenici.  - Page 2 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Hrvatski novinari (dobar dio) su veliko zlo. Plaćenici.  - Page 2 Empty Re: Hrvatski novinari (dobar dio) su veliko zlo. Plaćenici.

Post by melkior 28/8/2019, 21:56

Kriva je vlast. Kriv je HDZ jer godinama uredno koalira sa četnicima i tolerira im ono što im nitko normalan u društvu ne bi tolerirao, za par mandata u Saboru. Par četnika u Saboru, zahvaljujući neustavnom ustavnom zakonu o nacionalnim manjinama ima privilegirani, povlašteni položaj kakav su nekoć imali srpski milicioneri u bivšoj Jugoslaviji.  Kriva je vlast jer se nikad nije na pošten način i decidirano odredila o NDH, jer nikada nije omogućila stvarni obračun sa srpskim ratnim zločinima. Kriva je vlast jer ne nudi naciji ništa osim jeftinog nacionalizma sa dna kace, jer je premijer previše zaokupljen vlastitom slikom u Bruxellesu, ministri malverzacijama s nekretninama, dok nam se pred očima raspada obrazovni, mirovinski, zdravstveni sustav, a pravih reformi ni za lijek. U ovoj zemlji neće biti bolje dok narodu ne popizdi i ne počne ubijati premijere, ministre, i dok 100 000 ljudi ili 500 000 ljudi ne iziđe na prosvjede na Trg bana Jelačića zbog stanja u pravosuđu, korupcije i izostanka stvarnih reformi.
avatar
melkior

Posts : 17209
2015-08-09


Back to top Go down

Hrvatski novinari (dobar dio) su veliko zlo. Plaćenici.  - Page 2 Empty Re: Hrvatski novinari (dobar dio) su veliko zlo. Plaćenici.

Post by melkior 28/8/2019, 21:58

Kriv je i narod što se boji vlasti i što je spreman prodati vlastito dupe za 100 kuna veću penziju ili 4-5 000 kuna plaće neto.
avatar
melkior

Posts : 17209
2015-08-09


Back to top Go down

Hrvatski novinari (dobar dio) su veliko zlo. Plaćenici.  - Page 2 Empty Re: Hrvatski novinari (dobar dio) su veliko zlo. Plaćenici.

Post by melkior 28/8/2019, 22:03

Kriva je i Katolička Crkva što nikada nije rekla popu pop ni bobu bob, što nikada nije osudila vlast i HDZ jer je ovisna o parama iz proračuna kao junkie o šutu, što nikada nije bezrezervno osudila Srpsku Pravoslavnu Crkvu i ono što je ista činila za vrijeme rata, već se uvijek prema njoj postavljala mlako i mlitavo. Katolička Crkva je izdala vlastito stado. 

Kriva je i oporba što uredno gleda i nikada nije znala iskoristiti činjenicu da vlast krade narodu sve referendumske inicijative. kriv je Bernardić i SDP što glume nekakvu intelektualnu elitu i oporbu kao da se radi o Kanadi ili Danskoj, a ne o Hrvatskoj. 

Stanje na HRT-u sa sustavnim podilaženjem vlasti i s programskom shemom je sramotno. I nikoga nije briga.
avatar
melkior

Posts : 17209
2015-08-09


Back to top Go down

Hrvatski novinari (dobar dio) su veliko zlo. Plaćenici.  - Page 2 Empty Re: Hrvatski novinari (dobar dio) su veliko zlo. Plaćenici.

Post by melkior 28/8/2019, 22:03

U ovoj zemlji treba početi ubijati političare.
avatar
melkior

Posts : 17209
2015-08-09


Back to top Go down

Hrvatski novinari (dobar dio) su veliko zlo. Plaćenici.  - Page 2 Empty Re: Hrvatski novinari (dobar dio) su veliko zlo. Plaćenici.

Post by melkior 28/8/2019, 22:07

Prije nego što se obračunate sa Srbima i Pupovcem, obračunajte se s HDZ-om i vlasti.
avatar
melkior

Posts : 17209
2015-08-09


Back to top Go down

Hrvatski novinari (dobar dio) su veliko zlo. Plaćenici.  - Page 2 Empty Re: Hrvatski novinari (dobar dio) su veliko zlo. Plaćenici.

Post by AssadNaPodmornici 28/8/2019, 22:16

£otk@ wrote:Danas u 19:30 je zakazan prosvjed pred istražnim zatvorom u Rijeci, iako je Nova hartija opako reterirala, ljudi kad su čuli detalje o napadnutom, su podivljali. Onda je i pravosudje, drugi krak zla, ispitalo sve svjedoke u rekordnom roku, kako bi pustili Matka iz pritvora, ali kasno je.

Gospodjici novinarki ćaći je bio Srbin, pukovnik KOS-a, naravno.
Nisu vam novinari krivi, (iako su oni zlo ) nego čardak pravosuđe  i pandurija natrpano i1b domoljubima iz HDZa , koje prvo boli kurac za posao, njima je bitno pokupiti pare, a drugo ako rade nešto onda rade po diktatu partije.. 

dakle, u ovom slučaju jebiga, većina vas se treba pogledati u ogledalo, i tamo ćete pronaći krivca zašto je nedužan momak skoro završio na robiji, vi ste ga strpali skoro na robiju(možda ne ti osobno, ali možda čak i da, jer si dio vladajuće birokracije i elite iste one koja vlada svakim kutkom države tako da kužite o čemu pričam)
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21006
2018-06-14


Back to top Go down

Hrvatski novinari (dobar dio) su veliko zlo. Plaćenici.  - Page 2 Empty Re: Hrvatski novinari (dobar dio) su veliko zlo. Plaćenici.

Post by AssadNaPodmornici 28/8/2019, 22:20

melkior wrote:Kriva je vlast. Kriv je HDZ jer godinama uredno koalira sa četnicima i tolerira im ono što im nitko normalan u društvu ne bi tolerirao, za par mandata u Saboru. Par četnika u Saboru, zahvaljujući neustavnom ustavnom zakonu o nacionalnim manjinama ima privilegirani, povlašteni položaj kakav su nekoć imali srpski milicioneri u bivšoj Jugoslaviji.  Kriva je vlast jer se nikad nije na pošten način i decidirano odredila o NDH, jer nikada nije omogućila stvarni obračun sa srpskim ratnim zločinima. Kriva je vlast jer ne nudi naciji ništa osim jeftinog nacionalizma sa dna kace, jer je premijer previše zaokupljen vlastitom slikom u Bruxellesu, ministri malverzacijama s nekretninama, dok nam se pred očima raspada obrazovni, mirovinski, zdravstveni sustav, a pravih reformi ni za lijek. U ovoj zemlji neće biti bolje dok narodu ne popizdi i ne počne ubijati premijere, ministre, i dok 100 000 ljudi ili 500 000 ljudi ne iziđe na prosvjede na Trg bana Jelačića zbog stanja u pravosuđu, korupcije i izostanka stvarnih reformi.
:tu

a to se neće dogoditi, pa čekam krepavanje ove države. ironično, HDZovci drže državu od vrha do dna, od pravosuđa, policije, dorha, kurca palca, i onda su krivi novinari.. jer su nagovorili HDZvog suca da ga strpa odmah u zatvor, i jer su yugoslovenski novinari nagovorili HDZovu policiju da traljavo radi posao, da bez ikakvih provjera momka napadnu.. eto krivi im novinari a oni sami nerade posao kako treba.. ali dobro. 


ali da budem iskren nebi imao ništa protiv da netko fizički se obračunava i sa novinarima, ali bogami i sa domoljubima/i2b katolicima
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21006
2018-06-14


Back to top Go down

Hrvatski novinari (dobar dio) su veliko zlo. Plaćenici.  - Page 2 Empty Re: Hrvatski novinari (dobar dio) su veliko zlo. Plaćenici.

Post by £otk@ 28/8/2019, 22:56

AssadNaPodmornici wrote:
£otk@ wrote:Danas u 19:30 je zakazan prosvjed pred istražnim zatvorom u Rijeci, iako je Nova hartija opako reterirala, ljudi kad su čuli detalje o napadnutom, su podivljali. Onda je i pravosudje, drugi krak zla, ispitalo sve svjedoke u rekordnom roku, kako bi pustili Matka iz pritvora, ali kasno je.

Gospodjici novinarki ćaći je bio Srbin, pukovnik KOS-a, naravno.
Nisu vam novinari krivi, (iako su oni zlo ) nego čardak pravosuđe  i pandurija natrpano i1b domoljubima iz HDZa , koje prvo boli kurac za posao, njima je bitno pokupiti pare, a drugo ako rade nešto onda rade po diktatu partije.. 

dakle, u ovom slučaju jebiga, većina vas se treba pogledati u ogledalo, i tamo ćete pronaći krivca zašto je nedužan momak skoro završio na robiji, vi ste ga strpali skoro na robiju(možda ne ti osobno, ali možda čak i da, jer si dio vladajuće birokracije i elite iste one koja vlada svakim kutkom države tako da kužite o čemu pričam)

E pa nisi u pravu, ni što se tiče DORH-a a ni pravosudja u Rijeci.

Sa mnogima sam studirao, riječ je o ljudima zadriglima u bivši sustav i bivšu državu. Npr. Škalameri je jednomjesečni pritvor odredio istražni sudac Duško Ticma, Srbin. On, ne HDZ.

Kadroviranje počinje na Pravnom fakultetu u Rijeci, mnogi lijevo orijentirani profesori daju preporuke studentima koji i osobno i familijarno mrze sve hrvatsko DSV-u.

Tako da se pravosudno-medijsko-političko-“poduzetnička” elita samoreproducira u Rijeci.
£otk@
£otk@

Male
Posts : 1907
2019-02-12

Age : 44

Back to top Go down

Hrvatski novinari (dobar dio) su veliko zlo. Plaćenici.  - Page 2 Empty Re: Hrvatski novinari (dobar dio) su veliko zlo. Plaćenici.

Post by Hektorović 28/8/2019, 22:58

£otk@ wrote:E pa nisi u pravu, ni što se tiče DORH-a a ni pravosudja u Rijeci.

Sa mnogima sam studirao, riječ je o ljudima zadriglima u bivši sustav i bivšu državu. Npr. Škalameri je jednomjesečni pritvor odredio istražni sudac Duško Ticma, Srbin. On, ne HDZ.

Kadroviranje počinje na Pravnom fakultetu u Rijeci, mnogi lijevo orijentirani profesori daju preporuke studentima koji i osobno i familijarno mrze sve hrvatsko DSV-u.

Tako da se pravosudno-medijsko-političko-“poduzetnička” elita samoreproducira u Rijeci.

Rijeka ima elitu?

haha
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Hrvatski novinari (dobar dio) su veliko zlo. Plaćenici.  - Page 2 Empty Re: Hrvatski novinari (dobar dio) su veliko zlo. Plaćenici.

Post by jastreb 28/8/2019, 23:21

melkior wrote:U ovoj zemlji treba početi ubijati političare.
Prvo oformiti omladinsku revolucinarnu organizaciju "Mlada Hrvatska"
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Hrvatski novinari (dobar dio) su veliko zlo. Plaćenici.  - Page 2 Empty Re: Hrvatski novinari (dobar dio) su veliko zlo. Plaćenici.

Post by darth_vader 28/8/2019, 23:24

melkior wrote:U ovoj zemlji treba početi ubijati političare.

:tu
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19696
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Hrvatski novinari (dobar dio) su veliko zlo. Plaćenici.  - Page 2 Empty Re: Hrvatski novinari (dobar dio) su veliko zlo. Plaćenici.

Post by veber 28/8/2019, 23:54

i zašto će hrvatska ostati slučaj i slučajna država?


pa baš zbog ovakvih pizdarija.

ovaj forum je malo ogledalo ili presjek hrvatske. svi živi se bave pizdarijama, a nikog ne zanima fundament.

uskoro će se desiti da će hrvatska ostati bez realnog sektora koji sada već krepava. oslonjeni na turizam nemamo neku perspektivu. s obzirom na strukturu gostiju jebeš takav turizam.
zagreb s okolicom i istran realno imaju popunjenost i drže najviše turističkog udjela.

a boli kurac sve ove političare za ljude, bitno da im ide u džep.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Hrvatski novinari (dobar dio) su veliko zlo. Plaćenici.  - Page 2 Empty Re: Hrvatski novinari (dobar dio) su veliko zlo. Plaćenici.

Post by Guest 29/8/2019, 00:31

melkior wrote:Kriva je vlast. Kriv je HDZ jer godinama uredno koalira sa četnicima i tolerira im ono što im nitko normalan u društvu ne bi tolerirao, za par mandata u Saboru. Par četnika u Saboru, zahvaljujući neustavnom ustavnom zakonu o nacionalnim manjinama ima privilegirani, povlašteni položaj kakav su nekoć imali srpski milicioneri u bivšoj Jugoslaviji.  Kriva je vlast jer se nikad nije na pošten način i decidirano odredila o NDH, jer nikada nije omogućila stvarni obračun sa srpskim ratnim zločinima. Kriva je vlast jer ne nudi naciji ništa osim jeftinog nacionalizma sa dna kace, jer je premijer previše zaokupljen vlastitom slikom u Bruxellesu, ministri malverzacijama s nekretninama, dok nam se pred očima raspada obrazovni, mirovinski, zdravstveni sustav, a pravih reformi ni za lijek. U ovoj zemlji neće biti bolje dok narodu ne popizdi i ne počne ubijati premijere, ministre, i dok 100 000 ljudi ili 500 000 ljudi ne iziđe na prosvjede na Trg bana Jelačića zbog stanja u pravosuđu, korupcije i izostanka stvarnih reformi.

Kad pribrojimo i tvoja dva slijedeća posta, obuhvatio si skoro sve. Bravo!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatski novinari (dobar dio) su veliko zlo. Plaćenici.  - Page 2 Empty Re: Hrvatski novinari (dobar dio) su veliko zlo. Plaćenici.

Post by Guest 29/8/2019, 05:41

Kada sam ja pisao o nekim novokomponiram novinarima,,u najnegativnijem smislu,,,jebavo im mater,,,jer drugo nisu ni zasluzili,,onda je to bilo nepozeljno jer eto kad lazu ..manipuliraju i izmishljaju za nashu stvar onda je to pozeljno..ali kada to rade a njihovu stvar,,,onda je to ogavno i neprofesionalno,,,onda su novinari pichke jer nisu uz nas i nasha uvjerenja,,
Pravih novinara vishe nema i ako ih ima onda su na margini,,,svedeni su na prezivljavanje ali zato nounara tipa marchelo na Balkanu ima koliko volish..razumijem ja,,,i oni moraju zivjeti,,,hraniti djecu,,ispunjavati zelje zena koje nedaju pichke ako ne donose lovu doma,,Ali svi ste se srozali do neprepoznatljivog nivoa ..Jadnici i bijednici izmishljaju lazne vijesti ...lazu..mazu..za par eurica..jadan i bijedan sloj ljudi bez ponosa i svoga Ja,,A takvih je najvishe u Hrvatskoj..Taj soj takozvanih novinara je 1991 bio pozeljan,,,heroji jebo ti bog mater i ljudima,,,a danas su pichke,,jer eto svi su u HDZ_YU ..Dok su normalni Hrvati vec 80_tih bili protiv takvog smeca,,ovi danashnji slijepci su govorili..shtatije jebote pa oni rade za rvatsku stvar..Nitko se nije dosjetio a ni dans nece priznati osim rijetkih,,,da su i tada i danas ti ljigavci radili za lovu a ne za domovinu...Boli njih kurac za Hrvatsku,,daj ti meni,,,nek ona sutra propadne,,Ovako iz daleka promatrajuci vas,,fakat ste jadnici i bijednici,,kao u Hitlerovo doba Schwabe su bile za njega dok je pobjedjivao pa im nije smetalo shto je klao i ubijao ...ali kada su doshli na njihova vrata onda je postao nepozeljan,,,Koja koincedencija sa hrvatima i HDZ_om..Tako je to oduvijek u povijesti,,,u one u koe se najvishe kunesh od njih dobijesh kurchinu za pushenje,,Znam da je pokvareno i nepristojno shto cu napisati ali ne mogu svoju satisfakciju sakriti,,,dobili ste ono shto ste trazili pizda vam materina pokvarena,,Kako ono ide,,Tko pod drugim jamu kopa ....da chujem...ne chujem dobro,,,kako kako ide::)))Sada vam HDZ ne valja,,a kada sam govorio da ce Hrvatsku ta gamad unishtiti ,,vikali su mi srbo ,,,pichka mu materina on je protiv Hrvatske,,Proshle godine sam bio i vidio sve,,,i hvala vam shto ste me otrijeznili ...svima hvala i znanima i ne znanima,,shto ste mi pokazali kakva je Hrvatska,,,Vukojebina,,,i zadnja selendra u kojoj meni ne pada na pamet zivjeti,,Znam da ce me opet mrziti i govoriti ,,,vidi srbo nam drzi predavanja,,jebiga priznajem kako god me chastite i svrstavate sve sam to,,,ali ne mogu a da potajno ne uzivam u tome shto ste davno propali ali vam to josh nitko nije rekao,,Tekar kada odete vani iz te klozet drzave shvatit cete u kakvom cumezu ste zivjeli..Znam to po par mladih ljudi koji se tamo vishe ne bi vratili ni za kakvu lovu...a roditelji su im bili teshki shovinisti ..Ako takva djeca mijenjaju svoje mishljenje o roditeljima ...nema nishta poraznije od toga,,a i vasha ce vam jebati kad tad mater u po pichke,,,jer djeca nisu glupa i ne mozesh ih lagati cijeli zivot osim onih koja su fakat genetski zaostala,,,a to se zna iz kojeg podruchja Hrvatske dolaze,,,Zao mi vas je,,,zasluzujete sve shto imate,,,od vlade ,,,do novinara,,,jer ste ih vi podrzavali i stvarali,,,,da nije vas bilo ne bi ni njih bilo,,,pichka vam materina glupa...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatski novinari (dobar dio) su veliko zlo. Plaćenici.  - Page 2 Empty Re: Hrvatski novinari (dobar dio) su veliko zlo. Plaćenici.

Post by debotoijusto 29/8/2019, 07:06

frka wrote:Kada sam ja pisao o nekim novokomponiram novinarima,,u najnegativnijem smislu,,,jebavo im mater,,,jer drugo nisu ni zasluzili,,onda je to bilo nepozeljno jer eto kad lazu ..manipuliraju i izmishljaju za nashu stvar onda je to pozeljno..ali kada to rade a njihovu stvar,,,onda je to ogavno i neprofesionalno,,,onda su novinari pichke jer nisu uz nas i nasha uvjerenja,,
Pravih novinara vishe nema i ako ih ima onda su na margini,,,svedeni su na prezivljavanje ali zato nounara tipa  marchelo na Balkanu ima koliko volish..razumijem ja,,,i oni moraju zivjeti,,,hraniti djecu,,ispunjavati zelje zena koje nedaju pichke ako ne donose lovu doma,,Ali svi ste se srozali do neprepoznatljivog nivoa ..Jadnici i bijednici izmishljaju lazne vijesti ...lazu..mazu..za par eurica..jadan i bijedan sloj ljudi bez ponosa i svoga Ja,,A takvih je najvishe u Hrvatskoj..Taj soj takozvanih novinara je 1991 bio pozeljan,,,heroji jebo ti bog mater i ljudima,,,a danas su pichke,,jer eto svi su u HDZ_YU ..Dok su normalni Hrvati vec 80_tih bili protiv takvog smeca,,ovi danashnji slijepci su govorili..shtatije jebote pa oni rade za rvatsku stvar..Nitko se nije dosjetio a ni dans nece priznati osim rijetkih,,,da su i tada i danas ti ljigavci radili za lovu a ne za domovinu...Boli njih kurac za Hrvatsku,,daj ti meni,,,nek ona sutra propadne,,Ovako iz daleka promatrajuci vas,,fakat ste jadnici i bijednici,,kao u Hitlerovo doba Schwabe su bile za njega dok je pobjedjivao pa im nije smetalo shto je klao i ubijao ...ali kada su doshli na njihova vrata onda je postao nepozeljan,,,Koja koincedencija sa hrvatima i  HDZ_om..Tako je to oduvijek u povijesti,,,u one u koe se najvishe kunesh od njih dobijesh kurchinu za pushenje,,Znam da je pokvareno i nepristojno shto cu napisati ali ne mogu svoju satisfakciju sakriti,,,dobili ste ono shto ste trazili pizda vam materina pokvarena,,Kako ono ide,,Tko pod drugim jamu kopa ....da chujem...ne chujem dobro,,,kako kako ide::)))Sada vam HDZ ne valja,,a kada sam govorio da ce  Hrvatsku ta gamad unishtiti ,,vikali su mi srbo ,,,pichka mu materina on je protiv Hrvatske,,Proshle godine sam bio  i vidio sve,,,i hvala vam shto ste me otrijeznili ...svima hvala i znanima  i ne znanima,,shto ste mi pokazali kakva je Hrvatska,,,Vukojebina,,,i zadnja selendra u kojoj meni ne pada na pamet zivjeti,,Znam da ce me opet mrziti i govoriti ,,,vidi srbo nam drzi predavanja,,jebiga priznajem kako god me chastite i svrstavate sve sam to,,,ali ne mogu a da potajno ne uzivam u tome shto ste davno propali ali vam to josh nitko nije rekao,,Tekar kada odete vani iz te klozet drzave shvatit cete u kakvom cumezu ste zivjeli..Znam to po par mladih ljudi koji se tamo vishe ne bi vratili ni za kakvu lovu...a roditelji su im bili teshki shovinisti ..Ako takva djeca mijenjaju svoje mishljenje o roditeljima ...nema nishta poraznije od toga,,a i vasha ce vam jebati kad tad mater u po pichke,,,jer djeca nisu glupa i ne mozesh ih lagati cijeli zivot osim onih koja su fakat genetski zaostala,,,a to se zna iz kojeg podruchja Hrvatske dolaze,,,Zao mi vas je,,,zasluzujete sve shto imate,,,od vlade ,,,do novinara,,,jer ste ih vi podrzavali i stvarali,,,,da nije vas bilo ne bi ni njih bilo,,,pichka vam materina glupa...
jutarnji domoljubni anal
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30638
2014-04-12


Back to top Go down

Hrvatski novinari (dobar dio) su veliko zlo. Plaćenici.  - Page 2 Empty Re: Hrvatski novinari (dobar dio) su veliko zlo. Plaćenici.

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum