ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Džaferović i Komšić: Ako nema slanja ANP-a, nema ni mandatara (ni BiH - op. Ero)

Go down

Džaferović i Komšić: Ako nema slanja ANP-a, nema ni mandatara (ni BiH - op. Ero)  Empty Džaferović i Komšić: Ako nema slanja ANP-a, nema ni mandatara (ni BiH - op. Ero)

Post by Eroo 24/8/2019, 06:33

Džaferović i Komšić: Ako nema slanja ANP-a, nema ni mandatara

23. Avgusta 2019.

Džaferović i Komšić: Ako nema slanja ANP-a, nema ni mandatara (ni BiH - op. Ero)  FNA_107249

Član Predsjedništva Bosne i Hercegovine Šefik Džaferović oglasio se o najavljenoj sjednici Predsjedništva BiH na kojoj je jedina tačka imenovanje mandatara Vijeća ministara. Sjednica je zakazana za 27. august.

– Moj stav ostaje nepromijenjen. Bez poštivanja svih zakona i preuzetih međunarodnih obaveza BiH, što uključuje i slanje ANP-a, nijedan kandidat za predsjedavajućeg Vijeća ministara BiH neće dobiti moju podršku. Dakle, ako nema slanja ANP-a, nema ni mandatara – kazao je Džaferović.
Sličan stav ponovio potvrdio Željko Komšić, predsjedavajući Predsjedništva BiH.
– Bit će sjednica, zakazana je na zahtjev Dodika. Bez slanja ANP-a, ja sam protiv imenovanja Zorana Tegeltije za mandatara Vijeća ministara BiH – kazao je Komšić.

http://saff.ba/dzaferovic-i-komsic-ako-nema-slanja-anp-a-nema-ni-mandatara/
Eroo
Eroo

Posts : 74496
2016-07-22


Back to top Go down

Džaferović i Komšić: Ako nema slanja ANP-a, nema ni mandatara (ni BiH - op. Ero)  Empty Re: Džaferović i Komšić: Ako nema slanja ANP-a, nema ni mandatara (ni BiH - op. Ero)

Post by Eroo 24/8/2019, 06:33

Komšić još nije dao ostavku.
Eroo
Eroo

Posts : 74496
2016-07-22


Back to top Go down

Džaferović i Komšić: Ako nema slanja ANP-a, nema ni mandatara (ni BiH - op. Ero)  Empty Re: Džaferović i Komšić: Ako nema slanja ANP-a, nema ni mandatara (ni BiH - op. Ero)

Post by Eroo 24/8/2019, 07:48

Sejdo se badava trudi, srpske i hrvatske patriJote neće dozvoliti raspad BiH.
Eroo
Eroo

Posts : 74496
2016-07-22


Back to top Go down

Džaferović i Komšić: Ako nema slanja ANP-a, nema ni mandatara (ni BiH - op. Ero)  Empty Re: Džaferović i Komšić: Ako nema slanja ANP-a, nema ni mandatara (ni BiH - op. Ero)

Post by Eroo 24/8/2019, 08:28

Komšića na čelo Parade ponosa! :D
Eroo
Eroo

Posts : 74496
2016-07-22


Back to top Go down

Džaferović i Komšić: Ako nema slanja ANP-a, nema ni mandatara (ni BiH - op. Ero)  Empty Re: Džaferović i Komšić: Ako nema slanja ANP-a, nema ni mandatara (ni BiH - op. Ero)

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum