ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Boris Petko "Hrvat iz Šibenika" bio je uhićen u Beogradu zbog napada na policiju

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Boris Petko "Hrvat iz Šibenika" bio je uhićen u Beogradu zbog napada na policiju - Page 2 Empty Re: Boris Petko "Hrvat iz Šibenika" bio je uhićen u Beogradu zbog napada na policiju

Post by marcellus 23/8/2019, 22:39

pa da i kapetan draganče kaže da je osuđen samo zato jer je srbin


to ko crnje u americi jebate pričo mi jedan bivši forumaš, u americi je, dok je radio na pumpi, vidi dolazi auto s crnjama, lopovske face, i on ono pritisnuo za zatvaranje svega, moš samo preko prozorčiča kupovat ko u noćnoj apoteci. Naravno, muvali su se, nisu ništa kupili, ukrast nisu mogli, al jasno da su ga pitali zašto je zatvorio pregradom pumpu.

"pa jer mi izgledate ko neko ko je došo krast"
"ti si rasist čovječe"
"aha šta još je novo"

isto kad ih murija pokupi jer dilaju dop i slično onda je "ej to je samo zato jer sam crn"

ovi isto tako, što god se desi "to je samo zato jer su srbi"

marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Boris Petko "Hrvat iz Šibenika" bio je uhićen u Beogradu zbog napada na policiju - Page 2 Empty Re: Boris Petko "Hrvat iz Šibenika" bio je uhićen u Beogradu zbog napada na policiju

Post by Meatke 23/8/2019, 22:45

marcellus wrote:pa da i kapetan draganče kaže da je osuđen samo zato jer je srbin


to ko crnje u americi jebate pričo mi jedan bivši forumaš, u americi je, dok je radio na pumpi, vidi dolazi  auto s crnjama, lopovske face, i on ono pritisnuo za zatvaranje svega, moš samo preko prozorčiča kupovat ko u noćnoj apoteci. Naravno, muvali su se, nisu ništa kupili, ukrast nisu mogli, al jasno da su ga pitali zašto je zatvorio pregradom pumpu.

"pa jer mi izgledate ko neko ko je došo krast"
"ti si rasist čovječe"
"aha šta još je novo"

isto kad ih murija pokupi jer dilaju dop i slično onda je "ej to je samo zato jer sam crn"

ovi isto tako, što god se desi "to je samo zato jer su srbi"

a pupovac im je ko al sharpton :W
Meatke
Meatke

Posts : 346
2015-08-16


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum