ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Priopćenje BBB Kistanje

Go down

Priopćenje BBB Kistanje Empty Priopćenje BBB Kistanje

Post by jastreb 23/8/2019, 09:13

Osuđujemo napade na Srbe u kafanama u Đevrske i u Biskupiju i samo da kažemo da BBB Knin i Kistanje sa time nemaju veze. 

Naši članovi su mirni ljudi,obiteljski ljudi i obrtnici koji se bavidu trgovinom i ne pada nam na pamet mlatiti nenaoružane Srbe i njihovu decu.

Nisu problem domaći Srbi,nego oni koji dolaze na letovanje iz Srbije i inostranstva,a čiji su očevi iz ovih krajeva. Oni vrše provokacije,pišu četničke parole i grbovi,pevaju provokacije i uništavaju hrvatske auto lak umetničke slike po autobuskim stanicama,fasadama i tomeslično.

Osim toga naši članovi su u to doba već bili u Zagrebu,na Maksimirski stadiion gdje su pratili utakmicu za Ligu prvaka,a drugi su po obali na poslu. Kod kuće su ostali uglavnom stariji i bolesni ljudi.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Priopćenje BBB Kistanje Empty Re: Priopćenje BBB Kistanje

Post by vuksadinare 23/8/2019, 09:15

kako znas  za bbb kistanje... Basketball...tamo i jesu pretezno dinamovci sto se janjevaca tice...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99036
2015-09-08


Back to top Go down

Priopćenje BBB Kistanje Empty Re: Priopćenje BBB Kistanje

Post by jastreb 23/8/2019, 09:19

vuksadinare wrote:kako znas  za bbb kistanje... Basketball...tamo i jesu pretezno dinamovci sto se janjevaca tice...
Ne znam ja niš. Samo sam prenio njijovo priopćenje,kao i ti što si prenio proglas kninske Torcide.

Idi na stranice BBB,pa ćeš pronać.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Priopćenje BBB Kistanje Empty Re: Priopćenje BBB Kistanje

Post by vuksadinare 23/8/2019, 09:20

jastreb wrote:
vuksadinare wrote:kako znas  za bbb kistanje... Basketball...tamo i jesu pretezno dinamovci sto se janjevaca tice...
Ne znam ja niš. Samo sam prenio njijovo priopćenje,kao i ti što si prenio proglas kninske Torcide.

Idi na stranice BBB,pa ćeš pronać.
znaš..znaš..samo šutiš...stalno janjevce ubacujes u neke kontekste sukoba... Basketball
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99036
2015-09-08


Back to top Go down

Priopćenje BBB Kistanje Empty Re: Priopćenje BBB Kistanje

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum