ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Invazija crnih udavača

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Invazija crnih udavača - Page 2 Empty Re: Invazija crnih udavača

Post by Hektorović 22/8/2019, 18:30

RayMabus wrote:Bit će tih crnkinja još. U Africi raste natalitet ka lud a ode fali žena za udaju.

Ove.domaće su emanicipirane a i masa ih je samohrane majke tako da nemaš baš šta ni ženit.

Pa da... a ove su vjerojatno puno bolje domaćice od domaćih instagramuša i wannabee instagramuša

Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Invazija crnih udavača - Page 2 Empty Re: Invazija crnih udavača

Post by RayMabus 22/8/2019, 18:32

Hektorović wrote:
RayMabus wrote:Bit će tih crnkinja još. U Africi raste natalitet ka lud a ode fali žena za udaju.

Ove.domaće su emanicipirane a i masa ih je samohrane majke tako da nemaš baš šta ni ženit.

Pa da... a ove su vjerojatno puno bolje domaćice od domaćih instagramuša i wannabee instagramuša
A nego šta su. Ko da to triba previše objašnjavat. Ova će te držat ko kap vode na dlanu a muškarcu više od žene ni netriba.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Invazija crnih udavača - Page 2 Empty Re: Invazija crnih udavača

Post by RayMabus 22/8/2019, 18:42

Šta ćemo mi uopće raspravljat o ženi koja dolazi iz kulture di je odgajana da je njena svrha služenje i ugađanje muškarcu i druge koja je odgajana da je ona centar svemira i da sve mora bit kako je ona zamislila.

I tu je ta paralela s ovim obolijevanjem na živce u vezi jako vidljiva jer ova prva zna da ako joj muž oboli na živce da če se sve raspast i otić u kurac i onda te drži ko kap vode na dlanu i radi sve da ne oboliš a ova druga te jebe u zdrav mozak dok ne pukneš pa onda imaš tri opcije ;

1. Obolit s njom

2. Istuč je pa šta bude

3. Rastavit se

Zato je toliko rastava danas , inače će obolit na živce u vezi
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Invazija crnih udavača - Page 2 Empty Re: Invazija crnih udavača

Post by £otk@ 22/8/2019, 21:06

Znaš, moji nonići se svadjaju otkad znam za sebe. Mislio sam da će jedno drugo izludjeti, ali ostarili su zajedno, a nešto sam i ja sa godinama naučio, pa sam skužio da se oni svadjaju iz navike. To im dodje onako terapeutski, doma se dobro izvrijedjaju i mogu u slijedeći dan.  :)
£otk@
£otk@

Male
Posts : 1907
2019-02-12

Age : 44

Back to top Go down

Invazija crnih udavača - Page 2 Empty Re: Invazija crnih udavača

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum