ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Legija:Draze mi je biti ubica nego izdajnik svog naroda

Go down

Legija:Draze mi je biti ubica nego izdajnik svog naroda Empty Legija:Draze mi je biti ubica nego izdajnik svog naroda

Post by vuksadinare 22/8/2019, 12:07

https://www.srbijadanas.com/vesti/drustvo/legija-brutalno-odgovorio-perisicu-prodao-se-za-kilo-jagnjetine-draze-mi-je-da-budem-ubica-nego-2019-08- 22
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99006
2015-09-08


Back to top Go down

Legija:Draze mi je biti ubica nego izdajnik svog naroda Empty Re: Legija:Draze mi je biti ubica nego izdajnik svog naroda

Post by Stanojko 22/8/2019, 12:08

Obojica govna. S tim sto je Perisic malo vece...

_________________
Legija:Draze mi je biti ubica nego izdajnik svog naroda Za_kra11
Stanojko
Stanojko

Posts : 8333
2014-05-05


Back to top Go down

Legija:Draze mi je biti ubica nego izdajnik svog naroda Empty Re: Legija:Draze mi je biti ubica nego izdajnik svog naroda

Post by vuksadinare 22/8/2019, 12:08

pomoc..moze mi netko staviti ovaj link sa ovog portala koji ne mogu kopirati...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99006
2015-09-08


Back to top Go down

Legija:Draze mi je biti ubica nego izdajnik svog naroda Empty Re: Legija:Draze mi je biti ubica nego izdajnik svog naroda

Post by vuksadinare 22/8/2019, 12:10

Stanojko wrote:Obojica govna. S tim sto je Perisic malo vece...
pa iam istine u ovome..da je od ubojice gori samo izdajica cija izdaja moze prouzrociti daleko vise nevolja pa i ubojstava..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99006
2015-09-08


Back to top Go down

Legija:Draze mi je biti ubica nego izdajnik svog naroda Empty Re: Legija:Draze mi je biti ubica nego izdajnik svog naroda

Post by Guest 22/8/2019, 12:43

Kako je ogavno ovo pranje preko novina legije, zemunaca i svih ostalih miloševićevih govana. Mnogo za počistiti će trebati nakon 6. oktobra...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Legija:Draze mi je biti ubica nego izdajnik svog naroda Empty Re: Legija:Draze mi je biti ubica nego izdajnik svog naroda

Post by Guest 22/8/2019, 14:50

Ja to shvatam ovako
svako ko napusti putanju
druga slobe on je izdajnik
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Legija:Draze mi je biti ubica nego izdajnik svog naroda Empty Re: Legija:Draze mi je biti ubica nego izdajnik svog naroda

Post by Guest 22/8/2019, 14:54

kostunica je stopirao 6. Ok.
kostunica je afirmisao
atmosferu dozvoljenog
lova na z.djindjica
svojim cinjenjem, necinjenjem,
komentarima.
direktno ga smatram odgovornim
za raspad zajednice sa c.g.
na predlog onih koji su tajno
pidrzavali mila. neocekujuci
njegov odlazak u nato.
a znalo se, da je razlog odbijanje
srbije da prihvati nato.
zato je pukla srj.
kosovo je komforna politicka magla.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Legija:Draze mi je biti ubica nego izdajnik svog naroda Empty Re: Legija:Draze mi je biti ubica nego izdajnik svog naroda

Post by Stanojko 22/8/2019, 15:22

Da li si ti decko u stanju da napises jednu gramaticki artikulisanu recenicu za pocetak? O sadrzaju iste, iluzorno je i govoriti, ali - novi red, odvojeno ne uz glagol, mala/velika slova...ne jebes ni 5%,a?

_________________
Legija:Draze mi je biti ubica nego izdajnik svog naroda Za_kra11
Stanojko
Stanojko

Posts : 8333
2014-05-05


Back to top Go down

Legija:Draze mi je biti ubica nego izdajnik svog naroda Empty Re: Legija:Draze mi je biti ubica nego izdajnik svog naroda

Post by jastreb 22/8/2019, 15:25

Stanojko wrote:Da li si ti decko u stanju da napises jednu gramaticki artikulisanu recenicu za pocetak? O sadrzaju iste, iluzorno je i govoriti, ali - novi red, odvojeno ne uz glagol, mala/velika slova...ne jebes ni 5%,a?
Možda diktira nekome?
jastreb
jastreb

Posts : 34045
2014-04-22


Back to top Go down

Legija:Draze mi je biti ubica nego izdajnik svog naroda Empty Re: Legija:Draze mi je biti ubica nego izdajnik svog naroda

Post by Guest 22/8/2019, 15:36

stanojko
ko vas yebe
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Legija:Draze mi je biti ubica nego izdajnik svog naroda Empty Re: Legija:Draze mi je biti ubica nego izdajnik svog naroda

Post by vuksadinare 22/8/2019, 15:37

pizzon wrote:stanojko
ko vas yebe
pizzon ovi te danas u zrendu ili šaru uhvatili Basketball
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99006
2015-09-08


Back to top Go down

Legija:Draze mi je biti ubica nego izdajnik svog naroda Empty Re: Legija:Draze mi je biti ubica nego izdajnik svog naroda

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum