ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Denkverbot

Page 41 of 50 Previous  1 ... 22 ... 40, 41, 42 ... 45 ... 50  Next

Go down

Denkverbot - Page 41 Empty Re: Denkverbot

Post by aben 12/9/2019, 09:32

Ra wrote:
aben wrote:
Noor wrote:
aben wrote:uvik propuštin kad je nojbolje:(
nesrićo, neka je tebe tu :)
a je, bilo je napeto do samog kraja, epi je pobijedio da pojma imao nije, a onda uletio u ponoć i rezolutno odbio novu dužnost :)
ma to je samo na površini, 
potencijalne obavještajne radnje specijalne asimetrične zajebancije sloj dva šoto vidljivoga, zauvik su izgubljene:(
Stigao nam naš kekcinjo-  cheers 

Vidi što mu učini onaj izbjeglički forum. Zauvik je izgubljeno, ničeg više nema... Patetika!   :fuck
Abende, vrati se!
pa kad je to činjenica. 
kad se forumaš bavu forumon, to su nojdragocjeniji trenutci, i jo ću sa tribati čekati sljedeći meltdown, a oni se otprilike dogodjaju svkih 5godin...

aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 41 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 12/9/2019, 09:44

aben wrote:
mativka wrote:Meni se protekli događaji niti malo ne sviđaju. Glasala - nisam, jer što imaju forumaši glasati na privatnom forumu.
Privid demokracije...
:)


pa privatnik je načini objekt i svojin gostima je do na izbor da somi odluču oće li popiti kafu ili vino, razumiš?
Tako je kekcinjo. :)


Mate... Sad ja imam nekoliko pitanja za tebe. 

Zašto se demokracija poistovjećuje s anarhijom? 
U demokraciji je pravo vlasništva neupitno i svaki vlasnik može samostalno odlučivati o svojoj imovini. To je njegovo demokratsko pravo. To što je svoju imovinu ustupio i drugima na korištenje (u posjed), ne znači da ju ne može uzeti ako i kad korisnici nisu dobri gospodari. 

A bome nisu dobri gospodari nego su se totalno opustili i prepustili jer to nije njihovo, pa se može srati kako kome padne na pamet. 
Vonja toliko da bi najbolje bilo zatvoriti VIP za vanjsko čitanje i ostaviti ga samo registriranim korisnicima. 
Bude li neko sranje neće nadrapati masa koja tamo sere i liječi svoje frustracije, nego vlasnik koji im je dozvolio da pišu to što pišu. 

Dakle, Kic je uredio igraonicu, dotjeruje je i učestvuje u njenom održavanju, a sad bi trebao 24/7 biti prisutan i paziti da sve ne ode u krivom smjeru kako bi se rulja mogla svaki dan ispuhati na VIP-u? A kad i nakon njegovog upozorenja da prestanu nastave u istom ritmu, onda bi ih trebao pitati (možda čak zamoliti) može li im uzeti igraište?  To je kao ta demokracija? 

Nisam dugo tu ali sam shvatila da tu ne pišu djeca, tu su mahom odrasli ljudi u zrelim godinama. Vjerojatno su svi redom stariji od Kica. 
Zašto se ne ponašaju odgovorno i odraslo? Zašto se ponašaju kao razmažena derišta koja mogu sve što požele, kad god požele? 
Tu razliku u godinama (i iskustvu) su iskoristili kao sredstvo uvrede nazivajući ga balavacom, klinjom itd... 
Wow, zrelost na entu. :) 
 
Izbori su tek pokušaj da se nađe nekog tko će barem povremeno povući vodu za neodgovornim korisnicima. 
Nezahvalna uloga za odabranu, ali snaći će se ona. Pametna je cura.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 41 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 12/9/2019, 09:48

aben wrote:
Ra wrote:
aben wrote:
Noor wrote:
aben wrote:uvik propuštin kad je nojbolje:(
nesrićo, neka je tebe tu :)
a je, bilo je napeto do samog kraja, epi je pobijedio da pojma imao nije, a onda uletio u ponoć i rezolutno odbio novu dužnost :)
ma to je samo na površini, 
potencijalne obavještajne radnje specijalne asimetrične zajebancije sloj dva šoto vidljivoga, zauvik su izgubljene:(
Stigao nam naš kekcinjo-  cheers 

Vidi što mu učini onaj izbjeglički forum. Zauvik je izgubljeno, ničeg više nema... Patetika!   :fuck
Abende, vrati se!
pa kad je to činjenica. 
kad se forumaš bavu forumon, to su nojdragocjeniji trenutci, i jo ću sa tribati čekati sljedeći meltdown, a oni se otprilike dogodjaju svkih 5godin...
Astijarca, Kic te pogodio drito usrce. Bila je fešta, a ti si bio u reštu?  :D


Zato ćeš ga sad tepsti po glovi svako malo. 
Bodul osvetoljubivi  :rasta
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 41 Empty Re: Denkverbot

Post by Noor 12/9/2019, 09:48

aben wrote:
Ra wrote:
aben wrote:
Noor wrote:
aben wrote:uvik propuštin kad je nojbolje:(
nesrićo, neka je tebe tu :)
a je, bilo je napeto do samog kraja, epi je pobijedio da pojma imao nije, a onda uletio u ponoć i rezolutno odbio novu dužnost :)
ma to je samo na površini, 
potencijalne obavještajne radnje specijalne asimetrične zajebancije sloj dva šoto vidljivoga, zauvik su izgubljene:(
Stigao nam naš kekcinjo-  cheers 

Vidi što mu učini onaj izbjeglički forum. Zauvik je izgubljeno, ničeg više nema... Patetika!   :fuck
Abende, vrati se!
pa kad je to činjenica. 
kad se forumaš bavu forumon, to su nojdragocjeniji trenutci, i jo ću sa tribati čekati sljedeći meltdown, a oni se otprilike dogodjaju svkih 5godin...
veberovo prisustvo na forumu je garancija da nećeš tako dugo čekati ;)

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Denkverbot - Page 41 Empty Re: Denkverbot

Post by kic 12/9/2019, 09:55


najbolje mi je od svega kako sam trebao konzultirati ljude prije naprasne reakcije-

jer to ljudi inače čine prije divljeg akcije, prvo se konzultiraju i meditiraju-
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 41 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 12/9/2019, 09:56

aben wrote:
kic wrote:
spominjanje roditelja u bilo kojem kontekstu ovdje je wrong, ajbok.


an tako...
jebiga, jo ni uz nojbolju volju ne morin razumiti osjetljivost na roditelje. naši vlasi recimo ne će trepnuti ako in  rečeš da su kreteni, majmuni, oca ti jeben, ako mu staneš na nogu ili popiješ njegovu pivu. ali ako rečeš mater ti jeben, gotov si:)
Ni ja uz najbolju volju ne mogu razumjeti zašto se roditelji, djeca i supružnici moraju koristiti u prepucavanjima i svađama? 
Uglavnom je to znak slabosti i/ili nedostatak argumenata kad se traži meko tkivo kako bi se ušutkalo sugovornika. 

Ali evo još jednog kuta gledanja.... kod tebe je to stvar odgoja i okoline.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 41 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 12/9/2019, 10:03

kic wrote:
najbolje mi je od svega kako sam trebao konzultirati ljude prije naprasne reakcije-

jer to ljudi inače čine prije divljeg akcije, prvo se konzultiraju i meditiraju-
A e. Trebao si se ponašati kao svi korisnici VIP-a.

Ono popizdiš, onda staneš udahneš duboko, počneš ommmmkati (ili moliti neku molitvu, ovisi tko si) dok se ne smiriš. 
Onda se obratiš ljudovima i mirnim pristojnim glasom pitaš što oni misle o tome da im uzmeš VIP? 
Nakon toga im se zahvališ na mišljenju i djeluješ u skladu s njihovim željama.

Sad si naučio i nemoj da bude opet, nisam znao...prate te budne oči korisnika.   Suspect
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 41 Empty Re: Denkverbot

Post by kic 12/9/2019, 10:17


očekuje se nerealno ponašanje od mene-

abend je ljut razumijem, ali uncalled pitanja i usporedbe u privatno-
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 41 Empty Re: Denkverbot

Post by Noor 12/9/2019, 10:26

Ra wrote:
Ni ja uz najbolju volju ne mogu razumjeti zašto se roditelji, djeca i supružnici moraju koristiti u prepucavanjima i svađama? 
Uglavnom je to znak slabosti i/ili nedostatak argumenata kad se traži meko tkivo kako bi se ušutkalo sugovornika. 
da, to je znak toga što si navela, još kad se tome dodaje hrpa notornih laži u cilju diskreditacije sugovornika, nije teško odrediti psihoprofil takvih ljudi.
dakle najniži soj, koji pršti od malicioznosti, narcisoljublja, nedostatka dostojanstva i ostalih temeljnih ljudskih vrijednosti
imamo svjež primjer od neki dan...

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Denkverbot - Page 41 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 12/9/2019, 10:33

kic wrote:
očekuje se nerealno ponašanje od mene-

abend je ljut razumijem, ali uncalled pitanja i usporedbe u privatno-
Da. Što ne znači da se ti zbog toga trebaš osjećati loše. :)
Ljudi se jednostavno naviknu da je netko dobar i ne shvaćaju da svako (pa i oni najsmireniji i najobjektivniji) ima svoju granicu i točku pucanja. 

Abend je jedan od onih rijetkih koji kuži što si napravio, ali si ne može pomoći. 
Mislim da te nije htio uvrijediti kroz roditelje, nego ti reći da si dijete (za njega) ili djetinjast. To ti nije rekao prvi put, ali ovaj put je to bilo na bodulski način. Vidi da ti to smeta pa se uhvatio toga (kao i većina s foruma). 
A gle, ljut je. Zaključao si ga u šupi dok je bila fešta i mora opalit poneku čvrgu u prolazu. Ono ka ditetu, tek toliko da se zna tko je stariji. Takva mu je narav. Opora, gruba, bodulska.  :D
Barem se meni tako čini. Ne znam. Možda griješim.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 41 Empty Re: Denkverbot

Post by aben 12/9/2019, 10:37

Ra wrote:
aben wrote:
mativka wrote:Meni se protekli događaji niti malo ne sviđaju. Glasala - nisam, jer što imaju forumaši glasati na privatnom forumu.
Privid demokracije...
:)


pa privatnik je načini objekt i svojin gostima je do na izbor da somi odluču oće li popiti kafu ili vino, razumiš?
Tako je kekcinjo. :)


Mate... Sad ja imam nekoliko pitanja za tebe. 

Zašto se demokracija poistovjećuje s anarhijom? 
U demokraciji je pravo vlasništva neupitno i svaki vlasnik može samostalno odlučivati o svojoj imovini. To je njegovo demokratsko pravo. To što je svoju imovinu ustupio i drugima na korištenje (u posjed), ne znači da ju ne može uzeti ako i kad korisnici nisu dobri gospodari. 

A bome nisu dobri gospodari nego su se totalno opustili i prepustili jer to nije njihovo, pa se može srati kako kome padne na pamet. 
Vonja toliko da bi najbolje bilo zatvoriti VIP za vanjsko čitanje i ostaviti ga samo registriranim korisnicima. 
Bude li neko sranje neće nadrapati masa koja tamo sere i liječi svoje frustracije, nego vlasnik koji im je dozvolio da pišu to što pišu. 

Dakle, Kic je uredio igraonicu, dotjeruje je i učestvuje u njenom održavanju, a sad bi trebao 24/7 biti prisutan i paziti da sve ne ode u krivom smjeru kako bi se rulja mogla svaki dan ispuhati na VIP-u? A kad i nakon njegovog upozorenja da prestanu nastave u istom ritmu, onda bi ih trebao pitati (možda čak zamoliti) može li im uzeti igraište?  To je kao ta demokracija? 

Nisam dugo tu ali sam shvatila da tu ne pišu djeca, tu su mahom odrasli ljudi u zrelim godinama. Vjerojatno su svi redom stariji od Kica. 
Zašto se ne ponašaju odgovorno i odraslo? Zašto se ponašaju kao razmažena derišta koja mogu sve što požele, kad god požele? 
Tu razliku u godinama (i iskustvu) su iskoristili kao sredstvo uvrede nazivajući ga balavacom, klinjom itd... 
Wow, zrelost na entu. :) 
 
Izbori su tek pokušaj da se nađe nekog tko će barem povremeno povući vodu za neodgovornim korisnicima. 
Nezahvalna uloga za odabranu, ali snaći će se ona. Pametna je cura.
pa to su laka pitanja, zbog socijalizma

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 41 Empty Re: Denkverbot

Post by aben 12/9/2019, 10:38

Ra wrote:
aben wrote:
Ra wrote:
aben wrote:
Noor wrote:
nesrićo, neka je tebe tu :)
a je, bilo je napeto do samog kraja, epi je pobijedio da pojma imao nije, a onda uletio u ponoć i rezolutno odbio novu dužnost :)
ma to je samo na površini, 
potencijalne obavještajne radnje specijalne asimetrične zajebancije sloj dva šoto vidljivoga, zauvik su izgubljene:(
Stigao nam naš kekcinjo-  cheers 

Vidi što mu učini onaj izbjeglički forum. Zauvik je izgubljeno, ničeg više nema... Patetika!   :fuck
Abende, vrati se!
pa kad je to činjenica. 
kad se forumaš bavu forumon, to su nojdragocjeniji trenutci, i jo ću sa tribati čekati sljedeći meltdown, a oni se otprilike dogodjaju svkih 5godin...
Astijarca, Kic te pogodio drito usrce. Bila je fešta, a ti si bio u reštu?  :D


Zato ćeš ga sad tepsti po glovi svako malo. 
Bodul osvetoljubivi  :rasta
drito:(
al, jo sun takove sriće; da ni, vjerojatno ne bi imo interneta ili nešto takovo...

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 41 Empty Re: Denkverbot

Post by aben 12/9/2019, 10:39

Noor wrote:
aben wrote:
Ra wrote:
aben wrote:
Noor wrote:
nesrićo, neka je tebe tu :)
a je, bilo je napeto do samog kraja, epi je pobijedio da pojma imao nije, a onda uletio u ponoć i rezolutno odbio novu dužnost :)
ma to je samo na površini, 
potencijalne obavještajne radnje specijalne asimetrične zajebancije sloj dva šoto vidljivoga, zauvik su izgubljene:(
Stigao nam naš kekcinjo-  cheers 

Vidi što mu učini onaj izbjeglički forum. Zauvik je izgubljeno, ničeg više nema... Patetika!   :fuck
Abende, vrati se!
pa kad je to činjenica. 
kad se forumaš bavu forumon, to su nojdragocjeniji trenutci, i jo ću sa tribati čekati sljedeći meltdown, a oni se otprilike dogodjaju svkih 5godin...
veberovo prisustvo na forumu je garancija da nećeš tako dugo čekati ;)
veber rulz

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 41 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 12/9/2019, 10:41

Noor wrote:
Ra wrote:
Ni ja uz najbolju volju ne mogu razumjeti zašto se roditelji, djeca i supružnici moraju koristiti u prepucavanjima i svađama? 
Uglavnom je to znak slabosti i/ili nedostatak argumenata kad se traži meko tkivo kako bi se ušutkalo sugovornika. 
da, to je znak toga što si navela, još kad se tome dodaje hrpa notornih laži u cilju diskreditacije sugovornika, nije teško odrediti psihoprofil takvih ljudi.
dakle najniži soj, koji pršti od malicioznosti, narcisoljublja, nedostatka dostojanstva i ostalih temeljnih ljudskih vrijednosti
imamo svjež primjer od neki dan...
Da. Moram priznati da sam ostala šokirana kad sam pročitala tijek rasprave. A pogotovo sam iznenađena nereakcijom okoline. I reakcijom nekih koji su ga podržali. Tek rijetki su to glasno osudili (Kic, Abend, Leteća pegla...). 
Po svemu sudeći takve stvari nisu iznimka, čim ljudi uopće ne reagiraju na njih.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 41 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 12/9/2019, 10:43

aben wrote:
Ra wrote:
aben wrote:
Ra wrote:
aben wrote:
ma to je samo na površini, 
potencijalne obavještajne radnje specijalne asimetrične zajebancije sloj dva šoto vidljivoga, zauvik su izgubljene:(
Stigao nam naš kekcinjo-  cheers 

Vidi što mu učini onaj izbjeglički forum. Zauvik je izgubljeno, ničeg više nema... Patetika!   :fuck
Abende, vrati se!
pa kad je to činjenica. 
kad se forumaš bavu forumon, to su nojdragocjeniji trenutci, i jo ću sa tribati čekati sljedeći meltdown, a oni se otprilike dogodjaju svkih 5godin...
Astijarca, Kic te pogodio drito usrce. Bila je fešta, a ti si bio u reštu?  :D


Zato ćeš ga sad tepsti po glovi svako malo. 
Bodul osvetoljubivi  :rasta
drito:(
al, jo sun takove sriće; da ni, vjerojatno ne bi imo interneta ili nešto takovo..
I to sad kad si se konačno dočepao MB.  :hem 

Potpuno te razumijem. Tuga pregolema.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 41 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 12/9/2019, 10:45

aben wrote:
Noor wrote:
aben wrote:
Ra wrote:
aben wrote:
Abende, vrati se!
pa kad je to činjenica. 
kad se forumaš bavu forumon, to su nojdragocjeniji trenutci, i jo ću sa tribati čekati sljedeći meltdown, a oni se otprilike dogodjaju svkih 5godin...
veberovo prisustvo na forumu je garancija da nećeš tako dugo čekati ;)
veber rulz
Server revolucija.  pirat
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 41 Empty Re: Denkverbot

Post by aben 12/9/2019, 10:48

Ra wrote:
aben wrote:
kic wrote:
spominjanje roditelja u bilo kojem kontekstu ovdje je wrong, ajbok.


an tako...
jebiga, jo ni uz nojbolju volju ne morin razumiti osjetljivost na roditelje. naši vlasi recimo ne će trepnuti ako in  rečeš da su kreteni, majmuni, oca ti jeben, ako mu staneš na nogu ili popiješ njegovu pivu. ali ako rečeš mater ti jeben, gotov si:)
Ni ja uz najbolju volju ne mogu razumjeti zašto se roditelji, djeca i supružnici moraju koristiti u prepucavanjima i svađama? 
Uglavnom je to znak slabosti i/ili nedostatak argumenata kad se traži meko tkivo kako bi se ušutkalo sugovornika. 

Ali evo još jednog kuta gledanja.... kod tebe je to stvar odgoja i okoline.
pa vjerojatno jer anticipiroju osjetljivost na tu temu, ča drugo. ali to ni znak slabosti, nego strategije, i to nojčešće u uvjetima manjka argumentov.
ako sugovornika ki imo superironiju argumentaciju isčašiš takovon smicalicon, vjerojatno dobivoš u debati.

ni, u mojoj okolini se to stalno koristi, i u familiji isto; a jo nika. vjerojatno je to genetski.

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 41 Empty Re: Denkverbot

Post by aben 12/9/2019, 10:50

kic wrote:
očekuje se nerealno ponašanje od mene-

abend je ljut razumijem, ali uncalled pitanja i usporedbe u privatno-

ma jes ljut, ča ti je:)

marge je homera pogljedala s težinon u očima, nis našo nijednu drugu poveznicu-

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 41 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 12/9/2019, 10:55

aben wrote:
Ra wrote:
aben wrote:
kic wrote:
spominjanje roditelja u bilo kojem kontekstu ovdje je wrong, ajbok.


an tako...
jebiga, jo ni uz nojbolju volju ne morin razumiti osjetljivost na roditelje. naši vlasi recimo ne će trepnuti ako in  rečeš da su kreteni, majmuni, oca ti jeben, ako mu staneš na nogu ili popiješ njegovu pivu. ali ako rečeš mater ti jeben, gotov si:)
Ni ja uz najbolju volju ne mogu razumjeti zašto se roditelji, djeca i supružnici moraju koristiti u prepucavanjima i svađama? 
Uglavnom je to znak slabosti i/ili nedostatak argumenata kad se traži meko tkivo kako bi se ušutkalo sugovornika. 

Ali evo još jednog kuta gledanja.... kod tebe je to stvar odgoja i okoline.
pa vjerojatno jer anticipiroju osjetljivost na tu temu, ča drugo. ali to ni znak slabosti, nego strategije, i to nojčešće u uvjetima manjka argumentov.
ako sugovornika ki imo superironiju argumentaciju isčašiš takovon smicalicon, vjerojatno dobivoš u debati.

ni, u mojoj okolini se to stalno koristi, i u familiji isto; a jo nika. vjerojatno je to genetski.
Pobjeda pod svaku cijenu bez obzira na sredstva tebi nije nije znak slabosti?
Meni je. Riječ je o debati, ne o životu i smrti. Ukoliko je nekom toliko bitno biti u pravu da će odstupiti od svog dostojanstva i upotrijebiti niske udarce, takvu osobu ne mogu smatrati jakom. Slabić je i gotovo. 

Ovo zadnje ne razumijem. Što hoćeš reći? Da je korištenje roditelja kao poštapalice i psovke u tvojoj fameji uobičajeno, ali tebi nije?
Što to znači, da si uistinu htio uvrijediti Kic-a spominjući mu roditelje?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 41 Empty Re: Denkverbot

Post by aben 12/9/2019, 11:04

Ra wrote:
kic wrote:
očekuje se nerealno ponašanje od mene-

abend je ljut razumijem, ali uncalled pitanja i usporedbe u privatno-
Da. Što ne znači da se ti zbog toga trebaš osjećati loše. :)
Ljudi se jednostavno naviknu da je netko dobar i ne shvaćaju da svako (pa i oni najsmireniji i najobjektivniji) ima svoju granicu i točku pucanja. 

Abend je jedan od onih rijetkih koji kuži što si napravio, ali si ne može pomoći. 
Mislim da te nije htio uvrijediti kroz roditelje, nego ti reći da si dijete (za njega) ili djetinjast. To ti nije rekao prvi put, ali ovaj put je to bilo na bodulski način. Vidi da ti to smeta pa se uhvatio toga (kao i većina s foruma). 
A gle, ljut je. Zaključao si ga u šupi dok je bila fešta i mora opalit poneku čvrgu u prolazu. Ono ka ditetu, tek toliko da se zna tko je stariji. Takva mu je narav. Opora, gruba, bodulska.  :D
Barem se meni tako čini. Ne znam. Možda griješim.
ma ni:)

jo si uvika morin pomoći. jo ne gubin busolu, jo nemun menzis nika, ni emocijonalne uspone ni padove. jo nika ne vridjun, to neš čuti omene. 
nis mu hoti reći da je dite, nis mu hoti reći nišće. jo nega retko ka razumin jer piše slikovito ko pjesnik, u prispodobami  isus ili nekoherentno ko žena, i unda nabadan ko u škuromu.

jo nikoga ne štedin, nika ga nis štedi, svako malo mu rečen da je peder, ženskast, mlakonja i sl. a nojbližji mi je prijatelj. isto tako je i mojoj nojbližjoj prijateljici/ljubavnici. ali, ni to zbog moje naravi, to je sve u funkciji. moja narav je više ženska nego muška.

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 41 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 12/9/2019, 11:10

aben wrote:
Ra wrote:
kic wrote:
očekuje se nerealno ponašanje od mene-

abend je ljut razumijem, ali uncalled pitanja i usporedbe u privatno-
Da. Što ne znači da se ti zbog toga trebaš osjećati loše. :)
Ljudi se jednostavno naviknu da je netko dobar i ne shvaćaju da svako (pa i oni najsmireniji i najobjektivniji) ima svoju granicu i točku pucanja. 

Abend je jedan od onih rijetkih koji kuži što si napravio, ali si ne može pomoći. 
Mislim da te nije htio uvrijediti kroz roditelje, nego ti reći da si dijete (za njega) ili djetinjast. To ti nije rekao prvi put, ali ovaj put je to bilo na bodulski način. Vidi da ti to smeta pa se uhvatio toga (kao i većina s foruma). 
A gle, ljut je. Zaključao si ga u šupi dok je bila fešta i mora opalit poneku čvrgu u prolazu. Ono ka ditetu, tek toliko da se zna tko je stariji. Takva mu je narav. Opora, gruba, bodulska.  :D
Barem se meni tako čini. Ne znam. Možda griješim.
ma ni:)

jo si uvika morin pomoći. jo ne gubin busolu, jo nemun menzis nika, ni emocijonalne uspone ni padove. jo nika ne vridjun, to neš čuti omene. 
nis mu hoti reći da je dite, nis mu hoti reći nišće. jo nega retko ka razumin jer piše slikovito ko pjesnik, u prispodobami  isus ili nekoherentno ko žena, i unda nabadan ko u škuromu.

jo nikoga ne štedin, nika ga nis štedi, svako malo mu rečen da je peder, ženskast, mlakonja i sl. a nojbližji mi je prijatelj. isto tako je i mojoj nojbližjoj prijateljici/ljubavnici. ali, ni to zbog moje naravi, to je sve u funkciji. moja narav je više ženska nego muška.
:D

Dobro je što ti je narav ženska. Što bi tek bilo da je muška.  :P
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 41 Empty Re: Denkverbot

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 41 of 50 Previous  1 ... 22 ... 40, 41, 42 ... 45 ... 50  Next

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum