ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Delo: Hrvaška diplomatka- »Vdrli so v moj profil« (INDEX ponovno na aparatimah)

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Delo: Hrvaška diplomatka- »Vdrli so v moj profil« (INDEX ponovno na aparatimah) Empty Delo: Hrvaška diplomatka- »Vdrli so v moj profil« (INDEX ponovno na aparatimah)

Post by Eroo 18/8/2019, 23:12

Hrvaška diplomatka: »Vdrli so v moj profil«


Zaradi rasističnih izjav so hrvaško diplomatko Elizabeto Mađarević že poklicali na zagovor v Zagreb. Trdi, da so ji v profil vdrli.

Objavljeno
18. avgust 2019 16.08
Posodobljeno
18. avgust 2019 16.09
Delo: Hrvaška diplomatka- »Vdrli so v moj profil« (INDEX ponovno na aparatimah) O_888896_1024
Elizabeta Mađarević je prepričana, da napad ni uperjen zoper njo, temveč vlado in hrvaškega novega zunanjega ministra Gorana Grlića Radmana. FOTO: Facebook
Delo: Hrvaška diplomatka- »Vdrli so v moj profil« (INDEX ponovno na aparatimah) User_delo
Staša Pust
 
Potem ko je hrvaški portal Index z javnostjo delil zgodbo o hrvaški diplomatki Elizabeti Mađarević, ki je s svojimi rasističnimi in ksenofobičnimi izjavami vzbudila pozornost hrvaške javnosti in je še pred pred kratkim trdno stala za svojimi prepričanji, se je zgodba zasukala v drugo stran.

»Če bi koga zanimalo, kakšna je bila demografska slika Evrope pred desetimi leti in skozi celo svojo zgodovino, naj samo pogleda demografsko statistiko,« je še predvčerajšnjim komentirala in se ob tem spraševala, če ji ni več dovoljeno »biti misleče bitje in imeti pravice do svoboda govora«.​


Več na: https://www.delo.si/novice/svet/hrvaska-diplomatka-sredi-berlina-siri-rasizem-in-ksenofoboijo-217630.html


Danes njen profil na facebooku ne obstaja več, ona pa trdi, da je bila žrtev hekerjev. »Vdrli so v moj profil, presenečena sem nad tem, o čemer se poroča,« je za magazin Fenix dejala diplomatka. Dodala je, da je nihče od novinarjev ni prosil za izjavo in da je poklicna diplomatka, ki služi hrvaški vladi in državi. Prepričana je, da napad ni uperjen zoper njo, temveč vlado in hrvaškega novega zunanjega ministra Gorana Grlića Radmana

Mađarevićeva, ki trenutno dopustuje v tujini, je že napovedala tožbe proti tistim, ki naj bi o njej širili laži. »Sem poklicna diplomatka, kar pomeni, da hrvaško vlado in državo predstavljam v svojih uradnih dejavnostih,«​ je sklenila za hrvaški informativni portal iz Frankfurta.
 

Na zagovor v Zagreb


Na dogajanje se je (ostro) odzvalo tudi hrvaško ministrstvo za zunanje in evropske zadeve in se od stališč diplomatke, ki je od januarja 2019 zaposlena na veleposlaništvu v Berlinu, ogradilo.

»Glede na resne znake kršitve predpisov, ki urejajo delo Službe za zunanje zadeve Republike Hrvaške, kot tudi Zakona o javnih uslužbencih, je bila zaposlena takoj pozvana na Ministrstvo za zunanje in evropske zadeve, kjer bodo vsa dejstva, povezana s prej omenjenimi objavami, obravnavana. Po pregledu ugotovitev bo ministrstvo sprejelo ustrezne ukrepe,« so v izjavi za javnost zapisali na zunanjem ministrstvu.

https://www.delo.si/novice/svet/hrvaska-diplomatka-vdrli-so-v-moj-profil-217776.html


Last edited by Eroo on 18/8/2019, 23:13; edited 1 time in total

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 74874
2016-07-22


Back to top Go down

Delo: Hrvaška diplomatka- »Vdrli so v moj profil« (INDEX ponovno na aparatimah) Empty Re: Delo: Hrvaška diplomatka- »Vdrli so v moj profil« (INDEX ponovno na aparatimah)

Post by Eroo 18/8/2019, 23:13

Hibridni rat (loše izvođen) se nastavlja...

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 74874
2016-07-22


Back to top Go down

Delo: Hrvaška diplomatka- »Vdrli so v moj profil« (INDEX ponovno na aparatimah) Empty Re: Delo: Hrvaška diplomatka- »Vdrli so v moj profil« (INDEX ponovno na aparatimah)

Post by Eroo 18/8/2019, 23:40

INDEX (+ostali "hr portali)

Diplomatkinja rasistica tri puta je dobila najviše ocjene od nadređenih
R.I. prije 3 sata


https://www.index.hr/vijesti/clanak/diplomatkinja-rasistica-tri-puta-je-dobila-najvise-ocjene-od-nadredjenih/2109480.aspx

______________________________________________________________________

Zamisli, objavljeno samo prije 3 sata! :D



Slovensko DELO (uvodni članak) :Posodobljeno 18. avgust 2019 16.09, prije 7 h. Šta ti je profesionalizam.
Pa se čudite zašto kaskate za Slovenijom.


Last edited by Eroo on 18/8/2019, 23:44; edited 1 time in total

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 74874
2016-07-22


Back to top Go down

Delo: Hrvaška diplomatka- »Vdrli so v moj profil« (INDEX ponovno na aparatimah) Empty Re: Delo: Hrvaška diplomatka- »Vdrli so v moj profil« (INDEX ponovno na aparatimah)

Post by debotoijusto 18/8/2019, 23:44

Eroo wrote:Hibridni rat (loše izvođen) se nastavlja...
Delo: Hrvaška diplomatka- »Vdrli so v moj profil« (INDEX ponovno na aparatimah) FlimsyInfiniteFinwhale-max-1mb
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30630
2014-04-12


Back to top Go down

Delo: Hrvaška diplomatka- »Vdrli so v moj profil« (INDEX ponovno na aparatimah) Empty Re: Delo: Hrvaška diplomatka- »Vdrli so v moj profil« (INDEX ponovno na aparatimah)

Post by crvenkasti 18/8/2019, 23:46

Ampak kjerkoli.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28780
2014-04-17


Back to top Go down

Delo: Hrvaška diplomatka- »Vdrli so v moj profil« (INDEX ponovno na aparatimah) Empty Re: Delo: Hrvaška diplomatka- »Vdrli so v moj profil« (INDEX ponovno na aparatimah)

Post by Eroo 18/8/2019, 23:47

Ditto iznad.
Ako ti još uvijek nije jasno, jebiga, tu ja ne mogu ništa više učinit. 
Zlobnost, ljenoba, balkanska neprofesionalnost, sve na jednom mjestu.
Sram me je zbog vas.

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 74874
2016-07-22


Back to top Go down

Delo: Hrvaška diplomatka- »Vdrli so v moj profil« (INDEX ponovno na aparatimah) Empty Re: Delo: Hrvaška diplomatka- »Vdrli so v moj profil« (INDEX ponovno na aparatimah)

Post by Eroo 18/8/2019, 23:51

DELO:

Danes njen profil na facebooku ne obstaja več, ona pa trdi, da je bila žrtev hekerjev.

»Vdrli so v moj profil, presenečena sem nad tem, o čemer se poroča,« je za magazin Fenix dejala diplomatka. Dodala je, da je nihče od novinarjev ni prosil za izjavo in da je poklicna diplomatka, ki služi hrvaški vladi in državi. Prepričana je, da napad ni uperjen zoper njo, temveč vlado in hrvaškega novega zunanjega ministra Gorana Grlića Radmana.


Slovensko DELO prije 7 sati, a "hr portali" još nisu objavili vijesti.

Nikad nisam zažalio zbog toga što sam nakon studija ostao tu. Profesionalnost je ovdje na cijeni.


Last edited by Eroo on 18/8/2019, 23:52; edited 1 time in total

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 74874
2016-07-22


Back to top Go down

Delo: Hrvaška diplomatka- »Vdrli so v moj profil« (INDEX ponovno na aparatimah) Empty Re: Delo: Hrvaška diplomatka- »Vdrli so v moj profil« (INDEX ponovno na aparatimah)

Post by crvenkasti 18/8/2019, 23:51

Ni meni nije jasno.
Što piše?
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28780
2014-04-17


Back to top Go down

Delo: Hrvaška diplomatka- »Vdrli so v moj profil« (INDEX ponovno na aparatimah) Empty Re: Delo: Hrvaška diplomatka- »Vdrli so v moj profil« (INDEX ponovno na aparatimah)

Post by Eroo 18/8/2019, 23:53

crvenkasti wrote:Ni meni nije jasno.
Što piše?
Da ste profesionalni jebivjetri. Tjerači magle. Tako bih ja to ukratko preveo. :)

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 74874
2016-07-22


Back to top Go down

Delo: Hrvaška diplomatka- »Vdrli so v moj profil« (INDEX ponovno na aparatimah) Empty Re: Delo: Hrvaška diplomatka- »Vdrli so v moj profil« (INDEX ponovno na aparatimah)

Post by Eroo 19/8/2019, 01:12

Premijer o diplomatkinji: 'Ako je to točno i nije hakirano to je katastrofa'
Na pitanje zašto odmah nije dobila otkaz odgovara da postoji pravna procedura.

______________________________________________

https://www.vecernji.hr/vijesti/premijer-o-diplomatkinji-ako-je-to-tocno-i-nije-hakirano-to-je-katastrofa-1339316

Šta ti je iskustvo vrhunskog diplomate. Nikad ne trči pred rudu.
A krvoločna nepismena talibanska krezuba sirotinja bi je odmah na vješala... :D

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 74874
2016-07-22


Back to top Go down

Delo: Hrvaška diplomatka- »Vdrli so v moj profil« (INDEX ponovno na aparatimah) Empty Re: Delo: Hrvaška diplomatka- »Vdrli so v moj profil« (INDEX ponovno na aparatimah)

Post by vili40 19/8/2019, 05:44

Eroo wrote:Premijer o diplomatkinji: 'Ako je to točno i nije hakirano to je katastrofa'
Na pitanje zašto odmah nije dobila otkaz odgovara da postoji pravna procedura.

______________________________________________

https://www.vecernji.hr/vijesti/premijer-o-diplomatkinji-ako-je-to-tocno-i-nije-hakirano-to-je-katastrofa-1339316

Šta ti je iskustvo vrhunskog diplomate. Nikad ne trči pred rudu.
A krvoločna nepismena talibanska krezuba sirotinja bi je odmah na vješala... :D
:D taj bi se u uređenoj i normalnoj državi eventualno mogao vrtiti na tv reklamirajući trovremenski taft.I da,ta talibanska nepismena krezuba sirotinja će opet glasati za takve niškoristi koje redovito hakiraju,to što je pola vlade uhvaćeno sa prstima u pekmezu nema veze,hakirani su.
vili40
vili40

Male
Posts : 10757
2015-08-02


Back to top Go down

Delo: Hrvaška diplomatka- »Vdrli so v moj profil« (INDEX ponovno na aparatimah) Empty Re: Delo: Hrvaška diplomatka- »Vdrli so v moj profil« (INDEX ponovno na aparatimah)

Post by Eroo 19/8/2019, 08:57

vili40 wrote:
Eroo wrote:Premijer o diplomatkinji: 'Ako je to točno i nije hakirano to je katastrofa'
Na pitanje zašto odmah nije dobila otkaz odgovara da postoji pravna procedura.

______________________________________________

https://www.vecernji.hr/vijesti/premijer-o-diplomatkinji-ako-je-to-tocno-i-nije-hakirano-to-je-katastrofa-1339316

Šta ti je iskustvo vrhunskog diplomate. Nikad ne trči pred rudu.
A krvoločna nepismena talibanska krezuba sirotinja bi je odmah na vješala... :D
:D taj bi se u uređenoj i normalnoj državi eventualno mogao vrtiti na tv reklamirajući trovremenski taft.I da,ta talibanska nepismena krezuba sirotinja će opet glasati za takve niškoristi koje redovito hakiraju,to što je pola vlade uhvaćeno sa prstima u pekmezu nema veze,hakirani su.

Ili baren na otok Goli  šnjon ...ali ne radi, ošo u stečaj s velikin minuson. :D

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 74874
2016-07-22


Back to top Go down

Delo: Hrvaška diplomatka- »Vdrli so v moj profil« (INDEX ponovno na aparatimah) Empty Re: Delo: Hrvaška diplomatka- »Vdrli so v moj profil« (INDEX ponovno na aparatimah)

Post by AssadNaPodmornici 19/8/2019, 09:37

Index YU prije dva dana objavio da je ova rekla da joj je profil hakiran
Što naravno nije istina jer ona ima ovakve status već godinu i više dana. Pa tek sada skužila da je hakirana. 
Inače radi se o glupoj domoljubki koja je preko veze natrpana na državnu sisu, iako govori istinu sve jedno nema inteligencija kao i većina domoljuba da drži jezik za zubima. 
Sada će ju kraljica kolinda, kralj plenkovic i analni planinar jadronković poslati na burzu rada, a vi HDZovci će te šutjeti nitko neće stati u njezinu obranu a tješite se da vam je opet index smjestio
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20981
2018-06-14


Back to top Go down

Delo: Hrvaška diplomatka- »Vdrli so v moj profil« (INDEX ponovno na aparatimah) Empty Re: Delo: Hrvaška diplomatka- »Vdrli so v moj profil« (INDEX ponovno na aparatimah)

Post by Regoč 19/8/2019, 11:01

Sramotno je što žena zbog istine stradava, baš poput prvih kršćana koje su bacali lavom. Sad su lavovi mainstream mediji.

_________________
Delo: Hrvaška diplomatka- »Vdrli so v moj profil« (INDEX ponovno na aparatimah) Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Delo: Hrvaška diplomatka- »Vdrli so v moj profil« (INDEX ponovno na aparatimah) Empty Re: Delo: Hrvaška diplomatka- »Vdrli so v moj profil« (INDEX ponovno na aparatimah)

Post by Eroo 19/8/2019, 11:36

AssadNaPodmornici wrote:Index YU prije dva dana objavio da je ova rekla da joj je profil hakiran
Što naravno nije istina jer ona ima ovakve status već godinu i više dana. Pa tek sada skužila da je hakirana. 
Inače radi se o glupoj domoljubki koja je preko veze natrpana na državnu sisu, iako govori istinu sve jedno nema inteligencija kao i većina domoljuba da drži jezik za zubima. 
Sada će ju kraljica kolinda, kralj plenkovic i analni planinar jadronković poslati na burzu rada, a vi HDZovci će te šutjeti nitko neće stati u njezinu obranu a tješite se da vam je opet index smjestio
Ti i INDEX bi opet da Hrvatska "šuti"?
Znaš, ako je napisala ono što piše da je, samo se joj može čestitati.
Mi jesmo bijelci i jesmo kršćanaska država + autohtoni bilo koje vrste.
Svako dodatno umjetno nadograđivanje multi-kulti je nepotrebno i nepoželjno.Amen.
Jeba vas INDEX, njih ste našli da vam sole pamet.

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 74874
2016-07-22


Back to top Go down

Delo: Hrvaška diplomatka- »Vdrli so v moj profil« (INDEX ponovno na aparatimah) Empty Re: Delo: Hrvaška diplomatka- »Vdrli so v moj profil« (INDEX ponovno na aparatimah)

Post by AssadNaPodmornici 19/8/2019, 11:52

Regoč wrote:Sramotno je što žena zbog istine stradava, baš poput prvih kršćana koje su bacali lavom. Sad su lavovi mainstream mediji.
Tako je žena je u pravu ali očit nije pre pametna da je jedno pričati dok trgaš janjetinu sa vasom na derneku (koji su platili ovi u privatnom sektoru) a drugo je objavljivati statuse kao javna osoba na visokoj poziciji. 
Meni je fenomen kako će HDZovci svi će je se sutra odreći kao Juda Isusa, nitko neće ništa napraviti za nju (zato jer je to nakupina opportunista i lopova (čast izuzecima) a sebe će sutra tješiti da za sve kriv index lol (mislim indexu je posao tražiti ovakve a HDZ onda nema izbora nego kao ona Kikaš familija kada je došlo do pada prošnje onda zatukli nekog sa strane da ostali mogu ostati na suncu) tako će i HDZovci sa ovom.. Sutra će je Kenwood Kenon i Kraljica naprskati i poslati na burzu rada... Aj barem ima posla na jadranu
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20981
2018-06-14


Back to top Go down

Delo: Hrvaška diplomatka- »Vdrli so v moj profil« (INDEX ponovno na aparatimah) Empty Re: Delo: Hrvaška diplomatka- »Vdrli so v moj profil« (INDEX ponovno na aparatimah)

Post by Regoč 19/8/2019, 12:11

AssadNaPodmornici wrote:
Regoč wrote:Sramotno je što žena zbog istine stradava, baš poput prvih kršćana koje su bacali lavom. Sad su lavovi mainstream mediji.
Tako je žena je u pravu ali očit nije pre pametna da je jedno pričati dok trgaš janjetinu sa vasom na derneku (koji su platili ovi u privatnom sektoru) a drugo je objavljivati statuse kao javna osoba na visokoj poziciji. 
Meni je fenomen kako će HDZovci svi će je se sutra odreći kao Juda Isusa, nitko neće ništa napraviti za nju (zato jer je to nakupina opportunista i lopova (čast izuzecima) a sebe će sutra tješiti da za sve kriv index lol (mislim indexu je posao tražiti ovakve a HDZ onda nema izbora nego kao ona Kikaš familija kada je došlo do pada prošnje onda zatukli nekog sa strane da ostali mogu ostati na suncu) tako će i HDZovci sa ovom.. Sutra će je Kenwood Kenon i Kraljica naprskati i poslati na burzu rada... Aj barem ima posla na jadranu
Da, u pravu si.

_________________
Delo: Hrvaška diplomatka- »Vdrli so v moj profil« (INDEX ponovno na aparatimah) Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Delo: Hrvaška diplomatka- »Vdrli so v moj profil« (INDEX ponovno na aparatimah) Empty Re: Delo: Hrvaška diplomatka- »Vdrli so v moj profil« (INDEX ponovno na aparatimah)

Post by vili40 19/8/2019, 12:18

Eroo wrote:
AssadNaPodmornici wrote:Index YU prije dva dana objavio da je ova rekla da joj je profil hakiran
Što naravno nije istina jer ona ima ovakve status već godinu i više dana. Pa tek sada skužila da je hakirana. 
Inače radi se o glupoj domoljubki koja je preko veze natrpana na državnu sisu, iako govori istinu sve jedno nema inteligencija kao i većina domoljuba da drži jezik za zubima. 
Sada će ju kraljica kolinda, kralj plenkovic i analni planinar jadronković poslati na burzu rada, a vi HDZovci će te šutjeti nitko neće stati u njezinu obranu a tješite se da vam je opet index smjestio
Ti i INDEX bi opet da Hrvatska "šuti"?
Znaš, ako je napisala ono što piše da je, samo se joj može čestitati.
Mi jesmo bijelci i jesmo kršćanaska država + autohtoni bilo koje vrste.
Svako dodatno umjetno nadograđivanje multi-kulti je nepotrebno i nepoželjno.Amen.
Jeba vas INDEX, njih ste našli da vam sole pamet.
daj se dogovori već jednom.Da vidimo kaj veli kraljica king 

'Izjave koje potiču rasizam i nesnošljivost su neprihvatljive'
Pozdravljam brzu reakciju ministra Gordana Grlića Radmana koji me je odmah izvijestio o koracima koje poduzima i činjenicama koje se utvrđuju u slučaju djelatnice veleposlanstva u Berlinu, napisala je predsjednica
Delo: Hrvaška diplomatka- »Vdrli so v moj profil« (INDEX ponovno na aparatimah) B2dde143f31bcc0d91a0

Nasuprot netrpeljivosti pojedinaca, u hrvatskoj službi vanjskih poslova promicat će se domoljublje, profesionalnost, otvorenost prema svijetu i zaštita hrvatskih državnih interesa te vrijednosti na kojima je utemeljena moderna hrvatska država -  stoji u Twitter objavi predsjednice Republike. 
vili40
vili40

Male
Posts : 10757
2015-08-02


Back to top Go down

Delo: Hrvaška diplomatka- »Vdrli so v moj profil« (INDEX ponovno na aparatimah) Empty Re: Delo: Hrvaška diplomatka- »Vdrli so v moj profil« (INDEX ponovno na aparatimah)

Post by vili40 19/8/2019, 12:20

Perica12 Nedjelja, 18.08.2019. u 18:55
Kada to kaže kraljica lapsuza i gluposti onda to stvarno ima težinu
[size=21]GeorgeLarkin Nedjelja, 18.08.2019. u 19:08

Pljačka Hrvatske i njezinih građana je isto neprihvatljiva pa nikome ništa ???
toymaker666 Nedjelja, 18.08.2019. u 18:56
"Moralna vertikala" se nasla komentirati. Jos malo, jos samo malo ...[/size]
vili40
vili40

Male
Posts : 10757
2015-08-02


Back to top Go down

Delo: Hrvaška diplomatka- »Vdrli so v moj profil« (INDEX ponovno na aparatimah) Empty Re: Delo: Hrvaška diplomatka- »Vdrli so v moj profil« (INDEX ponovno na aparatimah)

Post by AssadNaPodmornici 19/8/2019, 12:38

Hahaha haahah evo "Kraljica" kao što sam preprostavio već je napada. Hahaahahhahaah

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20981
2018-06-14


Back to top Go down

Delo: Hrvaška diplomatka- »Vdrli so v moj profil« (INDEX ponovno na aparatimah) Empty Re: Delo: Hrvaška diplomatka- »Vdrli so v moj profil« (INDEX ponovno na aparatimah)

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum