ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rat u Bosni

Go down

Rat u Bosni Empty Rat u Bosni

Post by Hektorović 16/8/2019, 09:30

https://avaz.ba/vijesti/crna-hronika/509553/nastavlja-se-silikonski-rat-novi-okrsaj-mine-mateljan-i-naide-karic

SARAJEVO Ročište u Kantonalnom sudu
[size=33]Nastavlja se silikonski rat: Novi okršaj Mine Mateljan i Naide Karić [/size]
Dvije suprotstavljene ljepotice suočile su se danas u sudnici



Ne znam ko je to uradio, ali znam da je Naida Karić naručila da mi se zapali auto, kazala je danas Mina Hadžijusufović, u javnosti poznatija kao Mina Mateljan, svjedočeći u sudnici Općinskog suda u Sarajevu protiv bivše prijateljice Naide Leis-Karić, koja je s momkom Murisom Hodžićem optužena za paljenje Golfa 7, vlasništvo Minine majke, a koji je ona koristila.
Dvije suprotstavljene ljepotice suočile su se danas u sudnici, gdje je Mina potanko objasnila njihov prijašnji odnos te mogući motiv paljevine.
- Jednostavno, to su opsjednutost i ljubomora. Nije dobro prihvatila kada sam prestala da se družim s njom - kazala je Mina, dodavši da su je prijatelji upozorili da Naida traži nekoga da joj zapali auto.
Jedva dočekavši svoj red, Naida je izjavila:
- Kakva crna ljubomora! Tog dana sam sjedila u "Merkuru", imaju nadzorne kamere - objašnjavala je Naida.

  • Rat u Bosni H550
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Rat u Bosni Empty Re: Rat u Bosni

Post by vuksadinare 16/8/2019, 09:32

hektore...ti bez bosne ili bosna iz tebe nikako ne moze... pirat...jos malo pa idu vijesti koliko se pilica prodalo tamo... Basketball
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99136
2015-09-08


Back to top Go down

Rat u Bosni Empty Re: Rat u Bosni

Post by epikur37 16/8/2019, 09:35

vuksadinare wrote:hektore...ti bez bosne ili bosna iz tebe nikako ne moze... pirat...jos malo pa idu vijesti koliko se pilica prodalo tamo... Basketball

ti o srbiji on o bosni...
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Rat u Bosni Empty Re: Rat u Bosni

Post by vuksadinare 16/8/2019, 09:36

epikur37 wrote:
vuksadinare wrote:hektore...ti bez bosne ili bosna iz tebe nikako ne moze... pirat...jos malo pa idu vijesti koliko se pilica prodalo tamo... Basketball

ti o srbiji on o bosni...
meni je to svojevsrni posao ovo o srbiji.. Basketball ...ali hektor vise lokalpatriotski Basketball
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99136
2015-09-08


Back to top Go down

Rat u Bosni Empty Re: Rat u Bosni

Post by vuksadinare 16/8/2019, 09:39

iostalom ja ne stavljam ovakve teme 'dvije picice zaratile na bg sudu'...za to ej zaduzen crveni,pizzon i njihovi lokaplpatrioti Basketball
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99136
2015-09-08


Back to top Go down

Rat u Bosni Empty Re: Rat u Bosni

Post by Hektorović 16/8/2019, 10:00

vuksadinare wrote:hektore...ti bez bosne ili bosna iz tebe nikako ne moze... pirat...jos malo pa idu vijesti koliko se pilica prodalo tamo... Basketball

Pa svrati do veletržnice u Tasovčićima :)
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Rat u Bosni Empty Re: Rat u Bosni

Post by Hektorović 16/8/2019, 10:00

A i petak je a ovo je lagana tema
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Rat u Bosni Empty Re: Rat u Bosni

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum