ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Srbi opet svojataju Teslu ...:)

Page 2 of 13 Previous  1, 2, 3, ... 11, 12, 13  Next

Go down

Srbi opet svojataju Teslu  ...:) - Page 2 Empty Re: Srbi opet svojataju Teslu ...:)

Post by jastreb Fri 9 Aug - 21:00

Eroo wrote:
jastreb wrote:
max123 wrote:
frka wrote:by Eroo Today at 14:28

Tesla je hrvatsko-američki znanstvenik i izumitelj i taĆka.
-------------------------------------------------------------------------------
Zato ste mu porushili rodnu kucu u Smiljanu (kakvo predivno hrvatsko ime Smilje i Bosilje)..da izgradite vecu i ljepshu,,,
sad je i smilje i bosilje(koji raste samo u najUstaškijim krajevima)serpsko.pa mamicu ti jebem krivoslavnu di učite ove gluposti....
Sad će se na mene narogušiti sve živo,ali u Smiljan su prvo doselili Srbi(Vlasi),pa tek onda Hrvati(Bunjevci).

Srbe su ondje naselili Turci,a nakon odlaska Turaka,Hrvate su doveli Švabe. Čak se spominje i ime Srbina koji je novodoseljene Hrvate učio kovačkom poslu.

Da ne mislite da izmišljam,uzmite u ruke knjigu hrvatske autorice (NDH simpatizerke) Ane Tomljanović"Smiljan i okolica". Ona je to napisala,navodeći i izvore.
Sad ga i ti malo sviraš, odkud Turcima Sbi u ono vrime? Vjerojatno si mislio na pravoslavce?
Pa ima toga i u Rumunjskoj, Bugarskoj i di sve ne.
Dobro. Pravoslavci. Znači u Smiljan su pravoslavci došli prije katolika. 

U dokumentima se spominju kao Rašani,Vlasi i sl.

jastreb

Posts : 34045
2014-04-22


Back to top Go down

Srbi opet svojataju Teslu  ...:) - Page 2 Empty Re: Srbi opet svojataju Teslu ...:)

Post by red wolf Fri 9 Aug - 21:01

max123 wrote:
red wolf wrote:Tesla je Srbin rođen u Hrvatskoj...
nikola je 100% Hrvat.zajebi vjerski folklor...
O...Pravi Hrvat...
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15940
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

Srbi opet svojataju Teslu  ...:) - Page 2 Empty Re: Srbi opet svojataju Teslu ...:)

Post by red wolf Fri 9 Aug - 21:02

Zaboravih...Nacionalno osviješteni Hrvat...hahahahahahahahahahahaha
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15940
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

Srbi opet svojataju Teslu  ...:) - Page 2 Empty Re: Srbi opet svojataju Teslu ...:)

Post by Guest Fri 9 Aug - 21:04

Tesla je prvenstveno chovjek..Moj idol bio i ostao..vlasnishtvo cijelog chovjechanstva..malo ga jebavala nostalgija kao i mene nekada ali kasnije shvatio da ima posla sa divljacima i otishao tamo gdje ga ljudi razumiju.
Zamisli budale nudio Zagrebu da bude prvi grad u svijetu koji ce imati ulichnu rasvjetu..znate shto su mu odgovorili....googlajte pizda vam materina nepismena:::))) Od onda valjda vishe nije ni spominjao hrvatsku..uvijek je prichao o Lici,,,
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Srbi opet svojataju Teslu  ...:) - Page 2 Empty Re: Srbi opet svojataju Teslu ...:)

Post by Eroo Fri 9 Aug - 21:04

frka wrote:by Eroo Today at 14:28

Tesla je hrvatsko-američki znanstvenik i izumitelj i taĆka.
-------------------------------------------------------------------------------
Zato ste mu porushili rodnu kucu u Smiljanu (kakvo predivno hrvatsko ime Smilje i Bosilje)..da izgradite vecu i ljepshu,,,
Minirali smo mi sinagogu u Zagrebu. Opaki su ovi Hrvati.Pitaj "Labrador" braću, ako meni ne viruješ. :D
Eroo
Eroo

Posts : 74394
2016-07-22


Back to top Go down

Srbi opet svojataju Teslu  ...:) - Page 2 Empty Re: Srbi opet svojataju Teslu ...:)

Post by max123 Fri 9 Aug - 21:05

jastreb wrote:
Dobro. Pravoslavci. Znači u Smiljan su pravoslavci došli prije katolika. 

U dokumentima se spominju kao Rašani,Vlasi i sl.
Hrvati dolaze u 7.veku i naseljavaju rimsku dalmaciju i panoniju.(znači brat bratu sve izmedju triglava i djevdjelije).tako piše romejski car porfigenot.jebo te smiljan...
max123
max123

Posts : 2853
2015-10-28

Lokacija: : Zemun,Hrvatska

Back to top Go down

Srbi opet svojataju Teslu  ...:) - Page 2 Empty Re: Srbi opet svojataju Teslu ...:)

Post by red wolf Fri 9 Aug - 21:06

frka wrote:Tesla je prvenstveno chovjek..Moj idol  bio i ostao..vlasnishtvo cijelog chovjechanstva..malo ga jebavala nostalgija kao i mene nekada ali kasnije shvatio da ima posla sa divljacima i otishao tamo gdje ga ljudi razumiju.
Zamisli budale nudio Zagrebu da bude prvi grad u svijetu koji ce imati ulichnu rasvjetu..znate shto su mu odgovorili....googlajte pizda vam materina nepismena:::))) Od onda valjda vishe nije ni spominjao hrvatsku..uvijek je prichao o Lici,,,
Pa ne baš...
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15940
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

Srbi opet svojataju Teslu  ...:) - Page 2 Empty Re: Srbi opet svojataju Teslu ...:)

Post by Eroo Fri 9 Aug - 21:08

frka wrote:Tesla je prvenstveno chovjek..Moj idol  bio i ostao..vlasnishtvo cijelog chovjechanstva..malo ga jebavala nostalgija kao i mene nekada ali kasnije shvatio da ima posla sa divljacima i otishao tamo gdje ga ljudi razumiju.
Zamisli budale nudio Zagrebu da bude prvi grad u svijetu koji ce imati ulichnu rasvjetu..znate shto su mu odgovorili....googlajte pizda vam materina nepismena:::))) Od onda valjda vishe nije ni spominjao hrvatsku..uvijek je prichao o Lici,,,
Da nisi nepismen , kao što jesi, znao bi zašto su mu u ZGeju odgovorili kako su odgovorili.
Kao Ljubljana, i ostali srednjeeuropski gradovi, ZG je koristio istosmjernu struju za rasvjetu
i tek 1932.-e prešao na izmjeničnu ( Upsss, za Ljubljanu znam 100%) . Nedavno sam s time
imao posla, pa znam i detalje.
Budaletino balkanska, nepismena i zadrta. :D


Last edited by Eroo on Fri 9 Aug - 21:09; edited 1 time in total
Eroo
Eroo

Posts : 74394
2016-07-22


Back to top Go down

Srbi opet svojataju Teslu  ...:) - Page 2 Empty Re: Srbi opet svojataju Teslu ...:)

Post by jastreb Fri 9 Aug - 21:08

frka wrote:by jastreb Today at 20:53
========================
De ba ..jes' ti poludija::))

Al' dobro blizu si..ima u tebi nekoga znanja..samo coravima otvarati ochi je sizifov poso,,,jarane::))
Pročito sam nedavno knjigu o Smiljanu,hrvatske autorice iz Smiljana,Ane Tomljenović.

Ona priznaje da su u Smiljan prvi došli Srbi. Turci su ih naselili na pusto područje. Onda Austrija tjera Turke i provodi izbor(pokrst,selidba,ili glava).

Turci odlaze,mali se broj krsti. Srbe,ne diraju,jer su kršćani.

Tada Austrija doseljava Bunjevce,katolike. Pravoslavci ih primaju i uče ih zanatima,pomažu oko gradnje kuća,nabavke stoke,poljopr.alata i sl.

I sve je bajno i dobro do 1941. kad iz Smiljana Srbi nestaju. Inače iz Smiljana je i nar.heroj Kata Pejnović.
jastreb
jastreb

Posts : 34045
2014-04-22


Back to top Go down

Srbi opet svojataju Teslu  ...:) - Page 2 Empty Re: Srbi opet svojataju Teslu ...:)

Post by max123 Fri 9 Aug - 21:09

frka wrote:Tesla je prvenstveno chovjek..Moj idol  bio i ostao..vlasnishtvo cijelog chovjechanstva..malo ga jebavala nostalgija kao i mene nekada ali kasnije shvatio da ima posla sa divljacima i otishao tamo gdje ga ljudi razumiju.
Zamisli budale nudio Zagrebu da bude prvi grad u svijetu koji ce imati ulichnu rasvjetu..znate shto su mu odgovorili....googlajte pizda vam materina nepismena:::))) Od onda valjda vishe nije ni spominjao hrvatsku..uvijek je prichao o Lici,,,
Hrvat je Hrvatu vuk.tako je nazalost.tesla je kao i jedan dio pravoslavnih Hrvata stradao zbog HrvatskoHrvatskih nesporazuma u jednom specifičnom historijskom trenutku...
max123
max123

Posts : 2853
2015-10-28

Lokacija: : Zemun,Hrvatska

Back to top Go down

Srbi opet svojataju Teslu  ...:) - Page 2 Empty Re: Srbi opet svojataju Teslu ...:)

Post by Guest Fri 9 Aug - 21:09

by Eroo Today at 14:53

Pronašao sam da se 42 ljudi s prezimenom Tesla , prilikom ulaska i registracije
na Long Island (USA) krajem 19.szoljeća na pitanje: Nacionality? izjasnilo kao Croatian.
Ne razumijem zašto bi Nikola drugačije učinio. Srbi kažu da su mu otac i mati bili pravoslavci.
Koliko je meni poznato Nikola se više držao hindu običaja, joge i slično. :)
=========================================================
Naravno da je svaki chovjek otvorenoga uma radoznao i da zeli nauchiti iz drugih starih kultura...a indijska je postojala prije krshcanske,,,Shta tu ima neobicho...ali je meni indikativno da ti kao neki kurchevi katolichki vjernik nemash pojma shto znachi bijela golubica u krshcanskoj vjeri..
Zbog takvih vjernika kao shto si ti mngi pravi vjernici su napustili crkvu jer nece da imaju posla sa sotonom..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Srbi opet svojataju Teslu  ...:) - Page 2 Empty Re: Srbi opet svojataju Teslu ...:)

Post by Eroo Fri 9 Aug - 21:11

jastreb wrote:
frka wrote:by jastreb Today at 20:53
========================
De ba ..jes' ti poludija::))

Al' dobro blizu si..ima u tebi nekoga znanja..samo coravima otvarati ochi je sizifov poso,,,jarane::))
Pročito sam nedavno knjigu o Smiljanu,hrvatske autorice iz Smiljana,Ane Tomljenović.

Ona priznaje da su u Smiljan prvi došli Srbi. Turci su ih naselili na pusto područje. Onda Austrija tjera Turke i provodi izbor(pokrst,selidba,ili glava).

Turci odlaze,mali se broj krsti. Srbe,ne diraju,jer su kršćani.

Tada Austrija doseljava Bunjevce,katolike. Pravoslavci ih primaju i uče ih zanatima,pomažu oko gradnje kuća,nabavke stoke,poljopr.alata i sl.

I sve je bajno i dobro do 1941. kad iz Smiljana Srbi nestaju. Inače iz Smiljana je i nar.heroj Kata Pejnović.
Tako reci i ne prevodi ih na Srbe automatski. O kakvim Srbima pričaš u tim krajevima u ono vrime...
Praktično ni čut do stvaranja Kraljevine YU.
Eroo
Eroo

Posts : 74394
2016-07-22


Back to top Go down

Srbi opet svojataju Teslu  ...:) - Page 2 Empty Re: Srbi opet svojataju Teslu ...:)

Post by max123 Fri 9 Aug - 21:14

pravoslavni Hrvati tek 1920.kad karadjordje osniva tzv.spc-a postaju "srbi".
prije toga nepostoji taj terminus na Hrvatskom etničkom prostoru..
max123
max123

Posts : 2853
2015-10-28

Lokacija: : Zemun,Hrvatska

Back to top Go down

Srbi opet svojataju Teslu  ...:) - Page 2 Empty Re: Srbi opet svojataju Teslu ...:)

Post by Eroo Fri 9 Aug - 21:15

frka wrote: by Eroo Today at 14:53

Pronašao sam da se 42 ljudi s prezimenom Tesla , prilikom ulaska i  registracije
na Long Island (USA) krajem 19.szoljeća na pitanje: Nacionality? izjasnilo kao Croatian.
Ne razumijem zašto bi Nikola drugačije učinio. Srbi kažu da su mu otac i mati bili pravoslavci.
Koliko je meni poznato Nikola se više držao hindu običaja, joge i slično. :)
=========================================================
Naravno da je svaki chovjek otvorenoga uma radoznao i da zeli nauchiti iz drugih starih kultura...a indijska je postojala prije krshcanske,,,Shta tu ima neobicho...ali je meni indikativno da ti kao neki kurchevi  katolichki vjernik nemash pojma shto znachi  bijela golubica u krshcanskoj vjeri..
Zbog takvih vjernika kao shto si ti mngi pravi vjernici su napustili crkvu jer nece da imaju posla sa sotonom..

Opet nas želiš infomiSati o nekoj bajci, za koju ne da nema dokaza, već je u temelju obična izmišljotina.
Eroo
Eroo

Posts : 74394
2016-07-22


Back to top Go down

Srbi opet svojataju Teslu  ...:) - Page 2 Empty Re: Srbi opet svojataju Teslu ...:)

Post by Guest Fri 9 Aug - 21:16

by max123 Today at 15:09

@frka wrote:
Tesla je prvenstveno chovjek..Moj idol bio i ostao..vlasnishtvo cijelog chovjechanstva..malo ga jebavala nostalgija kao i mene nekada ali kasnije shvatio da ima posla sa divljacima i otishao tamo gdje ga ljudi razumiju.
Zamisli budale nudio Zagrebu da bude prvi grad u svijetu koji ce imati ulichnu rasvjetu..znate shto su mu odgovorili....googlajte pizda vam materina nepismena:::))) Od onda valjda vishe nije ni spominjao hrvatsku..uvijek je prichao o Lici,,,
Hrvat je Hrvatu vuk.tako je nazalost.tesla je kao i jedan dio pravoslavnih Hrvata stradao zbog HrvatskoHrvatskih nesporazuma u jednom specifičnom historijskom trenutku...by max123 Today at 15:09

===========================================================================
Dobro je prije par dana napisao onaj LOTKA...citiram..."Ne bojim se ja srba nego hrvata."Zashto? Pa zato shto ste glupi ko kurac i primitivni jer ne mozete neke stvari ni pojmove svariti,,,ono shto su vas nauchili vashi kamenjarski roditelji nikako se ne uklapa u moderan svijet,,,vi zivite i dalje u srednjem vijeku pa vam je valjda takvo i razmishljanje,,Ako nije onako kako vi mislite (a mislite moj kurac,,ni svinja ne sere u svinjcu ako ne mora,,,a vi i kad morate i kad ne morate) odmah je netko neshto drugo....prikopchavate mu neke svoje glupe epitete,,,jer se bojite razmishljati shto reche onaj pjevach da ne dobijete rak na mozgu..No ,,dobro..mozda bi vi i razmishljali kada bi imali chime,,,Meni izgledate ko konji kojima je oglavina nabijena na glavu pa ne vide nishta sa strane..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Srbi opet svojataju Teslu  ...:) - Page 2 Empty Re: Srbi opet svojataju Teslu ...:)

Post by red wolf Fri 9 Aug - 21:17

Kad domoljubni Hrvati shvate koliko su Srbi rođeni u Hrvatskoj dali domovini Hrvatskoj, tad će shvatiti što su izgubili gubitkom nekoliko stotina tisuća Srba nakon Oluje...
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15940
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

Srbi opet svojataju Teslu  ...:) - Page 2 Empty Re: Srbi opet svojataju Teslu ...:)

Post by Guest Fri 9 Aug - 21:21

by Eroo Today at 15:15

Opet nas želiš infomiSati o nekoj bajci, za koju ne da nema dokaza, već je u temelju obična izmišljotina.
=====================================================================
Kakva bajka idiote nepismeni..educiraj se nije sramota ne znati ali je sramota tvrditi neshto shto ne znash..Ako si vec otvorio temu o Tesli..pazi crva on otvara temu o Bogu..a nema pojma nishta o njemu,,,Idi u sto pizdi materinih glupih,,,ja sam gluplji shto uopce komuniciram sa takvim idiotom...Mrsh u kucicu smece olinjalo...pa tamo rezi i kevci...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Srbi opet svojataju Teslu  ...:) - Page 2 Empty Re: Srbi opet svojataju Teslu ...:)

Post by max123 Fri 9 Aug - 21:22

red wolf wrote:Kad domoljubni Hrvati shvate koliko su Srbi rođeni u Hrvatskoj dali domovini Hrvatskoj, tad će shvatiti što su izgubili gubitkom nekoliko stotina tisuća Srba nakon Oluje...
nikakvi "srbi" nisu rodjeni na Hrvatskom etničkom prostoru.imamo nešto došljaka(pandura) koje je karadjordje naselio..
max123
max123

Posts : 2853
2015-10-28

Lokacija: : Zemun,Hrvatska

Back to top Go down

Srbi opet svojataju Teslu  ...:) - Page 2 Empty Re: Srbi opet svojataju Teslu ...:)

Post by red wolf Fri 9 Aug - 21:24

max123 wrote:
red wolf wrote:Kad domoljubni Hrvati shvate koliko su Srbi rođeni u Hrvatskoj dali domovini Hrvatskoj, tad će shvatiti što su izgubili gubitkom nekoliko stotina tisuća Srba nakon Oluje...
nikakvi "srbi" nisu rodjeni na Hrvatskom etničkom prostoru.imamo nešto došljaka(pandura) koje je karadjordje naselio..
Lol...glupane...
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15940
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

Srbi opet svojataju Teslu  ...:) - Page 2 Empty Re: Srbi opet svojataju Teslu ...:)

Post by Guest Fri 9 Aug - 21:31

by red wolf Today at 15:17

Kad domoljubni Hrvati shvate koliko su Srbi rođeni u Hrvatskoj dali domovini Hrvatskoj, tad će shvatiti što su izgubili gubitkom nekoliko stotina tisuća Srba nakon Oluje...
======================================================
Ja mislim da je Oluja bila dobra stvar..otjerali su one srbe uz pomoc amera jer ameri znaju kakvi su hrvati pichkice,,,njima bacish par mrvica i oni zadovoljno jamraju..Ameri imaju institute gdje se izuchavaju pojedini narodi,,,povijesno,,,socijoploshki i na svaki drugi nachin,,,tochno imaju pregled slike o njima pa se onda na njih kao sluge i oslanjaju,,Ali shto su srbe protjerali iz onih vukojebina napravili su im uslugu..Mozda zvuchi glupo ali je istinito..Masu njih sam sretao po svijetu..kazuono fol iz zajebancije..super ovaj zadnji rat shto se dogodio...da zivim milion godina u onoj vukojebini ne bi zaradio ni za napraviti shtalu...a vidi shta imam u deset godina..bolje da ne tipkam,,,kako su neki neshkolovani ljudi srpskog i hrvatskog porijekla stekli imovinu koji ovi "domoljubi" nece ni za sto zivota...pazi i to na poshten nachin svojim radom i sposobnoshcu..Sreo sam par rodjenih srba u Cro,,,proshle godine..obrazovani ljudi ali glupi,,,veze ih tlo....ma jebem ja mater domovini koja sa mene guli kozu i daje veca prava kriminalcima nego ljudima koji stvaraju vishak ekonomske vrijednosti...Jebo te bog,,,atomsku treba ..baciti ili ono Krshko sjebat,,pa da postane chernobil,,,jer bolje ni nisu zasluzili,,,sve shto je imalo pametnije bjezi,,,a to ce se pojachati,,,Zashto,,,pa znaju ljudi da ce opet biti rata izmedju budala..nisu valjda glupi da priushte svojoj djeci i unucima isto shto su i sami prozivljavali zbog par krretene koji ne znaju rjeshavati probleme drugachije nego ratom..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Srbi opet svojataju Teslu  ...:) - Page 2 Empty Re: Srbi opet svojataju Teslu ...:)

Post by red wolf Fri 9 Aug - 21:34

frka wrote: by red wolf Today at 15:17

Kad domoljubni Hrvati shvate koliko su Srbi rođeni u Hrvatskoj dali domovini Hrvatskoj, tad će shvatiti što su izgubili gubitkom nekoliko stotina tisuća Srba nakon Oluje...
======================================================
Ja mislim da je Oluja bila dobra stvar..otjerali su one srbe uz pomoc amera jer ameri znaju kakvi su hrvati pichkice,,,njima bacish par mrvica i oni zadovoljno jamraju..Ameri imaju institute gdje se izuchavaju pojedini narodi,,,povijesno,,,socijoploshki i na svaki drugi nachin,,,tochno imaju pregled slike o njima pa se onda na njih kao sluge i oslanjaju,,Ali shto su srbe protjerali iz onih vukojebina napravili su im uslugu..Mozda zvuchi glupo ali je istinito..Masu njih sam sretao po svijetu..kazuono fol iz zajebancije..super ovaj zadnji rat shto se dogodio...da zivim milion godina u onoj vukojebini ne bi zaradio ni za napraviti shtalu...a vidi shta imam u deset godina..bolje da ne tipkam,,,kako su neki neshkolovani ljudi srpskog i hrvatskog porijekla stekli imovinu koji ovi "domoljubi" nece ni za sto zivota...pazi i to na poshten nachin svojim radom i sposobnoshcu..Sreo sam par rodjenih srba u Cro,,,proshle godine..obrazovani ljudi ali glupi,,,veze ih tlo....ma jebem ja mater domovini koja sa mene guli kozu i daje veca prava kriminalcima nego ljudima koji stvaraju vishak ekonomske vrijednosti...Jebo te bog,,,atomsku treba ..baciti ili ono Krshko sjebat,,pa da postane chernobil,,,jer bolje ni nisu zasluzili,,,sve shto je imalo pametnije bjezi,,,a to ce se pojachati,,,Zashto,,,pa znaju ljudi da ce opet biti rata izmedju budala..nisu valjda glupi da priushte svojoj djeci i unucima isto shto su i sami prozivljavali zbog par krretene koji ne znaju rjeshavati probleme drugachije nego ratom..
Sva sreća pa će ljudi uskoro doživjeti odgovor Zemlje...I postati će nebitni faktor na Zemlji...
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15940
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

Srbi opet svojataju Teslu  ...:) - Page 2 Empty Re: Srbi opet svojataju Teslu ...:)

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 13 Previous  1, 2, 3, ... 11, 12, 13  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum