ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SERIE A 19/20

Page 33 of 50 Previous  1 ... 18 ... 32, 33, 34 ... 41 ... 50  Next

Go down

SERIE A 19/20 - Page 33 Empty Re: SERIE A 19/20

Post by Tominjo 8/2/2020, 21:46

muckodjubre wrote:Šamaranje zavšeno!  Basketball
Nije ni čudo da su skoro propali kad su 20 godina suce plaćsli. I još Širkanu dužni ostali. Šamara za kraj. Basketball Basketball

Tominjo

Posts : 3880
2018-11-10


Back to top Go down

SERIE A 19/20 - Page 33 Empty Re: SERIE A 19/20

Post by river_jude 8/2/2020, 23:02

Juric ocito dela jeben posel u Veroni. 
Juve kurčina. Ko i bilo koji klub koji se bazira na parama. Tj dovođenjem zvijezda. Di je tu duša?
Fakat ste sirotinja svi koji navijate za takve ekipe.
river_jude
river_jude

Posts : 587
2015-08-07


Back to top Go down

SERIE A 19/20 - Page 33 Empty Re: SERIE A 19/20

Post by river_jude 8/2/2020, 23:14

A kaj se tice Hajduk - Dinamo, vi ste nesposobni, a ovi su lopovi. 
S tim da mi nije jasno (da vas Hajdukovce odma ne nazovem ofce), kak ste tolko para bacili u vjetar: od Jerteca prek Milevskog, Almeide do iduce idiotarije. Ocito da je nabava igraca u kurcu, a ni rijeci oko toga. Naravno da je uprava ta koja bi trebala odgovarati za takve promasaje, a nju bira ko?
river_jude
river_jude

Posts : 587
2015-08-07


Back to top Go down

SERIE A 19/20 - Page 33 Empty Re: SERIE A 19/20

Post by Guest 8/2/2020, 23:30

Juve merda!
A Hajduk živi vječno!
<3
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

SERIE A 19/20 - Page 33 Empty Re: SERIE A 19/20

Post by river_jude 8/2/2020, 23:37

To stoji, i meni je lepo videt puni Poljud. A dalje?
river_jude
river_jude

Posts : 587
2015-08-07


Back to top Go down

SERIE A 19/20 - Page 33 Empty Re: SERIE A 19/20

Post by Guest 9/2/2020, 01:42

Demo je najjaci. Kad ga poklopis argumentima i cinjenicama onda samo nastavi copy/paste s glupostima lazima koje si demantirao. :grin Nije od jucer, a zbog toga je jos na starom forumu dobio nadimak. Necemo reci koji jer ga nikad nije volio, ali pocinje s M.  SERIE A 19/20 - Page 33 1f637 Evo, pridružio mu se i ze-ge decko koji sve zna iz prve ruke od dilera iz jednog kvarta. Show ide dalje...  lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

SERIE A 19/20 - Page 33 Empty Re: SERIE A 19/20

Post by Guest 9/2/2020, 07:19

Danas najveći talijanski derbi...
Dva najveća kluba, pa ko koga...
Nadan se da Milan pobjedjuje...
<3
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

SERIE A 19/20 - Page 33 Empty Re: SERIE A 19/20

Post by muckodjubre 9/2/2020, 09:12

Copy/paste cu ako treba i 100x jer istina se ne smije zaboraviti i držati ću se činjenica,sudskih svjedočanstava,ugovora i presuda!

Mozes ti pokusavati prebacivati raspravu na osobnu razinu sto je dokaz nemoći jer si uništen nepobitnim argumentima,sudskim svjedočanstvima,kupoprodajnim ugovorima,presudama i najbitnije vremenskim okvirom!
Ja se neću spuštati na taj nivo da tebe prozivam na osobnoj razini već ću se držati nepobitnih činjenica i argumenata koji dokazuju ono što pričam!

Vremenski okvir lako dokazuje uzročno posljedničnu vezu i ono što pričam, kao i što demantira tvoje pozivanje na mamića jer mamićeva moć u dinamu raste nakon 2003.a posebno nakon lige za bedaka tamo od 2004/2005..

A moji argumenti su svjedočanstva na sudu i kupoprodajni ugovori koji,nepobitno,potkrijepljuju sve što pišem:
"Kasnije je, kaže, doznao da je zemlju na Braču kupio Širić. No, njegov je odvjetnik sudu predao ugovor iz kojega je vidljivo da je Širić zemljište kupio 1997...."
O ovome svjedoči član sudačke komisije HNS-a Dragutin Poljak s klupe za svjedoke!

Njemu je zemlja nuđena 2001./02.,a širkan je kupio još '97.


Ovdje se radi o vremenu prije mamićeva ulaska u dinamo i utjecaja u dinamu tako da ti je skretanje na mamića pucanj u prazno,a jbg navikli ste da vam se servira teza da je mamić kriv pa čak i za ovo kada nije bio u dinamu!

Postoje presude čelnicima hajduka koje pokazuju tko je zadužio,izvlačio novac i devastirao hajduk a ni tu vam mamić nije kriv.

Ostavili su vam klub u rasulu i sada još tapkate u kružnom toku. Dok su drugi postavili klub na zdrave noge,formiranjem omladinskoga pogona koji je bio motor dinama iz kojega su izrasli igrači koji su donosili igračku prevagu i financijski uzlet za odmak miljama od hajduka!

KO



_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

SERIE A 19/20 - Page 33 6b8efe2f85c2b63406b2SERIE A 19/20 - Page 33 Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500SERIE A 19/20 - Page 33 Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

SERIE A 19/20 - Page 33 Empty Re: SERIE A 19/20

Post by muckodjubre 9/2/2020, 09:14

fridrih_niche wrote:Danas najveći talijanski derbi...
Dva najveća kluba, pa ko koga...
Nadan se da Milan pobjedjuje...
<3
Budem stavio podsjetnik. Rebić i Ibra vs Inter kojo mora dobiti da iskoristi kiks juea...tekma istine za Inter

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

SERIE A 19/20 - Page 33 6b8efe2f85c2b63406b2SERIE A 19/20 - Page 33 Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500SERIE A 19/20 - Page 33 Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

SERIE A 19/20 - Page 33 Empty Re: SERIE A 19/20

Post by Guest 9/2/2020, 09:35

fridrih_niche wrote:
fridrih_niche wrote:
fridrih_niche wrote:
Jack Torrance wrote:
fridrih_niche wrote:To je kamilica za tvoje pulene, tvog Lukicu i Tattu...
Btw. mislin da ni ne znaš šta u ovom slučaju znaci sintagma ‘pošteno sudjenje’...
:D
Znaju oni vrlo dobro nego su glupi ka kurac.
Imaš presudu koja kaže da je sudačka organizacija reketarila klubove i da su klubovi morali plaćat da bi im se pošteno sudilo. Svi osim GNK Lopova, naravno.
I to će ti off the record reć djelatnici tih klubova, od županijskih do prvoligaških, dovoljno je otić koji put na utakmicu, gostovanje, popit piće i popričat malo s lokalcima prije/posli utakmice.
Svi oni u četiri oka tapšaju Maleša i Hajduk za sve što su učinili ali isto tako govore "lako je vama Splićanima s rogatim se bosti, vama ne mogu ništa, vi imate vojsku navijača iza sebe. A šta ćemo mi ako se pobunimo, nas bi ugasili odma."
Na svoje uši ovo čua u Vinkovcima i Koprivnici.
Situacija s manjim klubovima je još gora. Bez ikakvih prihoda, financijski ovisni i osuđeni da budu prištekani na proračune jedinica lokalne samouprave da bi uopće mogli egzistirat. Na čelu tih jedinica u 99% slučajeva su "vjerodostojni" i ako ti klubovi zbog nečega dignu glas iz središnjice lopovske stranke samo nazovu svog lokalnog šerifa da im pripriti uskraćivanjem potpora šta za njih de facto znači stavljanje ključa u bravu.
S te strane donekle i mogu razumit zašto svi drugi šute. Nas su Varaždinci jedini javno podržali pa kad čuješ od momaka kakvo iživljavanje zbog toga trpe u svom gradu nauštrb onog nakaznog Dalićevog lopovskog umjetnog projekta dođe ti muka i poželiš bolje da nisu
Kad skontaju ovo podebljano onda možemo pricat dalje...
Jer to je bit svega...
;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

SERIE A 19/20 - Page 33 Empty Re: SERIE A 19/20

Post by Guest 9/2/2020, 11:05

Znači danas za očekivatinje da inter brutalno pokrade jer su se lopovi iz torina izblamirali protiv verone... Basketball
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

SERIE A 19/20 - Page 33 Empty Re: SERIE A 19/20

Post by river_jude 9/2/2020, 11:08

Nevjerojatno je da cjelokupni iznos plaća u Veroni iznosi 9,53 milijuna eura neto, dok Cristiano Ronaldo sam zarađuje 31 milijun eura neto.
river_jude
river_jude

Posts : 587
2015-08-07


Back to top Go down

SERIE A 19/20 - Page 33 Empty Re: SERIE A 19/20

Post by Guest 9/2/2020, 11:10

Brat Brale wrote:Znači danas za očekivatinje da inter brutalno pokrade jer su se lopovi iz torina izblamirali protiv verone... Basketball

Pocelo je kmecanje ..vec se trazi alibi 

Osim toga zna se da je milan jedini klub koji se smatra rivalom mocnom juventusu

Juric radi dobar posao u veroni ..zadnja tri kola  x sa laziom i milanom i pobjeda protiv juventusa
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

SERIE A 19/20 - Page 33 Empty Re: SERIE A 19/20

Post by Guest 9/2/2020, 11:15

Milanu ne tribaju suci da dobije iskompleksiranog luzera od susida...
<3
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

SERIE A 19/20 - Page 33 Empty Re: SERIE A 19/20

Post by Guest 9/2/2020, 11:20

Dybala wrote:
Brat Brale wrote:Znači danas za očekivatinje da inter brutalno pokrade jer su se lopovi iz torina izblamirali protiv verone... Basketball

Pocelo je kmecanje ..vec se trazi alibi 

Osim toga zna se da je milan jedini klub koji se smatra rivalom mocnom juventusu

Juric radi dobar posao u veroni ..zadnja tri kola  x sa laziom i milanom i pobjeda protiv juventusa

Kmeči samo debil Sari kome nije dovoljno to što su mu doveli najvećeg fudbalera svih vremena, najboljeg (kako kažu, mada je daleko od istine) mladog štopera sveta i celu sudijsku organizaciju.

Eno ga, javno vapi za pomoć... Basketball 

Djubrebtus kao kriminalna organizacija, mali i lopovski klub ne može da bude konkurencija šmekerskom interu. Jedini pravi derbi u italiji je derbi dela madonina...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

SERIE A 19/20 - Page 33 Empty Re: SERIE A 19/20

Post by Guest 9/2/2020, 11:23

Brat srale se opet blamira
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

SERIE A 19/20 - Page 33 Empty Re: SERIE A 19/20

Post by Guest 9/2/2020, 12:24

Dybala wrote:Brat brale mi opet nalupao šamare.
Idem nazad u rupu


Basketball
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

SERIE A 19/20 - Page 33 Empty Re: SERIE A 19/20

Post by Guest 9/2/2020, 12:27

muckodjubre wrote:Copy/paste cu ako treba i 100x jer istina se ne smije zaboraviti i držati ću se činjenica,sudskih svjedočanstava,ugovora i presuda!

Mozes ti pokusavati prebacivati raspravu na osobnu  razinu sto je dokaz nemoći jer si uništen nepobitnim argumentima,sudskim svjedočanstvima,kupoprodajnim ugovorima,presudama i najbitnije vremenskim okvirom!
Ja se neću spuštati na taj nivo da tebe prozivam na osobnoj razini već ću se držati nepobitnih činjenica i argumenata koji dokazuju ono što pričam!

:rofl :rofl :rofl
Da završim s raspravom tu na ovoj temi koja ionako nema veze s Hajdukom. Pa ti ovaj post mogu copy/paste na svaku tvoju novu ili istu glupost i laž napišeš. ;)

Ti si stvarno besraman. Ja sam se u ovu raspravu uključija kad si ti napisao jednu besramnu laž, a to je citiram: "Tajna istraga uskoka je uhvatila korumpirane suce i iznjedrila ime kluba koji je ostao dužan sucima." Ponovit ću ti, tajna istraga je iznjedrila dva kriminalca koja su htjela iznuditi novac od PU Hajduka, kasnije je dvojac osuđen, a nije iznjedrila ime kluba koji je dužan novac. Tvoja lažljiva izmišljotina. Toliko o tome da se ti držiš nepobitnih činjenica i argumenata. Držiš se svojih konstrukcija i viđenje, uzimaš riječi osuđenog kriminalca koji je htio izvuči novac i podvaljuješ kao da je to istraga Uskoka pokazala, kao nepobitnu činjenicu. Tu pokazuješ svoju razinu, osobnu razinu.

Sljedeći tvoj nepobitni argument je citiranje i stalno kopiranje članka gdje stoji NAVODNO, pa i to uzimaš kao nepobitnu činjenicu.Pazi, u samom članku gdje se stoji : NAVODNO. lol!


To su tvoji argumenti i nepobitne činjenice.

A sad sam malo provjerio arhivu ove rasprave koja je krenula tu na forumu, o tome tko plača suce u Italiji, tko je korumpiran i slično. Juve, Milan, ovaj onaj, a onda si ti uletio s ovim postom.

Citiram:

"eksperti za kupovanje sudaca juve,milan,hajduk..."

https://www.ex-iskon-pleme.com/t35483p580-serie-a-19-20

I onda je sve krenulo. Što te tjeralo da u ovu priču uvućeš Hajdk, u to ne želim ulaziti. No činjenica je da si ti godinama zabija glavu u pijesak na brojne anomalije i nepravilnosti, nisi komentirao ili si čak opravdavao, da bi se tu sad na temi o talijanskim klubovima išao hvatiti, pazi Hajduka?!?  lol! Ako kažem da je to licemjerno i dvolično, hoćeš reći da je to osobno ili?

Isto tako, ne tako davno si prozvao jednog Rađu zbog njegove reakcije na brisanje murala i grafita posvečenog klubu koji je ostvario povijesne uspjehe za hrvatsku sport i košarku, a u kojima je on sam sudjelovao. Tada si napisao da svaka njemu čast na uspjehu u sportskoj karijeri, ali da on iskače iz paštete,sve komentira i slično. S druge strane,kad je jedan nogometaš na sudu priznao da je novac od svog transfera dizao i dijelio osuđenom kriminalcu u bijegu i njegovoj familiji, dok se mnogih detalja ne može sjetiti, e onda nisam vidio da si za svog heroja napisao:"svaka ti čast na uspjesima na terenu,ali ovo nije nikako u redu". Ako i za ovo napišem da je licemjerno i dvolično, hoćeš reći da je to osobno?


Pa ti sve sam govoriš o svojoj osobnosti i sve si rekao tu koristeći se lažima koje pokušavaš gurati pod činjenice i argumente. Možeš nastaviti, meni je dovoljno copy/paste ovog posta.  :balloons
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

SERIE A 19/20 - Page 33 Empty Re: SERIE A 19/20

Post by Guest 9/2/2020, 12:29

Amper udara ka Fedor iz najboljih dana...
:D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

SERIE A 19/20 - Page 33 Empty Re: SERIE A 19/20

Post by muckodjubre 9/2/2020, 12:54

Ko o čemu amper o licemjerju...ako ti ne smeta pisanje gnk lopovi i sl.onda moraš biti spreman i na to da će netko napisati nešto tako i za "tvoj" klub!

Ja sam sve potkrijepio uzročno-posljedičnim vezama koje potvrđuje vremenski okvir koji te demantirao kada si u ovo upleo mamića koji tada nije bio u dinamu!

Uostalom,zašto ja ne bi mogao dići svoj novac dati tebi ili kome god hoću?

Modrić je pravomoćno oslobođen!

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

SERIE A 19/20 - Page 33 6b8efe2f85c2b63406b2SERIE A 19/20 - Page 33 Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500SERIE A 19/20 - Page 33 Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

SERIE A 19/20 - Page 33 Empty Re: SERIE A 19/20

Post by muckodjubre 9/2/2020, 13:05

I baj d vej kada već voliš kopati arhivu onda si mogao vidjeti da niče na skoro svakoj piše gnk lopovi pa onda se nemoj čuditi kada netko tako spomene i hajduk...
Ali po običaju selektivnost na djelu! :balloons

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

SERIE A 19/20 - Page 33 6b8efe2f85c2b63406b2SERIE A 19/20 - Page 33 Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500SERIE A 19/20 - Page 33 Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

SERIE A 19/20 - Page 33 Empty Re: SERIE A 19/20

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 33 of 50 Previous  1 ... 18 ... 32, 33, 34 ... 41 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum