ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SERIE A 19/20

Page 31 of 50 Previous  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 40 ... 50  Next

Go down

SERIE A 19/20 - Page 31 Empty Re: SERIE A 19/20

Post by muckodjubre 2/6/2020, 19:44

fridrih_niche wrote:
muckodjubre wrote:
fridrih_niche wrote:
muckodjubre wrote:
fridrih_niche wrote:Klikneš na članak i otvori praznu stranicu hahaha...
Sportske - zadnji bastion lopovluka i falsificiranja...
:rasta

SERIE A 19/20 - Page 31 81a63f10

Onda mu vjeruješ i kada kaže da je nevin u ovim procesima koji se vode protiv njega?
Naravno da mu ne virujen...
Ni sud mu ne viruje...
Ne kontan ti logiku...
Zasto bi mu triba virovat?
:D

Po tvojoj logici onda mu ne treba ni ovo vjerovat.
Ili vjeruješ šta ti paše?
Virujen vlastitom common sense-u...
Zasto bi uopće svjesno govorija ‘laž’ da kupuje suce?
Elaboriraj mi ovo...
A na sudu inače svi govore da su nevini ili san ja nešto pobrka?
Ti imaš mamicograf pa znaš kad govori istinu, a kad laž?
:D

Mislin da svatko sa gramom mozga može rezonirat di je reka istinu, a di laž...
;)

Tko će ga znati zašto nešto govori.
Tajna istraga uskoka je uhvatila korumpirane suce i iznjedrila ime kluba koji je ostao dužan sucima.
Cilj je bio uhvatiti mamića i dinamo pa je sreća hajduka što je kao maleš tajni agent imao imunitet za sebe i svoj klub pa se tu nije dalje istraživalo.

A sad mi se ne da tražiti jel bilo šta oko onoga kada je bivši blagajnik hajduka optužio vodstvo za malverzacije oko poreza,financija pa i plaćanja sudaca!

muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

SERIE A 19/20 - Page 31 Empty Re: SERIE A 19/20

Post by Guest 2/6/2020, 19:47

Naravno da su ljudi i iz našeg bazena devastirali Hajduka...
Pa pisa san to prije sto godina, pišen i sada...
Hajduka su neke njegove ‘legende’ ukopale ka i Mamić...
Al ipak je Tatta tu glavni krivac...
I vrh HDZ-a koji mu je dopustija da ima privatan poligon od hr. baluna, a zauzvrat da se svi okoriste nastalom situacijom...
Kolike bonuse su npr. ispalili HDZ-ovci iz HNS-a nakon Svjetskog?
A to je samo vrh jebene sante leda...
Pa čak su i onu legendarnu skupštinu ukrali priko HDZ-ovog pulena iz Dubrovnika!
Kad je Štico pritija preuzet primat, pa su po svaku cijenu morali to spriječiti...
Pa je covik koji nije bija čelnik NS Du.-Ne. županije ukra pečate i papire j uteka za Zagreb da bude na skupštini, a ne legalni predsjednik saveza...
I na račun toga su zadržali primat...
Lopovluk totalni u režiji Tatte i HDZ-a...
Samo zbog političke slizanosti je GNK posta to šta je danas...
Da su bili regularni uvjeti za sve, vi nikad ne bi isplivali...
Al otkad je Hrvatske vi surujete sa političkim vrhom...
Prvo Francek, sad HDZ općenito...
;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

SERIE A 19/20 - Page 31 Empty Re: SERIE A 19/20

Post by Guest 2/6/2020, 19:49

Kopaj koliko god oces, ja san ti svoje napisa...
A ti kako god oces...
;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

SERIE A 19/20 - Page 31 Empty Re: SERIE A 19/20

Post by muckodjubre 2/6/2020, 19:50

Pošteno! Možemo se samo vrtiti u krug. Idem pogledat efes i 2.p reala ako stignem

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

SERIE A 19/20 - Page 31 6b8efe2f85c2b63406b2SERIE A 19/20 - Page 31 Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500SERIE A 19/20 - Page 31 Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

SERIE A 19/20 - Page 31 Empty Re: SERIE A 19/20

Post by FRANK 2/6/2020, 19:54

Govna ubijte se

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19991
2015-09-13


Back to top Go down

SERIE A 19/20 - Page 31 Empty Re: SERIE A 19/20

Post by Guest 2/6/2020, 20:07

PABLO ESCOBAR wrote:Volin vas!
<3
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

SERIE A 19/20 - Page 31 Empty Re: SERIE A 19/20

Post by Tominjo 2/7/2020, 00:12

Ovaj Niče je totalno otišao u kurac. Mislio sam da će se malo sabrati kad je postao otac, a ono sve gore.

_________________

As free as the wind And hopefully learning Why the sea on the tide Has no way of turning

Tominjo
Tominjo

Posts : 3880
2018-11-10


Back to top Go down

SERIE A 19/20 - Page 31 Empty Re: SERIE A 19/20

Post by Guest 2/7/2020, 06:33

Istina boli, jebat ga...
;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

SERIE A 19/20 - Page 31 Empty Re: SERIE A 19/20

Post by Tominjo 2/8/2020, 00:18

U Romi se sprdaju s Kalinićem. Uđe zadnjih 10 minuta i zaluta na terenu.

_________________

As free as the wind And hopefully learning Why the sea on the tide Has no way of turning

Tominjo
Tominjo

Posts : 3880
2018-11-10


Back to top Go down

SERIE A 19/20 - Page 31 Empty Re: SERIE A 19/20

Post by Guest 2/8/2020, 01:11

muckodjubre wrote:


Tko će ga znati zašto nešto govori.
Tajna istraga uskoka je uhvatila korumpirane suce i iznjedrila ime kluba koji je ostao dužan sucima.
Cilj je bio uhvatiti mamića i dinamo pa je sreća hajduka što je kao maleš tajni agent imao imunitet za sebe i svoj klub pa se tu nije dalje istraživalo.

A sad mi se ne da tražiti jel bilo šta oko onoga kada je bivši blagajnik hajduka optužio vodstvo za malverzacije oko poreza,financija pa i plaćanja sudaca!
Koje ime kluba je istraga Uskoka iznjedrila da je ostao duzan sucima? Kako besramno lazes. Dakle, osudeni kriminalac je navlacio Malesa da plati "posteno sudenje" i da su neki prije njega ostali duzni i to ti uzimas kao gotovu cinjenicu koju je istraga Uskoka pokazala? Istraga Uskoka, a kasnije i sud je pokazala jedino da je dvojac iz sudacke organizacije trazilo novac i da je PU Hajduka tada Males to odbio i javio se institucijama. Jedino to. Nije prvi put da ove lazi pises, valjda mislis da kad ponovis dovoljno puta da ce postati istina!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

SERIE A 19/20 - Page 31 Empty Re: SERIE A 19/20

Post by Guest 2/8/2020, 07:07

Pusti ga, ne spava dovoljno...
:D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

SERIE A 19/20 - Page 31 Empty Re: SERIE A 19/20

Post by End 2/8/2020, 08:50

znači nije mi se učinilo, demo je postao lažov
loreal mu je ušao pod krv
End
End

Posts : 21159
2015-08-25


Back to top Go down

SERIE A 19/20 - Page 31 Empty Re: SERIE A 19/20

Post by muckodjubre 2/8/2020, 09:27

Nogometni sudac Dragutin Poljak posvjedočio je na suđenju za korupciju u hrvatskom nogometu da mu je nuđeno povoljno zemljište na Braču, iza čega je navodno stajao Hajduk

+ Malverzacije i osude ex čelnicima fiorentiniju i coo.

Hnk lopov split...

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

SERIE A 19/20 - Page 31 6b8efe2f85c2b63406b2SERIE A 19/20 - Page 31 Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500SERIE A 19/20 - Page 31 Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

SERIE A 19/20 - Page 31 Empty Re: SERIE A 19/20

Post by muckodjubre 2/8/2020, 09:29

Andreas Goldberger wrote:
muckodjubre wrote:


Tko će ga znati zašto nešto govori.
Tajna istraga uskoka je uhvatila korumpirane suce i iznjedrila ime kluba koji je ostao dužan sucima.
Cilj je bio uhvatiti mamića i dinamo pa je sreća hajduka što je kao maleš tajni agent imao imunitet za sebe i svoj klub pa se tu nije dalje istraživalo.

A sad mi se ne da tražiti jel bilo šta oko onoga kada je bivši blagajnik hajduka optužio vodstvo za malverzacije oko poreza,financija pa i plaćanja sudaca!
Koje ime kluba je istraga Uskoka iznjedrila da je ostao duzan sucima? Kako besramno lazes. Dakle, osudeni kriminalac je navlacio Malesa da plati "posteno sudenje" i da su neki prije njega ostali duzni i to ti uzimas kao gotovu cinjenicu koju je istraga Uskoka pokazala? Istraga Uskoka, a kasnije i sud je pokazala jedino da je dvojac iz sudacke organizacije trazilo novac i da je PU Hajduka tada Males to odbio i javio se institucijama. Jedino to. Nije prvi put da ove lazi pises, valjda mislis da kad ponovis dovoljno puta da ce postati istina!
Aha,znači kada netko kaže nešto što vam ne paše to onda nije relevantno,ali je zato kada kažu nešto što vam paše. To je poanta.


_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

SERIE A 19/20 - Page 31 6b8efe2f85c2b63406b2SERIE A 19/20 - Page 31 Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500SERIE A 19/20 - Page 31 Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

SERIE A 19/20 - Page 31 Empty Re: SERIE A 19/20

Post by Guest 2/8/2020, 09:39

Uuu sad ce biti krvi ^^
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

SERIE A 19/20 - Page 31 Empty Re: SERIE A 19/20

Post by muckodjubre 2/8/2020, 10:01

A vlasnik zemlje na braču-širić!

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

SERIE A 19/20 - Page 31 6b8efe2f85c2b63406b2SERIE A 19/20 - Page 31 Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500SERIE A 19/20 - Page 31 Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

SERIE A 19/20 - Page 31 Empty Re: SERIE A 19/20

Post by Guest 2/8/2020, 10:44

Kako Demo prska glupe dalmatince. Sada očekujem čmarperov post na strane u kome naravno neće reći ništa pametno... 

lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

SERIE A 19/20 - Page 31 Empty Re: SERIE A 19/20

Post by Guest 2/8/2020, 10:48

muckodjubre wrote:
Andreas Goldberger wrote:
muckodjubre wrote:


Tko će ga znati zašto nešto govori.
Tajna istraga uskoka je uhvatila korumpirane suce i iznjedrila ime kluba koji je ostao dužan sucima.
Cilj je bio uhvatiti mamića i dinamo pa je sreća hajduka što je kao maleš tajni agent imao imunitet za sebe i svoj klub pa se tu nije dalje istraživalo.

A sad mi se ne da tražiti jel bilo šta oko onoga kada je bivši blagajnik hajduka optužio vodstvo za malverzacije oko poreza,financija pa i plaćanja sudaca!
Koje ime kluba je istraga Uskoka iznjedrila da je ostao duzan sucima? Kako besramno lazes. Dakle, osudeni kriminalac je navlacio Malesa da plati "posteno sudenje" i da su neki prije njega ostali duzni i to ti uzimas kao gotovu cinjenicu koju je istraga Uskoka pokazala? Istraga Uskoka, a kasnije i sud je pokazala jedino da je dvojac iz sudacke organizacije trazilo novac i da je PU Hajduka tada Males to odbio i javio se institucijama. Jedino to. Nije prvi put da ove lazi pises, valjda mislis da kad ponovis dovoljno puta da ce postati istina!
Aha,znači kada netko kaže nešto što vam ne paše to onda nije relevantno,ali je zato kada kažu nešto što vam paše. To je poanta.
O čem ti baljezgaš?
Poanta je da ti besramno lažeš da te tajna istraga Uskoka iznjedrila ime kluba koji je ostao dužan sucima. To je LAŽ. Ono što je tajna istraga Uskoka iznjedrila je jedino dva kriminalca koji su htjeli izvući, pa i izvlačiti i dalje što više novca od,kako su mislili, naivnog predsjednika Hajduka. Po tom pitanju je pravomoćna sudska presuda!

Ono što ti je niche pričao za Mamića, pa ti ideš dovoditi u neku usporedbu. Pa Zdravko Mamić je osoba koja se cijeli život bavi nekim nelegalnim radnjama, što je sam priznao da na početku bio sitni švercer. 2000 godine, prije nego se vratio u Dinamo kad je bio u jednom drugom klubu i kad nije imao moć u nogometu je plakao je po medijima o tome kako ga suci kradu, a nekad ih je plaćao, kupovao ih. Danas je to osoba koja je osuđena zbog kriminala i korupcije, a nije u zatvoru jer je pobjegao u drugu državu. I sad ti nama,eto kažeš da ne možemo vjerovati Mamiću da je kupovao suce jer danas tvrdi da je nevin, a i on priča svašta ionako...  lol! I tek tako je za sebe pričao da je radio sa sucima,malo da se šali na svoj račun.  ;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

SERIE A 19/20 - Page 31 Empty Re: SERIE A 19/20

Post by Guest 2/8/2020, 11:12

muckodjubre wrote:A vlasnik zemlje na braču-širić!
Da, Hajduk je poznat po tome da ima nekretnine i zemljišta diljem Dalmacije, pa i po otocima koje tako dijeli svima i svakome kako zatreba (jedino što je ikad imao mu je besramna politika uzela- Stari plac).

Širić ima zemlje na Braču? Pa možda bi o tome mogao nešto reći Ivan Ivančić-Bosa, čovjeku koji cca 25 godina stvara carstvo na Braču. Hotel, restorani, beach barovi, zemljišta... Čovjek je osvojio Brač.

A taj čovjek (Ivan Ivančić-Bosa) je btw. bivši Mamićev partner u biznisu, prijatelj i kum.  Basketball
Širić je btw. Mamićev prijatelj, suradnik i dopredsjednik HNS-a u doba njegove najveće moći, čovjek kojeg ne bi odao sve da mu, citiram:" gurnu žarač u guzu i još ga malo zavrnu". lol!

SERIE A 19/20 - Page 31 Svilokos_mamic_siric_DragoSoptaCropix

SERIE A 19/20 - Page 31 9k=

Tako da, bolje nemoj ništa pisati. Pametnije ti je...  ;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

SERIE A 19/20 - Page 31 Empty Re: SERIE A 19/20

Post by End 2/8/2020, 11:25

volim kad čmarper bolda tekst, lakše se čita   :popcorn
End
End

Posts : 21159
2015-08-25


Back to top Go down

SERIE A 19/20 - Page 31 Empty Re: SERIE A 19/20

Post by Guest 2/8/2020, 11:33

Amper ubija Demu...
I Bracalu koji se glupavo ubaciva di mu nije misto...
:rasta
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

SERIE A 19/20 - Page 31 Empty Re: SERIE A 19/20

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 31 of 50 Previous  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 40 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum