ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Petokolonas i terorist Pilsel ustraje da je Kolinda to rekla

Go down

Petokolonas i terorist Pilsel ustraje da je Kolinda to rekla Empty Petokolonas i terorist Pilsel ustraje da je Kolinda to rekla

Post by vuksadinare Fri 2 Aug - 14:42

https://www.slobodna-bosna.ba/vijest/122645/hrvatski_novinar_otkrio_stvarnu_istinu_kolinda_laze_novinarka_jp_je_bila_na_sastanku_i_vjerno_je_prenijela_sto_je_predsjednica_rekla.html
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99044
2015-09-08


Back to top Go down

Petokolonas i terorist Pilsel ustraje da je Kolinda to rekla Empty Re: Petokolonas i terorist Pilsel ustraje da je Kolinda to rekla

Post by vuksadinare Fri 2 Aug - 14:44

,ima li tko ovoj gluperdi i petoj koloni oduzeti drzavljanstvo i otkazat mu gostoprimstvi izbacivsi ga iz drzave nogom u guzicu..dokaza protiv njega koliko hoces
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99044
2015-09-08


Back to top Go down

Petokolonas i terorist Pilsel ustraje da je Kolinda to rekla Empty Re: Petokolonas i terorist Pilsel ustraje da je Kolinda to rekla

Post by Sora Fri 2 Aug - 16:40

Ima bravo za Pilsela 
Taj uzme mjeru klerofastima i gluperdi kpja lupa jezikom ko prakljacom

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23713
2014-04-29


Back to top Go down

Petokolonas i terorist Pilsel ustraje da je Kolinda to rekla Empty Re: Petokolonas i terorist Pilsel ustraje da je Kolinda to rekla

Post by Eroo Fri 2 Aug - 17:26

Sora wrote:Ima bravo za Pilsela 
Taj uzme mjeru klerofastima i gluperdi kpja lupa jezikom ko prakljacom

Nažalost nije rekla, iako je evidentno ono šta je trebala reći.
Šutnja  i prikrivanje onoga šta se dešava u susjednoj državi nije od pomoći.
Eroo
Eroo

Posts : 74514
2016-07-22


Back to top Go down

Petokolonas i terorist Pilsel ustraje da je Kolinda to rekla Empty Re: Petokolonas i terorist Pilsel ustraje da je Kolinda to rekla

Post by £otk@ Fri 2 Aug - 19:01

Ja se nadam da je rekla sto je rekla kako je prvotno preneseno.

To je istina, i to netko mora javno, jasno i glasno reci.

A sto se tice reakcija u BiH - svatko se cese gdje ga svrbi. Meni je jucer netko u obitelji rekao: ''A sto ako nam podmetnu bombu na Jadranu?''

1. Ako hoce, podmetnuti ce i ovako i onako
2. Sve zemlje Mediterana su vec imale teroristicke napade, pitanje je samo vremena kad ce ga imati Hrvatska
3. Dosta mi je tog flastera koji nam Sarajevo histericno lijepi na usta svaki puta kad primjetimo da nesto u BiH, jelte, nije u redu. Dok oni kmece vec godinama oko Peljeskog mosta.

Da ista valjamo kao drzava, iskrcali bi komandose na Gornju Maocu, i ispunili svima tamo najmiliju zelju, da umru kao mucenici. Ali u Gornjoj Maoci, ne u Parizu, Stuttgartu ili Barceloni.
£otk@
£otk@

Male
Posts : 1907
2019-02-12

Age : 44

Back to top Go down

Petokolonas i terorist Pilsel ustraje da je Kolinda to rekla Empty Re: Petokolonas i terorist Pilsel ustraje da je Kolinda to rekla

Post by Eroo Fri 2 Aug - 19:44

Pilsel se je odlučio stati an stranu evidentno neprijateljski nastrojene muslimane. 
Ima pravo na to, ali ni odgovor ne bi smio izostati. 
Demokracija je za demokrate, a za kriminalce je policija. To je tak jasno...
Eroo
Eroo

Posts : 74514
2016-07-22


Back to top Go down

Petokolonas i terorist Pilsel ustraje da je Kolinda to rekla Empty Re: Petokolonas i terorist Pilsel ustraje da je Kolinda to rekla

Post by epikur37 Fri 2 Aug - 20:01

Hrvatska opet počinje s podjelom Bosne, tuđmanova UZP politika ne miruje...vjer5ojatno u savezu s četnicima.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Petokolonas i terorist Pilsel ustraje da je Kolinda to rekla Empty Re: Petokolonas i terorist Pilsel ustraje da je Kolinda to rekla

Post by Eroo Fri 2 Aug - 20:05

Još malo pa ćemo s migrantima morati pregovarati oko podjele. :)
Eroo
Eroo

Posts : 74514
2016-07-22


Back to top Go down

Petokolonas i terorist Pilsel ustraje da je Kolinda to rekla Empty Re: Petokolonas i terorist Pilsel ustraje da je Kolinda to rekla

Post by Noor Fri 2 Aug - 21:11

Na liknu od jucer koji sam stavila novinarka JP kaze da je napisala i objavila ono sto su joj prenijeli...
Onda, kad laže? I tko laže?

A ovu staru smrdljivu nakupinu govna stvarno treba pokrit vrecom preko glave i strpat u bunker....

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Petokolonas i terorist Pilsel ustraje da je Kolinda to rekla Empty Re: Petokolonas i terorist Pilsel ustraje da je Kolinda to rekla

Post by Noor Fri 2 Aug - 21:13

£otk@ wrote:Ja se nadam da je rekla sto je rekla kako je prvotno preneseno.

To je istina, i to netko mora javno, jasno i glasno reci.

A sto se tice reakcija u BiH - svatko se cese gdje ga svrbi. Meni je jucer netko u obitelji rekao: ''A sto ako nam podmetnu bombu na Jadranu?''

1. Ako hoce, podmetnuti ce i ovako i onako
2. Sve zemlje Mediterana su vec imale teroristicke napade, pitanje je samo vremena kad ce ga imati Hrvatska
3. Dosta mi je tog flastera koji nam Sarajevo histericno lijepi na usta svaki puta kad primjetimo da nesto u BiH, jelte, nije u redu. Dok oni kmece vec godinama oko Peljeskog mosta.

Da ista valjamo kao drzava, iskrcali bi komandose na Gornju Maocu, i ispunili svima tamo najmiliju zelju, da umru kao mucenici. Ali u Gornjoj Maoci, ne u Parizu, Stuttgartu ili Barceloni.
X

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Petokolonas i terorist Pilsel ustraje da je Kolinda to rekla Empty Re: Petokolonas i terorist Pilsel ustraje da je Kolinda to rekla

Post by Eroo Fri 2 Aug - 21:25

Za početak mu oduzet hr putovnicu i vratiti tamo odakle je i došao. 
Tako bi to uradila svaka normalna država. 
Priziva se mi i Putina.Možda bi se trebalo s njim posavjetovati za ovakve primjere. :]
Eroo
Eroo

Posts : 74514
2016-07-22


Back to top Go down

Petokolonas i terorist Pilsel ustraje da je Kolinda to rekla Empty Re: Petokolonas i terorist Pilsel ustraje da je Kolinda to rekla

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum