ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fakir opet manita:'Koli je i dalje fasist,svi ste vi ustase,fasisti,desnicari tako mi sevapa ako se ne raznesem'

Go down

Fakir opet manita:'Koli je i dalje fasist,svi ste vi ustase,fasisti,desnicari tako mi sevapa ako se ne raznesem' Empty Fakir opet manita:'Koli je i dalje fasist,svi ste vi ustase,fasisti,desnicari tako mi sevapa ako se ne raznesem'

Post by vuksadinare Thu 1 Aug - 16:18

https://avaz.ba/kolumne/bakirova-minuta/506315/cvaka-s-pantovcaka
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99014
2015-09-08


Back to top Go down

Fakir opet manita:'Koli je i dalje fasist,svi ste vi ustase,fasisti,desnicari tako mi sevapa ako se ne raznesem' Empty Re: Fakir opet manita:'Koli je i dalje fasist,svi ste vi ustase,fasisti,desnicari tako mi sevapa ako se ne raznesem'

Post by vuksadinare Thu 1 Aug - 16:19

ovaj je medju glavnim kandidatima za trumpovu 'antifa teroristicku listu' :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99014
2015-09-08


Back to top Go down

Fakir opet manita:'Koli je i dalje fasist,svi ste vi ustase,fasisti,desnicari tako mi sevapa ako se ne raznesem' Empty Re: Fakir opet manita:'Koli je i dalje fasist,svi ste vi ustase,fasisti,desnicari tako mi sevapa ako se ne raznesem'

Post by Eroo Thu 1 Aug - 17:49

vuksadinare wrote:https://avaz.ba/kolumne/bakirova-minuta/506315/cvaka-s-pantovcaka
Ne treba se s ovim baviti. Izraz je ljubomore i nemoći u ostvarivanju Alijinog projekta iz "Islamske deklaracije".
Vidite da više ne povlače pitanje "izdanih Hrvata" u Posavini, jer im je i taj "sistem" definitivno propao.
Propao je i ISIL na kraju krajeva. I Trump je tu, umjesto Clintona...a Turska gradi tvornice u Srbiji i ne u Bosni.
Eroo
Eroo

Posts : 74406
2016-07-22


Back to top Go down

Fakir opet manita:'Koli je i dalje fasist,svi ste vi ustase,fasisti,desnicari tako mi sevapa ako se ne raznesem' Empty Re: Fakir opet manita:'Koli je i dalje fasist,svi ste vi ustase,fasisti,desnicari tako mi sevapa ako se ne raznesem'

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum