ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kolinda u Izraelu : BiH je nestabilna zemlja pod kontrolom militantnog islama

Page 2 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Kolinda u Izraelu : BiH je nestabilna zemlja pod kontrolom militantnog islama - Page 2 Empty Re: Kolinda u Izraelu : BiH je nestabilna zemlja pod kontrolom militantnog islama

Post by debotoijusto 31/7/2019, 06:59

vuksadinare wrote:Bezvezni pokusaji uvlacenja u supak ponovno desnici..teskim rijecima a i neiskrenim..popusila si koli skoro predsjednik..a covketa spasit ne mozes👎

@vucko imas + za bistrinu uma

debotoijusto

Posts : 30652
2014-04-12


Back to top Go down

Kolinda u Izraelu : BiH je nestabilna zemlja pod kontrolom militantnog islama - Page 2 Empty Re: Kolinda u Izraelu : BiH je nestabilna zemlja pod kontrolom militantnog islama

Post by marcellus 31/7/2019, 07:03

frka wrote:by marcellus Yesterday at 19:03

ovo što bulazniš je čista miloševićevska propaganda, velikosrpska... nije nikakav zapad razjebao jugoslovakiju nego srbi, prije svega, a moja pokojna baka, vrlo pametna žena inače, je još sedamdesetih (i prije, ali toga se sjećam) tvrdila da će nas srbi napast čim tito umre
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ti si bre dete idiot po rodjenju...idi srchi pesak na Jarun mozda dodjesh pameti..
Meni je jasno da si placen da lazesh i muljash i to oduvijek,,od kada te znam..Samo bivshi komunisti tvrde da im je Milosevic kriv za raspad YU..On je bio jadnik papuchar kao shto je i vecina srba i hrvata..zene vam upravljaju i naredjuju shto da radite...kako da mislite ucjenjujuci vas pichkom (mada ne vjerujem da ti mozesh jebat jer kurac nije u gacama nego u mozgu a tvoj mozak je kao truli krastavac) kao shto je Mira ucjenjivala chovjeka zvana pichkica koji nije imala muda da neshto napravi mushko nego je kalkulirao i mislio kako je pametan vjerujuci da ce zajebati zapad,,Miloshevica je njegova zena sjebala do te mjere da je chovjek jednostavno postao pichkica..a i nije Srbin nego je crnogorac pa mi je ta psihologija poznata..upravo su oni takvi,,kaoni hercegovci za lovu i moc bi prodali rodjenu majku.Hrvati i Zlovenci se nikada ne bi usudili praviti sranja u YU da nije zapad iza njih stajao..
Jugoslavija je morala uci u NATO..(Valjda idiote znash neshto o globalizmu i geostrategijskim pozicijama odredjenih balkanskih zemalja..putevima koji spajaju istok i zapad,,,gasovodima,,i naftovodima..interesu zapadnih zemalja) to je bilo zartano davno josh za vrijeme Tita ali srbi nisu zeljeli da se to ostvari...zeljeli su da YU  ostane samostalna i neovisna...dok su pohlepni zlovenci i rvati zinuli na milijarde dolara koje su kao fol nudjene samo da YU udje u NATO automatizmom bi ushla i u EU.Kada to nije uspjelo pokrenuo se plan B,,na zapadu sam zivio i prije i slushao shto ce se desiti posebno od schwaba...kako su oni to znali...Pa fino...znali su da se hrvati i srbi ne podnose (cetnici i ustashe) pa su fino vratili tajno pod laznim imenima svu emigraciju ustashko chetnichko balijsku (imash primjer kako je je Miro Barishic ushao iz Paragvaja u Hrvatsku)u YU...Osobno sam svjedochio 1990 kada je bosanski kriminalac sav istetoviran doshao u shimunsku na obuku..Plan B je bio pokrenuti rat ..a kako cesh ga pokrenuti kad su svi ljudi skoro na tlu bivshe YU govorili...neka bude shto bude samo da ne bude rata..(Krimnalci i nubice na svim stranama su pushteni iz zatvora i data su im zakonske ovlasti da mogu privoditi i ubijati neistomishljenike u sabirne logore kao shto je bio Velesajam) pokrenuli su rat uz podrshku zapadnih tajnih sluzbi (isti scenario kao u Ukrajini i ne samo u njoj,,svaki imalo normalan chovjek vidi potpis i shkolu iz koje su dolazili scenariji)a onda su loptu predali malom chovjeku dok su se oni kao prvoborci dovoljno napljachkali a mali narod je ginuo,,Tudjman je doveden na vlast preko DTB uz pomoc Gucica koji je zbog  shverca zlata pobjegao u Njemachku uz pomoc tada obichnog kriminalistichkog istrazitelja za privredni kriminal Mate Laushica koji je isto radio za DTB a kasnije je postao Tudjmanov posilni,,dok danas  Guco ima srpsku putovnicu pa iz Beograda upravlja svojim carstvom koje je "zaradio"dovodeci Tudjmana na vlast u Dubravi..Ponavljam YU je morala silom ili milom postati NATO chlan,,,dokaz je razvoj danshnje situacije na Balkanu,,CG..Makedonija,,josh se samo jebu oko Bosne i Srbije jer srbi ne zele da budu u NATO paktu...zato su i platili i placaju najvecu cijenu.Na sve nachine ..raznim pritiscima prisiljavaju Srbiju da kaze DA NATO paktu..mafijashkoj organizaciji koja je izgubila svaki smisao za postojanje nakon pada berlinskog zida.Postoji niz svjedochenja i napisanih knjiga na  zapadu koji tvrde isto shto i ja..samo shto sam ja to vidio 1990 a sada insajderi koji su kreirali takvu politiku prema bivshoj YU sa naknadnom pamecu peru nechistu savjest i tvrde neshto sasvim drugo od onoga zashto su se zalagali devedesetih.Zapad je znao i zna kako da sjebe bivshu YU...Doveo je zadnji shljam na vlast u Hrvatsku koji poslushno ispunjava svaki mig zapada posebno Njemachke koja drzi cijelu Evropu za jaja,,,ali nece dugo jer je ideja Globalzma propala.Hrvati su popushili opet istu prichu o Miloshevicevoj propagandi..Kako je to moguce da je Srbija izgubila propagandni rat kada su toliko dobri bili Gebelsovi uchenici..Chini mi se da su hrvati ipak blizi njemachom mentalnom sklopu i lazima  u koje jadnici i sami nisu vjerovali ali su morali a i danas moraj da ispunjavaju i lazu shto god im zapad namigne bez obzira koliku im shtetu to donosi..Zato su i dobili nadimak podguzne muve zunzare,,austrijski konjushari,,,i da ne nabrajam,,jer je poznato da hrvati nemaju ponosa (ne svi naravno..ali oni koji ih vode) zato shto misle da su dio zapadne civilizacije ali u panjevima..Onaj tko je zivio i zivi na zapadu vidjet ce i osjetiti ce da na hrvate gledaju chak i gore nego na srbe ali ih trpe zato shto im izvrshavaju domace zadatke kako taj zapad hoce,,Koliko god mi Miloshevic bio smece (kreni stani,,uzmi lovu...naplati,,,osh granatiranje muslimana..plati...ocesh granatiranje hrvata plati)ima jedno njegovo pismo u kome je objasnio shto ce se dogoditi onima koji udju u EU..Vi ste tolike godine u tome 4 rajhu.a razvijate se unazad...nedaj boze da vam neki mudzahedin postavi bombu negdje na jadranu...propast cete gore nego bilo tko do sada.Svjedochio sam dolasku kriminalaca iz vana,,iz Legije stranaca..Ja sam ih zvao psima rata...placenicima,..koji su pokrenuli kotach rata po scenariju zapada a pod krinkom demokracije.Ja dozovoljavam svakom da vidi i misli shto god zeli ali ne dozvoljavam nekoj budali koja je chitajuci forume sastavljala i sastavlja josh i danas za par eurica jeftine chlanke za seoske budale koje ne vide prst pred nosom a kamo li da znaju bilo shto o "zapadnoj demokraciji"koja je izmishljena ko duda za dijete kad je gladno da ga mama zavara,,Ti si ipak placena pichka koja viche drzite lopova,,,a zavlachi hrvatima ruku u dzep kao i stotine idiota koji su se borili za lovu a ne za Hrvatsku..jer Hrvatska je bila najrazvijenija u povijesti do tada pod krovom Jugoslavije,,I samo bolesnik i kreten je mogao rushiti takvu drzavu oruzjem a da nije predhodno imao neke chvrshce ekonomsko politichke temelje,,,Guske u magli to ste...zato i jeste coravi kod vlastitih ochiju...Ono shto se kasnije deshavalo samo je posljedica zapadnog scenarija ...a ti mozesh pjevati i trabunjati kome hocesh..Rezultat je tu...unishtena i ponizena zemlja iz koje bjeze svi koji mogu,,,koja se sigurno nece oporaviti slijedecih sto godina..Tvoja djeca ce biti sluge u vlastitoj zemlji ili ce otici vani ali opet ce biti isto bez obzira kakve shkole zavrshe..Meni je u jednu ruku i drago shto ti pishesh po narudzbi i shto si postao novinar jer takvi najbolje unishtavaju tu zemlju,,Samo bre lazi,,mazi,,,drpi lovu i bezi u pichku materinu da te ne uvate,shipac..meni se gadish,,,ne zato shto lazesh vec zato shto si ljigava pichka koja bi rodjenu mater prodala za par eura..izgleda da i to dolazi iz obitelji..jer baka te poduchavala,,a ono shto si nauchio u shkoli nije bilo vjerodostojno mada je baka bila sigurno nepismena,,ali vidovita,,,pa si i ti takav,,,o sunce ti jebem zarko gdje se radjate takvi glupi..u moje vrijeme dok sam zivio tamo nije je vas bilo u tolikim kolichinama.Bit ce da vas dobro placaju pa vam ne smeta shto radite na shtetu vlastite dzave u kojoj zivite,,Samo nastavi,,ni jedan neprijatelj Hrvatske ne moze dovoljno nashtetiti toj zemlji kao shto mogu tipovi kao shto si ti...podrzavam ..shto prije propadnete bit ce bolje onom jadnom narodu koji crnchi i placa porez da bi ta sluchajna drzava opstala,,Pushi kurac svojim gazdama ,,to ti najbolje pristaje,,i shto vishe mantraj o Miloshevicu oni ce te vishe voljeti i bolje placati,,,samo dokle krele??

Jel tebi Zrinka K. šta u rodu?

_________________
Kolinda u Izraelu : BiH je nestabilna zemlja pod kontrolom militantnog islama - Page 2 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Kolinda u Izraelu : BiH je nestabilna zemlja pod kontrolom militantnog islama - Page 2 Empty Re: Kolinda u Izraelu : BiH je nestabilna zemlja pod kontrolom militantnog islama

Post by Guest 31/7/2019, 07:11

by marcellus Today at 01:03

Jel tebi Zrinka K. šta u rodu?
====================================
Gle krele,,jedino mi ti znash dignut tlak na sto ne zato shto mi neshto mozesh dokazati nego zato shto ne mogu da shvatim kako netko kao ti tolike godine moze da trabunja i svira isti kurac bez ikakvih dokaza,,Pa po tvome stilu kada te entko chita sa strane bez trunke emocija,,,vidi se da si kreten lazljivi chim zine,,,i shto je najgore,,,to nije tvoje vlastito mishljenje nego onih od kojih si placen,,Ja bi radje kopao kanale nego to radio,,,jer to samomogu ljudi koji nemaju ni malo samoposhtovanja nego opravdanje nalaze u lovi...Ajde da si barem neki tekstopisac,,,pa bi rekao sebi,,,jebiga,,,i kad laze i mulja zna to dobro raditi...ali providan si bog te jebo,,ko jadransko more,,Odjebi,,ja sam veci kreten shto ti uopce odgovaram,,,na ignore si,,,
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kolinda u Izraelu : BiH je nestabilna zemlja pod kontrolom militantnog islama - Page 2 Empty Re: Kolinda u Izraelu : BiH je nestabilna zemlja pod kontrolom militantnog islama

Post by vuksadinare 31/7/2019, 07:14

debotoijusto wrote:
vuksadinare wrote:Bezvezni pokusaji uvlacenja u supak ponovno desnici..teskim rijecima a i neiskrenim..popusila si koli skoro predsjednik..a covketa spasit ne mozes👎

@vucko imas + za bistrinu uma
pa realno da...kad je vidjela da plenki slabi i pada nakon eu izbora opet se okrenula traziti glasove na desnici jer je opasno ugrozavaju drugi kandidati i pod stresom je..problem je da bar ostane pri rijecima sto izgovori pa hajd ili da uzvrati ovimauza sarajeva nego sad ce se cesljati i opet ispricavati da je mediji nisu razumjeli i da je bosna prijatelj..a i ovi iz sarajeva tupsoni koji ne kuze da su izbori u hrvatskoj pred vratima pa misle da to koli ozbiljno misdli..da misli ne bi joj mate granic bio glavni savjetnik pirat
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99173
2015-09-08


Back to top Go down

Kolinda u Izraelu : BiH je nestabilna zemlja pod kontrolom militantnog islama - Page 2 Empty Re: Kolinda u Izraelu : BiH je nestabilna zemlja pod kontrolom militantnog islama

Post by debotoijusto 31/7/2019, 07:24

vuksadinare wrote:
debotoijusto wrote:
vuksadinare wrote:Bezvezni pokusaji uvlacenja u supak ponovno desnici..teskim rijecima a i neiskrenim..popusila si koli skoro predsjednik..a covketa spasit ne mozes👎

@vucko imas + za bistrinu uma
pa realno da...kad je vidjela da plenki slabi i pada nakon eu izbora opet se okrenula traziti glasove na desnici jer je opasno ugrozavaju drugi kandidati i pod stresom je..problem je da bar ostane pri rijecima sto izgovori pa hajd ili da uzvrati ovimauza sarajeva nego sad ce se cesljati i opet ispricavati da je mediji nisu razumjeli i da je bosna prijatelj..a i ovi iz sarajeva tupsoni koji ne kuze da su izbori u hrvatskoj pred vratima pa misle da to koli ozbiljno misdli..da misli ne bi joj mate granic bio glavni savjetnik pirat

kad desni progledase i novom zlatnom teletu klanjase gotova bijase , poslanica po debotu 2.1
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30652
2014-04-12


Back to top Go down

Kolinda u Izraelu : BiH je nestabilna zemlja pod kontrolom militantnog islama - Page 2 Empty Re: Kolinda u Izraelu : BiH je nestabilna zemlja pod kontrolom militantnog islama

Post by vuksadinare 31/7/2019, 07:25

inace za hdz je najveci problem ali i za kolindu slabljenje pozicije covica a ktome jos izbili ovi prosvjedi protiv covica u mostaru gdje je u negativnom kontekstu spominjana kolinda..realno hdz i u bh-a ali i u hrvatskoj nema pravu zamjenu za covica bez obzira na hercegbosanske stavove politicara iz drugih hrvatskih stranaka u bh-a hdz bh-a ali i u hrvatskoj ne razmatra takvu opciju a da hdz nije u igri...tako da ovaj kolindin istup djelomicno se moze promatrati i kao pokusaj spasavanja vojnika covica koji je u padu...kolinda nema vise toliko prostora da moze kalkulirati ali mislim da je zakasnila..najbolji potez od svih bi joj bio da smjeni matu granica ali nece...jer mate je igrac nekih jakih silnica...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99173
2015-09-08


Back to top Go down

Kolinda u Izraelu : BiH je nestabilna zemlja pod kontrolom militantnog islama - Page 2 Empty Re: Kolinda u Izraelu : BiH je nestabilna zemlja pod kontrolom militantnog islama

Post by vuksadinare 31/7/2019, 07:30

sve u svemu ako ne odgovori na ova prozivanaj iz sarajeva bar u dodikovu stilu ili milanovicevu onda doista iskreno to en misli sto govori vec sluzi u svrhu predizborne kampanje...a jos veci minus ce joj biti nekakvo ispricavanje i bacanje floskula o prijateljstvu i slicno
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99173
2015-09-08


Back to top Go down

Kolinda u Izraelu : BiH je nestabilna zemlja pod kontrolom militantnog islama - Page 2 Empty Re: Kolinda u Izraelu : BiH je nestabilna zemlja pod kontrolom militantnog islama

Post by epikur37 31/7/2019, 07:39

jastreb wrote:Opasan zaokret!!! Kopernikanski obrat!!!

Do sada je BIH bila zemlja u kojoj buja četništvo i velikosrpstvo. 

Baš me zanima kako će na ovo reagirati Zlatko, đeneral Glasnović, novinari portala Kamenjar i krovne udruge.

Koliko poimam,ovo će obradovat Epija,Milorata i Raspudića.

Točno tako,

a negativna reakcija je hasanče, vucinasdinare i ZDS ekipa :)

Kolinda drugi mandat, sad je posve siguran.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Kolinda u Izraelu : BiH je nestabilna zemlja pod kontrolom militantnog islama - Page 2 Empty Re: Kolinda u Izraelu : BiH je nestabilna zemlja pod kontrolom militantnog islama

Post by Hektorović 31/7/2019, 07:42

epikur37 wrote:
jastreb wrote:Opasan zaokret!!! Kopernikanski obrat!!!

Do sada je BIH bila zemlja u kojoj buja četništvo i velikosrpstvo. 

Baš me zanima kako će na ovo reagirati Zlatko, đeneral Glasnović, novinari portala Kamenjar i krovne udruge.

Koliko poimam,ovo će obradovat Epija,Milorata i Raspudića.

Točno tako,

a negativna reakcija je hasanče, vucinasdinare i ZDS ekipa :)

Kolinda drugi mandat, sad je posve siguran.

Nisam joj bio naklonjen, no ovo je bio snažan potez

nadam se da neće popustiti pod pritiskom.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Kolinda u Izraelu : BiH je nestabilna zemlja pod kontrolom militantnog islama - Page 2 Empty Re: Kolinda u Izraelu : BiH je nestabilna zemlja pod kontrolom militantnog islama

Post by vuksadinare 31/7/2019, 07:42

epikur37 wrote:
jastreb wrote:Opasan zaokret!!! Kopernikanski obrat!!!

Do sada je BIH bila zemlja u kojoj buja četništvo i velikosrpstvo. 

Baš me zanima kako će na ovo reagirati Zlatko, đeneral Glasnović, novinari portala Kamenjar i krovne udruge.

Koliko poimam,ovo će obradovat Epija,Milorata i Raspudića.

Točno tako,

a negativna reakcija je hasanče, vucinasdinare i ZDS ekipa :)

Kolinda drugi mandat, sad je posve siguran.
budalo..hoces se kladiti da ce ovih dana to pokusati demantirati,bacati floskule tipa o prijateljstvu sa bosnom...sarajevo it's ok...ako zausta misli tako sto ej rekla nek odgovori kako rekoh u stilu dode ili bar zokija na uvrede iz sarajeva a ne posipati se perjem..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99173
2015-09-08


Back to top Go down

Kolinda u Izraelu : BiH je nestabilna zemlja pod kontrolom militantnog islama - Page 2 Empty Re: Kolinda u Izraelu : BiH je nestabilna zemlja pod kontrolom militantnog islama

Post by vuksadinare 31/7/2019, 07:44

Hektorović wrote:
epikur37 wrote:
jastreb wrote:Opasan zaokret!!! Kopernikanski obrat!!!

Do sada je BIH bila zemlja u kojoj buja četništvo i velikosrpstvo. 

Baš me zanima kako će na ovo reagirati Zlatko, đeneral Glasnović, novinari portala Kamenjar i krovne udruge.

Koliko poimam,ovo će obradovat Epija,Milorata i Raspudića.

Točno tako,

a negativna reakcija je hasanče, vucinasdinare i ZDS ekipa :)

Kolinda drugi mandat, sad je posve siguran.

Nisam joj bio naklonjen, no ovo je bio snažan potez

nadam se da neće popustiti pod pritiskom.
hoce...ipak brine najprije o vlastitomugledu a savjetnik joj je mate granic..cekali su reakciju sarajeva ona je bila prtezestoka i bice isprika,dodvoravanja..zivi bili pa vidjeli..ova izjava je bila samo u svrhu spasavanja izbornog rejtinga koji ej zakasnio..a i da se spasi koliko toliko covic
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99173
2015-09-08


Back to top Go down

Kolinda u Izraelu : BiH je nestabilna zemlja pod kontrolom militantnog islama - Page 2 Empty Re: Kolinda u Izraelu : BiH je nestabilna zemlja pod kontrolom militantnog islama

Post by epikur37 31/7/2019, 07:45

vuksadinare wrote:
epikur37 wrote:
jastreb wrote:Opasan zaokret!!! Kopernikanski obrat!!!

Do sada je BIH bila zemlja u kojoj buja četništvo i velikosrpstvo. 

Baš me zanima kako će na ovo reagirati Zlatko, đeneral Glasnović, novinari portala Kamenjar i krovne udruge.

Koliko poimam,ovo će obradovat Epija,Milorata i Raspudića.

Točno tako,

a negativna reakcija je hasanče, vucinasdinare i ZDS ekipa :)

Kolinda drugi mandat, sad je posve siguran.
budalo..hoces se kladiti da ce ovih dana to pokusati demantirati,bacati floskule tipa o prijateljstvu sa bosnom...sarajevo it's ok...ako zausta misli tako sto ej rekla nek odgovori kako rekoh u stilu dode ili bar zokija na uvrede iz sarajeva a ne posipati se perjem..


Nema veze učinak je postignut i sad već možemo govoriti o predsjednicinom kontinuitetu ovakvih udaraca na Sarajevo.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Kolinda u Izraelu : BiH je nestabilna zemlja pod kontrolom militantnog islama - Page 2 Empty Re: Kolinda u Izraelu : BiH je nestabilna zemlja pod kontrolom militantnog islama

Post by Hektorović 31/7/2019, 07:45

vuksadinare wrote:
Hektorović wrote:

Nisam joj bio naklonjen, no ovo je bio snažan potez

nadam se da neće popustiti pod pritiskom.
hoce...ipak brine najprije o vlastitomugledu a savjetnik joj je mate granic..cekali su reakciju sarajeva ona je bila prtezestoka i bice isprika,dodvoravanja..zivi bili pa vidjeli..ova izjava je bila samo u svrhu spasavanja izbornog rejtinga koji ej zakasnio..a i da se spasi koliko toliko covic

Isprikom bi napravila ogromnu grešku.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Kolinda u Izraelu : BiH je nestabilna zemlja pod kontrolom militantnog islama - Page 2 Empty Re: Kolinda u Izraelu : BiH je nestabilna zemlja pod kontrolom militantnog islama

Post by vuksadinare 31/7/2019, 07:45

škoro nezaustavljivo grabi na vrh sada je na 22,23% i smao ce rasti pogotovo sto ga napadaju ljevicari sa podmetanjem plenkisti i grabaristi...ajmo škoro jedan marš na pantovscak
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99173
2015-09-08


Back to top Go down

Kolinda u Izraelu : BiH je nestabilna zemlja pod kontrolom militantnog islama - Page 2 Empty Re: Kolinda u Izraelu : BiH je nestabilna zemlja pod kontrolom militantnog islama

Post by epikur37 31/7/2019, 07:46

Hektorović wrote:
epikur37 wrote:
jastreb wrote:Opasan zaokret!!! Kopernikanski obrat!!!

Do sada je BIH bila zemlja u kojoj buja četništvo i velikosrpstvo. 

Baš me zanima kako će na ovo reagirati Zlatko, đeneral Glasnović, novinari portala Kamenjar i krovne udruge.

Koliko poimam,ovo će obradovat Epija,Milorata i Raspudića.

Točno tako,

a negativna reakcija je hasanče, vucinasdinare i ZDS ekipa :)

Kolinda drugi mandat, sad je posve siguran.

Nisam joj bio naklonjen, no ovo je bio snažan potez

nadam se da neće popustiti pod pritiskom.


KGK je definitivno najbolji predsjednički kandidat a da ne govorim da dolazi iz stranke koja ima najšire uporište.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Kolinda u Izraelu : BiH je nestabilna zemlja pod kontrolom militantnog islama - Page 2 Empty Re: Kolinda u Izraelu : BiH je nestabilna zemlja pod kontrolom militantnog islama

Post by Hektorović 31/7/2019, 07:46

Iz Instituta za istraživanje genocida poručuju Kolindi: Dignite ruke od BiH
"Vaše izjave da je 'BiH danas pod kontrolom militantnog islama, koji je dominantan u određivanju stavova', da se u 'BiH vraćaju hiljade boraca sa sirijskog ratišta', te da se u 'BiH naoružavaju selefije i da ih se hiljade nalazi na granici sa Hrvatskom odnosno Evropskom unijom' vas označavaju kao lidera hrvatske velikodržavne ideologije, koja ima cilj stvaranje velike Hrvatske na račun podjele i uništenja države BiH i posebno bošnjačkog naroda", navodi se u saopćenju IGK-a.

Ramić dalje dodaje da Grabar-Kitarović na ovaj način učestvuje u "Čovićevom udruženom antidržavnom, antibosanskom poduhvatu sa Miloradom Dodikom i Aleksandrom Vučićem u razbijanju jedinstvene i suverene države BiH".

"U Srebrenici, Prijedoru, Ahmićima, nije bilo radikalnog islama, ali je bio genocid. Vaše izjave imaju samo jedan cilj - sakrivanje grijeha Hrvatske u agresivnom razbijanju jedinstvene i suverene države BiH. Hrvatska politika se nikada do kraja nije ogradila od razbijanja države BiH. Vaše izjave jasno govore da vi, kao predsjednica Hrvatske, stojite iza najnovije reinkarnacije politike iz devedesetih godina, politike koja je uspostavila paradržavu u suverenoj i međunarodno priznatoj državi BiH, takozvanu Hrvatsku Republiku Herceg Bosnu, koja je pravosnažno osuđena od Haškog tribunala. BiH je ponosna zemlja njenih hrabrih sinova i ponosnih kćeri koji su uvijek budni i prkosni od sna. Zato vaše neljudske izjave ne mogu ništa ugroziti u BiH. Ali zato govore o vašoj ličnosti, političkoj profilaciji i liderskim težnjama koji će završili na marginama povijesti", istakao je, između ostalog, direktor IGK-a, organizacije koja poziva na jačanje državne bosanske koalicije sa misijom borbe protiv antibosanstva i antibošnjaštva, negiranja bosanskoga identiteta, bosanskog jezika, bosanske kulture, historije i tradicije i samog bića države BiH, borbe za institucionalizaciju kulture sjećanja, koja će bosansko državno pitanje uzdići kao kosmičko pitanje od koga zavisi opstanak ne samo države BiH, već i mnogih državnih zajednica u svijetu..


Last edited by Hektorović on 31/7/2019, 07:48; edited 1 time in total
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Kolinda u Izraelu : BiH je nestabilna zemlja pod kontrolom militantnog islama - Page 2 Empty Re: Kolinda u Izraelu : BiH je nestabilna zemlja pod kontrolom militantnog islama

Post by epikur37 31/7/2019, 07:46

Ma kakav Škoro...uozbilji se.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Kolinda u Izraelu : BiH je nestabilna zemlja pod kontrolom militantnog islama - Page 2 Empty Re: Kolinda u Izraelu : BiH je nestabilna zemlja pod kontrolom militantnog islama

Post by vuksadinare 31/7/2019, 07:47

Hektorović wrote:
vuksadinare wrote:
Hektorović wrote:

Nisam joj bio naklonjen, no ovo je bio snažan potez

nadam se da neće popustiti pod pritiskom.
hoce...ipak brine najprije o vlastitomugledu a savjetnik joj je mate granic..cekali su reakciju sarajeva ona je bila prtezestoka i bice isprika,dodvoravanja..zivi bili pa vidjeli..ova izjava je bila samo u svrhu spasavanja izbornog rejtinga koji ej zakasnio..a i da se spasi koliko toliko covic

Isprikom bi napravila ogromnu grešku.
ocemo s ekladit?..drugo djelomicno ima istine i sto je onaj mulja nobilo rekao da se kolinda zeli dodvoriti svima pa i izraelcima izjavom o islamskom ekstremizmu u bh-a i militantima u vlasti a da vjerojatno iza vrata tako ne misli ali to je njen stil a i da izbjegne neka teska pitanja sto s ehravtske tice od strane izraela po pitanju drugog svjetskog rata
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99173
2015-09-08


Back to top Go down

Kolinda u Izraelu : BiH je nestabilna zemlja pod kontrolom militantnog islama - Page 2 Empty Re: Kolinda u Izraelu : BiH je nestabilna zemlja pod kontrolom militantnog islama

Post by vuksadinare 31/7/2019, 07:48

epikur37 wrote:Ma kakav Škoro...uozbilji se.
škoro
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99173
2015-09-08


Back to top Go down

Kolinda u Izraelu : BiH je nestabilna zemlja pod kontrolom militantnog islama - Page 2 Empty Re: Kolinda u Izraelu : BiH je nestabilna zemlja pod kontrolom militantnog islama

Post by epikur37 31/7/2019, 07:48

Škoro je otkliznuo u pravaški diskurs...uvlači se muslićima i stalno lupa o pupovcu, srbima i sl.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Kolinda u Izraelu : BiH je nestabilna zemlja pod kontrolom militantnog islama - Page 2 Empty Re: Kolinda u Izraelu : BiH je nestabilna zemlja pod kontrolom militantnog islama

Post by vuksadinare 31/7/2019, 07:49

epikur37 wrote:Škoro je otkliznuo u pravaški diskurs...uvlači se muslićima i stalno lupa o pupovcu, srbima i sl.
škoro
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99173
2015-09-08


Back to top Go down

Kolinda u Izraelu : BiH je nestabilna zemlja pod kontrolom militantnog islama - Page 2 Empty Re: Kolinda u Izraelu : BiH je nestabilna zemlja pod kontrolom militantnog islama

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum