ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ubojstvo ili slučaj

Go down

Ubojstvo ili slučaj Empty Ubojstvo ili slučaj

Post by immortal Mon 29 Jul - 9:32

https://www.blic.rs/vesti/hronika/svakog-dana-su-bili-zajedno-obozavali-su-motore-najbolji-drugovi-u-smrt-otisli-u/qqrdshr?utm_source=blic_kat_vesti_politika_sidebar&utm_medium=sidebar_najcitanijesada


[size=40]"SVAKOG DANA SU BILI ZAJEDNO, OBOŽAVALI SU MOTORE" Najbolji drugovi u smrt otišli u istom trenu, sahranjuju ih u isti grob[/size]




Ubojstvo ili slučaj X0Jk9lLaHR0cDovL29jZG4uZXUvaW1hZ2VzL3B1bHNjbXMvTVdNN01EQV8vYmFlYmY3NjdmNzBhODM2MTNkMmQ0OGFhMzdjNjUwYTkuanBnkZMCzQLkAIEAAQFOTO: FACEBOOK / PRIVATNA ARHIVA

Ljubomir Marinkov (23) i Dejan Tot (25) iz Srpskog Itebeja poginuli su u strahovitom sudaru koji se dogodio u noći između subote i nedelje na putu između Torka i Itebeja. Kako saznaje ''Blic'', oni su se vozili motorom kojim je upravljao Marinkov i naleteli su na neosvetljen traktor sa presom za slamu koji je vozio D.O. (30) iz okoline Žitišta.

U celoj Opštini Žitište vladaju muk i neverica zbog tragično preminulih najboljih dragara a porodice Marinkov i Tot čekaju da preuzmu tela svojih najmilijih koja su preneta na obdukciju u novosadski Institut za sudsku medicinu.
Nastradali Ljubomir Marinkov ima dva starija brata Gorana i Zorana i potiče iz ugledne itebejske familije, a njegov otac Žarko je poznati stočar i poljoprivrednik.

MOTOROM SE ZAKUCALI U TRAKTOR DVA MLADIĆA STRADALA NA LICU MESTA (FOTO)

Ljubomir je bio dugogodišnji folkloraš i veliki zaljubljenik u motore i automobile, a tu strast je delio sa drugarom Dejanom za koga pričaju da je bio veoma energičan mladić pun života. Njihovi poznanici kažu da nije bilo dana da se nisu videli i družili.
Podsetimo, kako je ''Blic'' izveštavao, traktor sa presom nije bio propisno osvetljen i Marinkov i Tot su od siline udara poginuli na licu mesta.

 - Uviđaj na licu mesta obavio je osnovni javni tužilac u saradnji sa pripadnicima zrenjaninske Policijske uprave. Nakon utvrđivanja okolnosti nesreće D.O. je određeno policijsko zadržavanje u trajanju do 48 sati zbog sumnje da je počinio teško krivično delo protiv bezbednosti javnog saobraćaja i on će uz krivičnu prijavu biti priveden na saslušanje osnovnom javnom tužiocu u Zrenjaninu – kažu u zrenjaninskoj policiji.
Kako nezvanično saznaje ''Blic'', nerazdvojni drugari trebalo bi da budu sahranjeni zajedno u utorak na mesnom groblju u Srpskom Itebeju.

___________________________________________________
Evo da i ja objavim nešto srpsko
Kaže naletili na neosvjetljen traktor.
Sjećam se kad smo iz većeg grada išli u svoj manji nakon izlaska. Bilo je onih koji su ne malo puta poticali trke do odredišta. Nekoliko puta vidjela traktor s prikolicom neosvjetljen u potpunom mraku oko 2 sata iza ponoći. Što radi neosvjetljen u dva iza ponoći na cesti, na brzom djelu ceste. Jednom sam u naletu do njega palila stop svjetla i zadržala se. Ja bi prošla pokraj, ali onaj iza mene ne bi ga ni vidio jer je jurio punom brzinom.
Ja bi takve slučajeve tretirala kao ubojstvo, moguće i s predumišljajem!


Drugi dan , ili na uviđaju puno puta mogu ustanoviti izlet s ceste, ako nije došlo do udara , traktor nitko nije vidio, nikom jasno što je. Čovjek mrtav i zaključe pijan ili pospan. Smrad se izvuče i ponavlja zabavu.
immortal
immortal

Female
Posts : 23153
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Ubojstvo ili slučaj Empty Re: Ubojstvo ili slučaj

Post by Guest Mon 29 Jul - 19:57

ljubavi ...shto si ti htjela reci sa ovom temom,,,da si vozila motor ili da dobro vidish po noci:)))?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ubojstvo ili slučaj Empty Re: Ubojstvo ili slučaj

Post by darth_vader Mon 29 Jul - 23:51

Samo kupujte derištima motore. Traktor ih je ubio, a ne brzina... dašta...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19665
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Ubojstvo ili slučaj Empty Re: Ubojstvo ili slučaj

Post by Eroo Tue 30 Jul - 0:12

Znam što znači motor za mladog čovjeka... B-)
Zato  nisam djeci kupovao takve igračke, dok nisam sina vidio da vozi (posuđen) tuđi motor.

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 74787
2016-07-22


Back to top Go down

Ubojstvo ili slučaj Empty Re: Ubojstvo ili slučaj

Post by Guest Tue 30 Jul - 0:29

Moja dvojica meni namjestila pushku...emotivnu...dodjem u garazu jedan dan ,,ono kawa soma kubika...o majku vam jebem ...dolazi vam,,,imate dva dana da to prodate ili marsh iz kuce,,,prodali za jedan dan..Mada nisam im nikada prichao koliko sam bio lud za brzom voznjom,,,,a u chetiri ujutro smo se nadjebavali tko ce projuriti preko bivsheg auto puta bratsvo i jedinstvo sa prikljuchka na njega bez semafora..Bog te jebo...chisti ruski rulet..A kad se druzish sa takvim idiotima ili postanesh idiot ili se vishe ne druzish,,,isto kao na ovom forumu:::))
Zato sam se i prep'o,,reko ne pada daleko iver od panja.. a sranje uvijek dolazi od kurchenja..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ubojstvo ili slučaj Empty Re: Ubojstvo ili slučaj

Post by immortal Tue 30 Jul - 3:24

frka wrote:ljubavi ...shto si ti htjela reci sa ovom temom,,,da si vozila motor ili da dobro vidish po noci:)))?
Ja sam vozila auto, a to sto sam primjetila kao da se sivilo mrda ispred prije nego ga svijetla osvijetlila potpuno..Bog me sačvao. Traktor kao da stoji, ne vozi. Nemas vremena stati.
Bratic i drustvo imali motore. Na motoru sam znala biti iza i ostati bez zraka od prevelike brzine kod koje zrak udara u lice, brije. Bio je to i rizik i zivot.
immortal
immortal

Female
Posts : 23153
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Ubojstvo ili slučaj Empty Re: Ubojstvo ili slučaj

Post by immortal Tue 30 Jul - 3:29

frka wrote:Moja dvojica meni namjestila pushku...emotivnu...dodjem u garazu jedan dan ,,ono kawa soma kubika...o majku vam jebem ...dolazi vam,,,imate dva dana da to prodate ili marsh iz kuce,,,prodali za jedan dan..Mada nisam im nikada prichao koliko sam bio lud za  brzom voznjom,,,,a u chetiri ujutro smo se nadjebavali tko ce  projuriti  preko bivsheg auto puta bratsvo i jedinstvo sa prikljuchka na njega bez semafora..Bog te jebo...chisti ruski rulet..A kad se druzish sa takvim idiotima ili postanesh idiot ili se vishe ne druzish,,,isto kao na ovom forumu:::))
Zato sam se i prep'o,,reko ne pada daleko iver od panja.. a sranje uvijek dolazi od kurchenja..
Ja rekla caci da cu si kupiti auto. On meni da taj auto nece uci u njegovo dvoriste. Ja mu rekla da cu ga onda ostaviti kod susjeda. I dok sam ocekivala potvrdan odgovor i bila u nedoumici kupiti ili ne, on mi sam kupio.
immortal
immortal

Female
Posts : 23153
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Ubojstvo ili slučaj Empty Re: Ubojstvo ili slučaj

Post by immortal Tue 30 Jul - 3:30

Eroo wrote:Znam što znači motor za mladog čovjeka... B-)
Zato  nisam djeci kupovao takve igračke, dok nisam sina vidio da vozi (posuđen) tuđi motor.
Da, puno gora stvar voziti tuđi auto ili motor.
immortal
immortal

Female
Posts : 23153
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Ubojstvo ili slučaj Empty Re: Ubojstvo ili slučaj

Post by immortal Tue 30 Jul - 3:38

jasambrend wrote:Samo kupujte derištima motore. Traktor ih je ubio, a ne brzina... dašta...
Neosvjetljen traktor s prikolicim na neosvjetljenoj cesti u 2 iza ponoci. I sa dozvoljenih 60 se mozes slupati.

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23153
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Ubojstvo ili slučaj Empty Re: Ubojstvo ili slučaj

Post by Guest Tue 30 Jul - 7:17

y mortal Yesterday at 21:24

@frka wrote:
ljubavi ...shto si ti htjela reci sa ovom temom,,,da si vozila motor ili da dobro vidish po noci:)))?
Ja sam vozila auto, a to sto sam primjetila kao da se sivilo mrda ispred prije nego ga svijetla osvijetlila potpuno..Bog me sačvao. Traktor kao da stoji, ne vozi. Nemas vremena stati.
Bratic i drustvo imali motore. Na motoru sam znala biti iza i ostati bez zraka od prevelike brzine kod koje zrak udara u lice, brije. Bio je to i rizik i zivot.
========================================================================
Nemam predstavu kako danas izgledaju auto shkole,,,ali se sjecam da su me u ono vrijeme uchili kako je vazno kod mimoilazenja sa nekim vozilom odmah upaliti dga svjetla..koja su jako vazna na provincijskim putevima...Da taj sa traktorom nije bio neki shto je zaostao iz oluje pa se kamuflirao::::))
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ubojstvo ili slučaj Empty Re: Ubojstvo ili slučaj

Post by epikur37 Tue 30 Jul - 7:42

nikad nisam mogao skuziti furku na brzinu i sportske motore, danas kad vidim mulce kako deru te motore, zuje i bruje....idioti
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Ubojstvo ili slučaj Empty Re: Ubojstvo ili slučaj

Post by Hektorović Tue 30 Jul - 8:58

epikur37 wrote:nikad nisam mogao skuziti furku na brzinu i sportske motore, danas kad vidim mulce kako deru te motore, zuje  i bruje....idioti

Ku*čenje pred trebicama, dokazivanje, adrenalin...
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Ubojstvo ili slučaj Empty Re: Ubojstvo ili slučaj

Post by epikur37 Tue 30 Jul - 9:08

Hektorović wrote:
epikur37 wrote:nikad nisam mogao skuziti furku na brzinu i sportske motore, danas kad vidim mulce kako deru te motore, zuje  i bruje....idioti

Ku*čenje pred trebicama, dokazivanje, adrenalin...

Seljakluk,

Ja sam cure vodio u prirodu na piknik i čitao Preverta  :)
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Ubojstvo ili slučaj Empty Re: Ubojstvo ili slučaj

Post by immortal Tue 30 Jul - 9:49

epikur37 wrote:
Hektorović wrote:
epikur37 wrote:nikad nisam mogao skuziti furku na brzinu i sportske motore, danas kad vidim mulce kako deru te motore, zuje  i bruje....idioti

Ku*čenje pred trebicama, dokazivanje, adrenalin...

Seljakluk,

Ja sam cure vodio u prirodu na piknik i čitao Preverta  :)
heh
nekad i sad
nekad se furalo (prosipalo) na pisce i njhove stihove i mudrosti
nešto kasnije na motore, brzinu.. osjećaj koji ti daje
danas je opet nešto treće.. ne znam točno što, ali poludim kad kršćanski svijet fura islamističke brade
a jesu ih jedno vrijeme počeli nositi svi odreda


seljanluk je bio i onaj kad lik nema dume o ničem, niti liči na što zanimljivo a prosipa se s stihom ili dva nekog pisca, viče u zrak samo kako bi pokazao što je savladao, drugi bi trebali padati u nesvjest.. koma
immortal
immortal

Female
Posts : 23153
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Ubojstvo ili slučaj Empty Re: Ubojstvo ili slučaj

Post by epikur37 Tue 30 Jul - 9:53

mortal wrote:
epikur37 wrote:
Hektorović wrote:
epikur37 wrote:nikad nisam mogao skuziti furku na brzinu i sportske motore, danas kad vidim mulce kako deru te motore, zuje  i bruje....idioti

Ku*čenje pred trebicama, dokazivanje, adrenalin...

Seljakluk,

Ja sam cure vodio u prirodu na piknik i čitao Preverta  :)
heh
nekad i sad
nekad se furalo (prosipalo) na pisce i njhove stihove i mudrosti
nešto kasnije na motore, brzinu.. osjećaj koji ti daje
danas je opet nešto treće.. nm znam tično što, ali poludim kad kršćanski svijet fura islamističke brade
a jesu ih jedno vrijeme počeli nositi svi odreda

brade su hipsterska furka i nisu vezane za musliće ali svejedno izgledaju smiješno.

Vidila žaba da se konji potkivaju pa i ona digla nogu, tako neki muškići s nikakvom bradom također puštaju pa to sve skupa izgleda komično.

Puštanje brade je znak krize muškosti u feminiziranom svijetu.

Nakon što je muški svijet sustavno kulturno steriliziran, sad jedino puštanjem brade žele pokazati da su još uvijek tu. ispod brade je u glavnom obična pička
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Ubojstvo ili slučaj Empty Re: Ubojstvo ili slučaj

Post by immortal Tue 30 Jul - 10:04

joj

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23153
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Ubojstvo ili slučaj Empty Re: Ubojstvo ili slučaj

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum