ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

KAKVA SU DJECA VJERNIKA, A KAKVA DJECA ATEISTA?

Page 5 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

KAKVA SU DJECA VJERNIKA, A KAKVA DJECA ATEISTA? - Page 5 Empty Re: KAKVA SU DJECA VJERNIKA, A KAKVA DJECA ATEISTA?

Post by Guest 7/11/2015, 19:00

ostrakon wrote:

Mene smetaju podvale u znanosti poput globalnog zatopljenja, ili crnih rupa i teorije relativnosti, jer bi znanost trebala biti lišena mitologije.
lol!

Guest
Guest


Back to top Go down

KAKVA SU DJECA VJERNIKA, A KAKVA DJECA ATEISTA? - Page 5 Empty Re: KAKVA SU DJECA VJERNIKA, A KAKVA DJECA ATEISTA?

Post by Guest 7/11/2015, 19:00

ostrakon wrote:
Starhemberg wrote:Uglavnom, ta podvala sa "svecima" je najveća govnarija ikad, kad ih već ima tolika hrpa, bolje da smo ostali na politeizmu, barem bi štovali mnoštvo koje to po svojim osobinama zaslužuje.
Takve podvale mene ne smetaju, jer religija je ipak dio folklora pa ima tu umjetničku slobodu.

Mene smetaju podvale u znanosti poput globalnog zatopljenja, ili crnih rupa i teorije relativnosti, jer bi znanost trebala biti lišena mitologije.
Znanost je isto postala kurva, platiš istraživanje i dobiješ rezultate kakve želiš, plasiraš ih iako znaš da će biti oboreni vrlo brzo, ili neće, no...nikoga nije briga. Ponuda i potražnja.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

KAKVA SU DJECA VJERNIKA, A KAKVA DJECA ATEISTA? - Page 5 Empty Re: KAKVA SU DJECA VJERNIKA, A KAKVA DJECA ATEISTA?

Post by Guest 7/11/2015, 19:00

ostrakon wrote:
Starhemberg wrote:Uglavnom, ta podvala sa "svecima" je najveća govnarija ikad, kad ih već ima tolika hrpa, bolje da smo ostali na politeizmu, barem bi štovali mnoštvo koje to po svojim osobinama zaslužuje.
Takve podvale mene ne smetaju, jer religija je ipak dio folklora pa ima tu umjetničku slobodu.

Mene smetaju podvale u znanosti poput globalnog zatopljenja, ili crnih rupa i teorije relativnosti, jer bi znanost trebala biti lišena mitologije.
OVO je stvarno..u prosjeku zadnjih 30 godina porasla prosjecna temperatura 5-6 stupnjeva...u kriticnim trenucima jake efekte daje..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

KAKVA SU DJECA VJERNIKA, A KAKVA DJECA ATEISTA? - Page 5 Empty Re: KAKVA SU DJECA VJERNIKA, A KAKVA DJECA ATEISTA?

Post by Guest 7/11/2015, 19:08

bogomdani wrote:
OVO je stvarno..u prosjeku zadnjih 30 godina porasla prosjecna temperatura 5-6 stupnjeva...u kriticnim trenucima jake efekte daje..
Uff, 5-6?
Ta cijela priča oko zatopljenja je samo zbog nafte. Ne smiju reći da nafte nestaje, jer bi to stvorilo paniku, ratove i prestao bi izvoz. Pa se onda izmisli politički spin kako je CO2 loš. Nešto slično kao kad elite ne žele da se s drugima nadmeću za meso i proteine, kojih nema dovoljno za sve, pa izmisle kako je jesti meso grešno i nemoralno, te propagiraju siromašnima vegetarijanstvo.


Last edited by ostrakon on 7/11/2015, 19:10; edited 1 time in total
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

KAKVA SU DJECA VJERNIKA, A KAKVA DJECA ATEISTA? - Page 5 Empty Re: KAKVA SU DJECA VJERNIKA, A KAKVA DJECA ATEISTA?

Post by Guest 7/11/2015, 19:09

Starhemberg wrote:
Nemoj mi reći da pratiš to smeće?
Ne pratim, ali ne mogu izbjeći udarne vijesti na naslovnicama portala.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

KAKVA SU DJECA VJERNIKA, A KAKVA DJECA ATEISTA? - Page 5 Empty Re: KAKVA SU DJECA VJERNIKA, A KAKVA DJECA ATEISTA?

Post by Guest 7/11/2015, 19:12

red wolf wrote:
ostrakon wrote:

Mene smetaju podvale u znanosti poput globalnog zatopljenja, ili crnih rupa i teorije relativnosti, jer bi znanost trebala biti lišena mitologije.
lol!

Ja ne vjerujem u laži, a tvoja sloboda je jedna od tih laži.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

KAKVA SU DJECA VJERNIKA, A KAKVA DJECA ATEISTA? - Page 5 Empty Re: KAKVA SU DJECA VJERNIKA, A KAKVA DJECA ATEISTA?

Post by Guest 7/11/2015, 19:15

ostrakon wrote:
red wolf wrote:
ostrakon wrote:

Mene smetaju podvale u znanosti poput globalnog zatopljenja, ili crnih rupa i teorije relativnosti, jer bi znanost trebala biti lišena mitologije.
lol!

Ja ne vjerujem u laži, a tvoja sloboda je jedna od tih laži.
Prije nekoliko godina su govorili što nam se sprema zbog toga, a sad kad vidimo ove katastrofe, ni sada nam nije jasno što se događa...Jedno tužno vrijeme po ljudsku civilizaciju dolazi...Vrijeme je čišćenja...Ali, većina je poput tebe...Pa, uživajte u vožnji...Biti će nezaboravna...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

KAKVA SU DJECA VJERNIKA, A KAKVA DJECA ATEISTA? - Page 5 Empty Re: KAKVA SU DJECA VJERNIKA, A KAKVA DJECA ATEISTA?

Post by Guest 7/11/2015, 19:20

ostrakon wrote:
bogomdani wrote:
OVO je stvarno..u prosjeku zadnjih 30 godina porasla prosjecna temperatura 5-6 stupnjeva...u kriticnim trenucima jake efekte daje..
Uff, 5-6?
Ta cijela priča oko zatopljenja je samo zbog nafte. Ne smiju reći da nafte nestaje, jer bi to stvorilo paniku, ratove i prestao bi izvoz. Pa se onda izmisli politički spin kako je CO2 loš. Nešto slično kao kad elite ne žele da se s drugima nadmeću za meso i proteine, kojih nema dovoljno za sve, pa izmisle kako je jesti meso grešno i nemoralno, te propagiraju siromašnima vegetarijanstvo.
Nisam rekao koji je uzrok,vjerovatno sve po malo,no i redovni ciklus klimatskih promjena..ono sto je bitno,je cinjenica da po ljeti recimo nije isto 32 stupnja i 38..gdje se u potpunosti remeti normalan tijek kruzenja vode u prirodi,i nemas vise normalnih kisa po ljeti svakih 7-10 dana,nego suse po vise mjeseci i onda uraganska nevremena...po zimi opt,kad treba biti normalno minus 3-4 stupnja,ono bude 2-3 i time pogoduje razvoju bolesti kod ljudi,bolesti kod biljaka,sirenju ghamadi i stetocina u prirodi..jebenih tih "samo" 6 stupnjeva.. king
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

KAKVA SU DJECA VJERNIKA, A KAKVA DJECA ATEISTA? - Page 5 Empty Re: KAKVA SU DJECA VJERNIKA, A KAKVA DJECA ATEISTA?

Post by Guest 7/11/2015, 19:23

Ili evo još jedna analogija o besmislu i laži.

Imaš deset pasa, i baciš im 8 kostiju, dva psa ostanu gladna. A ti to objasniš time da ova dva što nisu dobili kost su ostala gladna jer nisu dovoljno konkurentna, pa ih pošalješ na dresuru, prekvalifikaciju, kako bi sljedeći put kad opet baciš 8 kostiju toj desetorici pasa oni uhvatili svoju kost, naravno onda će novih dva ostati bez, ali onda i njih možeš poslati na dresuru da postanu konkurentniji.

A onda da još malo zapapriš stvar, pustiš glasine preko eminentnih stručnjaka kako jer razlog zašto svi nisu dobili svoju kost taj što ima previše kostiju, pa nahuškaš pse da traže da se broj kostiju još više smanji, kako bi ih onda bilo za sve. Pa sljedeći put umjesto 8 baciš 7 kostiju, na desetero pseta.

Zabavi nikad kraja.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

KAKVA SU DJECA VJERNIKA, A KAKVA DJECA ATEISTA? - Page 5 Empty Re: KAKVA SU DJECA VJERNIKA, A KAKVA DJECA ATEISTA?

Post by Guest 7/11/2015, 19:24

Daš svakom svoju kost i riješio si problem...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

KAKVA SU DJECA VJERNIKA, A KAKVA DJECA ATEISTA? - Page 5 Empty Re: KAKVA SU DJECA VJERNIKA, A KAKVA DJECA ATEISTA?

Post by Guest 7/11/2015, 19:31

red wolf wrote:
ostrakon wrote:
red wolf wrote:
ostrakon wrote:

Mene smetaju podvale u znanosti poput globalnog zatopljenja, ili crnih rupa i teorije relativnosti, jer bi znanost trebala biti lišena mitologije.
lol!

Ja ne vjerujem u laži, a tvoja sloboda je jedna od tih laži.
Prije nekoliko godina su govorili što nam se sprema zbog toga, a sad kad vidimo ove katastrofe, ni sada nam nije jasno što se događa...Jedno tužno vrijeme po ljudsku civilizaciju dolazi...Vrijeme je čišćenja...Ali, većina je poput tebe...Pa, uživajte u vožnji...Biti će nezaboravna...
Većina je poput tebe, robovi koji čekaju oslobođenje. No za tebe i takve nema oslobođenja, jer robovanje nije stanje tijela nego uma.
Lako vas je zavarati glumom i predstavom, prodati vam nadu za promjenu.

Slobodni ljudi ne čekaju da im sloboda dođe, niti da se nešto promjeni. Slobodni ljudi su ti koji mijenjaju. A robovi čekaju i umiru čekajući.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

KAKVA SU DJECA VJERNIKA, A KAKVA DJECA ATEISTA? - Page 5 Empty Re: KAKVA SU DJECA VJERNIKA, A KAKVA DJECA ATEISTA?

Post by Guest 7/11/2015, 19:34

red wolf wrote:Daš svakom svoju kost i riješio si problem...
ne baš, previše je kostiju, treba rezati
onda će biti dovoljno za sve
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

KAKVA SU DJECA VJERNIKA, A KAKVA DJECA ATEISTA? - Page 5 Empty Re: KAKVA SU DJECA VJERNIKA, A KAKVA DJECA ATEISTA?

Post by Guest 7/11/2015, 19:35

ostrakon wrote:
red wolf wrote:Daš svakom svoju kost i riješio si problem...
ne baš, previše je kostiju, treba rezati
onda će biti dovoljno za sve
pa bit će tako
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

KAKVA SU DJECA VJERNIKA, A KAKVA DJECA ATEISTA? - Page 5 Empty Re: KAKVA SU DJECA VJERNIKA, A KAKVA DJECA ATEISTA?

Post by Regoč 7/11/2015, 19:54

kaja_333 wrote:Ako su djeca vjernika su ok, ako su ateista su isto ok. Ali ako su vjerskih fanatika onda definitivno nisu najbolje. Evo školski primjer su regoc, epikur .
Fanatici su oni koji bi ubijali. Osobito nerođene. I to uzimali kao dokaz svoje naprednosti i tolerantnosti.

_________________
KAKVA SU DJECA VJERNIKA, A KAKVA DJECA ATEISTA? - Page 5 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

KAKVA SU DJECA VJERNIKA, A KAKVA DJECA ATEISTA? - Page 5 Empty Re: KAKVA SU DJECA VJERNIKA, A KAKVA DJECA ATEISTA?

Post by Regoč 7/11/2015, 19:57

kaja_333 wrote:Recimo ja sam sigurna da su njih dvojica spaljivali barbike jer su gole.
Nego, koliko si ti nerođenih "spalila"?

_________________
KAKVA SU DJECA VJERNIKA, A KAKVA DJECA ATEISTA? - Page 5 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

KAKVA SU DJECA VJERNIKA, A KAKVA DJECA ATEISTA? - Page 5 Empty Re: KAKVA SU DJECA VJERNIKA, A KAKVA DJECA ATEISTA?

Post by Regoč 7/11/2015, 20:00

marcus-t wrote:
kaja_333 wrote:Recimo ja sam sigurna da su njih dvojica spaljivali barbike jer su gole.
A Kenove nisu? Hm, ta dvojica su mi bili sumnjivi i prije. :D
Na vašu žalost, autići i pljuce u djetinjstvu. Lutke ni u ludilu ne bih uzeo. To je za, fuuuj, curice. Prespektiva klinca, što ćete.

_________________
KAKVA SU DJECA VJERNIKA, A KAKVA DJECA ATEISTA? - Page 5 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

KAKVA SU DJECA VJERNIKA, A KAKVA DJECA ATEISTA? - Page 5 Empty Re: KAKVA SU DJECA VJERNIKA, A KAKVA DJECA ATEISTA?

Post by Regoč 7/11/2015, 20:09

Eto, a mislio sam ni ne otvoriti temu, no dobro da jesam, vidim da me blate kad me nema. I to moralno dno društva, aborterke i njihovi poticatelji.
Što se tiče djece, velik je utjecaj raznih čimbenikah, svesti sve na vjeru ili nevjeru je besmisleno. Kao i sva društvena istraživanja, vjerujem da je i ovo namješteno da se ojača rat protiv kršćanstva.

_________________
KAKVA SU DJECA VJERNIKA, A KAKVA DJECA ATEISTA? - Page 5 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

KAKVA SU DJECA VJERNIKA, A KAKVA DJECA ATEISTA? - Page 5 Empty Re: KAKVA SU DJECA VJERNIKA, A KAKVA DJECA ATEISTA?

Post by Guest 7/11/2015, 21:42

marcus-t wrote:
kaja_333 wrote:A glupost , i to teška.
Pa i nije baš. :D
Ti si očiti primjer da baš je
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

KAKVA SU DJECA VJERNIKA, A KAKVA DJECA ATEISTA? - Page 5 Empty Re: KAKVA SU DJECA VJERNIKA, A KAKVA DJECA ATEISTA?

Post by Guest 7/11/2015, 21:43

stenjalica wrote:tko su vjernici u Hrvatskoj,recimo šta je Karamarkov sin?
Bezbradica
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

KAKVA SU DJECA VJERNIKA, A KAKVA DJECA ATEISTA? - Page 5 Empty Re: KAKVA SU DJECA VJERNIKA, A KAKVA DJECA ATEISTA?

Post by epikur37 7/11/2015, 21:48

kaja_333 wrote:Ako su djeca vjernika su ok, ako su ateista su isto ok. Ali ako su vjerskih fanatika onda definitivno nisu najbolje. Evo školski primjer su regoc, epikur .


Mala ti si postala bezobrazna, nisi za mudraca...čkomi tamo i bavi se abortusima, prostitucijom, pederima i drugim stvarima koje te unapređuju ;)
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

KAKVA SU DJECA VJERNIKA, A KAKVA DJECA ATEISTA? - Page 5 Empty Re: KAKVA SU DJECA VJERNIKA, A KAKVA DJECA ATEISTA?

Post by gargamel0101 7/11/2015, 22:11

kaja_333 wrote:Ako su djeca vjernika su ok, ako su ateista su isto ok. Ali ako su vjerskih fanatika onda definitivno nisu najbolje. Evo školski primjer su regoc, epikur .
Tako nekako.
gargamel0101
gargamel0101

Posts : 3558
2015-07-23


Back to top Go down

KAKVA SU DJECA VJERNIKA, A KAKVA DJECA ATEISTA? - Page 5 Empty Re: KAKVA SU DJECA VJERNIKA, A KAKVA DJECA ATEISTA?

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 5 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum