ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Što Bandićeve izjave govore? Da Zagrepčane smatra idiotima

Go down

Što Bandićeve izjave govore? Da Zagrepčane smatra idiotima Empty Što Bandićeve izjave govore? Da Zagrepčane smatra idiotima

Post by debotoijusto 25/7/2019, 20:10

U POVODU požara na Jakuševcu, zbog kojega se Zagrebom proširio otrovni dim, zagrebački gradonačelnik je već nekoliko puta stao pred medije i davao izjave. Bandić izgleda prilično loše, ispijeno i sivo te se čini da i jedva govori, ali to ga nije zaustavilo da opet ispali hrpu uvredljivih besmislica i laži.
Primjerice, jutros je rekao da zrak nije zagađen, a nadležne službe su izmjerile i objavile da jest.
No vrhunac je uslijedio kada se u poslijepodnevnim satima Bandić pojavio na Jakuševcu i krenuo dirigirati davanje izjava od zapovjednika vatrogasaca, predstavnika kvarta itd. Konačno je do mikrofona došao i Bandić, pa ispalio da ga njegov suradnik Pavle Kalinić podsjeća na “Šon Konerija” (Bandić naravno ne zna ispravno izgovoriti niti naglasiti prezime poznatog glumca) jer nosi sunčane naočale. Gradonačelnik je onda dodao kako on nikad ne nosi sunčane naočale jer “ništa ne smije biti između njega i građana”.

Bio je to početak i za Bandićeve standarde doista suludog baljezganja. Bandić je obećao da će za tri godine na Jakuševcu napraviti kompostanu, skoro na istoj lokaciji na kojoj je 2001. obećao da će za četiri godine sanirati deponij ili se na njemu spaliti. Jakuševac naravno nije saniran ni 18 godina kasnije. Onda je počeo novinare ispitivati jesu li gledali Kuma, slavni mafijaški ep Francisa Forda Coppole, da bi zaključio kako "nema ništa ljepše nego biti kum".
Dakle, došli smo do toga da se Bandić javnosti doslovno smije direktno u facu, indirektno priznaje da je mafijaški kum i pokazuje svima da ih smatra idiotima.
"Ja sam napravio šestero djece, na putu sam da napravim i sedmo. Ja sam bogat čovjek. Govorim o životu. Na putu sam sedmog djeteta i nemojte da buče oni koji nisu napravili nijedno dijete", govorio je dalje Bandić, pritom misleći na osvojene gradonačelničke mandate.
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30616
2014-04-12


Back to top Go down

Što Bandićeve izjave govore? Da Zagrepčane smatra idiotima Empty Re: Što Bandićeve izjave govore? Da Zagrepčane smatra idiotima

Post by debotoijusto 25/7/2019, 20:11

Njegova bahatost, primitivizam i sklonost laganju tako su danas manifestirani u svom punom sjaju. Bandić je pun sebe i uvjeren u svoj faraonski položaj da je izgubio i minimum lukavosti u javnim istupima. On više nije sposoban odglumiti barem malo poniznosti ili racionalnosti, nego divlja u javnosti kao što divlja po gradskoj upravi. Sve to je odavno prešlo granicu normalnog, sada svjedočimo nekakvoj maničnoj psihozi gradonačelnika koji je odlijepio.
Bandić građane Zagreba smatra idiotima te se prema njima tako i ponaša, a s obzirom na to da su ga za gradonačelnika izabrali šest puta, za to ima i utemeljenje u stvarnosti. Uostalom, svojedobno je na pitanje “Hoćete li i dalje davati olaka obećanja?” posve iskreno odgovorio: "Onoliko koliko mi bude trebalo da dobijem mandat".
Drugim riječima, Zagrepčani zaslužuju Bandića za gradonačelnika.

https://www.index.hr/vijesti/clanak/sto-bandiceve-izjave-govore-da-zagrepcane-smatra-idiotima/2103882.aspx
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30616
2014-04-12


Back to top Go down

Što Bandićeve izjave govore? Da Zagrepčane smatra idiotima Empty Re: Što Bandićeve izjave govore? Da Zagrepčane smatra idiotima

Post by debotoijusto 25/7/2019, 20:14

debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30616
2014-04-12


Back to top Go down

Što Bandićeve izjave govore? Da Zagrepčane smatra idiotima Empty Re: Što Bandićeve izjave govore? Da Zagrepčane smatra idiotima

Post by Sora 25/7/2019, 21:18

Oso Prerano na kvasinu od droge

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23713
2014-04-29


Back to top Go down

Što Bandićeve izjave govore? Da Zagrepčane smatra idiotima Empty Re: Što Bandićeve izjave govore? Da Zagrepčane smatra idiotima

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum