ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gnječ, javiii seeee...

Go down

Gnječ, javiii seeee... Empty Gnječ, javiii seeee...

Post by Eroo Mon 22 Jul - 12:33

POLICIJA UHITILA DVOJICU HULIGANA KOJI SU U PULI PRETUKLI 77-GODIŠNJAKA Uhićen i treći napadač


Gnječ, javiii seeee... Uhiceni


Policija je u nedjelju navečer uhitila dvojicu huligana koji su rano jutros u Puli fizički nasrnuli na 77-godišnjeg muškarca, piše Glas Istre. Za trećim počiniteljem se tragalo nešto duže, ali je i on tijekom večeri dolijao na zagrebačkom području.
Na meti huligana našao se 77-godišnji Evelino Vale, kojem su napadači slomili tri rebra i ruku, a divljanje huligana snimile su nadzorne kamere.



  "Došli su oko šest sati i dirali hrvatsku i istarsku zastavu koje vise na terasi. Upozorio sam ih da to ne čine, a oni su rekli da u 9.30 sati moraju na postrojavanje u vojsku te da su pred zastavom svaki dan. Onda su otišli i vratili se nakon sat vremena s palicama, maskama i kapuljačama na glavama. Nisu ništa rekli, samo su me počeli tući. Udarali su me u glavu, u ruku, a nakon što sam pao, nogama su me tukli po rebrima. Napad je trajao nekoliko minuta", rekao je gospodin Vale za Glas Istre.

Policija je objavila da je 77-godišnjak teško ozlijeđen. Također, dodaju da je jedan osumnjičeni uhićen na području Pule, dok je drugi lišen slobode na zagrebačkom području.

https://www.jutarnji.hr/vijesti/crna-kronika/policija-uhitila-dvojicu-huligana-koji-su-u-puli-pretukli-77-godisnjaka-uhicen-i-treci-napadac/9148490/
Eroo
Eroo

Posts : 74388
2016-07-22


Back to top Go down

Gnječ, javiii seeee... Empty Re: Gnječ, javiii seeee...

Post by Eroo Mon 22 Jul - 12:37

Opasni neki momci, nije šala premlatiti jednog 77 godišnjaka. :)
Eroo
Eroo

Posts : 74388
2016-07-22


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum