ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

više ga koštao taxi od kaštela do splita, nego avion od barcelone do kaštela...

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

više ga koštao taxi od kaštela do splita, nego avion od barcelone do kaštela... - Page 2 Empty Re: više ga koštao taxi od kaštela do splita, nego avion od barcelone do kaštela...

Post by AssadNaPodmornici 17/7/2019, 19:53

kic wrote:
zbog ovog i propada turizam, realno, procula se sva ova krađa..

u vrijeme mas medija kad za cas stavis sliku i tekst viralno, mi se ponasamo: ako mu ne pase nek ide na noge!
ima pun kurac krađa , nagleda sam se ovih mjesec ipo dana dosta toga već, sitnih krađa koje jako jako jako jako živciraju turiste.. najebat ćemo, osjetit će se za koju godinu brutalno

AssadNaPodmornici

Posts : 21142
2018-06-14


Back to top Go down

više ga koštao taxi od kaštela do splita, nego avion od barcelone do kaštela... - Page 2 Empty Re: više ga koštao taxi od kaštela do splita, nego avion od barcelone do kaštela...

Post by kic 17/7/2019, 19:56

AssadNaPodmornici wrote:
kic wrote:
zbog ovog i propada turizam, realno, procula se sva ova krađa..

u vrijeme mas medija kad za cas stavis sliku i tekst viralno, mi se ponasamo: ako mu ne pase nek ide na noge!
ima pun kurac krađa , nagleda sam se ovih mjesec ipo dana dosta toga već, sitnih krađa koje jako jako jako jako živciraju turiste.. najebat ćemo, osjetit će se za koju godinu brutalno

vec se osjeca: open your eyes

Turci nude aranzmane i popuste i tretiraju te kao kralja sto je najvaznije..

mi tretiramo turiste kao hodajuce bankomate i nudimo in simulakrum izumrle tradicije..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48020
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

više ga koštao taxi od kaštela do splita, nego avion od barcelone do kaštela... - Page 2 Empty Re: više ga koštao taxi od kaštela do splita, nego avion od barcelone do kaštela...

Post by Sora 17/7/2019, 19:58

O vidi ti KIC cita bodriljara 

Bravo !

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23748
2014-04-29


Back to top Go down

više ga koštao taxi od kaštela do splita, nego avion od barcelone do kaštela... - Page 2 Empty Re: više ga koštao taxi od kaštela do splita, nego avion od barcelone do kaštela...

Post by AssadNaPodmornici 17/7/2019, 20:00

kic wrote:
AssadNaPodmornici wrote:
kic wrote:
zbog ovog i propada turizam, realno, procula se sva ova krađa..

u vrijeme mas medija kad za cas stavis sliku i tekst viralno, mi se ponasamo: ako mu ne pase nek ide na noge!
ima pun kurac krađa , nagleda sam se ovih mjesec ipo dana dosta toga već, sitnih krađa koje jako jako jako jako živciraju turiste.. najebat ćemo, osjetit će se za koju godinu brutalno

vec se osjeca: open your eyes

Turci nude aranzmane i popuste i tretiraju te kao kralja sto je najvaznije..

mi tretiramo turiste kao hodajuce bankomate i nudimo in simulakrum izumrle tradicije..
ma najgore od svega ima solidne ponude i toga , mediji malo seru..

imamo dosta i kvalitete, i ostaloga, i nije sve tako betonizirano.. naravno dalmatinska obala je teško sranje, ali otoci su vrh, još su očuvani, ali sve je jebeno skupo i pljačka, plus hrpa sitne pljačke.. recimo u restoranima, ti naplaćuju kruv i to brutalno... što se recimo treba podrazumjevati u cijenu,..

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21142
2018-06-14


Back to top Go down

više ga koštao taxi od kaštela do splita, nego avion od barcelone do kaštela... - Page 2 Empty Re: više ga koštao taxi od kaštela do splita, nego avion od barcelone do kaštela...

Post by AssadNaPodmornici 17/7/2019, 20:01

za početak bi trebalo brutalno, ali baš brutalno rezati poreze... 
počevši od PDVa sa 25% na 13% ili manje na restorane i sve u turizmu, do rezanja poreza na plaće brutalno..

ako se to ne dogodi, svaka iduća godina će biti sve gora i gora..
i to će brutalno padati, jer ovo malo radne snage što je ostalo u RH, održava kakav-takav turizam , barem gornji dio na kvaliteti,...
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21142
2018-06-14


Back to top Go down

više ga koštao taxi od kaštela do splita, nego avion od barcelone do kaštela... - Page 2 Empty Re: više ga koštao taxi od kaštela do splita, nego avion od barcelone do kaštela...

Post by kic 17/7/2019, 20:02

Sora wrote:O vidi ti KIC cita bodriljara 

Bravo !

pa ako se nudi nesto sto ne postoji vise, radi se o prodaji price, o simulakrumu..

vecina pjesama sa Splitskog festivala nema veze sa stvarnoscu vise.. takav zivot dalmatinskog sela i mora je otisao u povijest..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48020
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

više ga koštao taxi od kaštela do splita, nego avion od barcelone do kaštela... - Page 2 Empty Re: više ga koštao taxi od kaštela do splita, nego avion od barcelone do kaštela...

Post by RayMabus 17/7/2019, 20:04

AssadNaPodmornici wrote:za početak bi trebalo brutalno, ali baš brutalno rezati poreze... 
počevši od PDVa sa 25% na 13% ili manje na restorane i sve u turizmu, do rezanja poreza na plaće brutalno..

ako se to ne dogodi, svaka iduća godina će biti sve gora i gora..
i to će brutalno padati, jer ovo malo radne snage što je ostalo u RH, održava kakav-takav turizam , barem gornji dio na kvaliteti,...
Uvozimo sezonsku radnu snagu i to masovno.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176960
2014-04-11


Back to top Go down

više ga koštao taxi od kaštela do splita, nego avion od barcelone do kaštela... - Page 2 Empty Re: više ga koštao taxi od kaštela do splita, nego avion od barcelone do kaštela...

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum