ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BOŽJA OPOMENA?

Go down

BOŽJA OPOMENA?  Empty BOŽJA OPOMENA?

Post by immortal Sat 3 May - 22:16

BOŽJA OPOMENA?  1_252616

FOTO: BOŽJA OPOMENA? U Otkrivenju najavljene krvave rijeke krvare po cijelom planetu, a znanstvenici nemaju objašnjenja!

Otk 16,3;I drugi anđeo izli čašu svoju u more; i postade krv kao od mrtvaca, i svaka duša živa umrije u moru. Otk 15,4; I treći izli čašu svoju na rijeke i na izvore vodene; i postade, krv.
Rijeka Lotzwil u Bernu u Švicarskoj je prokrvarila. Poprimila je krvavo crvenu boju, a znanstvenici opet nemaju riješenje.

Slučajevi krvavih rijeka bez znanstvenog objašnjenja vrlo su česti u protekle dvije godine. Ljudi u čudu i sa strahom promatraju rijeke i jedino s čime to mogu povezati je Ivanova knjiga Otkrivenja u kojoj su krvave vode svijeta najavljene kao jedan od znakova dolaska Zvijeri, ali i drugog dolaska Isusa Krista.


BOŽJA OPOMENA?  Bmdt0m9CUAASPZi


Rijeka u Bernu samo je posljednji incident u nizu u kojem se slatke ili pak slane vode pretvaraju u krv, a znanstvenici samo šute i zbunjeno promatraju.

U siječnju 2014. prokrvario je potok u Northampshire u UK. Na početku se smatralo kako je tinta iscurila u potok, ali to nikada nije potvrđeno i nikada nije pronađen uzrok crvene boje potoka.


BOŽJA OPOMENA?  Blood-river-4


U prosincu 2013. manja rijeka u Slovačkoj u blizini jednog malog sela je prokrvarila na izvoru. Mještani su smatrali da je to krv iz obližnje klaonice, no kasnije se ustvrdilo kako nije. Uzrok nikada nije pronađen.

BOŽJA OPOMENA?  The-River-of-Blood

Sličan incident dogodio se u rujnu 2012. u jednom dijelu rijeke Yangtze u Chongqingu u Kini. Uzrok nikada nije pronađen unatoč višemjesečnoj borbi znanstvenika i raznih stručnjaka koji su pokušavali odgonetnuti što se dogodilo. Slika govori sama za sebe.

BOŽJA OPOMENA?  Blog_GETTY_151416293

U veljači 2012. ljudi u Libanonu u čudu su se probudili kada su vidjeli da je rijeka Beirut koja prometuje rubom grada, neobjašnjivo krvava.

BOŽJA OPOMENA?  Beirut-river

Čak su i kanali Beiruta bili krvavi, a tamošnje vlasti nikada nisu dale objašnjenje.


BOŽJA OPOMENA?  Beirut-River-turns-red

U malom gradiću Little Rock, 2012. potok je pocrvenio, također bez objašnjenja...

BOŽJA OPOMENA?  Red-1-1024x682

U studenom 2012. najpoznatija australska plaža, Bondo Beach poprimila je krvavo crvenu boju



BOŽJA OPOMENA?  399231_10151376198562009_1388827587_n

U petak 10. studenog vode jezera u Camarque, močvarno područje na delti Rhone u južnoj Francuskoj, odjednom su postale crvene. Ove scene zbunile su brojne izletnike. Čudna stvar je ta što je krvava voda dopirala sa svih strana kao što je prikazano na slici. Boja ove vode nikada nije znanstveno objašnjena.

BOŽJA OPOMENA?  50952b747067684f09f780d15d368051

Dok su Vlade svijeta i znanstvenici u potpunosti zbunjeni ovim događajima, ljudi sve više govore kako su u pitanju sve jasniji znakovi Posljednjih vremena prorokovanih u Ivanovoj knjizi otkrivenja. Niti jedna od ovih pojava nije znanstveno objašnjena no diljem svijeta se upozorava na proročke riječi iz Otkrivenja, a koje trebaju poslužiti ljudima kao opomena i pripravu onoga što nam dolazi. Otk. 16,3 jasno govori: ;"I drugi anđeo izli čašu svoju u more; i postade krv kao od mrtvaca, i svaka duša živa umrije u moru." Brutalnom pomoru morskih bića posljednjih godina u svijetu itekako svjedočimo, a scene krvavog mora sve su češće. Nadalje Otk. 16,4 govori: "I treći anđeo izli čašu svoju na rijeke i na izvore vodene; i postade, krv". Na ovim fotografijama vidljive su krvave rijeke i to diljem našeg planeta, a koje su prorokovane prije 2 tisuće godina u Svetoj Riječi.


Unatoč svim znakovima, ljudima je i dalje teško povjerovati da nam krvavim rijekama i morima te pomorima, opet iznova Bog želi poručiti, i upozoriti nas na naše grijehe, no kao što je nadalje prorokovano u Otkrivenju; ljudi zbog svoje arogancije neće vidjeti ove znakove iako su tu, tako vidljivi i stvarni.
immortal
immortal

Female
Posts : 23153
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

BOŽJA OPOMENA?  Empty Re: BOŽJA OPOMENA?

Post by zanstr Sat 3 May - 22:43

Koji bog opominje?

Alah, Jahve, Zeus, Ra, Višna, Šiva, Buda, Jupiter, Šangi, Jasagnan, Brahma, Odin, Thor, Loki, Anubis, Horus, Osiris, Set, Sobek, Inari, Raiden, Fujin....

Koji točno???

_________________
'Eternal suffering awaits anyone who questions god's infinite love.' - Bill Hicks
'God gave you free will so that you have the choice to either worship him or go to hell.' - Ricky Gervais
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
'Tako i kad molite, ne budite kao licemjeri. Vole moliti stojeći u sinagogama i na raskrižjima ulica da se pokažu ljudima. Zaista, kažem vam, primili su svoju plaću.
6Ti, naprotiv, kad moliš, uđi u svoju sobu, zatvori vrata i pomoli se svomu Ocu, koji je u skrovitosti. I Otac tvoj, koji vidi u skrovitosti, uzvratit će ti.' - Isus   :rofl  
zanstr
zanstr

Posts : 1603
2014-04-30


Back to top Go down

BOŽJA OPOMENA?  Empty Re: BOŽJA OPOMENA?

Post by Guest Sat 3 May - 23:09

Mortalka, zagore ti u rerni...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

BOŽJA OPOMENA?  Empty Re: BOŽJA OPOMENA?

Post by genitalni_herpes Sat 3 May - 23:13

alge, bakterije, netko sipa neku foru...
genitalni_herpes
genitalni_herpes

Male
Posts : 539
2014-04-11


Back to top Go down

BOŽJA OPOMENA?  Empty Re: BOŽJA OPOMENA?

Post by danni1 Sat 3 May - 23:31

genitalni_herpes wrote:alge, bakterije, netko sipa neku foru...
Pa da  a znanstvenici od kojih se očekuje neki odgovor su idioti nepismeni kojima to ne bi nikad palo na pamet,oni samo začuđeno gledaju
danni1
danni1

Male
Posts : 5159
2014-04-16

Age : 52
Lokacija: : Dugo Selo

Back to top Go down

BOŽJA OPOMENA?  Empty Re: BOŽJA OPOMENA?

Post by genitalni_herpes Sat 3 May - 23:33

ne znam za svaku..znam dase oko nekih stvari pretjeruje, al neznam.....evo jedna riješena link
genitalni_herpes
genitalni_herpes

Male
Posts : 539
2014-04-11


Back to top Go down

BOŽJA OPOMENA?  Empty Re: BOŽJA OPOMENA?

Post by Mad_Vlad Sun 4 May - 5:11

Po meni, riječ je o obmani. Fotošop i žuto novinarstvo. Jer a je tomu doista tako vijesti bi bile na svim svjetskim tv postajama, nastala bi masovna histerija. Kršćani u tim zemljama navrli bi k'o ludi na te rijeke urlajući "kraj svijeta!" "Apokalipsa je tu!" "Isus dolazi, spremite se!".....itd. Na slikama ne vidimo gomile izbezumljenih kršćana pa nema razloga za izbunu. Slobodno vućgi još jedan joint. :D
Mad_Vlad
Mad_Vlad

Male
Posts : 1954
2014-05-02

Age : 59
Lokacija: : Calgary, Canada

Back to top Go down

BOŽJA OPOMENA?  Empty Re: BOŽJA OPOMENA?

Post by immortal Sun 4 May - 13:48

genitalni_herpes wrote:ne znam za svaku..znam dase oko nekih stvari pretjeruje, al neznam.....evo jedna riješena link
ova rijeka nije navedena gore u članku pa se ne računa da je jedna nepoznanica riješena.
gore su navedene one za koje se nema objašnjenje
immortal
immortal

Female
Posts : 23153
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

BOŽJA OPOMENA?  Empty Re: BOŽJA OPOMENA?

Post by immortal Sun 4 May - 13:49

Mad_Vlad wrote:Po meni, riječ je o obmani.:D
meni najmanje liči na obmanu
immortal
immortal

Female
Posts : 23153
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

BOŽJA OPOMENA?  Empty Re: BOŽJA OPOMENA?

Post by immortal Sun 4 May - 13:50

von_Starhemberg wrote:Mortalka, zagore ti u rerni...

Zar u 22 i 16 h kad sam stavljala ovu temu????  sunny 
bolje misli
immortal
immortal

Female
Posts : 23153
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

BOŽJA OPOMENA?  Empty Re: BOŽJA OPOMENA?

Post by Sefirot Sun 4 May - 13:52

genitalni_herpes wrote:alge, bakterije, netko sipa neku foru...
 :20

nije da znanstvenici nisu dali odgovor nego ovakve persone poput mortal ne razumiju...

ovo nije ni prvi ni izdvojeni slučaj....niti se radi o krvi.

_________________
Do what thou Wilt shall be the whole of the Law! Love is the Law, Love under Will

https://www.facebook.com/KrvavaPovijestCrkve?fref=ts

BOŽJA OPOMENA?  No10
Sefirot
Sefirot

Male
Posts : 1898
2014-04-29

Lokacija: : Zagreb

Back to top Go down

BOŽJA OPOMENA?  Empty Re: BOŽJA OPOMENA?

Post by Sefirot Sun 4 May - 13:53

mortal-joint wrote:
genitalni_herpes wrote:ne znam za svaku..znam dase oko nekih stvari pretjeruje, al neznam.....evo jedna riješena link
ova rijeka nije navedena gore u članku pa se ne računa da je jedna nepoznanica riješena.
gore su navedene one za koje se nema objašnjenje

tako je, izbacimo činjenično stanje, zatvorimo oči i uši činjenicama i citirajmo Bibliju....

 :blj

_________________
Do what thou Wilt shall be the whole of the Law! Love is the Law, Love under Will

https://www.facebook.com/KrvavaPovijestCrkve?fref=ts

BOŽJA OPOMENA?  No10
Sefirot
Sefirot

Male
Posts : 1898
2014-04-29

Lokacija: : Zagreb

Back to top Go down

BOŽJA OPOMENA?  Empty Re: BOŽJA OPOMENA?

Post by immortal Sun 4 May - 13:54

Sefirot wrote:
mortal-joint wrote:
genitalni_herpes wrote:ne znam za svaku..znam dase oko nekih stvari pretjeruje, al neznam.....evo jedna riješena link
ova rijeka nije navedena gore u članku pa se ne računa da je jedna nepoznanica riješena.
gore su navedene one za koje se nema objašnjenje

tako je, izbacimo činjenično stanje, zatvorimo oči i uši činjenicama i citirajmo Bibliju....

 :blj
upravo to ti radiš
zar ne vidiš??
immortal
immortal

Female
Posts : 23153
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

BOŽJA OPOMENA?  Empty Re: BOŽJA OPOMENA?

Post by Guest Sun 4 May - 13:57

mortal-joint wrote:
Sefirot wrote:
mortal-joint wrote:
genitalni_herpes wrote:ne znam za svaku..znam dase oko nekih stvari pretjeruje, al neznam.....evo jedna riješena link
ova rijeka nije navedena gore u članku pa se ne računa da je jedna nepoznanica riješena.
gore su navedene one za koje se nema objašnjenje

tako je, izbacimo činjenično stanje, zatvorimo oči i uši činjenicama i citirajmo Bibliju....

 :blj
upravo to ti radiš
zar ne vidiš??
Valjda samo kriptosadisti ovdje vide krv.... rijeke krvi  affraid
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

BOŽJA OPOMENA?  Empty Re: BOŽJA OPOMENA?

Post by Sefirot Sun 4 May - 14:05

mortal-joint wrote:
Sefirot wrote:
mortal-joint wrote:
genitalni_herpes wrote:ne znam za svaku..znam dase oko nekih stvari pretjeruje, al neznam.....evo jedna riješena link
ova rijeka nije navedena gore u članku pa se ne računa da je jedna nepoznanica riješena.
gore su navedene one za koje se nema objašnjenje

tako je, izbacimo činjenično stanje, zatvorimo oči i uši činjenicama i citirajmo Bibliju....

 :blj
upravo to ti radiš
zar ne vidiš??

Ma jeli? kako? Ja ne negiram znanost, činjenice razum, racio, logiku....za razliku od tebe i sličnih neobrazovanih koji sve izvlačite iz jedne krivo prevecene knjige i temeljite se na praznom vjerovanju...

argumentiraj, ako si sposobna naravno.

_________________
Do what thou Wilt shall be the whole of the Law! Love is the Law, Love under Will

https://www.facebook.com/KrvavaPovijestCrkve?fref=ts

BOŽJA OPOMENA?  No10
Sefirot
Sefirot

Male
Posts : 1898
2014-04-29

Lokacija: : Zagreb

Back to top Go down

BOŽJA OPOMENA?  Empty Re: BOŽJA OPOMENA?

Post by danni1 Sun 4 May - 14:44

Sefirot wrote:
genitalni_herpes wrote:alge, bakterije, netko sipa neku foru...
 :20

nije da znanstvenici nisu dali odgovor nego ovakve persone poput mortal ne razumiju...

ovo nije ni prvi ni izdvojeni slučaj....niti se radi o krvi.
O čemu se radi u konkretno navedenim slučajevima?
danni1
danni1

Male
Posts : 5159
2014-04-16

Age : 52
Lokacija: : Dugo Selo

Back to top Go down

BOŽJA OPOMENA?  Empty Re: BOŽJA OPOMENA?

Post by genitalni_herpes Sun 4 May - 14:49

ulg. mortal, gledaj na to ovako..i da to je krv i ako dolazi kraj svijeta ti si napravila dobru stvar, eto javila si ljudima pa nek se pripreme, a ni kraj svijeta nije loš ako si spremna tako da nema frke oko toga. I lijepo što si stavila ovdje. Još se ne zna što je(ja sam naveo za onu koja se zna, koja nije ubrojana u ove za koje se ne zna), ugl. vidjet će se...a straha ne treba bit ni u jednom slučaju, strah je loša stvar kak god okreneš..
genitalni_herpes
genitalni_herpes

Male
Posts : 539
2014-04-11


Back to top Go down

BOŽJA OPOMENA?  Empty Re: BOŽJA OPOMENA?

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum