Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dogodilo se na današnji dan

Go down

Dogodilo se na današnji dan Empty Dogodilo se na današnji dan

Post by Eroo Thu 11 Jul - 16:56

Dogodilo se na današnji dan 27d61274-d912-4238-a524-6c5e8c84416d-vrsaljkozastava

Na današnji dan, točno prije godinu dana, Hrvatska je nakon produžetaka pobijedila Englesku 2:1 i izborila finale Svjetskog prvenstva u nogometu.

Post by RayMabus Thu 11 Jul - 16:59

Drugo poluvrijeme sam gledao obrnuto u ogledalu i molio Boga Ništavila za kaos da im damo gol.

Nisan cilo drugo poluvrijeme pogledao izravno u tv osim jednom nakon prvog gola ( ponilo me slavlje) al onda je za kaznu Perišić falija odma nakon toga pa od tada nadalje više nisan gleda izravno dok sudac nije odsvira kraj.

Silno sam želio neku medalju kad su se već tako lipo trudili.

Post by Guest Thu 11 Jul - 17:35

Eroo wrote:It˙s not coming home: Prije 365 dana ostvarena je najveća pobjeda u povijesti hrvatskog sporta

gospodo kamenjarski srbi, ajmo sad malo podizanje morala posrnuloj vam herceg-bosni.