ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bijesni hercegovci pred HDZ-om!Gdje je Čović?Pobjegao kao Čaušesku!

Page 7 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Go down

Bijesni hercegovci pred HDZ-om!Gdje je Čović?Pobjegao kao Čaušesku! - Page 7 Empty Re: Bijesni hercegovci pred HDZ-om!Gdje je Čović?Pobjegao kao Čaušesku!

Post by jokerman 12/7/2019, 00:52

Eroo wrote:
jokerman wrote:
a to sta ti mislis da su ljudi na covica osudeni, jer eto nema ko drugi,
treba ga istrpit itd, pusti to, to su gluposti
Valjda bi trebali nekoga ko zna prsa razdrljit i jako opsovat "...krrisssovu" i slično?
Čović je uspješan onoliko koliko vam je država uspješna. I više od toga.
I ne misli da ne znam o čemu TI pričaš. Znam jako dobro, ali i dalje mislim da to
nije rasprava za forum otvorenog tipa
cija drzava, kakva drzava, aje aje, nemoj budalit.

ero zivio mi pisemo se drugi put

jokerman

Posts : 628
2015-08-02


Back to top Go down

Bijesni hercegovci pred HDZ-om!Gdje je Čović?Pobjegao kao Čaušesku! - Page 7 Empty Re: Bijesni hercegovci pred HDZ-om!Gdje je Čović?Pobjegao kao Čaušesku!

Post by Eroo 12/7/2019, 00:57

jokerman wrote:
Eroo wrote:
jokerman wrote:
Eroo wrote:
jokerman wrote:
 
ama nemam ti sta pricat, necu ti tu sad eseje  pisat. taj covic i covicevci ( vrlo bitno) je potrosio sve kredite
Eto ja ne bih radio njegov posao ni za kakav novac.Ne bih ni znao radit na (unaprije) propalom projektu.
Nema od BiH ništa, zaboravi. Dosta smo se i trudili oko nje...

e sad si nadoso.

pitas se di ce nas struje povijesne zbiljnosti odvest?
na to ti samo  pjesnici  mogu odgoovrit .
a to sta ti mislis da su ljudi na covica osudeni, jer eto nema ko drugi,
treba ga istrpit itd, pusti to, to su gluposti

Dobro, sad ću te nešto upitati pa mi odgovori: -Koga imate u PIC-u? A-ha, Inzko... :)
Imate Rusa, vjerovali vi ili ne. Ostali bi vas potopili ako bi se ikako dalo.
Probaj sad odigrat poteze na šahovskoj ploči od "povjesne zbiljnosti.
 
ero, ne mozes se ti sa menom gonit.
fali ti sirine. ne zelim rec da nisi intelektualno sazreo da pricas sa menom, nego cu rec da si samo nedovoljno informiran.
nedovoljno informiran  u smislu da nemas potrebnu sirinu ni visinu s koje ja  gledam. ti imas strasti, zlobnici bi rekli fanatizma, ali nemas mota. ne mozes ti sa menom pricat o nekim stavrima koje ja znam sto put bolje nego ti.
Vjerujem da su ti mnogo poznatije lokalne prilike i razmišljanja.
Kladio bih se da sa tim poznavanjem, ma koliko veliko bilo, ne možeš pravilno popuniti cjelokupno puzzle.
Gore sam naveo samo primjer, ali nije to sve. Moraš sliku rastegnit puno šire od granica BiH, pa još šire...
Tada bi vidio što znači strpljivost u datoj situaciji...Neka se najprije raspletu stvari koje ne ovise o nama.
Isti vam je klinac bio do tada Čović ili netko drugi...A tko drugi? Ja ga ne vidm iz ove pozicije.
Nisu Muslimani izabrali Komšića zato što misle da je pametan...Igraju svoju igru, a Čović svoju, dok se boje ne rastope. :D
Eroo
Eroo

Posts : 74874
2016-07-22


Back to top Go down

Bijesni hercegovci pred HDZ-om!Gdje je Čović?Pobjegao kao Čaušesku! - Page 7 Empty Re: Bijesni hercegovci pred HDZ-om!Gdje je Čović?Pobjegao kao Čaušesku!

Post by Eroo 12/7/2019, 01:17

PS:
Modertorima javnog mišljenja u HR sad smeta i tandem KGK-Plenkovic.
Neposlušni su, jebiga...Ovo se ne da nacrtat. :D

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 74874
2016-07-22


Back to top Go down

Bijesni hercegovci pred HDZ-om!Gdje je Čović?Pobjegao kao Čaušesku! - Page 7 Empty Re: Bijesni hercegovci pred HDZ-om!Gdje je Čović?Pobjegao kao Čaušesku!

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 7 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum