ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

I turizam propada, najveći porezi, ponuda nam je dosadna i tragikomična

Page 7 of 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Go down

I turizam propada, najveći porezi, ponuda nam je dosadna i tragikomična - Page 7 Empty Re: I turizam propada, najveći porezi, ponuda nam je dosadna i tragikomična

Post by marcellus Tue 9 Jul - 18:50

pismejker wrote:usput,radije se zabijem u klimatizirano,nego da bauljam po vrucini i idem na frajbad(koj je kuratz,samo ne fraj)


pa odeš u klimatizirani hotel


marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

I turizam propada, najveći porezi, ponuda nam je dosadna i tragikomična - Page 7 Empty Re: I turizam propada, najveći porezi, ponuda nam je dosadna i tragikomična

Post by kaya Tue 9 Jul - 18:51

pismejker wrote:
kaya wrote:
pismejker wrote:
kaya wrote:
pismejker wrote:mrzim ljeto,dakle urlaubovanje bilo gdje na moru propada...
ma da, je, baš je bevzveze...a i košta
Pa meni jeste..samo se znojih cjelo vrijeme a na plazi naguravas sa budalama...

Snijeg rado platim,tako i zimski ugodjaj..i nema mase budala..

Kayo,ja se ne moram lizati sa onima koji imaju lovu,da bih dospio uzivati u nekim stvarima.. :cleanteeth
Ma je, je, znojis se a njemackoj ti hladno fino u osmom...
Msm..kad mi netko kaze ne volim more jer vruce...

eto,i sad kad bi ti Frka i Prckoff rekli da si glupa,uvrijedila bi se..da,hladno jest,u prosjeku za ovo doba...trenutno 20gradi,a jucer i hladnije..bio je tjedan topao,ali ovo je sad zimasto,narocito izjutra..vi opet gorite,dok se ne sruci katastrofa na glavu,i tako iz krajnosti u krajnost..proljece bilo hladno i kishovito,..do kraja tjedna..cek...21 19 22 20...prilicno ugodno za ljeto.. :cleanteeth
Ako nisi pratio prognozu to je zato sto je hladni val nad europom i biti ce do sutra.
Onda ces opet uzivati na ugodnih 38 u hladu  u njemackom predgradzu.
Trenutno je i tu 25.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

I turizam propada, najveći porezi, ponuda nam je dosadna i tragikomična - Page 7 Empty Re: I turizam propada, najveći porezi, ponuda nam je dosadna i tragikomična

Post by Guest Tue 9 Jul - 18:55

kaya wrote:
pismejker wrote:
kaya wrote:
pismejker wrote:
kaya wrote:
ma da, je, baš je bevzveze...a i košta
Pa meni jeste..samo se znojih cjelo vrijeme a na plazi naguravas sa budalama...

Snijeg rado platim,tako i zimski ugodjaj..i nema mase budala..

Kayo,ja se ne moram lizati sa onima koji imaju lovu,da bih dospio uzivati u nekim stvarima.. :cleanteeth
Ma je, je, znojis se a njemackoj ti hladno fino u osmom...
Msm..kad mi netko kaze ne volim more jer vruce...

eto,i sad kad bi ti Frka i Prckoff rekli da si glupa,uvrijedila bi se..da,hladno jest,u prosjeku za ovo doba...trenutno 20gradi,a jucer i hladnije..bio je tjedan topao,ali ovo je sad zimasto,narocito izjutra..vi opet gorite,dok se ne sruci katastrofa na glavu,i tako iz krajnosti u krajnost..proljece bilo hladno i kishovito,..do kraja tjedna..cek...21 19 22 20...prilicno ugodno za ljeto.. :cleanteeth
Ako nisi pratio prognozu to je zato sto je hladni val nad europom i biti ce do sutra.
Onda ces opet uzivati na ugodnih 38 u hladu  u njemackom predgradzu.
Trenutno je i tu 25.
pa..budem ovidjeli...klima se iz korijena mijenja..zanimljivo ali je zimus,padao snijeg,koji ovdje nije desetljecima padao,ono pravotek tu i tamo koja pahulja sa kishom,a bila je ostro i hladno,snijeg suh i skripao pod snikersicama..izletio ja naverer vanka i onako šašav,obisao kvart samo da osjetim snjeg na sebi..

I kaze se Suburban,jerbo nije Urban..kujis?? lol! lol! lol!..puno zelenisa stvara hlad i sjenu,pa je i friskije,jerbo okolo ima i travnjaka i zelenisa...nek bude 38,jbtg,onda se zabijem u stan i ne mrdam nikud..pa ako treba,tak odo zime.. :kuku
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

I turizam propada, najveći porezi, ponuda nam je dosadna i tragikomična - Page 7 Empty Re: I turizam propada, najveći porezi, ponuda nam je dosadna i tragikomična

Post by Guest Tue 9 Jul - 19:18

kaya wrote:
pismejker wrote:
kaya wrote:
pismejker wrote:
kaya wrote:
ma da, je, baš je bevzveze...a i košta
Pa meni jeste..samo se znojih cjelo vrijeme a na plazi naguravas sa budalama...

Snijeg rado platim,tako i zimski ugodjaj..i nema mase budala..

Kayo,ja se ne moram lizati sa onima koji imaju lovu,da bih dospio uzivati u nekim stvarima.. :cleanteeth
Ma je, je, znojis se a njemackoj ti hladno fino u osmom...
Msm..kad mi netko kaze ne volim more jer vruce...

eto,i sad kad bi ti Frka i Prckoff rekli da si glupa,uvrijedila bi se..da,hladno jest,u prosjeku za ovo doba...trenutno 20gradi,a jucer i hladnije..bio je tjedan topao,ali ovo je sad zimasto,narocito izjutra..vi opet gorite,dok se ne sruci katastrofa na glavu,i tako iz krajnosti u krajnost..proljece bilo hladno i kishovito,..do kraja tjedna..cek...21 19 22 20...prilicno ugodno za ljeto.. :cleanteeth
Ako nisi pratio prognozu to je zato sto je hladni val nad europom i biti ce do sutra.
Onda ces opet uzivati na ugodnih 38 u hladu  u njemackom predgradzu.
Trenutno je i tu 25.

imamo mi tu blizu Pule instaliran meteo radar instalirali ga mađari jer za RH-NDH Istra ne postoji i nismo pokriveni DHMZ. radar pokriva sjevernu Italiju, Sloveniju, Sjeverni i srednji jadran RH-NDH BiH itd.

tu je link pa svatko može u realnom vremenu vidjeti gdje ima oblaka i pljuskova i kretanje istih:

https://www.idokep.hu/adria
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

I turizam propada, najveći porezi, ponuda nam je dosadna i tragikomična - Page 7 Empty Re: I turizam propada, najveći porezi, ponuda nam je dosadna i tragikomična

Post by Hektorović Tue 9 Jul - 19:30

pismejker wrote:usput,radije se zabijem u klimatizirano,nego da bauljam po vrucini i idem na frajbad(koj je kuratz,samo ne fraj)

Pa imaš baltik...
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

I turizam propada, najveći porezi, ponuda nam je dosadna i tragikomična - Page 7 Empty Re: I turizam propada, najveći porezi, ponuda nam je dosadna i tragikomična

Post by darth_vader Tue 9 Jul - 21:15

epikur37 wrote:
Gnječ wrote:
epikur37 wrote:
marcellus wrote:Ovo je hrpa gluposti. Prvo, hrvatski turizam nije propao. Drugo, pad je zato jer su se na tržište vratili konkurenti kojih godinama nije bilo. Turisti se vraćaju u Grčku iz koje su pobjegli zbog nestašica goriva, štrajkova, nemira, bankrota države. Vraćaju se u Španjolsku koju su prvo napustili zbog terorizma u Barceloni a onda zbog katalonije i događaja u vezi s njom. Vraćaju se u Tunis i Maroko jer veće neko vrijeme nema vijesti o terorističkim napadima. I vraćaju se i u Tursku, isto tako, i iz istih razloga.

Francuska i Italija ionako nisu niti su ikad bile naša liga u turizmu, a nisu ni iste cijene. Oni su daleko skuplji.

A ovo je sve ostalo hrpa gluposti
:tu

Sve je pod kontrolom, sezona je dobra...

Konkurenti se javili taman da srežu neke naše prebolesne cijene.

Sve ok....

I dalje mi bosanci zarađujemo na rvackom suncu i moru, bez problema.

malo sam korigirao tvoj post.

I dobro si napravio, još pride ti sebe stavio kao hrvata uz hrvatsko more ;)

Znaš da mi je plastičar za 4 sata posla na barki uzeo 2000 kn :D


affraid
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19665
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

I turizam propada, najveći porezi, ponuda nam je dosadna i tragikomična - Page 7 Empty Re: I turizam propada, najveći porezi, ponuda nam je dosadna i tragikomična

Post by Guest Tue 9 Jul - 21:26

Hektorović wrote:
pismejker wrote:usput,radije se zabijem u klimatizirano,nego da bauljam po vrucini i idem na frajbad(koj je kuratz,samo ne fraj)

Pa imaš baltik...

Ne vuce me More opcenito..slano je..uz to,odbija me masovnost ljudi u bilo kojoj situaciji..Lijep oizklimatiziram i ohladim stan i uzivam..ako hocu vodu,imam tush ili kadu.. :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

I turizam propada, najveći porezi, ponuda nam je dosadna i tragikomična - Page 7 Empty Re: I turizam propada, najveći porezi, ponuda nam je dosadna i tragikomična

Post by epikur37 Tue 9 Jul - 21:29

jasambrend wrote:
epikur37 wrote:
Gnječ wrote:
epikur37 wrote:
marcellus wrote:Ovo je hrpa gluposti. Prvo, hrvatski turizam nije propao. Drugo, pad je zato jer su se na tržište vratili konkurenti kojih godinama nije bilo. Turisti se vraćaju u Grčku iz koje su pobjegli zbog nestašica goriva, štrajkova, nemira, bankrota države. Vraćaju se u Španjolsku koju su prvo napustili zbog terorizma u Barceloni a onda zbog katalonije i događaja u vezi s njom. Vraćaju se u Tunis i Maroko jer veće neko vrijeme nema vijesti o terorističkim napadima. I vraćaju se i u Tursku, isto tako, i iz istih razloga.

Francuska i Italija ionako nisu niti su ikad bile naša liga u turizmu, a nisu ni iste cijene. Oni su daleko skuplji.

A ovo je sve ostalo hrpa gluposti
:tu

Sve je pod kontrolom, sezona je dobra...

Konkurenti se javili taman da srežu neke naše prebolesne cijene.

Sve ok....

I dalje mi bosanci zarađujemo na rvackom suncu i moru, bez problema.

malo sam korigirao tvoj post.

I dobro si napravio, još pride ti sebe stavio kao hrvata uz hrvatsko more ;)

Znaš da mi je plastičar za 4 sata posla na barki uzeo 2000 kn :D


affraid

jebi ga...

valja i to naučiti da ne plaćaš kao konj
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

I turizam propada, najveći porezi, ponuda nam je dosadna i tragikomična - Page 7 Empty Re: I turizam propada, najveći porezi, ponuda nam je dosadna i tragikomična

Post by Sora Tue 9 Jul - 21:42

marcellus wrote:
Sora wrote:
Ovaj zlocinac od Tite natjerivo ljude na more 
Sramota jedna 
 I turizam propada, najveći porezi, ponuda nam je dosadna i tragikomična - Page 7 1f636

sebi uzeo brijune a to što su radnici i seljaci išli na more, većinom nisu ako nisu imali sreće da rade u firmi koja ima odmaralište

seljak ionako nikad nije mogo na more jer se ljeti najviše radi na polju
Marcelo laže po obicaju

Marcelo LAŽLJIVI NOUNAR 
VIDI FOTKU IZ 1975" 
Radnici se autobusima vracaju iz DU 

I turizam propada, najveći porezi, ponuda nam je dosadna i tragikomična - Page 7 Img_5310


Last edited by Sora on Tue 9 Jul - 21:49; edited 1 time in total

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23718
2014-04-29


Back to top Go down

I turizam propada, najveći porezi, ponuda nam je dosadna i tragikomična - Page 7 Empty Re: I turizam propada, najveći porezi, ponuda nam je dosadna i tragikomična

Post by Guest Tue 9 Jul - 21:44

Sora wrote:
marcellus wrote:
Sora wrote:
Ovaj zlocinac od Tite natjerivo ljude na more 
Sramota jedna 
 I turizam propada, najveći porezi, ponuda nam je dosadna i tragikomična - Page 7 1f636

sebi uzeo brijune a to što su radnici i seljaci išli na more, većinom nisu ako nisu imali sreće da rade u firmi koja ima odmaralište

seljak ionako nikad nije mogo na more jer se ljeti najviše radi na polju
Marcelo laže po obicaju

ne laze,samo prigodno izvrce cinjenice..i tada su ljudi isli na more i tada su ljudi iznajmljivali sobe,apartmane i slicno...ali "ne sjeca se"  da je i on tako isao na more..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

I turizam propada, najveći porezi, ponuda nam je dosadna i tragikomična - Page 7 Empty Re: I turizam propada, najveći porezi, ponuda nam je dosadna i tragikomična

Post by marcellus Tue 9 Jul - 21:45

Dubrovnik je uvijek bio za bogate i za kulturnjake

_________________
I turizam propada, najveći porezi, ponuda nam je dosadna i tragikomična - Page 7 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

I turizam propada, najveći porezi, ponuda nam je dosadna i tragikomična - Page 7 Empty Re: I turizam propada, najveći porezi, ponuda nam je dosadna i tragikomična

Post by marcellus Tue 9 Jul - 21:47

pismejker wrote:
Sora wrote:
marcellus wrote:
Sora wrote:
Ovaj zlocinac od Tite natjerivo ljude na more 
Sramota jedna 
 I turizam propada, najveći porezi, ponuda nam je dosadna i tragikomična - Page 7 1f636

sebi uzeo brijune a to što su radnici i seljaci išli na more, većinom nisu ako nisu imali sreće da rade u firmi koja ima odmaralište

seljak ionako nikad nije mogo na more jer se ljeti najviše radi na polju
Marcelo laže po obicaju

ne laze,samo prigodno izvrce cinjenice..i tada su ljudi isli na more i tada su ljudi iznajmljivali sobe,apartmane i slicno...ali "ne sjeca se"  da je i on tako isao na more..


izvrtanje je da je tito tjerao ljude na more

sjećam se ja jako dobro... kad su tjerali domaće goste iz restorana, "makni se doć će mi švabo naručit će ribu".... jer domaći su imali za ćevape...

a da seljak nije išo na more, ne ide, nit će ikad ić to je jednostavna činjenica, srpanj je žetva... najviše posla je u srpnju i kolovozu na selu. A Juga je bila dobrim dijelom ruralna, iako je istina da se za tite jako industrijalizirala, samo ne i profitabilno... uglavnom se gradilo tvornice da bi se reklo da su tu

_________________
I turizam propada, najveći porezi, ponuda nam je dosadna i tragikomična - Page 7 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

I turizam propada, najveći porezi, ponuda nam je dosadna i tragikomična - Page 7 Empty Re: I turizam propada, najveći porezi, ponuda nam je dosadna i tragikomična

Post by Eroo Tue 9 Jul - 21:50

marcellus wrote:Dubrovnik je uvijek bio za bogate i za kulturnjake
Ostali su morali sačekat iza zidina ito kad skinu opanke i operu noge...a onda miseca dana u karantenu. :)
Eroo
Eroo

Posts : 74789
2016-07-22


Back to top Go down

I turizam propada, najveći porezi, ponuda nam je dosadna i tragikomična - Page 7 Empty Re: I turizam propada, najveći porezi, ponuda nam je dosadna i tragikomična

Post by Sora Tue 9 Jul - 21:50

Je je seljak ko ti ..

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23718
2014-04-29


Back to top Go down

I turizam propada, najveći porezi, ponuda nam je dosadna i tragikomična - Page 7 Empty Re: I turizam propada, najveći porezi, ponuda nam je dosadna i tragikomična

Post by Sora Tue 9 Jul - 21:51

Eto  seronje 
Ero i sero 
 imate fotku 
Kolona autobusa vozi radnike s ljetovanja u Dubrovniku

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23718
2014-04-29


Back to top Go down

I turizam propada, najveći porezi, ponuda nam je dosadna i tragikomična - Page 7 Empty Re: I turizam propada, najveći porezi, ponuda nam je dosadna i tragikomična

Post by Sora Tue 9 Jul - 21:53

"Do šezdesetih godina (20. stoljeća) sustav socijalnog turizma je bio tako dobro uspostavljen da je tjedni odmor radnika koštao manje od tjedne plaće", pišu Elke Beyer, Anke Hagemann i Michael Zinganel u knjizi "Holidays after the Fall" izdanoj lani. Kako je to funkcioniralo u praksi govori nam i dokumentarac "Radnici i godišnji odmor" Radiotelevizije Zagreb iz 1969. godine, gdje je autor razgovarao s radnicima i sindikalcima u Zagrebu, a obišao je i punktove na Jadranu i rijeci Korani gdje se odmarala radnička klasa.
INTERVJU S IGOROM DUDOM Radnici su u odmaralištima ljetovali po svojoj volji, dostojanstveno i u pola cijene
KRATKA POVIJEST IZMJENA ZAKONA O RADU Tuđman iz ZOR-a izbacio radnike, a SDP ih vratio da bi ih izdao
To je vrijeme graditeljskog booma, kada su na Jadranu nicale stotine hotela i kada jugoslavensko priobalje postaje top destinacija. Većinu njih si radnici nisu mogli priuštiti, ali su zato sama poduzeća, poput Gredelja, vodila računa da 80-ak posto zaposlenika ima gdje ljetovati unatoč relativno skromnim plaćama. Saznajte koliko im je trebalo novca, koliki su bili regresi, kako su im pokrivani troškovi putovanja na more, koja su prava tada ukidana i koliko su radnici bili zadovoljni. 

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23718
2014-04-29


Back to top Go down

I turizam propada, najveći porezi, ponuda nam je dosadna i tragikomična - Page 7 Empty Re: I turizam propada, najveći porezi, ponuda nam je dosadna i tragikomična

Post by Guest Tue 9 Jul - 21:55

marcellus wrote:
pismejker wrote:
Sora wrote:
marcellus wrote:
Sora wrote:
Ovaj zlocinac od Tite natjerivo ljude na more 
Sramota jedna 
 I turizam propada, najveći porezi, ponuda nam je dosadna i tragikomična - Page 7 1f636

sebi uzeo brijune a to što su radnici i seljaci išli na more, većinom nisu ako nisu imali sreće da rade u firmi koja ima odmaralište

seljak ionako nikad nije mogo na more jer se ljeti najviše radi na polju
Marcelo laže po obicaju

ne laze,samo prigodno izvrce cinjenice..i tada su ljudi isli na more i tada su ljudi iznajmljivali sobe,apartmane i slicno...ali "ne sjeca se"  da je i on tako isao na more..


izvrtanje je da je tito tjerao ljude na more

sjećam se ja jako dobro... kad su tjerali domaće goste iz restorana, "makni se doć će mi švabo naručit će ribu".... jer domaći su imali za ćevape...

a da seljak nije išo na more, ne ide, nit će ikad ić to je jednostavna činjenica, srpanj je žetva... najviše posla je u srpnju i kolovozu na selu. A Juga je bila dobrim dijelom ruralna, iako je istina da se za tite jako industrijalizirala, samo ne i profitabilno... uglavnom se gradilo tvornice da bi se reklo da su tu
Nitk onikog nije tjerao na More,ali su gotovo sVI koji su radili,dakle bili radnici,isli na ljetovanje na more..ako su imali manje place,za njih su bila radnicka odmaralista,ako su bili boljeg statusa,onda su mogli iznajmiti u privatnoj kucipar soba i kupatilo..Mi smo svake godine ljetovali u Makarskoj,i bilo je upravo tako..

ono za restorane,moze i ne mora biti.,.i danas je nadaleko poznat primorski ugostiteljski duh i etika..osobno,dobri cevapi su uvijek ispred ispranog ribljeg "mesa"..

Seljak..e jebiga,takav zivot,ali zato seljakima nikad nije falilo meseka i onog odimljenog,a svi bili lijepi i debeli,fino uranjeni..

rugalo se na racun "purgera",odnosno svih u velikim gradovima,koji su sa pastetica i slamica rado doli u Slavoniju i za tjedan dva vratili se punih zeludaca u svoje gradove...

Tvornice s ubile jako moderne u biti....sve nizozemska i svapska tehnologija,bar ona sredinom 70tih i nadalje..jediniproblem je bio ekonomska neisplativost,odnosno visak radne snage...i naravno pokrivanje gubitasa.,.. :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

I turizam propada, najveći porezi, ponuda nam je dosadna i tragikomična - Page 7 Empty Re: I turizam propada, najveći porezi, ponuda nam je dosadna i tragikomična

Post by Guest Tue 9 Jul - 21:55

Kayoooo...!!! 16 gradi u ovom trenu..bit ce pokrivanje dekicom.. :kuku
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

I turizam propada, najveći porezi, ponuda nam je dosadna i tragikomična - Page 7 Empty Re: I turizam propada, najveći porezi, ponuda nam je dosadna i tragikomična

Post by Eroo Tue 9 Jul - 21:56

Sora wrote:Eto  seronje 
Ero i sero 
 imate fotku 
Kolona autobusa vozi radnike s ljetovanja u Dubrovniku
Kad dolazite u Dubrovnik najprije skinite opanke, umijte noge i  idite na umivanje i mjesec dana na u karantenu na dezifekciju.
Sve po protokolu, takav je občaj... :)
Eroo
Eroo

Posts : 74789
2016-07-22


Back to top Go down

I turizam propada, najveći porezi, ponuda nam je dosadna i tragikomična - Page 7 Empty Re: I turizam propada, najveći porezi, ponuda nam je dosadna i tragikomična

Post by Sora Tue 9 Jul - 21:56

Taj smrdljivi HTV koji se bavi jigosksvenskim zlocinima 
Mogao bi stwviti i ta radnicka odmarališta na program 
U prime timeu 
Nek se vidi zlocin jugosksvije na radničkim odmaralištima 

A sve ovo pisem sad jer sam neki dan slusala razgovor mladog bračnog para koji sat vremena kombinira jel bi na moru utrošio 5000 
Ili si kupio neki prozor za kucu u gradnji

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23718
2014-04-29


Back to top Go down

I turizam propada, najveći porezi, ponuda nam je dosadna i tragikomična - Page 7 Empty Re: I turizam propada, najveći porezi, ponuda nam je dosadna i tragikomična

Post by Sora Tue 9 Jul - 21:58

Eroo wrote:I turizam propada, najveći porezi, ponuda nam je dosadna i tragikomična - Page 7 Img_5311
Sora wrote:Eto  seronje 
Ero i sero 
 imate fotku 
Kolona autobusa vozi radnike s ljetovanja u Dubrovniku
Kad dolazite u Dubrovnik najprije skinite opanke, umijte noge i  idite na umivanje i mjesec dana na u karantenu na dezifekciju.
Sve po protokolu, takav je občaj... :)

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23718
2014-04-29


Back to top Go down

I turizam propada, najveći porezi, ponuda nam je dosadna i tragikomična - Page 7 Empty Re: I turizam propada, najveći porezi, ponuda nam je dosadna i tragikomična

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 7 of 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum