ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bivsi Sef CIA za Balkan

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Bivsi Sef CIA za Balkan - Page 3 Empty Re: Bivsi Sef CIA za Balkan

Post by Guest Mon 8 Jul - 8:38

by Eroo Today at 02:32

To je tvoja izmišljotina. Šta će nam ta sirotinja? Mi samo nudimo Neum Putinu, uz dobru lovu. :)
==================================================================
Stari konju rusi imaju rakete koje stignu za 10 minuta do bilo koje tochke u Eu..koji ce im kurac Neum,,a da i ponudite USA bi vam uvela sankcije pa bi pretakali onaj plin sebi u shupak...Koje ste vi budale to nigdje nema,,,on bi davo Neum,,,to si dobro reko jer uma i nemash nego imash ne um::))

Guest
Guest


Back to top Go down

Bivsi Sef CIA za Balkan - Page 3 Empty Re: Bivsi Sef CIA za Balkan

Post by vuksadinare Mon 8 Jul - 8:43

Eroo wrote:
vuksadinare wrote:
Eroo wrote:
vuksadinare wrote:
epikur37 wrote:

RH nije uopće u pitanju niti u igri. HercegBosna govorim.
pa ja ti i govorim...ti mislis da su evo sve ludi da hercegovci npr zavrse pod velikom srbijom pirat ..radiej ce se milu i crnoj gori priduziti nego velikoj srbiji...ako ne bi imali izbora...onda ti ocito bas ne poznajes hercegovce...pa lupetas...
Mi možemo samo nekoga nama pridružiti. Međutim,  nemamo takvih aspiracija, imamo svoga sasvim dovoljno.
ero...kako izgleda bez vaseg pitanja neki zele da vas ubace u veliku srbiju Basketball
To je tvoja izmišljotina. Šta će nam ta sirotinja? Mi samo nudimo Neum Putinu, uz dobru lovu. :)
a sto ce putinu neum?..to niej luka,plitki gaz..to sto ovi u sarajevu fantaziraju a mora nisu vidjeli....uostalom vecina jadranskih luka nije pogodna za uplovljavanje velikih brodova narocito nosaca zrakoplova..nato-u ili rujama mos jedini nesto dati na kopnu ali ni tamo nema nekih vecih reusrsa osim aerodroma na udbini..ili vojnog poligona kod slunja...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99385
2015-09-08


Back to top Go down

Bivsi Sef CIA za Balkan - Page 3 Empty Re: Bivsi Sef CIA za Balkan

Post by Šandor Winnetou Mon 8 Jul - 20:09

pizzon wrote:
vuksadinare wrote:a drugo...srbiji ne treba kamenjar kao kamenjar njoj treba more...a ona ih moze dobiti samo od hrvatske,crne gore i albanije a to je onda daleko vece sirenje srbije od onog sto ti mislis..da im ej dovoljno sto bi dobili ne znam uskoplje npr...

sta bi ti
tito odglumio Boga
dao vam celu obalu
unistio srbiju
i sad, dok je sveta i veka
drugo, nisu se samo hrvati
borili za tu obalu.
doprinos srba je ogroman.
nije cilj da obala bude srpska.
odnodno deo, vec i srpska.
medjutim, to nije uspeh hrvata itd
tu ima viska nasih gluposti
bez titovih srba on to ne bi ostvario
umesto da ga likvidiraju, oni aplaudiraju
cekali su u  redu
da ih sjebe
ne može nam dati naše zato ne lupetaj, a hebalo nanu što je tito ekonomski sjebao srbiju, pa bili ste šupak svijeta sa volovima koji oru njive dok vam tito nije došao i krao od razvijenijih i davao vama uguzima jebo vas on nezahvalne da vas jebo

_________________
Bivsi Sef CIA za Balkan - Page 3 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19660
2017-12-31


Back to top Go down

Bivsi Sef CIA za Balkan - Page 3 Empty Re: Bivsi Sef CIA za Balkan

Post by Eroo Mon 8 Jul - 20:49

vuksadinare wrote:
Eroo wrote:
vuksadinare wrote:
Eroo wrote:
vuksadinare wrote:
pa ja ti i govorim...ti mislis da su evo sve ludi da hercegovci npr zavrse pod velikom srbijom pirat ..radiej ce se milu i crnoj gori priduziti nego velikoj srbiji...ako ne bi imali izbora...onda ti ocito bas ne poznajes hercegovce...pa lupetas...
Mi možemo samo nekoga nama pridružiti. Međutim,  nemamo takvih aspiracija, imamo svoga sasvim dovoljno.
ero...kako izgleda bez vaseg pitanja neki zele da vas ubace u veliku srbiju Basketball
To je tvoja izmišljotina. Šta će nam ta sirotinja? Mi samo nudimo Neum Putinu, uz dobru lovu. :)
a sto ce putinu neum?..to niej luka,plitki gaz..to sto ovi u sarajevu fantaziraju a mora nisu vidjeli....uostalom vecina jadranskih luka nije pogodna za uplovljavanje velikih brodova narocito nosaca zrakoplova..nato-u ili rujama mos jedini nesto dati na kopnu ali ni tamo nema nekih vecih reusrsa osim aerodroma na udbini..ili vojnog poligona kod slunja...

Pomorski insitut u Sarajevu je dokzazao da je tamo more ravno ko tepsija. Nemoj ti nama zbijat cijenu...pojma ti nemaš. :)
Eroo
Eroo

Posts : 75274
2016-07-22


Back to top Go down

Bivsi Sef CIA za Balkan - Page 3 Empty Re: Bivsi Sef CIA za Balkan

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum