ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Srpski rod i moj hrvatski dom (a nije crvenkasti i frka)

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Srpski rod i moj hrvatski dom (a nije crvenkasti i frka) Empty Srpski rod i moj hrvatski dom (a nije crvenkasti i frka)

Post by vuksadinare 22/6/2019, 18:06

https://www.braniteljski-portal.com/njen-sin-je-poginuo-za-hrvatsku-znanstvenica-olga-carevic-srpkinja-koja-se-uvijek-ponosila-svojom-hrvatskom-domovinom
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99053
2015-09-08


Back to top Go down

Srpski rod i moj hrvatski dom (a nije crvenkasti i frka) Empty Re: Srpski rod i moj hrvatski dom (a nije crvenkasti i frka)

Post by vuksadinare 22/6/2019, 18:06

Kurva ustaska..izdajnica :D
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99053
2015-09-08


Back to top Go down

Srpski rod i moj hrvatski dom (a nije crvenkasti i frka) Empty Re: Srpski rod i moj hrvatski dom (a nije crvenkasti i frka)

Post by Guest 24/6/2019, 01:02

Znsh shto je najgore..shto znam kad zinete shto mislite,,,ne trebate uopce prichati..Znam kakvo ste nesposobno ljudsko smece koje ne zna nishta stvoriti svojim rukama nego gleda kako da otme i zajebe...priklanja se uz svaku vlast jer znate da se tamo najbolje krade i stichu materijalna dobra u kojima vidite sve..Vi ne znate ni mrziti kao ljudi a kamo li voliti..svoju rodjenu djecu ste u stanju ozlijediti ako ne postupaju po vashim zamislima....shto ste naslijedili od svojih primitivnih roditelja..Nije to ni chudo jer ste ziveci na onom jebenom kamenjaru poprimili osobine istoga...zmijski otrov koji nosite u sebi na kraju ce vas ipak srokati..Nishta nije vjechno pa ni vi koji ste pokrali i opljachkali Hrvatsku kao nitko u povijesti prije..Ali ima ona ...tudje je prokleto...vidio sam to kod mnogih mojih bivshih frendova...djeca im se drogiraju ...kcerke odlaze u Beograd i jebu se sa srbima...dechki postaju pederi pa i oni odlaze u Beograd i zene se sa srbima pederima...Priroda...Bog ili tko zna koja vasionska sila ima odgovore za sve..pa i za one koji misle da su besmrtni..Shto je najgore chesto puta se ta jebena karma srushi na djecu tih idiota koja jadna nisu kriva shto su im roditelji kriminalci i ubice..
Hvalite se ovdje javno kako ste ubijali...takvi ne zasluzuju da se nazivaju ljudskim bicima..Lazete...podmecete,,,izmishljate..i onda optuzujete druge za takve gadosti..Meni se gadite,,,i nemam namjeru sa vama bilo shto objashnjavati ..Vi ste nepopravljivi idioti koji zasluzuju jedno jednu ustanovu za mentalne bolesnike...Tamo vam je mjesto...No ..valjda ima razloga shto ste stvoreni takvi...da vide ormalni ljudi kakav chovjek ne treba biti..Vi ste kao smrad koji shtipa za ochi..poluraspadnute leshine oko kojih samo josh muhe zunzare zuje..Vash duh je davno umro...samo tjelesno egzistirate...'rvatski zombiji.
Mada ...eto nauchh iz toga videa da je oko 9000 tisuca srba ratovalo za NDH_aziju..Njihov izbor..vjerojatno su glupi i naivni mislili da njih ta EDEHAZIJA nece dotaci...Ne vjerujem da su ishli dobrovoljno...mada nije iskljucheno ni to...jer je bilo an svim stranama tako,,,,gdje si bio manjina...najebo si...morao si se prikloniti ili skloniti...Kako reche Hitler..Jadni su mislili da ce sachvati to malo imovine shto im je ostalo od pradjedova..Ali ipak nije bilo 50.000 tisuca kako je jednom ustvradio ona ozbiljna budala iz okoline Siska..Brojke ionako nisu vazne..ali je dokaz kako ste nastali kao narod...sada mi je jasnija ona srpska da su najgori srbi hrvati...Ti si jedan od tih..mozda si dao naziv foruma nekome tko odluchuje o tvojoj sudbini da chita i da vidi kako i koliko si mali chovjek a veliki hrvat..
Meni da netko da milione dolara da zivim u toj vukojebini odbio bi...a vi bi zivjeli u i svinjcu za par tisucaka kuna samo da je dzabe...To je razlika izmedju vas i mene,,Ja bashtinim druge ljudske vrijednosti...mene ne interesira,,,nacija ...boja koze...vjera...mene interesira kakav si chovjek..Isto gledam i kod zena ...a ne prvo sisu ili dupe,,,pa zato nisam nikada imao problema sa ljudima osim ovdje sa vama mentalnim smecarima...koji misle da me nogu nechim povrijediti jer eto...jadna zena je morala ostati u Zagrebu medju oloshem a to je platila smrcu svoga sina....Ja tako neshto ne bi pozelio najgorem neprijatelju dok se ti sa tim sprdash i tako josh jednom dokazujesh kakvo si smece..
Ako te nisu uchili shta je to pravi Hrvat i kakav treba da bude....evo ti link pa slushaj shta govori ovaj zagrebachki strichek...koji nije odrastao zajedno u toru sa ovcama kao ti nego je bio i ostao gospon chovjek...a jarane to se ne uchi sa time se radja...Lijep pozdrav i goni se u Sto pizdi materinih...smece seljacho..

https://www.youtube.com/watch?time_continue=584&v=GOo0ncmu-Gk
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Srpski rod i moj hrvatski dom (a nije crvenkasti i frka) Empty Re: Srpski rod i moj hrvatski dom (a nije crvenkasti i frka)

Post by Šandor Winnetou 24/6/2019, 01:17

vuk prodrmao kavez srblju frki sunny

_________________
Srpski rod i moj hrvatski dom (a nije crvenkasti i frka) Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19655
2017-12-31


Back to top Go down

Srpski rod i moj hrvatski dom (a nije crvenkasti i frka) Empty Re: Srpski rod i moj hrvatski dom (a nije crvenkasti i frka)

Post by Guest 24/6/2019, 01:29

by tre Today at 19:17

vuk prodrmao kavez srblju frki sunny
=============================================
Jarane ...idi vrati se u pizdu svoje materine da te doradi pa se opet rodi kao normalna chovjek..a mogo bi te tamo i caca srbo pomilovati kurcem po glavushitzi da dodjesh pameti..I samo da ti kazem,,,glavom i bradom sam Draza Mihajlovic...eto sad drkaj na njegov bradu..smece ljutsko nepismeno,,,primitivno,,,ameba se tek izlegla,,,bog te jebo:::)))Mrsh..u svinjac odakle si se izmigoljio...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Srpski rod i moj hrvatski dom (a nije crvenkasti i frka) Empty Re: Srpski rod i moj hrvatski dom (a nije crvenkasti i frka)

Post by Guest 24/6/2019, 01:30

by tre Today at 19:17

vuk prodrmao kavez srblju frki sunny
=============================================
Jarane ...idi vrati se u pizdu svoje materine da te doradi pa se opet rodi kao normalna chovjek..a mogo bi te tamo i caca srbo pomilovati kurcem po glavushitzi da dodjesh pameti..I samo da ti kazem,,,glavom i bradom sam Draza Mihajlovic...eto sad drkaj na njegov bradu..smece ljutsko nepismeno,,,primitivno,,,ameba se tek izlegla,,,bog te jebo:::)))Mrsh..u svinjac odakle si se izmigoljio...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Srpski rod i moj hrvatski dom (a nije crvenkasti i frka) Empty Re: Srpski rod i moj hrvatski dom (a nije crvenkasti i frka)

Post by michaellcmacha 24/6/2019, 02:38

Pa prije svega bi ti trebao otići na doradu, em si glup ko rizol, em si neuperen srbin, em si pritajeni čejen koji bi svašta rad ali ga sramota kazsti... U zbroju ološ, koji fa ode i u mp3 ne bi puno bio ni dorađen ni popravljen...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Srpski rod i moj hrvatski dom (a nije crvenkasti i frka) Empty Re: Srpski rod i moj hrvatski dom (a nije crvenkasti i frka)

Post by Šandor Winnetou 24/6/2019, 03:27

michaellcmacha wrote:Pa prije svega bi ti trebao otići na doradu, em si glup ko rizol, em si neuperen srbin, em si pritajeni čejen koji bi svašta rad ali ga sramota kazsti... U zbroju ološ, koji fa ode i u mp3 ne bi puno bio ni dorađen ni popravljen...
ali nije mu uopće teško kavez prodrmati, samo ga malo očešeš i krene divljanje majmuna u kavezu lol!

_________________
Srpski rod i moj hrvatski dom (a nije crvenkasti i frka) Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19655
2017-12-31


Back to top Go down

Srpski rod i moj hrvatski dom (a nije crvenkasti i frka) Empty Re: Srpski rod i moj hrvatski dom (a nije crvenkasti i frka)

Post by Šandor Winnetou 24/6/2019, 03:28

frka wrote:by tre Today at 19:17

vuk prodrmao kavez srblju frki sunny
=============================================
Jarane ...idi vrati se u pizdu svoje materine da te doradi pa se opet rodi kao normalna chovjek..a mogo bi te tamo i caca srbo pomilovati kurcem po glavushitzi da dodjesh pameti..I samo da ti kazem,,,glavom i bradom sam Draza Mihajlovic...eto sad drkaj na njegov bradu..smece ljutsko nepismeno,,,primitivno,,,ameba se tek izlegla,,,bog te jebo:::)))Mrsh..u svinjac odakle si se izmigoljio...
mir u kavezu, već će neki timaritelj naići :mazo

_________________
Srpski rod i moj hrvatski dom (a nije crvenkasti i frka) Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19655
2017-12-31


Back to top Go down

Srpski rod i moj hrvatski dom (a nije crvenkasti i frka) Empty Re: Srpski rod i moj hrvatski dom (a nije crvenkasti i frka)

Post by vuksadinare 24/6/2019, 03:57

tre wrote:vuk prodrmao kavez srblju frki sunny
To se zove udica..same dodju 'ribice' :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99053
2015-09-08


Back to top Go down

Srpski rod i moj hrvatski dom (a nije crvenkasti i frka) Empty Re: Srpski rod i moj hrvatski dom (a nije crvenkasti i frka)

Post by Guest 24/6/2019, 06:46

hm
kako li je tek bilo 1914
nista me ne cudi
ustvari, cudi me
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Srpski rod i moj hrvatski dom (a nije crvenkasti i frka) Empty Re: Srpski rod i moj hrvatski dom (a nije crvenkasti i frka)

Post by Ringo10 24/6/2019, 06:52

Ako je među hrvatskim Srbima i bilo nekakvog pozitivnog sentimenta prema Hrvatskoj (a u što iskreno SUMNJAM), PAvelićev režim je i na to stavio fajront.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21556
2015-09-24


Back to top Go down

Srpski rod i moj hrvatski dom (a nije crvenkasti i frka) Empty Re: Srpski rod i moj hrvatski dom (a nije crvenkasti i frka)

Post by vuksadinare 24/6/2019, 07:00

ova zena je odlican primjer da tamo gdje si rođen i zivis tamo ti ej domovina...isto bi skinuo kapu hrvatu rođenopm u srbiji i koji tamo zivi i koji je smatra za domovinu..ako ej nekom krivo sto ova zena srpkinaj je za svoj dom izabrala hrvatsku onda jbg takvima pomoci nema
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99053
2015-09-08


Back to top Go down

Srpski rod i moj hrvatski dom (a nije crvenkasti i frka) Empty Re: Srpski rod i moj hrvatski dom (a nije crvenkasti i frka)

Post by crvenkasti 24/6/2019, 10:22

Srbin je dobar samo kad je ustaša. Nije dovoljno samo da bude samo Hrvat.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28740
2014-04-17


Back to top Go down

Srpski rod i moj hrvatski dom (a nije crvenkasti i frka) Empty Re: Srpski rod i moj hrvatski dom (a nije crvenkasti i frka)

Post by vuksadinare 24/6/2019, 10:32

crvenkasti wrote:Srbin je dobar samo kad je ustaša. Nije dovoljno samo da bude samo Hrvat.
znaci ti gospiđu olgu carevic i njenog pokojnog sina koji je poginuo kao propadnik zng-a smatras ustasom i izdajnicima..?..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99053
2015-09-08


Back to top Go down

Srpski rod i moj hrvatski dom (a nije crvenkasti i frka) Empty Re: Srpski rod i moj hrvatski dom (a nije crvenkasti i frka)

Post by crvenkasti 24/6/2019, 10:35

Većina Hrvata i jesu ustaše zato da što nisu više Srbi. Srbin je Hrvat samo kad mrzi Srbe.

Malo je to zapetljano...
Nije ni čudo što je Hrvatima sve pomiješano u glavama.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28740
2014-04-17


Back to top Go down

Srpski rod i moj hrvatski dom (a nije crvenkasti i frka) Empty Re: Srpski rod i moj hrvatski dom (a nije crvenkasti i frka)

Post by vuksadinare 24/6/2019, 10:37

crvenkasti wrote:Većina Hrvata i jesu ustaše zato da što nisu više Srbi. Srbin je Hrvat samo kad mrzi Srbe.

Malo je to zapetljano...
Nije ni čudo što je Hrvatima sve pomiješano u glavama.
o boze...sad mi je jasno da vama pomoci nema..vi ste tako ispranog mozga onad se cudimo onom raspopu irineju...vi ste izgubljeni u svakom slucaju...samo to vam jos nije jasno..a bojim se i da nece...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99053
2015-09-08


Back to top Go down

Srpski rod i moj hrvatski dom (a nije crvenkasti i frka) Empty Re: Srpski rod i moj hrvatski dom (a nije crvenkasti i frka)

Post by crvenkasti 24/6/2019, 10:39

vuksadinare wrote:
crvenkasti wrote:Većina Hrvata i jesu ustaše zato da što nisu više Srbi. Srbin je Hrvat samo kad mrzi Srbe.

Malo je to zapetljano...
Nije ni čudo što je Hrvatima sve pomiješano u glavama.
o boze...sad mi je jasno da vama pomoci nema..

Ako ti je jasno, daj i meni objasni. Meni se sve zapetljalo.
A stvarno želim biti Hrvat.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28740
2014-04-17


Back to top Go down

Srpski rod i moj hrvatski dom (a nije crvenkasti i frka) Empty Re: Srpski rod i moj hrvatski dom (a nije crvenkasti i frka)

Post by vuksadinare 24/6/2019, 10:43

crvenkasti wrote:
vuksadinare wrote:
crvenkasti wrote:Većina Hrvata i jesu ustaše zato da što nisu više Srbi. Srbin je Hrvat samo kad mrzi Srbe.

Malo je to zapetljano...
Nije ni čudo što je Hrvatima sve pomiješano u glavama.
o boze...sad mi je jasno da vama pomoci nema..

Ako ti je jasno, daj i meni objasni. Meni se sve zapetljalo.
A stvarno želim biti Hrvat.
dosadnog celjadeta...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99053
2015-09-08


Back to top Go down

Srpski rod i moj hrvatski dom (a nije crvenkasti i frka) Empty Re: Srpski rod i moj hrvatski dom (a nije crvenkasti i frka)

Post by crvenkasti 24/6/2019, 10:49

vuksadinare wrote:
crvenkasti wrote:
vuksadinare wrote:
crvenkasti wrote:Većina Hrvata i jesu ustaše zato da što nisu više Srbi. Srbin je Hrvat samo kad mrzi Srbe.

Malo je to zapetljano...
Nije ni čudo što je Hrvatima sve pomiješano u glavama.
o boze...sad mi je jasno da vama pomoci nema..

Ako ti je jasno, daj i meni objasni. Meni se sve zapetljalo.
A stvarno želim biti Hrvat.
dosadnog celjadeta...

Čeljade je Hrvat? Koji ti je to jezik, turski?

crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28740
2014-04-17


Back to top Go down

Srpski rod i moj hrvatski dom (a nije crvenkasti i frka) Empty Re: Srpski rod i moj hrvatski dom (a nije crvenkasti i frka)

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum