ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Na strani zvijeri

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Na strani zvijeri Empty Na strani zvijeri

Post by vuksadinare 19/6/2019, 08:57

http://www.h-alter.org/vijesti/na-strani-zvijeri
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99044
2015-09-08


Back to top Go down

Na strani zvijeri Empty Re: Na strani zvijeri

Post by vuksadinare 19/6/2019, 09:00

zar ovaj koji je pisao ovaj pamflet u korist 'dotura,inzinjera' nema pojma o zakonu..svaki neovlasteni upad u imovinu nekoga i otuđenje bilo cega je kriminalno djelo...isto tako da je kriminalno djelo i ugrozavanje drzavne sigurnosti nelegalan upad preko granice...nek pita amere i trumpa kako takve tretira
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99044
2015-09-08


Back to top Go down

Na strani zvijeri Empty Re: Na strani zvijeri

Post by epikur37 19/6/2019, 09:00

Trebali su im dati vodu i vratiti iza granice.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Na strani zvijeri Empty Re: Na strani zvijeri

Post by RayMabus 19/6/2019, 09:03

Ma tko će se s njima bačkat. To bi ja sve pustija u državu pa kud koji mili moji a ako van ne paše ta politka imate izbore pa glasajte za HSP.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175667
2014-04-11


Back to top Go down

Na strani zvijeri Empty Re: Na strani zvijeri

Post by vuksadinare 19/6/2019, 09:03

epikur37 wrote:Trebali su im dati vodu i vratiti iza granice.
pusti ti to vodu..bog te mazo imas pun risnjak ciste pitke vode..potoka i slicno...imas i ducana pa kupis hranu...svi su puni love..ali najlakse je provaliti...i maznuti...evo nekidan su u mrkoplju 'doturi' u ducanu ukrali brdo stvari...i nisu htjeli platiti
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99044
2015-09-08


Back to top Go down

Na strani zvijeri Empty Re: Na strani zvijeri

Post by RayMabus 19/6/2019, 09:09

Ja bi to sve pustija u Hrvatsku pa kud koji mili moji. Tko će se bačkat s tolikon mason. Nek idu di oće.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175667
2014-04-11


Back to top Go down

Na strani zvijeri Empty Re: Na strani zvijeri

Post by catabbath 19/6/2019, 09:23

Hah naručeni članak, svi planinari su za zaštitu doma a ovi našli valjda jednog paninara ako i taj uopće postoji koji je na strani invazora.

_________________
Na strani zvijeri Fb_img10
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12394
2015-08-22


Back to top Go down

Na strani zvijeri Empty Re: Na strani zvijeri

Post by RayMabus 19/6/2019, 09:25

Jedva čekan da se zakače s Iranom a koliko vidin na dobrom su putu pa će krenit novi val cigana u Europu i zapet u Hrvatskoj i BiH i onda fino diže se desnica i Plenky gubi izbore za godinu i pol dana.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175667
2014-04-11


Back to top Go down

Na strani zvijeri Empty Re: Na strani zvijeri

Post by catabbath 19/6/2019, 09:43

Evo sad sam baš posrao jednu na FB koja je ovo šerala, samo je pisalo "no comment", "no comment", tako rade ti iz udruga kad ostanu bez argumenata.

_________________
Na strani zvijeri Fb_img10
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12394
2015-08-22


Back to top Go down

Na strani zvijeri Empty Re: Na strani zvijeri

Post by vuksadinare 19/6/2019, 09:44

catabbath wrote:Evo sad sam baš posrao jednu na FB koja je ovo šerala, samo je pisalo "no comment", "no comment", tako rade ti iz udruga kad ostanu bez argumenata.
pa oni nisu tu zbog argumenata..vec propagande
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99044
2015-09-08


Back to top Go down

Na strani zvijeri Empty Re: Na strani zvijeri

Post by catabbath 19/6/2019, 09:48

Viditi ću kasnije, možda me unfrendala :D

_________________
Na strani zvijeri Fb_img10
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12394
2015-08-22


Back to top Go down

Na strani zvijeri Empty Re: Na strani zvijeri

Post by veber 19/6/2019, 11:52

vuče ja ti platim sendvće za pol godine, daj prestani otvarat debilne teme. odi u šumu tražit gljive

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Na strani zvijeri Empty Re: Na strani zvijeri

Post by Guest 19/6/2019, 12:01

veber wrote:vuče ja ti platim sendvće za pol godine, daj prestani otvarat debilne teme. odi u šumu tražit gljive

pečurke
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Na strani zvijeri Empty Re: Na strani zvijeri

Post by vuksadinare 19/6/2019, 12:05

veber wrote:vuče ja ti platim sendvće za pol godine, daj prestani otvarat debilne teme. odi u šumu tražit gljive
sto tebe cese veber?..ima i bilo ej milijun tema o migramtima i ti sad zapeo za moju..daj si stavi glavu u hamper ledene vode jebote irud blesavu
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99044
2015-09-08


Back to top Go down

Na strani zvijeri Empty Re: Na strani zvijeri

Post by veber 19/6/2019, 12:05

ma neka traži pejotl, nasade marice ili makovih polja.

dosadan ko onaj slovenski uljuđeni s downovim sindromom. koji mi uredno jebe mater svaki put.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Na strani zvijeri Empty Re: Na strani zvijeri

Post by veber 19/6/2019, 12:14

vuksadinare wrote:
veber wrote:vuče ja ti platim sendvće za pol godine, daj prestani otvarat debilne teme. odi u šumu tražit gljive
sto tebe cese veber?..ima i bilo ej milijun tema o migramtima i ti sad zapeo za moju..daj si stavi glavu u hamper ledene vode jebote irud blesavu
otvaraš teme ko na linji, koga boli kurac za migrante, 90e, četnike. srbe. ono zaglavili u vremenu pa bulaznite.

živim u stanu, nemam hamper jer mi ne treba. imam vodu, tekuću, gradski vodovod. eventualno mogu u kadu veličine pol longijevog stana ili čekat do sutra kada se ex uvalim.

u bazen.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Na strani zvijeri Empty Re: Na strani zvijeri

Post by vuksadinare 19/6/2019, 12:15

veber wrote:
vuksadinare wrote:
veber wrote:vuče ja ti platim sendvće za pol godine, daj prestani otvarat debilne teme. odi u šumu tražit gljive
sto tebe cese veber?..ima i bilo ej milijun tema o migramtima i ti sad zapeo za moju..daj si stavi glavu u hamper ledene vode jebote irud blesavu
otvaraš teme ko na linji, koga boli kurac za migrante, 90e, četnike. srbe. ono zaglavili u vremenu pa bulaznite.

živim u stanu, nemam hamper jer mi ne treba. imam vodu, tekuću, gradski vodovod. eventualno mogu u kadu veličine pol longijevog stana ili čekat do sutra kada se ex uvalim.

u bazen.
tebi je bazen u glavi jebote bazen pirat
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99044
2015-09-08


Back to top Go down

Na strani zvijeri Empty Re: Na strani zvijeri

Post by veber 19/6/2019, 12:25

tebi su 90e, vranjo i 6mjeseci službe u vugla.

koga boli kurac za tebe i sve ostale. a sve neki ratnici, a ne znaju raskopat kalaš. o glocku da ne tipkam. ja sam uredno pitao tra koja je razlika između haubice i topa.

a vi svi ratnici neznate jebeni zatvarač na kalašu otvorit. i možeš surfat do preksutra, ako to nisi sam napravio ne znaš o čemu se radi.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Na strani zvijeri Empty Re: Na strani zvijeri

Post by vuksadinare 19/6/2019, 12:28

veber wrote:tebi su 90e, vranjo i 6mjeseci službe u vugla.

koga boli kurac za tebe i sve ostale. a sve neki ratnici, a ne znaju raskopat kalaš. o glocku da ne tipkam. ja sam uredno pitao tra koja je razlika između haubice i topa.

a vi svi ratnici neznate jebeni zatvarač na kalašu otvorit. i možeš surfat do preksutra, ako to nisi sam napravio ne znaš o čemu se radi.
majke ti mile...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99044
2015-09-08


Back to top Go down

Na strani zvijeri Empty Re: Na strani zvijeri

Post by veber 19/6/2019, 12:35

vuksadinare wrote:
veber wrote:tebi su 90e, vranjo i 6mjeseci službe u vugla.

koga boli kurac za tebe i sve ostale. a sve neki ratnici, a ne znaju raskopat kalaš. o glocku da ne tipkam. ja sam uredno pitao tra koja je razlika između haubice i topa.

a vi svi ratnici neznate jebeni zatvarač na kalašu otvorit. i možeš surfat do preksutra, ako to nisi sam napravio ne znaš o čemu se radi.
majke ti mile...
a kaj majke ti mile? sada mi i ti počni jebat mrtvu mater ko i onaj slovenski ercegovac.

staln bulazniš o 90ima, da to natipka tre ili dijagram, ajde. ne nego vuksdinare koji je bio u kantini. stalno te neke teme.

znamo da je longi lud, da vodi monologe. tvoje teme su isto takve. vodiš monologe. pišeš sam sa sobom.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Na strani zvijeri Empty Re: Na strani zvijeri

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum