ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Napad u Supetru ipak navijacke prirode?!Jedan od napadnutih sezonaca strastveni zvezdas iz Vukovara 'Vukovar navija za Zvezdu'

Page 7 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down

Napad u Supetru ipak navijacke prirode?!Jedan od napadnutih sezonaca strastveni zvezdas iz Vukovara 'Vukovar navija za Zvezdu' - Page 7 Empty Re: Napad u Supetru ipak navijacke prirode?!Jedan od napadnutih sezonaca strastveni zvezdas iz Vukovara 'Vukovar navija za Zvezdu'

Post by marcellus 14/6/2019, 21:30

RayMabus wrote:Kuščević je seronja. Iden se istuširat ladnon vodon. Ovo neki toplinski udari noćas. Vidin ja po mačku kako se izvalija i nemrda nego se ladi.

Pasje vrućine.

klima majka

marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Napad u Supetru ipak navijacke prirode?!Jedan od napadnutih sezonaca strastveni zvezdas iz Vukovara 'Vukovar navija za Zvezdu' - Page 7 Empty Re: Napad u Supetru ipak navijacke prirode?!Jedan od napadnutih sezonaca strastveni zvezdas iz Vukovara 'Vukovar navija za Zvezdu'

Post by kaya 14/6/2019, 21:36

marcellus wrote:
haha
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Napad u Supetru ipak navijacke prirode?!Jedan od napadnutih sezonaca strastveni zvezdas iz Vukovara 'Vukovar navija za Zvezdu' - Page 7 Empty Re: Napad u Supetru ipak navijacke prirode?!Jedan od napadnutih sezonaca strastveni zvezdas iz Vukovara 'Vukovar navija za Zvezdu'

Post by michaellcmacha 14/6/2019, 21:37

dzango wrote:
Serbia Strong wrote:
dzango wrote:
michaellcmacha wrote:
dzango wrote:
Bolje za Zvezdu nego sa ovim jajarama što napadaju  samo kada su u debeloj većini i što biju žene.
ma slažem se, ja se nadam da će i odseliti u srbiju i da više nikad neće, dolaziti niti na jadran niti u slavsko polje, općenito u hrvatsku... jel
Možda mu je i bolje. Jedan je život, zašto bi ga traćio na gluposti i mržnju.


Ne bi bilo loše da svi Srbi odatle dodju ovde, da se ustaše medju sobom poubijaju jer znaju samo da mrze...
Srbi ovamo a Šiptari tamo i mir svima.
mi srbe zvezdaše i četnike nešto pretjerano i ne moramo da molimo, za njih imamo djelotvornu medicinu, dok vi šiptare morate da zamolite, samo nekako mi se čini da ćete dobiti odjeb u troskoku...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Napad u Supetru ipak navijacke prirode?!Jedan od napadnutih sezonaca strastveni zvezdas iz Vukovara 'Vukovar navija za Zvezdu' - Page 7 Empty Re: Napad u Supetru ipak navijacke prirode?!Jedan od napadnutih sezonaca strastveni zvezdas iz Vukovara 'Vukovar navija za Zvezdu'

Post by RayMabus 14/6/2019, 21:41

marcellus wrote:
RayMabus wrote:Kuščević je seronja. Iden se istuširat ladnon vodon. Ovo neki toplinski udari noćas. Vidin ja po mačku kako se izvalija i nemrda nego se ladi.

Pasje vrućine.

klima majka
Ma iman konobu ( sad san u njoj ) , tamo je lipo ugodno a ćin izađen u vrtal odma udari val vrućine. Velika mi je kuća površinski a kamena tako da mi klima tu nepomaže jer je puno kvadrata i vrata. To u stanovima moš klimu a ode je previše kvadrata i puno vrata , pa uđi izađi pa nemoš to tako. Ventilator je u dnevnom boravku al konoba je zakon , lipo uređena ko restorančić i tu je meni 20 stupnjeva kad je vani 50 stupnjeva. Ma ono prava stvar te konobe.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

Napad u Supetru ipak navijacke prirode?!Jedan od napadnutih sezonaca strastveni zvezdas iz Vukovara 'Vukovar navija za Zvezdu' - Page 7 Empty Re: Napad u Supetru ipak navijacke prirode?!Jedan od napadnutih sezonaca strastveni zvezdas iz Vukovara 'Vukovar navija za Zvezdu'

Post by RayMabus 14/6/2019, 21:54

Konoba je zakon. To su kameni zidovi od metar debljine. Ima dvi prostorije doli šta je konoba. Vamo mi je sudoper i jedan stol a u drugoj je drugi stol. Zada su mi parkinzi ( ima vrata iza i naprid ). Ova naprid ne vode vani nego ispod tarace i to je isto zatvoren prostor s kužinom i dva wc. Kad izađeš dalje tu mi je vrtal i još jedna kuća koju nismo dovršili al ima prozore i vrata pa tu držimo stvari. Gore je velika taraca i kužina , dnevni boravak , soba i onda na katu poviše toga su opet sobe i još kat više je potkrovlje.

Ono kvadratura ogromna a na katove. Nema tu klimu smisla stavljat kad je veliko i raštrkano.

U konobi uvik 20 stuonjeva. Jel vanka minus ddset ode ti je 20 stupnjeva. Jel vanku plus 60 ode opet 20 stupnjeva.

Udre li ove klimatske promjene i vrućine ja ću samo stavit krevet u konobu. To ti 20 stupnjeva temperature uvik neovisno kakva je temperatura vani.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

Napad u Supetru ipak navijacke prirode?!Jedan od napadnutih sezonaca strastveni zvezdas iz Vukovara 'Vukovar navija za Zvezdu' - Page 7 Empty Re: Napad u Supetru ipak navijacke prirode?!Jedan od napadnutih sezonaca strastveni zvezdas iz Vukovara 'Vukovar navija za Zvezdu'

Post by veber 14/6/2019, 22:30

marcellus wrote:
kaya wrote:
Pa otislo im pola miljona ljudi. Ostali ovi iz torcide.  I ministar kuscevic , mozete ga dobiti na whats up  ako ste silovali, prebili, ukrali, unistili nesto  u stranoj državi  od 0-24 za pomoc.

ostali su i njonjo 808, krešo pajser, sve cigle iz živog zida, i tak...
malo zlobno. i ti ostade.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Napad u Supetru ipak navijacke prirode?!Jedan od napadnutih sezonaca strastveni zvezdas iz Vukovara 'Vukovar navija za Zvezdu' - Page 7 Empty Re: Napad u Supetru ipak navijacke prirode?!Jedan od napadnutih sezonaca strastveni zvezdas iz Vukovara 'Vukovar navija za Zvezdu'

Post by RayMabus 14/6/2019, 23:01

Naučija san slikat na ovon mobitelu. Eto malo slika da ne objašnjavan svaki put.

Jedna slika tisuću rijeći.

Napad u Supetru ipak navijacke prirode?!Jedan od napadnutih sezonaca strastveni zvezdas iz Vukovara 'Vukovar navija za Zvezdu' - Page 7 15605418
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

Napad u Supetru ipak navijacke prirode?!Jedan od napadnutih sezonaca strastveni zvezdas iz Vukovara 'Vukovar navija za Zvezdu' - Page 7 Empty Re: Napad u Supetru ipak navijacke prirode?!Jedan od napadnutih sezonaca strastveni zvezdas iz Vukovara 'Vukovar navija za Zvezdu'

Post by RayMabus 14/6/2019, 23:40

Ja ću sad skuvat jednu kavu i iden gledat zombije cilu noć. To mi je taktika liti , noću budan kad je ladnije a po danu spavanje. I tako će sad cilo lito bit i bmk za bilo šta okolo. Čekan navalu kozojeba i treći svijetski rat.

Napad u Supetru ipak navijacke prirode?!Jedan od napadnutih sezonaca strastveni zvezdas iz Vukovara 'Vukovar navija za Zvezdu' - Page 7 15605419

RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

Napad u Supetru ipak navijacke prirode?!Jedan od napadnutih sezonaca strastveni zvezdas iz Vukovara 'Vukovar navija za Zvezdu' - Page 7 Empty Re: Napad u Supetru ipak navijacke prirode?!Jedan od napadnutih sezonaca strastveni zvezdas iz Vukovara 'Vukovar navija za Zvezdu'

Post by RayMabus 14/6/2019, 23:46

Napad u Supetru ipak navijacke prirode?!Jedan od napadnutih sezonaca strastveni zvezdas iz Vukovara 'Vukovar navija za Zvezdu' - Page 7 15605421

A ovo ti je moj as. Jedva san ga uvatija za slikanje
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

Napad u Supetru ipak navijacke prirode?!Jedan od napadnutih sezonaca strastveni zvezdas iz Vukovara 'Vukovar navija za Zvezdu' - Page 7 Empty Re: Napad u Supetru ipak navijacke prirode?!Jedan od napadnutih sezonaca strastveni zvezdas iz Vukovara 'Vukovar navija za Zvezdu'

Post by Guest 15/6/2019, 00:24

michaellcmacha wrote:
Serbia Strong wrote:Zamisli kretene, proteraju ljude, sve im poruše-pa im onda plate obnovu kuća u kojima danas niko ne živi... lol! 

Al eto, imaju ,,slobodnu i neovisnu” rvacku... Basketball
a gle hrvatska se riješila 30-40 000 terorista, sa njima su otišli i njihovi bližnji, ono što je ostalo ne čini prijetnju niti hrvatskoj niti hrvatskom narodu, obnova nije problem, kuće neće 


Malo je debilnno da nešto zapališ pa onda posle ponovo napraviš, zar ne?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Napad u Supetru ipak navijacke prirode?!Jedan od napadnutih sezonaca strastveni zvezdas iz Vukovara 'Vukovar navija za Zvezdu' - Page 7 Empty Re: Napad u Supetru ipak navijacke prirode?!Jedan od napadnutih sezonaca strastveni zvezdas iz Vukovara 'Vukovar navija za Zvezdu'

Post by RayMabus 15/6/2019, 06:13

Napad u Supetru ipak navijacke prirode?!Jedan od napadnutih sezonaca strastveni zvezdas iz Vukovara 'Vukovar navija za Zvezdu' - Page 7 15605710


ANapad u Supetru ipak navijacke prirode?!Jedan od napadnutih sezonaca strastveni zvezdas iz Vukovara 'Vukovar navija za Zvezdu' - Page 7 15605711

Mačka u vrtu.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

Napad u Supetru ipak navijacke prirode?!Jedan od napadnutih sezonaca strastveni zvezdas iz Vukovara 'Vukovar navija za Zvezdu' - Page 7 Empty Re: Napad u Supetru ipak navijacke prirode?!Jedan od napadnutih sezonaca strastveni zvezdas iz Vukovara 'Vukovar navija za Zvezdu'

Post by RayMabus 15/6/2019, 06:19

6 uri ujutro već upeklo. Srića pa iman plan pa ne spavan po noći nikako i sad ću spavat po danu. Jeba ti ovo Sunce. Toplinski udari.

Napad u Supetru ipak navijacke prirode?!Jedan od napadnutih sezonaca strastveni zvezdas iz Vukovara 'Vukovar navija za Zvezdu' - Page 7 15605712

A mačak je formula 1 kad nas vidi ujutro , samo trči vamo tamom, valja se po podu na leđima ka pas neki , čeka nas da se probudimo
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

Napad u Supetru ipak navijacke prirode?!Jedan od napadnutih sezonaca strastveni zvezdas iz Vukovara 'Vukovar navija za Zvezdu' - Page 7 Empty Re: Napad u Supetru ipak navijacke prirode?!Jedan od napadnutih sezonaca strastveni zvezdas iz Vukovara 'Vukovar navija za Zvezdu'

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 7 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum